Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-01-2020, 01:42 AM   #10 (permalink)
En-Nur

Tesekkür: 1
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
En-Nur is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: yemin ediyorum dayak yemiş gibi kalktım

Ben gündüz dinleyemiyorum telkinleri bi türlü olmuyo.Tam açıyorum evde dinliycem araya başka şeyler giriyo. Pcden dinliyim desem ses kısıkda olsa etrafı rahatsız ediyomuş🙄 mp3 çaların şarjı çabuk bitiyo. Telefondan dinliyim diyorum radyasyon diyolar yok frekans kesiliyo diyolar. Kulaklıkla dinlemeyi önermiyolar ama ben genelde kulaklıkla dinlemek zorunda kalıyorum. Gündüz dinleyemiyorum hadi gece yatarken dinliyim diyorum bu sefer ya uykuya dalamıyorum yada sabah başağrısı ile uyanıp sersem gibi geziyorum tüm gün😫 bu başağrıları sersemlik hali ne zaman gecer? İlk dinlediğim gece sabah ağlayarak uyanmıştım ve kabusun etkisinden bi süre çıkamadım. İlk başlarda tüm telkinleri sırayla dinliyodum ama benim esas sorunum konsantrasyon bozukluğu . Motivasyon telkinini sadece dinlemeye başladım. Normalde su ve dalga sesini severdim dinledikçe bi süre sonra sinirimi bozmaya başlıyo. Sanırım bu yaz denize gitmiycem bu sesler yüzünden deniz sesinden soğudum🙈 diğer versiyonda çok farklı değil 🙃Ben bi türlü 8 saat dinleyemiyorum bana bi akıl verin hele ben napayım🙈
En-Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla