Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sigara Bırakma Klubümüz > Sigara ve Sağlığnıza Etkileri > Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz?

Uyarılar

Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? Gerçekten Bırakmak İstiyormusunuz?

Sizce sigarayı bırakmak istiyor muyum?

Sigara ve Sağlığnıza Etkileri ve Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? Sizce sigarayı bırakmak istiyor muyum? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sigara bırakma mp3ü benim için çok önemli.Bu scripti en sona saklıyorum.Daha hiç dinlemedim.Çünkü kalan en son iki silahımdan bir tanesi.Tam bırakmaya karar verdiğimde gece gündüz dinleyeceğim.Daha 18 yaşımdayım ama neredeyse 5 senedir içiyorum.Bu görüntüler içimi sızlatsada bırakmak için bana yeterli ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? telkin cd indir izle İstanbul Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? nerededir kimdir Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? hipnoz Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? kuantum düşünce kitap haberi

Sizce sigarayı bırakmak istiyor muyum?

Like Tree15Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-10-2006, 12:18 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
91 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat is an unknown quantity at this point
Standart Sizce sigarayı bırakmak istiyor muyum?

Sigara bırakma mp3ü benim için çok önemli.Bu scripti en sona saklıyorum.Daha hiç dinlemedim.Çünkü kalan en son iki silahımdan bir tanesi.Tam bırakmaya karar verdiğimde gece gündüz dinleyeceğim.Daha 18 yaşımdayım ama neredeyse 5 senedir içiyorum.Bu görüntüler içimi sızlatsada bırakmak için bana yeterli gibi gelmiyor.Senelerdir aynı görüntüleri ve aynı sözleri duya duya bu hissimi kaybettim galiba.Bazen de içimden saçma sapan ş...siz bir ses boş veeer iç içinde kalmasın belki 5 dk sonra öleceksin gözlerin açık gidersin valla diyor.Ya 5 dk. sonra ölmezsem 80 sene daha yaşarsam diye sorduğumda her sigara içen ameliyat ya da kanser mi oluyor,boş ver bak keyfine kendini zorlama ölümlü dünya diyor.Ne yapacağımı şaşırdım içimdeki ş..sizi dinlemek istemiyorum.Artık en ufak rahatsızlığımda kanserden şüphelenmeye başladım .Sizce ben sigarayı bırakmak istiyormuyum? dusunSigarayı bırakan üyeler varsa ve sigara kulübünde neden ve nasıl bıraktıklarını anlatırlarsa benim için ve bırakmayı düşünenler için çok güzel ve faydalı olur.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2006, 12:28 AM   #2 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Sizce sigarayı bırakmak istiyor muyum?

Bazı kişilerde bu telkin etkili oldu.Aynı anda hem kilo veren hem sigarayi birakan üyemizde var.Sende telkinler etkili olur.Ancak birdenbire bırakmak önemli.Bu nedenle şöyle iyice bak o fotograflara videolara kararını ver telkinler ile birlikte rahatca birakirsin..  
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2006, 12:34 AM   #3 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Murat    bende nokta noktalar ne diye bakiyorum.Şerefsiz bile yazarken nokta koyarak foruma gösterdiğin hassasiyet için teşekkür ederim.
Bu hassayietinden ötürü o ...rrrrrrrrrrefsizi temsilen bu simleyi  hediye eediyorum.
Bence dinleme onu baksana şu hale..Güvenilir mi bu adama
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2006, 01:14 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

91 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Smiley için teşekkürler.Evet bencede güvenilmez.Bir kere dikkat ederseniz çok oynuyor ...rrrrefsiz.İşine nasıl gelirse o tarafa doğru kıvırıyor benide zorluyor.Bu hastalıklı ..rrefsiz sadece bu konuda değil her zaman bunu yapıyor .Bir an önce içimden söküp atmam lazım bunu.
Alt 18-11-2006, 01:44 PM   #5 (permalink)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
osmance is an unknown quantity at this point

İndirilecek dosyalara neden ulaşamıyorum sürekli biryerlere yönleniyorum ama dosyalara ulaşamadım hala !
osmance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-11-2006, 01:52 PM   #6 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

İlgili linkler forumda vardir.Rapidshare 'den daha önce yükleme yapmadiysaniz bu konuda ki rehbere güz atınız.
Alt 27-11-2006, 02:30 PM   #7 (permalink)
Teğmen

51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point

Merhaba sigara alerjisi ve astım adayı olduğum halde genclikte de aralıklı dönemlerde ictim ama bırakabiliyordum buna güvendim sanırım en son içmeye basladıgımda ise bir türlü sonu gelmedi gunde 3 4 ten 1 pakete cıktı içtiğim sigara sayısı...Stresten de 2 sene cok yogun aralıksız ictim ve bu sürede ne kadar denediysemde bırakamadım
Son 15 gündürse içmiyorum içmemeye kararlıyım kendimi mutlu hissediyorum şimdilerde cok iyi bir şey sigarayı bırakmak gercekten öneririm Neler mi değişti uykularım derinleşti huzurum arttı kendime daha saygılıyım gerçekten bırakmak isteyenlere önerilerim şunlar olabilir
İlk bir hafta oldukca zorlandım ama bırakmaya deger diye azmettim
Murat Bey
Kesinlikle pasif içici durumuna düşme lütfen ! çünkü tehlike devam ediyor
Sigara içen arkadaşlarınızdan bir süreliğine ayrı kalmayı göze al olmuyorsa kararınıza saygı duyacaklarsa yanınızda icmeyeceklerse bir arada bulunun simdi canım istemiyor diye kibar bir bahane ile red edin
Her gün değişiklikleri hissedin farkı farket kendini ödüllendir gururlan
Spora başla
Birazcık iştah olusacak ama olsun kuruyemiş kuru üzüm vs yiyin ciklet ciğnemekte iyi bir yol
ben bunları denedim
Torunlarımı tanımak istediğimi düşlüyorum :) o dediğiniz ... rrefsiz ;)Sigara dumanları bu düşlerinizi silip götürmesin dileklerimle Murat Kardeşim umarım başlar ve bir haftada bitirirsin 30 40 lı yaslarda daha zor oluyor gercekten sen haydi haydi başarırsın Selamlar

yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-11-2006, 04:47 PM   #8 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Ne kadar hoş bir mesaj bu.Gerçekten sigarayı bırakmak yüzde 30 oranında kanseri önlüyor.Öyle ise sigara içenler sigarayı bıraksınlar bir an önce.

Elbette başlangıçta zor olabilir ancak sonunda kazanacaklarınız çok çok fazla.Hadi bakalım sigaracı arkadaşlar.Hep sağlığınızı hem bütçenizi sarsan bu hastalıktan kurtulun.
Alt 27-11-2006, 08:44 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Mesajınız ve motiveniz için çok teşekkürederim.Gerçekten çok hoş bir mesaj olmuş. Bende de astım riski var çocukluğumda 2-3 sene çekmiştim bu hastalığı ama şu anda iyiyim.15 gün sigara içmemek çok güzel bir duygu olmalı.Ben hayal etmekte bile güçlük çekiyorum en fazla 8-10 saate kadar çıkabiliyor hayallerimdeki süre.Benim için 15gün çok büyük bir başarı.Umarım tamamen bırakırsınız sigarayı.Beni aklımda hiç böyle bir düşünce yokken sigarayı bırakmaya motive ettiniz.Bende torunlarımı tanımak istiyorum istiyorum en azından çocuklarımın gençliğini görmem lazım.İçimdeki o ...rrefsizi durduracağım.Önerilerinizi uygulayacağım en kısa zamanda spora başlayıp sigarayı bırakıyorum.(spora başladığım zaman)
En azından artık sizin ve atakan beyin emeği var üzerimde Bu emekleri boşa çıkarmamaya çalışıp bırakmaya çalışacağım söz wave wave wave
Alt 30-11-2006, 12:51 AM   #10 (permalink)
Teğmen

23 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
forex is an unknown quantity at this point

ben de 4 sene kadar arada 3 ay 6 ay bırakarak içmiştim.sonra bigün bırakıcam dedim ve 4. senenin sonları geliyor başlamadım hala.ilk başlarda yemekten sonra canım çok istiyodu.ama bi 2-3 dk kendimi tutunca istek kayboluyor.bence sigara hemen bırakılmalı azaltalarak olmuyo çünkü.ben ve biçok arkadaşım denedi olmadı şimdiye kadar.ayrıca dediğim gibi sigara içmek isteyince 2-3 dk dayanmak ve başka şeyler düşünmekte çok işe yaradı.tabi bütün gün sigara düşünülürse bırakmakta zor olur bence.sonuçta ben bırakabildim hatta benden sonra 2 ev arkadaşımda bırakmıştı.gerçi pasif içiciliğim kışın devam ediyor hala.hemen hemen her gece kahveye takılmanın sonucu olarak...
forex isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil