Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Geri Dönüşüm > Geri Dönüşüm Kutusu

Uyarılar

Ynt: Çizim Yeteneği Olan Çocuğunuz Varsa Ne Yapmalısınız

Geri Dönüşüm ve Geri Dönüşüm Kutusu Ynt: Çizim Yeteneği Olan Çocuğunuz Varsa Ne Yapmalısınız Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: jaunty Nickli Üyeden Alıntı Alıntı: ayse Nickli Üyeden Alıntı resime küsen die birini duydunmu bilmem ama ben oyum.:( yıllar geçti tabiii. nerden baksan 15 yıl falann..:) liseden sonra üniversite sınavlarına girmedim güzel sanatlar isteğim nedeniylee. o zman torpil muhabbeti ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geri Dönüşüm Kutusu telkin cd indir izle İstanbul Geri Dönüşüm Kutusu nerededir kimdir Geri Dönüşüm Kutusu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geri Dönüşüm Kutusu hipnoz Geri Dönüşüm Kutusu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geri Dönüşüm Kutusu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geri Dönüşüm Kutusu kuantum düşünce kitap haberi

Ynt: Çizim Yeteneği Olan Çocuğunuz Varsa Ne Yapmalısınız

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-04-2008, 11:42 PM   #1 (permalink)
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all
Standart Ynt: Çizim Yeteneği Olan Çocuğunuz Varsa Ne Yapmalısınız

Alıntı:
jaunty Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
ayse Nickli Üyeden Alıntı
resime küsen die birini duydunmu bilmem ama ben oyum.:(
yıllar geçti tabiii. nerden baksan 15 yıl falann..:) liseden sonra üniversite sınavlarına girmedim güzel sanatlar isteğim nedeniylee. o zman torpil muhabbeti yeni patlamışdı. bir çok şehirde sınavlara girdim ilk 100 e elenip orda takıldım her defasında. oysa çok iyiydimbenn. çok iyiydim... türkiye mansion ödüllerim, bir defa yağlıboya kişisel sergim ve bisürü etrafa hediye ettiğim yağlıboya çalışmalarım vardı... kopya etmekden nefret ettim hep. kendime özgü natürmork ve portre çalışırdımm. kara kalemde o kadar çok çizim yapmıştımki bi ara insanların ellerine ayaklarına baktığımda direk damarlarını görüyordum:)
ama olmadı. küstümm. en son sınavıda alamayıncaa tüm malzemelerimi kırıp döktüm attım. ve bir dahada elime kalemm almadım. çünki hiç araç olmadı benim için resim, hobi olmadı. amaçdı. meslekdi.. kısmet değilmiş.
halada hobi değil. ara ara hatırlayanlar çevremden talep ederler benden ama dedim ya 15 yıldır belki daha fazlaa
elime kurşun kalem alıp resim çizmedim....
ama siz sevinn. harika bişeydir...
sevgiler...
Niye?
ben de bundan 15 yıl önce(belki aynı zamanlarda girdik) hacettepede kursa gittim sınava girdim.2500 kişi girdi
ve torpil vardı biliyorduk az çok..olmadı..
sonra izmirde bucayı kacırdım ama dokuz eylül imtihanlarına girdim..
ikinci yedeğe kaldim..torpil vardı anlatsam film gibi kavga gürültü olmadı..
sonra gittim zıraat okudum tıpış tıpış sonra.üniversitede okurken alt ve üst komsularım biri profesyonel ressam,diğeri hacettepe üniversitesi güzel snatlar seramik bölümü öğrencisi idi.
ben gene zıraati okudum bitirdim sonra muhasebeci oldum o ayrı..
ama resime ve kendime hiç küsmedim..
profesyonel ressam olan komşu ablam bana; bu iş ile uğraşmak için eğitimden geçmenin yüzde yüz şart olmadığını naif çok başarılı ressamların olduğunu ayrıca hobi olarak yada yan meslek olarak bu işle uğraşabileceğimi soylemişti.bende oyle karar vermiştim çoktan zaten..
haa evet ara ara hayat ruh halim koşuşturmacalar içinde ihmal edip elime fırça kalem almadığım oldu..
ama hiç küsmedim..ve son 3 senedir boş vakitlerimde resimle uğrasıyorum.sennenin belki toplasan ayı elime furçayı alıyorum ama bu beni nasıl huzurlu ve mutlu ediyor paha biçilmez..yaklaşık 3 senelik en uzun aradan sonra yaptığım ilk resimde o arayı verdiğime, neden ve niçin verdiğime şaşırmıştım..
Sadece resim yapmıyorum zıraatde okurken laboratuvarlardaki tum killer benimdi..heykel de çalıştım hiç eğitimsizdim ama başardım işte mükemmel olmasalarda..çok arkadaşımın evinde hala saklıdırlar..
ayrıca eski tişortlerimi giysilerimi boncuklarla,iplerle, düğmelerle, kumaş boyalarıyla boyayıp kafama gore yeniden yarattığımda çok oldu..
bir yerlerden başla.. yaratma yeteneği herkese mahsustur..
fakat bunun tadına varan ve bu konuda verimli olan biri onun değerini daha iyi bilir..
yak ışığını..yazık hapsetme içine onu..kumaş toprak boya kalem neyle canın istiyorsa biyerden başla..
kendini mutlu et..
sevgiler

cancazım seni çok iyi anlıyorum torpil nedeniyle elenenler listesinde bende vardım resin yapmıyorum ama çizim yapıyorum şimdi resim yapmıyorum yaglı boya tablolarımı bile dagıttım evde 1 tane bile yok bazen bir fırsatta doga resmine dalı versem diyorum kızım büyürse anca o zaman yapabilirim nedeni çok basit benden önce işe koyulur cancazlarım

çocuklardan oglum hayal ablamın dadigi gibi bir çöp bebek bile çizemiyo canım ama çok farklı özgün bir çizimi var farklı şek
iller ve desenlemeleri var ögretmeni vazo çiz diyince ne olursun ben istedimi çizim diyormuş cancazım

kızım ilginçtir 1 yaşından sonra topuyla oynucana çizmeye başladı topun her tarafını 3 ayda boyadı 2 topunu aldım onuda boyadı kızımı daha çözemedim açıkçası

sevgiyle kalın

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks