Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Geçici Baş Ağrısı

Uyarılar

yemin ediyorum dayak yemiş gibi kalktım

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Geçici Baş Ağrısı yemin ediyorum dayak yemiş gibi kalktım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız normalde telkinleri gündz dinliyorum.dün gece dinliyim dedim dinleyerek uyudum.ama sabah nasıl kalktığımı hatırlamak bile istemiyorm. kabuslar gördüm o neysede sanki dayak yemiştim bir türlü uyanamadım şiddetini anlatamayack kadar ağırlık vardı üstümde.başım derseniz çatlıcaktı beynim nasıl zonkluyor...gözlerimi açmaya dermanım yoktuu bana ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geçici Baş Ağrısı telkin cd indir izle İstanbul Geçici Baş Ağrısı nerededir kimdir Geçici Baş Ağrısı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geçici Baş Ağrısı hipnoz Geçici Baş Ağrısı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geçici Baş Ağrısı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geçici Baş Ağrısı kuantum düşünce kitap haberi

yemin ediyorum dayak yemiş gibi kalktım

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-05-2011, 08:17 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Mutluluk Perisii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 101
41 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mutluluk Perisii is an unknown quantity at this point
Standart yemin ediyorum dayak yemiş gibi kalktım

normalde telkinleri gündz dinliyorum.dün gece dinliyim dedim dinleyerek uyudum.ama sabah nasıl kalktığımı hatırlamak bile istemiyorm.

kabuslar gördüm o neysede sanki dayak yemiştim bir türlü uyanamadım şiddetini anlatamayack kadar ağırlık vardı üstümde.başım derseniz çatlıcaktı beynim nasıl zonkluyor...gözlerimi açmaya dermanım yoktuu bana noluyor dedim ya

ama neyseki bunun telkinlerin geçici etkisi olduğunu biliyrm bu yzden o berb at hisse rağmen mutluyum çünkü iyileşicem allahın izniyle

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 24-05-2011, 09:45 PM   #2 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough
Standart Cevap: yemin ediyorum dayak yemiş gibi kalktım

bende de senin gibi müthiş başağrıları oluyo.hatta kendimi daha kötü hissediyorum.özgüven kazanacağımı ummuşken daha da özgüvensizleşiyorum.ben de 13 gün oldu.hiç iyi hissetmiyorum ama bunlar bilinçaltımızın temizlenmesi manasına geliyormuş.madem öyle,sonuna kadar dinlemeye devam.nasıl olsa senelerdir derin acılar çekiyoruz.bu sefer de iyileşmek için acı çekelim.inşallah sabredip güzel sonuca ulaşıcaz...
nurbanu25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2012, 12:05 AM   #3 (permalink)
Teğmen

simre_suray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 61
45 Mesajinıza toplam 114 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
simre_suray is an unknown quantity at this point

işte bu.belirtilerimi nasıl anlatabilirim diye düşünüyordum, karşıma çıkıverdi : dayak yemiş gibi bende uyurken dinliyorum...alarm sesini sanki rüyamdaymış gibi algılıyorum, hatta rüyamda o sese de bi rol veriliyor sanki rüyamda yaşanıyormuş gibi :))) kalkar kalkmaz da dayak yemiş gibi ve baş agrısıyla kalktığımdan hemen telkini kapatıyorum :)
simre_suray isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2012, 12:58 AM   #4 (permalink)

Tesekkür: 14
15 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
barboosa is an unknown quantity at this point

Telkinleri telefondan dinlemediğinizi ya da telefondan dinleseneniz dahi uçak modu vs. de olduğunu düşünüyorum, aksi takdirde dayak yemiş gibi olma hissi telkinlerden değil radyasyondan olacaktır. Herkesin bu konuda hassas davrandığına eminim, küçük bir hatırlatma olsun sadece.. Lütfen alarm için kullanıyor bile olsanız cep telefonlarınızı başucunuza koymayın.
barboosa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2012, 12:16 PM   #5 (permalink)
Teğmen

simre_suray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 61
45 Mesajinıza toplam 114 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
simre_suray is an unknown quantity at this point

