Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > İş Dünyası ile İlgili Cd'ler > İş Görüşmeleri

Uyarılar

tek soruluk kariyer testi

İş Dünyası ile İlgili Cd'ler ve İş Görüşmeleri tek soruluk kariyer testi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: mücevher Nickli Üyeden Alıntı . 4-Disi bir kedi bulup agacin altina getirirsiniz; Tam benden beklenicek bir davranış...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İş Görüşmeleri telkin cd indir izle İstanbul İş Görüşmeleri nerededir kimdir İş Görüşmeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İş Görüşmeleri hipnoz İş Görüşmeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İş Görüşmeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İş Görüşmeleri kuantum düşünce kitap haberi

tek soruluk kariyer testi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-06-2009, 12:39 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

asiyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,494
433 Mesajinıza toplam 2,700 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asiyah is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: tek soruluk kariyer testi

Alıntı:
mücevher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
.

4-Disi bir kedi bulup agacin altina getirirsiniz;
Tam benden beklenicek bir davranış

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

asiyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-08-2009, 09:28 PM   #12 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

5-Itfaiye gibi kurtarici gorevlileri aradiysaniz;
Sorumlulugu baskalarina atmayi iyi beceriyorsunuz... Iyi bir ust duzey yonetici olursunuz
Alt 22-12-2009, 03:29 PM   #13 (permalink)
Teğmen

corci_85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 25 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
corci_85 is an unknown quantity at this point

2-Agaca merdiven dayayip tirmandiysaniz;
Hedefe nasil ve ne yöntemlerle ulasacaginizi planlayabiliyorsunuz... Iyi bir halkla iliskiler muduru olursunuz...
Alt 22-12-2009, 04:19 PM   #14 (permalink)
Elektra
Guest

Standart Cevap: Ynt: tek soruluk kariyer testi

Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ağaca çıkmayı beceririm. Defalarca kedilerimin başına gelmiştir bu durum.

Zaten bu mesleği yapıyorum... super
Süpersin ya :D Bende ağaca çıkardım. Merdivenin kaymayacağı ne malum merdivene güveneceğime kendime güvenir tırmanırım...
Alt 22-12-2009, 04:26 PM   #15 (permalink)
Teğmen

McOrco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
150 Mesajinıza toplam 801 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
McOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to behold

4-Disi bir kedi bulup agacin altina getirdiyseniz;
Kendi isinizi kurup çok basarili ve unlu olabilirsiniz...

kessinlikle :)
McOrco isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2009, 04:28 PM   #16 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
McOrco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
4-Disi bir kedi bulup agacin altina getirdiyseniz;
Kendi isinizi kurup çok basarili ve unlu olabilirsiniz...

kessinlikle :)
O da güzelll
Alt 22-12-2009, 08:37 PM   #17 (permalink)
Teğmen

McOrco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
150 Mesajinıza toplam 801 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
McOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to behold

empati kurdum

:)

ben agacta olsam
getirseler defne joy fosterı ınerım kesınlıkle...
hadi bilemedin özlem tekin...
aşagısı kurtarmaz
McOrco isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2009, 08:38 PM   #18 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
McOrco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
empati kurdum

:)

ben agacta olsam
getirseler defne joy fosterı ınerım kesınlıkle...
hadi bilemedin özlem tekin...
aşagısı kurtarmaz
Defne joy foster mı?? ne zevk varmış sende de yaa
Alt 22-12-2009, 11:50 PM   #19 (permalink)
Moderator

Bilge İnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
306 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud of

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
uzunca bir sopa bulup kediyi bunla dürtmeyi ve aşağı inmeye ikna etmeyi düşündüm...bu durumda test analizine göre bana uygun iş bile yok!

Ben de onu düşündüm vallahi! Eee, ne iş yapacağız biz şimdi?!
Alt 23-12-2009, 08:13 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 5,802
254 Mesajinıza toplam 1,455 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the rough

3 de olabilir 5 de olabilir dedim
3-"Gel pisi pisi" diye bagirdiysaniz;
Saflik derecesinde iyimsersiniz... Ne yaparsaniz yapin, sakin kendi isinizi kurmaya kalkmayin...

5-Itfaiye gibi kurtarici gorevlileri aradiysaniz;
Sorumlulugu baskalarina atmayi iyi beceriyorsunuz... Iyi bir ust duzey yonetici olursunuz

Sanırım başkalarına daha fazla sorumluluk atmaya çalışmalıyım
zynp0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil