Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular

Uyarılar

Gizemli Konular Mistik Cd'ler

Şifacının Yolu

Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü ve Gizemli Konular Şifacının Yolu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Umarım İlhan İrem'in dizelerini doğru hatırlamışımdır:)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Gizemli Konular telkin cd indir izle İstanbul Gizemli Konular nerededir kimdir Gizemli Konular çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Gizemli Konular hipnoz Gizemli Konular olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Gizemli Konular hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Gizemli Konular kuantum düşünce kitap haberi

Şifacının Yolu

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-01-2009, 07:17 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

yurdahal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 652
235 Mesajinıza toplam 2,771 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the rough

Umarım İlhan İrem'in dizelerini doğru hatırlamışımdır:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

www.astroistanbul.com
www.astroistanbul.blogspot.com
www.oldubil.blogspot.com
yurdahal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2009, 02:48 PM   #22 (permalink)
Üsteğmen

235 Mesajinıza toplam 2,771 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the rough

Gerekli olanları bir araya toplamak

Sevgili Arkadaşlar,

Geçen hafta yoğun programım nedeni ile "Şifacının Yolu" destesinden yeni kart seçememiştim. Bugün fırsat bulur bulmaz kart çektim. İşte yeni kartımızın tercümesi. "Şifacının Yolu" destesi bakalım bu hafta neye odaklanmamızı öğütlüyor...

Taşların üçlüsü

Gerekli olanları bir araya toplamak

Dua: Ben imkânlarımın farkındayım! İhtiyacım olan aletleri, malzemeleri ve bana yardımcı olacak insanları etrafıma topluyorum. Hedefime ulaşmak için çalışacağım yeri arıyorum. İşe yarar bir planım var ve şimdi onu kullanmaya başlıyorum. Kendim için iyi bir şeyler yapmak adına ihtiyacım olan her şey bana geliyor. Her şeyin yapılabileceği ağaç ve balçığı, su ve ateşi, metal ve taşı kullanmam için bana sunan toprak anaya teşekkür ediyorum. Tüm bunların gücü, artık benimle birlikte.

Öğreti: Şu an üzerinde odaklandığın maddesel konu her ne ise, onunla ilgili her şeyi toplamaya başla. Seni destekleyebilecek ve gerekli spritüel gücü olan herkesi gözden geçir. Bu kişiler senin şu an üstlendiğin görevi senden önce çözmüş insanlar olabilirler. Bu kişiler belki de yapıcı gücüne ihtiyaç duyduğun, senin planlarını destekleyecek insanlar olabilir. Sadece dostların ve akrabalarına yönelme! Dışarıya açıl, fakat seni eleştirecek insanlardan, önyargılı kişilerden uzak dur!

Şimdi yeteneklerini test etme zamanı. Planını devreye sokmak için atılması gereken ilk ve acil adımı gözden geçir. Kararsızlıktan uzak dur ve hemen yapman gereken işe giriş. Bilgin çalışmaya başladığında artacaktır. Eğer özel bir eğitime ihtiyaç duyuyorsan, bu eğitim teorik olduğu kadar, pratik de olmalıdır. Böylece hayalini hemen gerçekleştirmeye başlarsın.

İhtiyacın olan her şey senin özünde mevcut. Arzuladığın her şeyi gerçekleştirebilecek güce sahipsin. Fakat gücünü ve yeteneklerini dış dünyaya açmadan önce, kendi içinde yol almasını ve yolun başlangıcını yapılandırmasını sağlamalısın.

Yapabildiklerini şimdi yap! Tüm coşkunu işin içine kat! Zaman içinde yaydığın enerji ihtiyacın olan her şeyi sana çekecektir. Kendine güven ve ilerle! Sen şu an başarının planlama aşamasındasın. Planına sıkı sıkı bağlan ve ihtiyacın olan desteği bul!

Sevgilerimle
Yurdahal

www.astroistanbul.com
www.oldubil.blogspot.com
Alt 15-02-2009, 11:50 PM   #23 (permalink)
Üsteğmen

Sevgili Arkadaşlar,
İşlerimin yoğunluğu ve yazmakta olduğum 2 kitaba daha fazla vakit ayırmam gerektiği için bundan sonra forumda yer alamayacağım. Ancak forumdaki üyeliğimi nasıl iptal edebileceğim hakkında da bir fikrim yok. Sanırım bu konuda arkadaşlar bana yol gösterecektir. Yine de her Perşembe gecesi saat 00:00 da sizlerle birlikte olacağım. Ben bu Perşembe gecelerini artık adet haline getirdim:))). Zamanım uygun olduğunda tekrar aranızda olmak ümidiyle

Sevgiyle kalın
Yurdahal

www.astroistanbul.com
www.oldubil.blogspot.com
Alt 12-03-2009, 07:27 PM   #24 (permalink)
Üsteğmen

Merhaba arkadaşlar,

uzun bir aradan sonra biraz vakit buldum ve "Şifacının Yolu" dstesinden yeni bir kart çektim. Sizler için çevirdim.

Hepinizi çok özledim

Sevgiler Yurdahal

İşte yeni kart:

Sanat Senin Gücün ve Kalkanın

Pipo sekizlisi

Dua: Büyük Ruh; ben ışıkla doluyum. Ben yaratıcılığın ışığı ile yanıyorum. Senin öğrencin olmak için sunulan yeri mutlulukla kabul ediyorum. Bana gücümle şifa verebilmeyi gösterecek bir öğretmenin koruması altındayım. Ruhumu senin sözlerinle aydınlatıyorum, bu sayede karışıklıkların üstesinden gelebilecek güce sahip oluyorum. Bugüne kadar yolumu kestiklerine inandığım insanları bağışlayabilecek kadar güçlüyüm. Ben enerji ile dolu ve güçlüyüm. Bedenim, bana gönderdiğin sevincin tadını çıkarıyor. Ey yaratıcı, ben kendimi sana adadım ve bu yüzden senin yeteneklerinle doluyorum. Sen bana hayatımı nasıl sanata çevireceğimi gösteriyorsun.
Ders: Yaratıcı enerjine içindeki özgüvenle şekil veriyorsun. Hayat tecrübelerin, üzerinde odaklandığın konu her ne ise, o alanda senin bilgi kaynağın oluyor. Üzerinde odaklandığın konu, bedeninin sağlığına ve gücüne ihtiyaç duyacaktır. Bunun için cinselliğine, sanatsal yaratıcılığına, yoga, tai chi, meditasyon gibi bir yola gerek duyabilirsin. Hangi yol olursa olsun, her biri seni içine büyüdüğün yeteneklerine yönlendirecek ve onu fark etmeni sağlayacaktır.
Yapmış olduğun işin ödülü her ne ise, onun tadını çıkar. Dünyanın yararı ve iyiliği için çabalamaya devam et. Eğer toprak ananın hazinelerini kullanıyorsan, ona bir şeyler iade etmeyi ihmal etme. Başkalarının enerjilerine maruz kalıyorsan, kendi enerji rezervlerini doldurmayı unutma. Sadece problemlere odaklanma, çözüm üretmeye gayret et. Büyük Ruhun sana verdiği tüm enerji, şifa vermek içindir. Kelimelerinle, bedeninle ve hayatınla şifa ver. Böyle yaptığın sürece, tanrısal olanın kanalı olacaksın.

Yurdahal

www.astroistanbul.com
www.oldubil.blogspot.com
Alt 12-03-2009, 08:02 PM   #25 (permalink)
Teğmen

anceline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
58 Mesajinıza toplam 408 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
anceline is on a distinguished road

Ne diyebilirim ki MUHTEŞEM bir paylaşım....cok teşekkür ederim
Alt 12-03-2009, 08:11 PM   #26 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

sizi tekrar burda gördüğüme sevindim yurdahal hanım.
seçtiğiniz kartta yine bir harika teşekkürler paylaştığınız için.
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2009, 10:09 AM   #27 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,097
166 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really nice

Yurdahal hanım, yazılarınız çok güzel, bizimle paylaştığınız için çok teşekür ederim. Bizlere öğretmenlik, arkadaşlık ve rehberlik yapıyorsunuz. İşleriniz arasında bizlere sakın bir öğrenim limanı yaptığınız içi sonsuz ve sınır sevgilerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Sizin açtığınız bu limanda her zaman bekleyen öğrencileriniz var. Sevgıyle kalın.
umelihad isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2009, 12:00 PM   #28 (permalink)
Üsteğmen

Sevgili Meliha,

Yazdıklarıız beni çok duygulandırdı. Yazılarımın işe yaraması, yol göstermesi beni çok mutlu ediyor. Bu forumda hepimiz birbirimize birşeyler öğretiyoruz, hepimiz bildiklerimizi paylaşyoruz. Her birimiz burada ruhen besleniyor ve kendimizi geliştirecek yöntemlerle buluşuyoruz. Ben de hazır fırsatını bulmuşken bu foruma ön ayak etmiş olup kuranlara; burada yazan tüm arkadaşlara, sizlere teşekkür etmek istiyorum. Paylaşmanın hazzını yaşatan ve gerçekten yararlı bir platformda buluşuyoruz hepbirlikte.

Sevgilerimi gönderiyorum
Yurdahal

www.astroistanbul.com
www.oldubil.blogspot.com
Alt 04-04-2009, 02:07 PM   #29 (permalink)
Teğmen

esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough
Standart Cevap: Şifacının Yolu

herkese merhabalar
bu gece ki buluşmanız da sizden dua ve enerjinizi isteye bilirmiyim?
şöyleki benim annem
intersisyel akciğer hastası
yanı ak ciğerinde buzlu bir görüm var ve tedavisi olmayan bir hastalık
geçen sene doktorlar 1, 1.5 sene
dayanabilir dediler. şimdi artık kendi ihtiyaçları için yürümekte nefes zorluğu yaşıyor.doktorlar hastalığın son aşamasında olduğunu söylediler annem 39 yaşında(babam ölünce) çalışmaya başladı
5 çocuk büyütüp tek başına hepsini yuva sahibi yaptı 10 sene öncesine kadar çalışıyordu.kendini çocuklarına adamış bir bayan.onu çok seviyorum fakat nefes zorluğu beni üzüyor.düşünce gücüyle tedavide ben nasıl bir yol izleyebilirim
bu gece acaba bana nasıl yardım edebilirsiniz.bana alternatif tıp ve enerjiyle fayda olabileceği söylendi
eminim vardır .sözün kısası şu anda bu konuda nasıl bir yol izlemem gerek .kendim için yapamam gerekenler yavaş gidiyor
egomla barış biraz bu yüzden uzadı gibi geliyor bana.
mümkün olduğu kadar yazımı sizleri yormamak için kısa tutmaya çalıştım.medatör arkadaşlar
bu konuda çalışma yapmış kişiler
bu hastalığı tanıyıp çalışma yapan kişiler
bana yol gösterip bu gece buluşmada bana dualarınızı yollarsanız
beni mutlu edersiniz

.
her şeyi içine alır

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
esen27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2009, 03:38 PM   #30 (permalink)
Teğmen

pitircik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,561
81 Mesajinıza toplam 529 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of light
Standart Cevap: Şifacının Yolu

Çok geçmiş olsun sevgili Esen.
Bu konuda tecrübe sahibi site üyelerinin isteğine yanıt vereceğine eminim.
Benim de tüm dualarım annenle ve seninle arkadaşım..içini ferah tut..Sevgiler.
pitircik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks