Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gercekten-birakmak-istiyor-musunuz/)
-   -   Sigarayi birakmayi istemekten vazgecmeyin - Don't give up giving up (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gercekten-birakmak-istiyor-musunuz/1368-sigarayi-birakmayi-istemekten-vazgecmeyin-dont-give-up-giving-up.html)

murat 12-06-2007 11:59 PM

Ynt: Sigarayi birakmayi istemekten vazgecmeyin - Don't give up giving up

yarın için son bir dakika...

25emel 13-06-2007 12:11 AM

evvett baylar bayanlar!! clapping sigaraya karşı başlatmış oldugumuz çarşamba hareketimizin ilk dakikalarındayızzz...!!! clapping yıkılmayızz!! gulensmiley yakılmayız!! gulensmiley kararlıyız!! gulensmiley deytt !! gözleri yollar da insanoğlunu bekleyen biçare... n9598 yok buralar da sana merhamet... bilesin ki irademizden yüreğimizden üstün deilsin!! şimdi sana tek sözüm, hadee hadee naşş naşş s45apk heyy çarşambacılar nedesiniz yahuuu... blissy
uy897 uy897 uy897 uy897

hayalayaz 13-06-2007 12:58 AM

ben sigarayı bıraktım
sözümü tuttum, birdaha sigara içmiycem, sigarayı hayatımdan defettim. derty alk78

BURCU GELEGEN 13-06-2007 01:01 AM

Başlangıcınız muhteşem olsun alk78 smil56

25emel 13-06-2007 01:08 AM

sevincli sevincli sevincli 25889 25889 harika tebriklerr

hayatimdegisti 13-06-2007 01:10 AM

Merhaba Arkadaşlar....
Çarşamba organizasyonunu başlatan Lerzan başta olmak üzere sigara birakma karari veren tüm arkadaşlarimizi tebrik ediyorum... 25889

Bende çarşambacilara ozel bir telkin hazirladim...New age müziği seven ney dinlemekten sıkılanlar için...Yada rapidden yükleyemeyenler için...
Sağa tiklayip hedefi farklı kaydet demeniz yeterli....

http://www.ritmotrans.com/carsambaci...20carsamba.mp3

hayatimdegisti 13-06-2007 01:39 AM

Elbette arada sigara zararlarini anlatan videolar ekleyip çarşambacılara destek olalım.Ancak birazda bayram havası olsun...
Tey tey uy897 derty wave hpm1 siirokul blook skan67
partysmiley f678h s456 neseli56 kahvesmiley
[youtube=425,350]L6XW_sO1yCM[/youtube]

blissy

gokmen goker 13-06-2007 03:37 AM

Yaaaa cok afedersiniz, aksam cok yorgundum uzandim, uyuyakalmisim.. heyecan doruktayken burada olmak istiyordum. :((( kendimi affettirebilmek cin diger evde net olmamasina ragmen ciktim onceki evime gelip size yazmak istedimm.. cok ozur diliyorum tekrarr.. :((

yazmis olduklarinizi okudum.. hepinizi cok seviyorumm arkadaslarr.. carsambacilar tabi ayriyeten bi sempatim var sizlere, kiskanmayin ve en yakin zamanda bi gun daha olusturun bizimle bu yola cikmayanlar, guclerini toplayip amaca yonelsinler.. arkadaslar gercekten desteginizi cok ama cok derinden hissediyorum ve bana guc katiyorsunuz.. ilk firemiz diger 3 arkadasimizi da sigaraya tesvik edecektir.. sadece kendini degil diger 3 arkadasinda birakabilmesi icin icmemeye devam etsin.. bu ben de olabilirim.. 400 spartali diye bi film vardi, izlemis olanlar anlayacaklardir, grup calismasinin degerini.. bu arada sizlerle samimiyetim içten oldugunu ispatlamak adina, 15 haziran benim gercek dogum gunum.. bir sonraki yasima sigarasiz girmek cok anlamli olacak.. yasli degilim ama daha saglikli ve huzurlu olacagimi bilmek cok tatli bi duygu yaratmakta icimde.. sigarasiz olmayi seviyorummmmmmmmm.. herkese ayri ayri tesekkurlerimi iletiyorum.. odulunuzu hazirlamakla mesgulum ayrica.. :) soylemek istiyorum ama o kadar guzel k herkes birakir ve 4 kisi agir olur bana.. ondan soylemeyecem.. merakiniz artsinn.. ama emin olun degecek biseyy.. :)) hadi yeniden yatagima donmek icin ankaran1n haziran ayazini yemeye cikiyorum içimde özel olanlarin anlam dolu sicakligiyla tabii.. bizler özelleriz.. baslamamak zor degil, birakmak zor ki biz bunu basarcagiz.. cennette kalmak zor degil, biz insan oglu icin cennete donmek zor ki, adem ve havva da bizim sectigimizi secti diyerek noktaliyorum.. :)) basarilar..

hayalayaz 13-06-2007 09:37 AM

bıraktık kardeşim..o bizi bırakmadan,biz onu bıraktık,çoktur benim terk edişlerim, nuh dedimmi peygamber demem..şimdi biraz tereddütlüde olsa nuh dedim bakalım ne olcak..eminim iyi olacak..nikotin takviyesi falanda yapmıyorum..sigarayla aşk yaşayan ablam bile zorunlu olarak üç gün içmedi,dördüncü gün hayal ben sigarayı bıraktım dedi..ve kaç senedir içmiyor..şimdi ben sigarayı içmemeye zorunlu olduğum bir ortamda yaşıyorum...farzediyorum,ki evde bebek var...hava eksilerin çok altında..soğuk balkonada çıkamıyorum..24 saat...bu 24 saati geçireyim ben kendime inanıcam..sigarasız 24 saat geçiren hayatı boyunca içmez,içmedende durur diycem...hepimize kolay gelsin..

BURCU GELEGEN 13-06-2007 10:03 AM

ÇARŞAMBACILAR GÜNÜNÜZ AYDIN OLSUN smil56 alk78 kahvesmiley

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:59 PM.