Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Geliştiren Yazılar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gelistiren-yazilar/)
-   -   Düşleyin, düşleyin, düşleyin… (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gelistiren-yazilar/614769-dusleyin-dusleyin-dusleyin8230.html)

tolgaasya 20-08-2010 11:47 AM

Düşleyin, düşleyin, düşleyin…

Kaynak: Tanrılar Okulu / Yazarı: Stefano E. D'ANNA

Size ‘öğretilen ve anlatılan dünyanın’, anlatıldığı gibi olduğunu söyleyenler sadece anlatanlardır. Korkmanız, çekinmeniz, endişe etmeniz gerektiği söylenen her şey, bu betimlemenin pençesindeki insanların fikirleridir. Oysa bunlar olumsuz duygulardır ve hiçbiri dünyaya geldiği haliyle insanin mayasında olan hisler değillerdir. İnsan korkusuz doğar. Korku, zorla ‘öğretilir’.

Hayatınızda önünüze çıkan herkesin özel bir görev ile karşınıza geldiğine emin olun. Ve ona varlığı için teşekkür edin. Özellikle düşmanınızsa.

Herkes sizi gösterir. Bu sizin dünyanız. Telefondaki arkadaşınız sizsiniz. Çalışanlarınız, üstleriniz, aileniz, hepsi sizsiniz. Yay da, ok da, hedef tahtası da; hepsi sizsiniz.

Önünüzde gelecek varken, geçmişle uğraşmayın. Ama geleceği de yeni bir ‘eski geçmiş’ yaratmak için yaşamayın. Onu şekillendirin; bu kez şekillendirin; geçmişinizin tekrarlarından kurtulun.

Mea Culpa… Başınıza gelmiş ve gelecek her şeyin tek sorumlusunun kendiniz olduğu gerçeğiyle barışmayı reddettiğiniz her gün tedavi sureciniz gecikecek, ‘yeni bir eski geçmiş’ için her seferinde yeni bir adim attığınızla kalacaksınız.

Gerçek, düş artı zamandır. İnanmak için görmeyi beklemeyin. İnanın ki, görebilin.

Dünyadaki en büyük ekonomik gerçek ‘mutluluktur. Ekonominin tanımı Mutluluktan başka hiçbir şey değildir. Her zaman iyi bir ekonomist olun.

Düşleyin, düşleyin, düşleyin… Düş, var olan en gerçek şeydir.

Sultan 20-08-2010 12:04 PM

Cevap: Düşleyin, düşleyin, düşleyin…

Herkes sizi gösterir. Bu sizin dünyanız. Telefondaki arkadaşınız sizsiniz. Çalışanlarınız, üstleriniz, aileniz, hepsi sizsiniz. Yay da, ok da, hedef tahtası da; hepsi sizsiniz.

paylaşımlarını zevkle takip ediyorum harika paylaşım için teşekkür ederim.......
sevgiyle mutlu kal...

RenaC 20-08-2010 12:41 PM

Gerçekten çok güzel bir paylaşım olmuş.Korku bize doğuştan zorla kazandırılan bir özellik.Teşekkürler

planner 20-08-2010 12:58 PM

Yine "ayna" kavramı... Zorla beni çekim yasasına inandıracaksınız.:)

Teşekkürler paylaşım için.

tolgaasya 20-08-2010 01:00 PM

Rica ederim.

tolgaasya 20-08-2010 01:03 PM

Alıntı:

planner Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 763497)
Yine "ayna" kavramı... Zorla beni çekim yasasına inandıracaksınız.:)

Teşekkürler paylaşım için.

Rica ederim. Çekim Yasası konusunu, uzun uzun oturup konuşmamız gerekiyor :))

Selamlar.

planner 20-08-2010 01:07 PM

Öğrenmeye açığım.
Teşekkür ederim tekrar.:)

senarist 20-08-2010 01:15 PM

Çok beğendim:)Zaten değişme aşamasındayım bu zamanda çok motive edici bir yazı oldu benim için:)

arca 20-08-2010 02:45 PM

Ne kadar güzel sadece düşleyerek hayal ederek gerçekleri yaratıyoruz. Evrende bize daha yüce bir lütuf olabilir mi?

Parlayan 20-08-2010 03:02 PM

Dünyadaki en büyük ekonomik gerçek ‘mutluluktur.

Çok doğru.Güzel paylaşım teşekkürler..::)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:00 AM.