Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Gizemli Konular (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gizemli-konular/)
-   -   MELEKLERLE YAŞAMAK (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gizemli-konular/619046-meleklerle-yasamak.html)

gülsem 10-02-2012 03:12 PM

Cevap: MELEKLERLE YAŞAMAK

melekler konusu benimde çok takıldığım bir konu. bir surede melekleri ve peygamberi tanrı yerine koymamak gerektiğini okumuştum. meleklerden yardım istemek onları allah yerine koymak mı olur diye endişelerim var.

juger 10-02-2012 04:21 PM

meleklerden yardım istemek onları Allah yerine koymak değildir. melekler ile ilgili bilgilendirme veren bir bayan "melekler Allah'ın bize uzanan elleridir" diyor. tabii ki peygamberler ve melekler çok yücedir, kutsaldır. ama kesinlikle Allah tekdir. Onlar o güçlere Allah'ın izniyle sahiplerdir. Onlara inanmak, onları sevmek gerekir ama bazı insanlar bu sevgiyi abartıp onlara tapıyor. peygamber ve melekler tapmak için değil. günah, onlara tapmaktır. onun dışında onları sevmek ve onlardan yardım istemek bir müslümanın yapması gerekenler arasındadır.

gülsem 10-02-2012 04:44 PM

teşekkür ederim juger. aslında konu üzerinde çok ısrarcı olmak istemiyorum. malum din konusu çok istismara açık bir konu. bizim inancımızda (islam) tabiki meleklere iman var benim takıldığım nokta biz allahtan istiyelim o bize melekler vasıtasıyla mı cevap veriyor. yoksa meleklerden istiyelim onlar allahın izniylemi yardım ediyor. kısacası meleklerle çalışmanın mantığını anlamaya çalışıyorum

Mutluluk Perisii 11-05-2012 04:40 PM

peki beyaz ışık hangi meleğe aittir kitabı okuyan arkadaşlar bilgi verebilirler mi

feridem 28-08-2012 04:05 AM

ben melek kartlarını alışkanlık yaptım hergün çekiyorum, tavsiye ederim, olumlamalarınızı arttırıyor. birkaç site var ücretsiz kart çekiyorsunuz birtanesi bu

Melek Odaları

sweeet 28-08-2012 12:30 PM

Geçen gün tadüfen şifa çemberi ile ilgili araştırma yaparken denk gelmişti. Buradan, kartların yanı sıra hem çok güzel videolara hem meditatif müziklere ulaşma imkanınız var. Sevgili feridem bizimle de paylaştığın için teşekkürler.

nurrayy 28-08-2012 01:18 PM

vaayyy canınaaa:)) inanılmazzzz ilk defa duyuyorum bole bısey.ımkanım oldugunda hemen alıcam bu kıtabı.cok ilginçççç :) teesekkurlerrrr

kibere 28-08-2012 02:57 PM

Merhaba,
Meleklerle Yaşamak adlı kitabı Evrenden Torpilim var kitabından sonra okudum, E.T.V. kitabını çok çok beğendiğim için ondan daha iyisi olamaz diye düşünüp M.Y kitabını özenmeden üstünkörü okudum... İnanmadım :)
Ancak aradan birkaç hafta geçtikten sonra denizde gözlüğüm kaybolduğunda aklıma geldi, Mikail'den yardım isteyeyim dedim, gözlüğü 1-2 dakika içinde buldum. Sonra kıyıya doğru yüzerken meleklerim bir işaret verin dedim, masmavi bir kabuk gördüm ve onu aldığımda çok şaşırdım çünkü kabuk bir tane değil iki taneydi, birbirine bir uçtan yapışmış ve kanat şeklini almıştı... Gülümsedim ve şımarıp daha fazla şey isteyeyim dedim :) Acaba maddi mi manevi mi zenginlik istesem diye düşünürken tertemiz denizin içinden bir gazete parçası süzülerek gözümün önüne geldi, okuyayım dedim. Kare şeklinde kesilmiş gazete parçasında kocaman puntolarla "Zenginlik" yazıyordu. Her söylediğimin cevabını almak beni çok şaşırtmıştı. Denizden kocaman bir sırıtışla, elimde mavi melek kanadıyla çıktım. Nedense çok çok mutluydum :))

froyaa 28-08-2012 03:45 PM

Alıntı:

kibere Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 828871)
Merhaba,
Meleklerle Yaşamak adlı kitabı Evrenden Torpilim var kitabından sonra okudum, E.T.V. kitabını çok çok beğendiğim için ondan daha iyisi olamaz diye düşünüp M.Y kitabını özenmeden üstünkörü okudum... İnanmadım :)
Ancak aradan birkaç hafta geçtikten sonra denizde gözlüğüm kaybolduğunda aklıma geldi, Mikail'den yardım isteyeyim dedim, gözlüğü 1-2 dakika içinde buldum. Sonra kıyıya doğru yüzerken meleklerim bir işaret verin dedim, masmavi bir kabuk gördüm ve onu aldığımda çok şaşırdım çünkü kabuk bir tane değil iki taneydi, birbirine bir uçtan yapışmış ve kanat şeklini almıştı... Gülümsedim ve şımarıp daha fazla şey isteyeyim dedim :) Acaba maddi mi manevi mi zenginlik istesem diye düşünürken tertemiz denizin içinden bir gazete parçası süzülerek gözümün önüne geldi, okuyayım dedim. Kare şeklinde kesilmiş gazete parçasında kocaman puntolarla "Zenginlik" yazıyordu. Her söylediğimin cevabını almak beni çok şaşırtmıştı. Denizden kocaman bir sırıtışla, elimde mavi melek kanadıyla çıktım. Nedense çok çok mutluydum :))

çok etkileyicii 25889.en kısa zamanda bu konu üzerine eğileceğim ben de.teşekkürler

vuslatizmir77 28-08-2012 04:13 PM

meleklerle yaşamak okunmaya değer bir kitap sanırım.biraz önce bir melek kartı çektim arkadaşın linkini verdiği siteden ilginç, sorduğum soruyla alakalı bir cevap geldi .etkilendim doğrusu.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:42 AM.