telkinleri bilgisayardan dinliyorum o da bana uzak...telefonum kapalı uyurum.. ve alarmım da mini mini sevimli bir çalarsaat ten çalıyor :) ama sanki bugun diger 4 güne oranla daha az dayak yemiş gibiyim sanki
simre_suray isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-08-2012, 03:04 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 32
47 Mesajinıza toplam 77 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shadow_walker_ is an unknown quantity at this point

selamlar .. arkadaşlar ben de bu gece kilo verme ( ada ) yı dinledim .. 1-2 saat dinledim .. fakat kısa bir süre sonra sol bacağım ve sol kolum ağrımaya başladı .. herkesin başı ağrıyor .. sıradan bir ağrımı . . ? yoksa gelişmemi var ... ?
shadow_walker_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-08-2012, 04:40 PM   #7 (permalink)

Nefertarii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 75
14 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nefertarii is an unknown quantity at this point

Dün gece ilk kez suçluluk yani affetme telkininden başlayarak, bütün gece dinledim.
İlk yarım saatin sonunda kafatasımın sağ tarafında müthiş bir ağrı hissettim.Yaklaşık 20 dk sonra o ağrı geçti.
Ben normalde oldukça az rüya gören biriyim.İki rüya gördüğümü hatırlayabildim.
1. olarak geçmişte sık sık gördüğüm uzun zamandır hiç görmediğim bir rüyayı, birinin beni kovaladığı, kaçırmaya çalıştığı rüyalardan birini gördüm.
2. olarak affetmeye çalıştığım arkadaşlarımın neredeyse hepsini - çok çok eskiden aramızda problem olan arkadaşlarımı bile - gördüm.İnanın uyanmak benim için çok zor oldu hiç kalkmak istemedim.
Kalktığımda dudağımın kenarında uçuk çıkmıştı.
Yaklaşık 21 gün sadece affetme telkinini dinlemeyi düşünüyorum.Telkinlerin etkili olduğuna inanıyorum.Bu konuda emeği geçen herkese çok teşekkürler harikasınız! :)
Nefertarii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2017, 08:04 PM   #8 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
emelkader is an unknown quantity at this point

telkinleri kac gun dinlenmesi gerek
emelkader isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-10-2017, 09:13 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 19
31 Mesajinıza toplam 99 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
halux is an unknown quantity at this point

Hissedilebilir bir etki için en az 21 gün ve gün içinde -uyku dahil, dinleyebildiğiniz kadar. Kısaca ne kadar çok dinlerseniz daha kalıcı ve yerleşik bir etki sağlıyorsunuz.
halux isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2020, 01:42 AM   #10 (permalink)

Tesekkür: 1
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
En-Nur is an unknown quantity at this point

Ben gündüz dinleyemiyorum telkinleri bi türlü olmuyo.Tam açıyorum evde dinliycem araya başka şeyler giriyo. Pcden dinliyim desem ses kısıkda olsa etrafı rahatsız ediyomuş🙄 mp3 çaların şarjı çabuk bitiyo. Telefondan dinliyim diyorum radyasyon diyolar yok frekans kesiliyo diyolar. Kulaklıkla dinlemeyi önermiyolar ama ben genelde kulaklıkla dinlemek zorunda kalıyorum. Gündüz dinleyemiyorum hadi gece yatarken dinliyim diyorum bu sefer ya uykuya dalamıyorum yada sabah başağrısı ile uyanıp sersem gibi geziyorum tüm gün😫 bu başağrıları sersemlik hali ne zaman gecer? İlk dinlediğim gece sabah ağlayarak uyanmıştım ve kabusun etkisinden bi süre çıkamadım. İlk başlarda tüm telkinleri sırayla dinliyodum ama benim esas sorunum konsantrasyon bozukluğu . Motivasyon telkinini sadece dinlemeye başladım. Normalde su ve dalga sesini severdim dinledikçe bi süre sonra sinirimi bozmaya başlıyo. Sanırım bu yaz denize gitmiycem bu sesler yüzünden deniz sesinden soğudum🙈 diğer versiyonda çok farklı değil 🙃Ben bi türlü 8 saat dinleyemiyorum bana bi akıl verin hele ben napayım🙈
En-Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil