Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gercekten-birakmak-istiyor-musunuz/)
-   -   sigarayı bırakma e-kitap (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gercekten-birakmak-istiyor-musunuz/2318-sigarayi-birakma-e-kitap.html)

nacar 13-10-2008 08:39 PM

Ynt: sigarayı bırakma e-kitap

Merhabalar,
uzun zamandır sigarayı bırakma telkini dinliyorum. Üstüne geçen hafta subliminal vision pro yu yükleyip kendime sigarayı bırakmakla iligli telkinler yazdım. 2 gündür ekrandan onları da izliyorum. Dün Allan Car'ın kitabını da okuyup bu işe dün akşam son vermeye karar verdim. Kitaba dün başladım ve hepsini okudum. Sonra 1 paket sigarayı parçaladım.
Sonra sabah oldu :( ve büfeye gittim.. Kitap çok detaylı anlatmış, çok da istiyorum. Sonra bir an geliyor, amaaannn diyorum. Bugün bu yüzden çok mutsuz geçti..
Vazgeçmedim tabi ki, bu 2.defa olan başarısızlığım. Bıraktığım zamanı sabırsızlıkla bekliyorum.

SinanATASOY 28-12-2008 10:54 AM

Bu kitap vasıtası ile 17 yıllık tiryakiliğime 1 günde son verdim.. Akabinde bu kitabı önererek sayısını unuttuğum insanlara sigarayı bırakmalarına yardımcı oldum.. Gerçekten çok başarılı bir eser...

yasal06 23-07-2009 09:48 PM

Cevap: Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu-Allen Carr

link hata veriyor:(

cent 24-07-2009 01:27 AM

cancazım ben 1 hafta önce indirmiştim mesele yoktu sanırım link kırık artık DÜZGÜN LİNK BULURSAM EKLERİM

SEVGİYLE KALDIK

fallingforever2005 22-09-2009 03:15 PM

bu link çalışmıyor

tekrar yükleyebilir misiniz ?

teşekkürler

sakinsular 22-09-2009 10:28 PM

Bu kitap çok güzel. Uzun zamandır sigarayı bırakmak istiyordum. Gerçekten istiyordum. Elimde sigara içerken bir yandan da bakıp ben şimdi bunu niye içiyorum ne sağlıyor bana diye kendi kendime konuşup duruyordum. Kitabı okuduktan sonra bıraktım ve başlamayı asla düşünmüyorum. Bırakma isteğinizde samimi iseniz size yardımcı olacaktır. 7 lira gibi ucuz bir fiyatı var zaten, link çalışmıyorsa gidip alabilirsiniz bir kitapçıdan.

fallingforever2005 24-09-2009 10:17 PM

Cevap: sigarayı bırakma e-kitap

kitabı buldum

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

bu linke yükledim

tabacana26 15-10-2009 01:15 AM

20 yıllık tiryakiyim sigarayı 11 yaşında paket taşıyordum sigarayı bu sitede dinlediğim sigara bırak telkinle eft yöntemleriyle bıraktım aradan uzun zaman geçti hala içmiyorum isteyince insan bırakıyor hatta sigara dumanından tamamen uzaklaşıyor

eymit 22-02-2010 12:04 PM

18 yıllık tiryakiyim. Günde en az 1,5 paket içiyordum. Sigarayı bırakmayı gerçekten istiyordum. Bu kitap sayesinde 25 gündür sigara içmiyorum. Bu kadar kolay ve rahat bir şekilde sigarayı bırakabildiğime şaşırıyorum. Şimdiye kadar sigara içmiş olduğuma da pişmanım. Sigarayı bırakmak isteyenler kesinlikle bu kitabı okumalılar.

nacar 07-11-2010 11:06 PM

Merhaba,

13.10.2008'de yazdığım bir mesajı şimdi farkediyorum. Size de bu gelişmeyi iletmek istiyorum. Allen Car'ın kitabını 2010 yılının başında tekrar okudum ve bir de video gösterimi olduğunu öğrenip izledim. Kitap hem ev hem iş bilgisayarımda kayıtlıydı. Şubat ayında sigarayı bıraktım. Direncim düştüğünde kitabın bazı bölümlerini yeniden okudum, defalarca.. Bir kaç sayfayı yazıcıdan aldım, çantamda taşıdım. Bir daha içmedim. Bunun ne kadar uzun bir sürecin sonucu olduğunu görüyorum.. Sigarayı bırakma isteğim 2008'de başlamış. Sigarayı bırakma konusunda telkinler dinledim uzun süre.. 20 yıldan sonra .. Sizin de ondan ayrılmanızı diliyorum..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:32 PM.