Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Geliştiren Yazılar

Uyarılar

Her yeni güne 1 tane...

Serbest Kürsü ve Geliştiren Yazılar Her yeni güne 1 tane... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu başlık altında her güne 1 şiir, 1 yazı ya da bir söz ekleyelim diye düşünüyorum. Güne güzel başlamamıza yardımcı olur kanısındayım. Huzurla ve sevgiyle gülekalınız.... İlk şiirimiz Can Yücel'den olsun... Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? Elin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geliştiren Yazılar telkin cd indir izle İstanbul Geliştiren Yazılar nerededir kimdir Geliştiren Yazılar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geliştiren Yazılar hipnoz Geliştiren Yazılar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geliştiren Yazılar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geliştiren Yazılar kuantum düşünce kitap haberi

Her yeni güne 1 tane...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-07-2010, 10:26 AM   #1 (permalink)
bigokyanus
Guest

Standart Her yeni güne 1 tane...

Bu başlık altında her güne 1 şiir, 1 yazı ya da bir söz ekleyelim diye düşünüyorum. Güne güzel başlamamıza yardımcı olur kanısındayım. Huzurla ve sevgiyle gülekalınız....

İlk şiirimiz Can Yücel'den olsun...

Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun?
Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek.

Seninle olmanın en kötü yanı ne biliyor musun?
''Seni seviyorum'' sözcüğü dilimin ucunu ısırırken her konuşmamızda boşyere saatlerce havadan sudan söz etmek.

Seninle olmanın en heyecanlı yanı ne biliyor musun?Aynı şeyleri seninle aynı andadüşünmek birlikte ağlamak gülmek.Ve buradayken bile seni çılgınca özlemek...

Seninle olmanın en acı yanı ne biliyor musun?Seni hiç tanımadığım bir sürü insanlarla paylaşmak.
Senin yanında olan, seninle konuşan herkesi çocukça kıskanmak.

Seninle olmanın en mutlu yanı ne biliyor musun?
Tanıdık birileriyle karşılaşma tedirginliği ile yollarda yürümek yanyana...
Elimdeki şemsiyeye inat yağmurda ıslanmak birlikte.
Elimde kır çiçeğiyle seni beklemek...
Aynı mekanlarda aynı yiyecekleri yemek.

Seninle olmanın en romantik yanı ne biliyor musun?
Sensiz gecelerde sana söyleyemediklerimi yıldızlara ayaanlatmak...
Okuduğum kitabın sayfalarında dinlediğim şarkıların türkülerin şiirlerinher mısrasında seni bulmak.

Seninle olmanın en zor yanı ne biliyor musun?
Seni kaybetme korkusuyla hayatta ilk kez tattığım o tarifsizduygularımı umut denizinin ortasında küreksiz bir sandala hapsetmek...
Sevgili yerine yıllarca dost kalmayı başarmak.
Yalın ayak yürümek bıçağın en keskin yerinde.
Kanadıkça tuz yerine gözyaşlarımı basmak yüreğime.

Seninle olmanın tek yan etkisi ne biliyor musun?
Nereden bileceksin?
Sen benimle hiç olmadın ki.
Olsaydın avuçlarım terlemezdi...
Isırmazdım dilimin ucunu...
Özlemezdim seni yanımdayken...
Kıskanmazdım.Korkmazdım yollarda yürümekten.
Islanmazdım yağmurlarda...
Yıldızlara aya dert yanmaz,böyle her şarkıda serhoş olmazdım.
Korkmazdım seni kaybetmekten ayaklarım kan revan atlardım sandaldan denize...
Ve her kulaçta haykırırdım seni..
Ama sen hiç benimle olmadın ki...
YA AKLIN BAŞKA YERLERDEYDİ YA YÜREĞİN...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 23-07-2010, 11:03 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice
Standart Cevap: Her yeni güne 1 tane...

Teşekkür ederim.

Güzel bir başlangıç oldu.
Çok güzel bir gün diliyorum.

İyiki varsın.
İyiki aranızdayım.
karavan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-07-2010, 11:06 AM   #3 (permalink)
Teğmen

zümrütü anka zen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 472
157 Mesajinıza toplam 698 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zümrütü anka zen will become famous soon enoughzümrütü anka zen will become famous soon enough

merhaba bigokyanus, yüreğine sağlık ,ikinci şiir benden
sevgiler ..

O olmazsa yaşayamam."
demeyeceksin. Demeyeceksin işte.
Yaşarsın çünkü.
Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki.
Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın.
Ve zaten genellikle o daha az sever seni,
senin o'nu sevdiğinden.
Çok sevmezsen, çok acımazsın.
Çok sahiplenmeyince, çok ait de olmazsın hem.
Çalıştığın binayı, masanı, telefonunu, kartvizitini...
Hatta elini ayağını bile çok sahiplenmeyeceksin.
Senin değillermiş gibi davranacaksın.
Hem hiçbir şeyin olmazsa, kaybetmekten de korkmazsın.
Onlarsız da yaşayabilirmişsin gibi davranacaksın.
Çok eşyan olmayacak mesela evinde.
Paldır küldür yürüyebileceksin.
İlle de bir şeyleri sahipleneceksen,
Çatıların gökyüzüyle birleştiği yerleri sahipleneceksin.
Gökyüzünü sahipleneceksin,
Güneşi, ayı, yıldızları...
Mesela kuzey yıldızı, senin yıldızın olacak.
"O benim." diyeceksin.
Mutlaka sana ait olmasını istiyorsan bir şeylerin..
. Mesela gökkuşağı senin olacak.
İlle de bir şeye ait olacaksan, renklere ait olacaksın.
Mesela turuncuya, yada pembeye.
Ya da cennete ait olacaksın.
Çok sahiplenmeden,
Çok ait olmadan yaşayacaksın.
Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi,
Hem de hep senin kalacakmış gibi hayat.
İlişik yaşayacaksın.
Ucundan tutarak...

Can YÜCEL

Yaşama açılan umut ışıkları ,önce kalbinde yanmaya başlar..
snr hayatının amacına ulaştırır...
zümrütü anka zen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-07-2010, 11:06 AM   #4 (permalink)
pimpinella anisum
Guest

Teşekkürler,,Can Baba bambaşka....
Alt 26-07-2010, 10:03 AM   #5 (permalink)
bigokyanus
Guest

Oğluma yazdığım bir yazı bugün paylaşmak istediğim...

Mucizenin adı ''Berkin''

Sen ruhumun prensi, sen gönlümün dinlencesi, sen yüreğimin bir tanesi. Tarifsiz bir aşkın tarif edilemez yücelikte sevgisi...
Sekiz Nisan sabahı kalbime kazıdım resmen seni, gözbebeklerinden yansıyan ışıkla... Lime lime oldu içim, dokunmak istedim sana ama sen dokunulmaya bile kıyılmazdın. Uzaktan baktım, yaklaşamadım ama en yakınımdaydın. Tüm benliğimle sevdim seni. Sen mucizeydin mucizenin ta kendisi. Tam beş ay olmuş annelik denen o muhteşem duyguyu tadalı, tam beş ay olmuş sen hayatıma anlam katalı...

Can oğlum, canım oğlum ömrümün baharı, içimin gülen yüzü, dünyanın en tatlısı, yakışıklı oğlum... Seni ilk öğrendiğimiz zaman geliyor aklıma, ultrasonda görene kadar inanamadım, titredim, durduramadım kendimi kontrol edemedim. Sanki bir rüyaydı, uyanmak istemeyeceğim bir hayal, bir düş...Doktor 1 cm.lik boyunu, bir de kalp atışlarını göstermiş işte bu onun kalbi demişti. Babanla göz göze gelmiştik, gözbebeklerimiz mutluluktan, sevinçten öyle parlıyordu ki... "O" demişti sana , sen bir bireydin. Bizi heyecanlandıran mutlandıran, ümitle yolunu gözlememizi sağlayan, merakla doğacağın zamanı bekleten bir bireydin. Erkek olacağını ilk anda hissettiğimiz, 2,5 aylıkken cinsiyeti belli olan, hızlı gelişen bizim yakışıklı bireyimiz. Evliliğimizin meyvesi, evimizin neşesi olacak bir birey :)

İçimde candın, canıma can katandın. O kadar farklı, o kadar muhteşem bir duyguydu ki seni içimde büyütmek, hissetmek, sevgiyle beslemek. Sayende anneler günü benim içinde anlam kazanmıştı, sen ise günün en güzel armağanıydın. Tam 1 aylık olmuştun seninle dolu dolu 1 ay geçirmiştik. Baban seni vekaleten çok güzel süprizler hazırlamıştı. Her şey çok ciciydi tıpkı benim oğlum gibi...11 Mayıs'ta ise konuşmalarıma gülümsemiştin. İlk gülüşün... O kadar sevimli, o kadar tatlı bir gülüşün başlangıcını görmüştüm. Rabbim dileyen herkese versin, seni öğrendiğim andan itibaren ettiğim yegane dua olmuştu. İyi ki doğdun minik kuzum, iyi ki varsın...

Öyle çok seviyorum ki seni, tarifsiz, hesapsız, karşılıksız... Ve öyle çok özlüyorum ki... Sanki hep vardın, sanki onca yılı sensiz değil de seninle geçirmiş gibiyim. En şanslı da benim sanırım 24 saatim seninle geçiyor, işe başlamayı bile senden kısa süreli de olsa ayrılacağım için hiç istemiyorum. Sanki kayıp gibi her anını izleyememek, sanki birden büyüyeceksin de göremeyecekmişim gibi... Ne yapacağım bilemiyorum, şimdiden üzüntü kaplıyor içimi...

Canım yavrum, eline diken batsa benim yüreğim kanıyor hatta bu yüzden aşıları senin yerine vurulmayı bile önerdim doktora, sütten geçmez mi dedim. Çalışmalar devam ediyor bu konuda ama şimdilik eski yönteme devam dedi. Her seferinde 3-4 aşı vuruyorlar; pnömokok aşısı çok canını yakıyor , senden daha fazla benimkini...

Tatlı kuzum, babalar gününe de seninle çok güzel süprizler hazırladık, sanırım babalar günü de ilk defa bu kadar anlam kazanmıştır baban için. Önce bilgisayarından başlayarak sevgi sözcükleri yazılı notlarla hediye yerlerine yönlendirdik babanı, gözlerindeki sevince değerdi her şey. İyi ki bizim canımızsın, minik oğlum, iyi ki doğdun.

Rabbimin tatlı emaneti, sana dair yazacağım o kadar çok şey var ki. Ömrüm yeterse yapraklardan hazırladığım günlükleri biriktirip 18 yaşına geldiğinde, gelişimini takip edebileceğin her sene oluşturduğum albümlerle sana hediye etmek istiyorum. Sen hayata tutunma amacım, yaşama sebebimsin. Rabbim seni ömrümden eksik etmesin.
Yüreğim, benliğim, tüm düşüncelerim artık sensin. Kendimi bile unuttum. Aldığım nefes bile sensin, aldığım nefes bile senin için.

Renksiz iç dünyamın rengarenk mevsimisin sen. Her şeye dönüşen, çok hızlı büyüyüp sürekli değişen. Aşka, sevgiye, özleme sayesinde inandığım, cantanem, nurtanem, birtanem... Rabbim sana hayırlı, sağlıklı, huzurlu, uzun bir ömür, her isteyene de senin gibi evlat versin. Allah'a emanet ol benim can oğlum, canımmm oğlummm...

Sevgimle....
Alt 27-07-2010, 10:28 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Triyandafil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 63
6 Mesajinıza toplam 36 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Triyandafil is an unknown quantity at this point

Ben siteye yeni üye oldum ve henüz siteyi araştırma safhasındayım :) ama "her yeni güne 1 tane ...." başlığı dikkatimi çekti . yazılanları okudum hepside çok güzel . sizi takip etmeye devam edeceğim :)
Triyandafil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-07-2010, 10:45 AM   #7 (permalink)
bigokyanus
Guest

Alıntı:
Triyandafil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben siteye yeni üye oldum ve henüz siteyi araştırma safhasındayım :) ama "her yeni güne 1 tane ...." başlığı dikkatimi çekti . yazılanları okudum hepside çok güzel . sizi takip etmeye devam edeceğim :)
Teşekkür ederim , hoş geldiniz ve hoşluklar getirdiniz. Dilerim nice güzel paylaşımlar olur paylaştıklarınız , paylaştıklarımız. Huzurla ve sevgiyle , gülekalınız...
Alt 28-07-2010, 09:45 AM   #8 (permalink)
bigokyanus
Guest

Resim eklemeye çalıştım umarım başarmışımdır.

image001.jpg
Alt 28-07-2010, 02:47 PM   #9 (permalink)
bigokyanus
Guest

Hani derler ya ben sensiz yaşayamam diye..
İşte ben onlardan değilim.
Ben sensiz de yaşarım..
Ama senin...le bir başka yaşarım..

.........Nazım Hikmet Ran
Alt 28-07-2010, 03:02 PM   #10 (permalink)
Teğmen

ayay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 83
44 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ayay is an unknown quantity at this point

şiirle başlandı madem şiirle devam edelim;

BULUŞMAK ÜZERE
Diyelim yağmura tutuldun bir gün
Bardaktan boşanırcasına yağıyor mübarek
Öbür yanda güneş kendi keyfinde
Ne de olsa yaz yağmuru
Pırıl pırıl düşüyor damlalar
Eteklerin uça uça bir koşudur kopardın
Dar attın kendini karşı evin sundurmasına
İşte o evin kapısında bulacaksın beni