Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Geri Dönüşüm > Geri Dönüşüm Kutusu

Uyarılar

Ynt: SECRETİN KAYIP PARÇALARINI EYLEMLERİMİZLE BULALIM..

Geri Dönüşüm ve Geri Dönüşüm Kutusu Ynt: SECRETİN KAYIP PARÇALARINI EYLEMLERİMİZLE BULALIM.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı canım cent' im tüm yazılarını atlamadan okumaya gayret ediiyorum..maaşallah o kadar hızlısınki tüm gayretime rağmen atladıklarım oluyor..önümüzdeki hafta bir günümü cent günü ilan edip senin yazdıklarını okuycam..mıknatıs demişsin ya...ben kendi adıma, kendi zihinsel gücümden, ve ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geri Dönüşüm Kutusu telkin cd indir izle İstanbul Geri Dönüşüm Kutusu nerededir kimdir Geri Dönüşüm Kutusu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geri Dönüşüm Kutusu hipnoz Geri Dönüşüm Kutusu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geri Dönüşüm Kutusu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geri Dönüşüm Kutusu kuantum düşünce kitap haberi

Ynt: SECRETİN KAYIP PARÇALARINI EYLEMLERİMİZLE BULALIM..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-02-2008, 11:53 AM   #1 (permalink)
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all
Standart Ynt: SECRETİN KAYIP PARÇALARINI EYLEMLERİMİZLE BULALIM..

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
canım cent' im tüm yazılarını atlamadan okumaya gayret ediiyorum..maaşallah o kadar hızlısınki tüm gayretime rağmen atladıklarım oluyor..önümüzdeki hafta bir günümü cent günü ilan edip senin yazdıklarını okuycam..mıknatıs demişsin ya...ben kendi adıma, kendi zihinsel gücümden, ve kristallerin gücünden başka bir şeye pek inanmam, ama bu gerek diyen olursa hemen bende denerim..bir gün bir dergide büyük piramidin nasıl enerji çektiğini okudum..maddi olarak yerlerde olduğum bir devredeyim...dergide,bir çok avrupa ülkelerinde,firmaların sütleri büyük piramidin küçük versiyonu olan kutularda sattıklarını yazmış sütler bozulmuyormuş..piramidin içine konulan jiletlerin körelmediğini falan yazmışlar, büyük piramidin herşeyi taze tutan ve güzelleştiren bir eneji olduğunu yazmışlar..onu inşa ederken kullandıkları matematisel sayıların keops oramidine böyle bir özellik kattığı iddia edilmiş, elimde bir lira var..hemen eve baktım bayat ekmekler ve un var tamam dedim ekmek almıyorsun, bayat ekmekleri değerlendiriyorsun..gittim kırtasiyeye kırmızı bir karton aldım..ve 52 derecelik bir üçgen yaptım dört tana..altına hesaplayıp karesini yaptım.bir koni oluşturdum..bu koninin en önemli özelliği.içinde tam ortasına gelecek bir yükseltinin olması..çünkü enerji keops piramidinin tam ortasında olan bu yükseltinin üzerinde toplanıyormuş. piramidin ortasındaki bu yükseltinin üzerinede fravunun tabutunu koymuşlar...bende kibrit kutularından böyle bir yükselti yaptım, kırmızı kartondan yaptığım bu piramidin bir tarafını açılır kapanır yaptım, en son piramidimi enerjiyle jarj edip her gece içine cüzdanımı koymaya başladım..ertesi günden itibaren ben asla parasız kalmadım..ama bunun, kendi zihinsel gücümün etkisindenmi, kullandığım kırmızı kartonun etkisindenmi,
yoksa gerçekten piramidi yaparken kullandığım matemetiksel sayıların etkisindenmi olduğunu bilmiyorum..haa piramide ne oldumu..ben piramitleri yaparım ordan biri gelir sen nasıl olsa yapıyorsun deyip alır götürür..onlarda parasız kalmazlar..
geçen gün internette gezerken aşağıdaki yazılara rastladım..etkilimidirler bilmiyorum ama çok şirin oldukları kesin..hele hele çağıran kedilerin..bu objelerden edinen olursa buraya yazsın..

BEREKETLE SEMBOLÜ OLARAK DÜNYADA KULLANILAN OBJELER
EKEKO
Güney Amerika’nın Ant Dağları Bölgesi’nde en popüler ev koruyucusu, Aymara şans tanrısı ve bereket tanrısı Ekeko’dur. O’nun heykelciğini eve yerleştirmekle, her türlü talihsizlikten korunulacağına ve bütün dileklerin gerçekleşeceğine inanılırdı.
Ekeko özgün şekliyle taştan yontulmuş yerli bir kamburdu. Modern çağlarda taş yerine parlak renklere boyanmış seramik kullanılmış ve İspanyollar’ın etkileriyle yerli insanın bütün dileklerini sırtında taşıyan beyaz derili, açık ağızlı, bıyıklı bir figüre dönüşmüştür.
Ekeko 25 Ocak’ta bir festivalde kutlanır, bir sonraki yılda şans getirmesi için Kızılderili pazarlarındaki Şaman lardan yeni heykelcikleri satın alır. Yeni yıl için özel istekler de sıralanır ve bunlar örneğin minyatür bir yiyecek torbası, minyatür bir televizyon ya da paralar olarak boynuna asılır. Şaman, Ekeko’yu eve götürülmeden önce bir buhurdanlığın dumanından geçirerek kutsar.
Özel dileklerle örtülü olan Ekeko yeni sahibinin evine yerleşir ve ev sahibi kendisine içki, koko yaprakları ve bir sigara ikram ederek tanrıyı memnun etmeye çalışır. Ekeko’nun ağzının açok olması yakılan bir sigaranın dudakları arasına yerleştirilmesi içindir. Eğer Ekeko, sigarayı içmeye devam ederse, yıllık dileklerin gerçekleşme olasılığı artacaktır.
Bugün yaklaşık 2 milyon insan hâlâ dört bin yıllık Aymara dilini konuşmaktadır. Bunlar aslında Bolivya’daysalar da Peru ve Şili’nin kuzeyine de yayılmışlardır. Katolik Kilisesi’ne bağlı olmakla birlikte özellikle yıllık festival ve kutlamalarda, Ekeko gibi eski gelenekleri sürdürmektedirler.
SAMAN KUKLALAR
Saman kukla özgün haliyle bir bereket töreninin parçasıydı. Harman mevsiminde ürün biçilirken, Buğday Ruhu biçilmemiş ekinlerin arasına kaçmak zorunda kalırdı. Eğer bu düşüncesizce biçildiği taktirde Koruyucu Buğday Tanrıçası’nın yok edilmesiyle bir sonraki yıl ürün alınamazdı. Çiftçiler bu felaketten korunmak için bu son demetin samanından küçük bir Ana Tanrıça figürü yapıp evlerine götürürler, onun bir sonraki bahara kadar özenle saklarlardı.
Ana Tanrıça’yı hasat mevsimi geçtiğinde evlerine taşırlardı (aynı zamanda Harman Kraliçesi, Yaşlı Kadın, Bakire, Cadı diye de anılırdı.) evde çiftçileri gelecekteki kıtlıktan korurdu. Bahar gelince yine tarlaya götürülür, ruhunun bir sonraki yılın ürünün tohumlarına geçmesi sağlanırdı.
Tarım makineleştikçe çiftçilerin batıl inançları da azaldı ve Buğday Tanrıçası önemini kaybetmeye başladı. Saman kuklalar da halk kültüründen silindi. Ancak birkaç uzak bölgede devamlılığını sürdürebilenler yirminci yüzyılda dekoratif bir form olarak yine ortaya çıktı. Putperest önemleri tümüyle göz ardı edildi ve sembolizmleri unutuldu.
Günümüzde Herefordshire Yelpazesi, Sakallı Yelpaze, Galli Kukla, Boyun Kuklası ve Toprak Ana diye anılmaktadırlar. Bu daha eski formların dizaynından söz konusu sembolizmin yoğun bir cinselliğe sahip olduğu görülmektedir. Buğday Tanrıçası ürünün bereketi ile ilişkili olduğundan ve sembolik olarak kadın formunu aldığından, bir sonraki adımın onun üreme organlarına yönelmek olması kaçınılmazdı. Geleneksel yelpaze şekli aslında kadın üreme organının abartılı bir biçimidir. Bunlar masum gözleri rahatsız etmeyecek kadar soyutlaşmışlarsa da, puta tapma dönemindeki doğurganlık tapınma araçları olarak uzun geçmişleri, gerçek mahiyetleri konusunda kuşkuya yer bırakmamaktadır. Evlerde ve sanayi çağı öncesi çiftliklerin duvarlarında ilk çiftçilerin yaşamları için o kadar önemli olan verimli toprakların mükemmel koruyucularıydı.

şimdi senin yazında belli kesitleri alayım dedim sonra vaz geçtim tamamına cevap verme zor olur neden yaz yaz tek tek kristaller çok farklı kulanırken öncellikle onların üzerinde bulunan negatif enerjinin muhakak giderilmesi lazımki yapılmadıgında kullanılmamalı yazdıklarından günlügümde bu konular ve yazılarda eklemem gerektigini anladım

eski insanlar ve şimdiki insanlar inançları dogrultusunda yaptıkları öze ulaşmayla alakalımı degilmi buna bakmalıyız bakmazsak geçmişteki insanların büyük bir çogunlugu veya bir bölümü bilincini olmaya adepteyi iyi başarmayla elde etmeden ibarettir ve sonuç tılsım ugur gibi birçok sözlerle tamamlanmaktadır geçmişte yaşananlar insanları kendi verilen dikkat verilen var olanı aslaaaaaaa kendi var edemiyecegi güçleri kullanmasını bilmeyle kendi ego benlini güçlendirme ve tanrı olma gibi bir faliyete güca sahip olma gi
bi asla olamayacaklarını anlayamamışlar ve kendilerine verilenin her insana sunuldugunu ama nefslerine tapmayla kaybetmeye yönelmişlerdir

gelelim kedi renklerine bazı bölgelerde kedinin ugursuzlugu anlatılırken bazı yerlerde bazı hayvanlar degerli kabul edilmekte oldugunu yazıt ve günümüze kadar gelebilen belgelerle bilmekteyiz renk konusunda günlümde detaykı yazı bir ara sunarım canımama sıkıntılı anlarında sarı terlik kederi aldıgını siyah terligin gam keder getirdiginide belirtmekte yararda var sevgiyle ablacım

balık demiştin evet balıgın insanlara ne derece yarar sagladıgını beyin yapısının gelişimini günümüzde bilmekte sagladıklarının iyi yöndeki etkileriyle inanc gelişmesi yaşaması o zamanki insanların bakış acısıdır ki uzun uzun açıklamayı hatta konuyla alakalı yazıları sunmayı çok isterdimki şu an kızımın araştırmalarımın dökümanını yolamama izin verecegini sanmam ki onun şarkılarını bir taraftan söyleme dinleme mecburiyetindeyin sevgiyle ablacım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks