Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Geliştiren Yazılar

Uyarılar

BAZEN BİRİLERİ HAYATINIZA GİRER VE...

Serbest Kürsü ve Geliştiren Yazılar BAZEN BİRİLERİ HAYATINIZA GİRER VE... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bazen birileri hayatınıza girer ve onların orada olmalarının, sizin bazı amaçlarınıza hizmet etmeleri, size ders vermeleri veya kim olduğunuz ya da kim olmak istediğiniz konusunda size yardım etmeleri demek old...uğunu kesinlikle bilirsiniz. Bu kişilerin kim olabileceklerini asla bilemezsiniz – bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geliştiren Yazılar telkin cd indir izle İstanbul Geliştiren Yazılar nerededir kimdir Geliştiren Yazılar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geliştiren Yazılar hipnoz Geliştiren Yazılar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geliştiren Yazılar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geliştiren Yazılar kuantum düşünce kitap haberi

BAZEN BİRİLERİ HAYATINIZA GİRER VE...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-01-2012, 09:30 PM   #1 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road
Standart BAZEN BİRİLERİ HAYATINIZA GİRER VE...

Bazen birileri hayatınıza girer ve onların orada olmalarının, sizin
bazı amaçlarınıza hizmet etmeleri, size ders vermeleri veya kim olduğunuz ya da kim olmak istediğiniz konusunda size yardım etmeleri demek old...uğunu kesinlikle bilirsiniz. Bu kişilerin kim olabileceklerini asla bilemezsiniz – bir oda arkadaşı, bir profesör, bir arkadaş, bir sevgili ya da tamamen yabancı biri – ama gözleriniz onlarla kilitlendiğinde, işte o an hayatınızı çok derin bir şekilde etkileyeceklerini bilirsiniz. Bazen, başınıza gelen şeyler ilk başta korkunç, acı verici ve adaletsizce görünebilir ama sonraları aksine o engelleri aşmadan potansiyelinizin, gücünüzün, iradenizin ve yüreğinizin asla farkına varamayacağınızı anlarsınız

. Hastalık, yaralanma, aşk, gerçek mükemmelliğin kayıp anları ve aptallıklar, hepsi sizin ruhunuzun sınırlarını test etmek için vardır. Bu küçük testler olmaksızın, her ne olursa olsunlar, hayat hiçbir yere varamayan, pürüzsüzce asfaltlanmış düz, yavan bir yol gibi olurdu. Güvenli ve rahat; ama aptalca ve tamamen anlamsız. Tanıştığınız, hayatınızı etkileyen insanlar, tecrübe ettiğiniz başarı ve çöküşler, kim olduğunuzu ve kim olacağınızı bulmanıza yardımcı olurlar. Kötü tecrübelerden bile bir şeyler öğrenilebilir. Aslında, bazen onlar en önemlileridir. Eğer birileri sizi severse, karşılığında onlara hangi şekilde yapabiliyorsanız sevgi verin, sadece sizi sevdikleri için değil aynı zamanda size sevmeyi ve kalbinizi ve gözünüzü nasıl açabileceğinizi öğrettikleri için.

Eğer birileri sizi incitirse, aldatırsa ya da kalbinizi kırarsa, onları affedin, size, güveni ve kalbinizi kimlere açacağınıza dikkat etmenin önemini öğrettikleri için. Her gününüzü önemseyin. Her anın değerini bilin ve onu bir daha asla yaşayamayacağınız için o anlardan alabileceğiniz her şeyi alın. Daha önce hiç konuşmadığınız insanlarla konuşun ve onların söylediklerini dinleyin! Âşık olmanıza izin verin, kendinizi serbest bırakın ve görüşlerinizi yükseltin. Başınızı dik tutun; çünkü her türlü hakka sahipsiniz. Kendinize önemli bir kişi olduğunuzu söyleyin ve kendinize inanın; çünkü eğer siz kendinize inanmazsanız başkalarının size inanması güç olacaktır. Hayatınızda istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Kendi hayatınızı yaratın ve daha sonra dışarı çıkıp hiç pişmanlık duymadan yaşayın! Ve eğer birilerini severseniz bunu onlara söyleyin; çünkü yarının neler sakladığını asla bilemezsiniz.

Yaşadığınız her günden hayata dair bir ders alın! Bugün; dün için endişelendiğiniz yarındır. Buna değer miydi?

ALINTI- KUANTUM YASAM

Arkadaslarim, alti cizili cumle hakkindaki dusuncelerinizi merak ediyorum, su ana kadar duydugum en anlamli ve beni derinden etkileyen soz diyebilirim:))))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-01-2012, 10:17 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

maxhealth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,271
189 Mesajinıza toplam 516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxhealth is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: BAZEN BİRİLERİ HAYATINIZA GİRER VE...

Yazının geneli için fikrim çok güzel olması teşekkür ediyorum sevgili Azraist.Kırmızı kısımda sanki doğrudan benim için yazılmış.Hayatımın büyük bir kısmını saçma sapan şeylere endişelenerek geçirdim.Şimdi fazlalık endişelerimi atmayı seçiyorum.
Daha bugün yeni yeni birşeyler öğrendim hayatıma girenler hakkında her an yeni birşeyler öğrenebileceğimizin farkında olmak güzel, çok güzel bir duygu.
Alt 30-01-2012, 11:33 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 644
63 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
handesav is an unknown quantity at this point

Bu inanılmazdı. Bugün Şişli'den Bostancı'ya gelirken ve telkinlerimi dinlerken aynen bunları düşündüm. Affetmem gerekenleri içten bir şekilde affettim, yaptığım ve karşılığını gördüğüm hataları düşündüm. Bu hataları yapmaya hakkım vardı ve iyi ki yapmışım, onlardan çok şey öğrendim. Bunların ışığında yeni bir kapı açtım kendime ve akışa bıraktım. Hala o huzuru yaşıyorum içimde. Ve sevgili Azraist bu yazıyı görünce, tüylerim diken diken diken oldu. Çok güzeldi ve benim için özellikle bugün çok anlamlıydı.
Tüm kalbimle sevgiler, iyi ki varsınız, iyi ki varız....
handesav isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-01-2012, 11:41 PM   #4 (permalink)
Teğmen

63 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Bugün; dün için endişelendiğiniz yarındır; gerçekten çok anlamlı. Bence affetmenin hayattaki tılsımını anlatıyor. Affetme çok doyumsuz bir duygu, başarı ve huzurda aynı anda bulunmak, yarınlara yeni kapılar açmak ve özgürleşmek... ''Keşke''yi anlatıyor... Hatalardan endişe duymamayı, hata yapmanın insan olarak en önemli hakkımız olduğunu ve bu hakkı tüm sorumluluğu ile yüklenebilmeyi ve bundan bugünün dersini çıkarabilmeyi...
Alt 30-01-2012, 11:58 PM   #5 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Yaşadığınız her günden hayata dair bir ders alın! Bugün; dün için endişelendiğiniz yarındır.

Dün herkes bugünü merak ediyordu. Bugün geldi işte. Bugün de yarını merak ediyoruz. 5 yıl sonra nerede olacağım, 10 yıl sonra kendimi nerede görüyorum? Hayallerimi gerçekleştirebilecek miyim? Bir sürü soru kafamızda ben bu cümleden şunu anlıyorum: Yarın için endişelenirken bugünü kaçırmayalım ve en iyi şekilde bugünü yaşayalım.

Endişesiz ulaşırsak yarınlara bugünün kıymetini bilirsek ya
rın bugünden çok daha güzel olabilir.

Her yeni gün dün için bir yarını fark ederek yaşayalım. :))

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2012, 01:11 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Sweet merhaba,
Yine çok güzel şeyler yazmışsın, yüreğine sağlık. İyi misin? Her şey yolunda mı?
Alt 31-01-2012, 11:54 AM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
17 Mesajinıza toplam 48 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siberalem is an unknown quantity at this point

slm arkadaşlar yıne harıkasınız sizinle burda olmak benı çok mutlu edıyor
evet her yaşadıgımız acı ve tatlı bıze parayla bıle satın alamayacagımız dersler verıyor
siberalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2012, 12:21 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 69
101 Mesajinıza toplam 260 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kuzzen is an unknown quantity at this point

hayatımızda bazen öyle çöküşler yaşarız ki o an bizim için herşeyin bittiği andır .ama aslında yapmamız gereken farkında olmaktır farkındalıktır.yaşadığımız olaydan almamız gereken ders ne bu olay bize neyi öğretiyor herseferinde tekrarlanma sebebi ne bunu bulmamız gerikiyor .eğer bunu farketmezseniz ders almazsanız inanin aynı olaylar siz ders alana kadar tekrarlanacak.düşüncelerimizdir duygularımızı oluşturan .yaşadığımız herneyse oradaki duyguyu bulalım ve hangi düşünceden kaynaklandığını bulup dönüştürelim.geçmiş yada gelecek yok sana şimdi var .sevgiyle
kuzzen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2012, 12:43 PM   #9 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Alıntı:
handesav Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sweet merhaba,
Yine çok güzel şeyler yazmışsın, yüreğine sağlık. İyi misin? Her şey yolunda mı?
Teşekkürler. Hergün herşey yolunda olduğu için şükrediyorum çok şükür iyiyim.

Alıntı:
kuzzen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hayatımızda bazen öyle çöküşler yaşarız ki o an bizim için herşeyin bittiği andır .ama aslında yapmamız gereken farkında olmaktır farkındalıktır.yaşadığımız olaydan almamız gereken ders ne bu olay bize neyi öğretiyor herseferinde tekrarlanma sebebi ne bunu bulmamız gerikiyor .eğer bunu farketmezseniz ders almazsanız inanin aynı olaylar siz ders alana kadar tekrarlanacak.düşüncelerimizdir duygularımızı oluşturan .yaşadığımız herneyse oradaki duyguyu bulalım ve hangi düşünceden kaynaklandığını bulup dönüştürelim.geçmiş yada gelecek yok sana şimdi var .sevgiyle

Çok haklısın kuzzen yaşadıklarımızdan ders almadıkça aynı sınavları yaşıyoruz. Hayat döngülerden oluşuyor. Geldiğimiz her son daha iyi veya aynı konuda farklı bir durum için yeni bir öğrenme fırsatı. Bunun farkında olabilmek bizi ileri götüren bir şey. Bu güzel yorumun için tekrar teşekkürler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-02-2012, 12:50 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

MarEspEraNZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 171
364 Mesajinıza toplam 899 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the rough

Güneşi arkana alırsan, gölgen önüne düşer...

Biraz üstü kapalı oldu yorum ama , idare edin söylemek istedim sadece :)

.
.

MarEspEraNZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks