Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sigara Bırakma Klubümüz > Sigara ve Sağlığnıza Etkileri > Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz?

Uyarılar

Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? Gerçekten Bırakmak İstiyormusunuz?

Sizce sigarayı bırakmak istiyor muyum?

Sigara ve Sağlığnıza Etkileri ve Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? Sizce sigarayı bırakmak istiyor muyum? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Teşekkür ederim Murat Sende cok açık yürekli güzel bir mesaj atmışsın teşekkür ederim İyi dileklerim tüm bırakmaya çalışanlara İnşallah başarırsın super ben de azmimi elden bırakmıyorum super Kızım bu işe en çok sevinen kişi Ve eşimle birlikte devam ediyoruz yılmayacagız ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? telkin cd indir izle İstanbul Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? nerededir kimdir Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? hipnoz Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? kuantum düşünce kitap haberi

Sizce sigarayı bırakmak istiyor muyum?

Like Tree15Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-11-2006, 07:10 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sizce sigarayı bırakmak istiyor muyum?

Teşekkür ederim Murat Sende cok açık yürekli güzel bir mesaj atmışsın teşekkür ederim İyi dileklerim tüm bırakmaya çalışanlara İnşallah başarırsın super ben de azmimi elden bırakmıyorum super Kızım bu işe en çok sevinen kişi Ve eşimle birlikte devam ediyoruz yılmayacagız bize şans dileyin olur mu :) Ama bizim gibi kronik astım adaylarına sigara daha da zararlıymış Nefes darlığı ve yutkunma zorluğu dahası sayamayacağım bir yığın zarar Kendimize neden artık zarar verelim değmez değil mi? Sigarayı insanlığın en büyük düşmanlarından kabul etmemiz lazım bir kere dene , yılma . Azaltmak değil söküp atmak için karar ver hazırla kendini ve başla olmaz mı Kendine iyi bak En azından kendini kandırırcasına azaltıyormus gibi dene ne kadar rahatladığını farkederek ikna olabilirsin bu da bir yol tabii ama vucut dirense en fazla 1 haftası zorlu oldu Hele bizim gibi astım adaylarında kesinlikle bir gün solunum spreyleriyle yaşanır hale gelmeden bırakmaya başlamak en dogrusu Umarım torunlarını sevebilir cocuklarını görebilirsin hakkında hayırlısı olsun :) kararlı olursan hic de zor degil bende inanamıyorum ve 1 yıl gecmeden bırakmıs saymayacagım Ama vucudumun toparlanması en az 2 yıl zaman alacak farkındayım yinede su anda gercekten güzel bir şeymiş ondan uzak kalabilmek onu düşünmemek onu unutmak zor olsada o bir vefasız :) o bir hayırsız o bir kanserojen haydi hosca kal Ha gayret Murat

Hayatımdeğişti (Atakan Bey )teşekkür ederim iltifatınız için Sizde Harika şeyler yapıyorsunuz ve takip ettiğim kadarıyla pozitif olmaya ister istemez yönleniyor insan yazılarınızı okuyunca yılmayın lütfen Sizi Seviyoruz İnanmak her şeyin başı Başarının ,iradenin ,gönlün gücünün . Bu gibi çözümlere inanmayanlar saygı duymayanlar siteye gelmezler olur biter Destek olmalıyız birbirimize tüm insanlık adına gönlümüz sizinle organize ve destek olmak harika bir şey olmalı umarım her sey güzel olacak

Forex sizi de tebrik ederim umarım sizin gibi 1 ayı değil 1 seneyi değil nice onlarca sene içmemeyi başarırız Ama pasif içicilik konusu daha da zararlı diye duymustum yine de dikkat edin Vucut ihtiyacını nikotinin ister istemez alıyor olabilir Özellikle kahvaltı ve yemek sonrası tutan krizde sizin yönteminize ek olarak dişleri fırçalamak da iyi bir yöntemmiş Haydi Sigaraya veda

Herkese Sevgi ve Selamlar

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2006, 03:27 PM   #12 (permalink)
etf
Üsteğmen

94 Mesajinıza toplam 280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etf is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sizce sigarayı bırakmak istiyor muyum?

Sigaranın zararları yada bırakma yönünde extra bir mesaj yazcak değilim; zaten bu konuda yeterli ve açıklayıcı bilgiler verilmiş arkadaşlarca. Vurgulamak istediğim "pasif içicilik" ; yani sigara içilen ortamda bulunmaktan dolayı sigara içenlerden daha fazla sigara içenler. Şu anda sigara içiyor muyum evet içenlerden daha fazla çünkü pasif içiciğim. Maalesef tüm uygulamlara rağmen (kanun, yasak vs.) bir şekilde buna maruz kalıyoruz. Bunun önüne geçmekte zor gözüküyor ama eğitim ve bilinçlenme ile sorun çözülecek. Aslında karşılıklı saygı ile ve karşımızdaki insanı düşünme ile hallolacak bir mesele. Şimdilik bu sorunu hava temizleyici veya iyonizer cihazı ile çözdüm. Sonuçları harika. Sigara içilen ortam ne kadar havandırılsa bile o ağır kahvehane kokusu kalmakta idi;şu anda o kokuda gitmiş durumda. Bunun yanında otamdaki toz,polen,duman,koku, bakteri,virus,mantar da uzaklaşıyor.
İlgilenenler ve detaylı bilgi için: www.temizhava.gen.tr , http://www.hobidunyam.com.tr.tc (bio-get)
Sevgi ve saygı ile....
etf isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2007, 02:07 AM   #13 (permalink)
Üsteğmen

91 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat is an unknown quantity at this point
Standart Sizce sigarayı bırakmak istiyor muyum?

Sonunda karar verdim inşallah.Bırakıyorum sigarayı(inşallah).Bu geceden itibaren sigara kurtul telkinini dinlemeye başlayacağım ve 14 şubatta sigarayı bırakmış olacağım(inşallah).Yalnız karar veremediğim bir nokta var.Sigarayı 14 şubat akşamındamı bırakayım 13 şubat akşamındamı bırakayım bilmiyorum şimdilik kararsızım(inşallah).Amin 44
murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2007, 02:11 AM   #14 (permalink)
Üsteğmen

91 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Kendine güvenenler varsa gelin şu 14 şubat fırsatını kaçırmayalım.Sigarasız Günler Kulübünü değerlendirelim arkadaşlar...Bu süreçte birbirimizede destek olabiliriz belki.
Alt 11-02-2007, 11:25 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Sigaradan dolayı 2 bacağını ve el parmaklarını kaybeden şahıs gençlere çağrıda bulundu.
Yozgat'ta, sigaradan dolayı 2 bacağını ve el parmaklarını kaybeden şahıs, gençlerin kendisinden ibret almalarını istedi.

Sigara içmekten, 2 bacağını ve el parmaklarını kaybeden 55 yaşındaki Ali Doğangönül, 1964 yılında 13 yaşında iken sigaraya başladığını ve 20 yıl sürekli olarak kullandığını belirterek, "1983 yılında sol bacağımda damar tıkanıklığı görüldü ve kangren başlangıcı nedeniyle 1985 yılında da sol bacağım kesildi. Aradan 2 yıl geçmeden sağ bacağım da kesildi, son olarak sol elimin parmakları kesildi" dedi.

Sigara içmekten dolayı hayatının zindana döndüğünü, yaşama sevincini kaybettiğini belirten Doğangönül, "Sigara nedeniyle hayatımı zor şartlarda sürdürüyorum. Tekerlekli sandalyeye bağlı olarak yaşıyorum. Akülü arabam var ancak araba, Yozgat şartlarına uygun olmadığı için sık sık kaza yapıyorum. O nedenle evden fazla dışarı çıkamıyorum, sürekli evde oturmak zorunda kalıyorum. Gençlerimiz ve tüm sigara içenler, bana ve benim gibi olanlara bakarak ibret alsın ve sigarayı bıraksın" şeklinde konuştu.
Haydi Arkadaşlar 2 gün kaldı 14 şubata.
Bu tarihi fırsatı kaçırmayalım.Kendinizi bu tarihte bırakmaya hazır hissetmiyorsanız banada söyleyin ortak bir tarih belirleyelim.30 ağustosta çok uygun sigarayı bırakmak için...
Desteğiniz için çok teşekkür ederim Lerzan hanım şimdi sadece iki kişiyle olmaz ya
Alt 12-02-2007, 12:12 AM   #16 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
lerzan Nickli Üyeden Alıntı
gel seninle bir ilke imza atalim mi? bir proje baslatip ikimiz arasinda, olursa sonra katilanlarla, sigara birakma konusunda adIm atalim mi? bu tur kararlarin ortaklasa destekle sanki daha kolay olacaklarina dair kararlar cok yaygin. ne dersin? (ya da dersiniz? ) ve ben ne kadar brosur varsa hatta isyerimde
sigarayi birakma kursuna sizin icin katilip neler yaptirilirsam gelip buraya aktarip.. var misiniz? ben bu kulfete (sigara cok az iciyor oldugum halde sirf gorebilmek icin acaba birlikte uygulamanin faydasi daha mi cok? gibi bir soruma cevap bulabilmek icin.. var misiniz benimle boyle bir projeye? elbette samimi olacagiz, samimiyetsizligin yarari hangimize?

proje: sigarayi birakmak
amac: grup calismasi (yani amac sigarayi birakmak degil, amac birlikte ne yapabiliriz meraki bendeki)
calisma, arastirma, ve paylasma. ben benim isyerimin sundugu , gidenlerin sigarayi biraktigini bildigim bir tedaviye katilip safhalarini yazacagim size, buradan da alinacak destekle. ne dersiniz? bildirin lutfen. saglicakla,
Lerzan hanım sizin daha önce böyle bir projeniz varmış zaten ben görmemiştim özür dilerim.
Alt 12-02-2007, 04:09 AM   #17 (permalink)
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold

Alıntı:
murat Nickli Üyeden Alıntı
Haydi Arkadaşlar 2 gün kaldı 14 şubata.
Bu tarihi fırsatı kaçırmayalım.Kendinizi bu tarihte bırakmaya hazır hissetmiyorsanız banada söyleyin ortak bir tarih belirleyelim.30 ağustosta çok uygun sigarayı bırakmak için...
Desteğiniz için çok teşekkür ederim Lerzan hanım şimdi sadece iki kişiyle olmaz ya
Tamam... Çok düşündüm...
Aslında uzun zamandır bırakmayı düşündüğüm halde bırakmaya cesaret edemiyorum. Ne kadar yazı, çizi, video varsa hiç biri etki etmiyor nedense.... Sigarayla uzun zamandan beri dostluğumuz var... Nasıl bir dostluksa...? dusun Daha önce denemelerim olmuştu ama kısa süreli başarılı olmuştum. Ama bu demek değildirki yeniden başarısız olacağım... Belki bu sefer başarılı olurum...
Hem bu seferde başarılı olamasam bile içmediğim her an (süresi önemli değil) yanıma kâr kalır... Bırakırsam da büyük bir ödül...
Hayatını değiştirmek isteyen bir üye olarak bir adım daha atıyorum..
Evet, 3 kişi olduk....
Yok mu artıran?

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2007, 12:38 AM   #18 (permalink)
Üsteğmen

Az önce paketime baktım 88 3 adet sigara kalmış.bir tanesini 15dakika önce içtim. Şimdi diğerinide içeceğim.Kalan son sigaramıda kırıp atacağım ağla Aslında çokta kararlı değilmişim herhalde. dusunİçimde anlam veremediğim bir korku var.Normaldir herhalde yaklaşık 5 senedir birbirimize çok bağlıyız.Beni hiç yanlız bırakmadı.En nefret ettiğim günlerde bile,sevmediğimi yüzüne haykırdığım halde en uzun ayrılığımız 15 saati(uyku dahil) geçmemiştir.
Artık buraya kadarmış .Şimdi gidip son sigaramı içiyorum.
Lerzan hanım ve yakamoz siz neler düşündünüz acaba son sigaranızı içerken
Umarım benden daha pozitifsinizdir.Belki bende sizlerden etkilenirim.
Alt 14-02-2007, 01:18 AM   #19 (permalink)
Üsteğmen

öhö öhö ıhmmöhööhö 21 günmü ben ilk etapta 1 gün olarak düşünmüştüm.Tamam anlaştık sn.başkanım 21 gün (söz)
Çok farklı açılardan bakıyorsunuz anlatım tarzınızdanda etkiilenmemek mümkün değil çok teşekkür ederim banada diğer açıları gösterdiğiniz için.Kendime olan inancım bir kat daha arttı. Her halde başaracağız biz bu işi
Alt 14-02-2007, 05:29 AM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold

Sigarayla ilgili bir çok yazı okudum, konuşma dinledim bu güne kadar, bırakmaya karar verip birkaç gün veya hafta bırakmalarım da oldu ama her seferinde yeniden başladım. Umarım bu sefer başarılı olurum/başarılı oluruz…

Değişim kolay bir şey olsaydı başarı kelimesine mucize anlamına eşdeğer bir anlam yüklemezdik sanırım.

Sevgili Lerzan ve Sevgili Murat, böyle güzel bir değişim yoluna yol arkadaşlarım olarak katıldığınız için teşekkür ediyorum. 21 günlük yolculuğumuz pekte kolay olmayacak bunu baştan hepimiz biliyoruz ama yolun sonunda özgür bir yaşam bizi bekliyor ve biz o yaşama ulaşma amacıyla böyle bir karar aldık.

Yol üstünde bir takım engeller olabilir.Bizler o engelleri sevgiyle, hoşgörüyle kabullenerek, onların geçici olduğunu bilerek ilerleyeceğiz, birbirimizle paylaşarak aşacağız…

Korku ve bağımlılıklarımıza yüklediğimiz anlamları anlamsızlaştırdıkça, her an bir önceki andan daha çok keyifleneceğiz bu yolculukta.
Hepimize kolay gelsin…

Sevgiler

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil