Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Geçici Baş Ağrısı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gecici-bas-agrisi/)
-   -   Sinirliyim sinirli... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gecici-bas-agrisi/615819-sinirliyim-sinirli.html)

frezya 13-10-2010 09:12 PM

Sinirliyim sinirli...

Arkadaşlar bugün 3. günümdeyim,telkinleri dinlemeye başladığım ilk gün aşırı bi baş ağrısı oldu,2.gün biraz daha hafifledi,bugün daha da az.Yalnız 2. gün sinirlilik hali başladı ve bugün daha çok ağır bastısevincliYani öyle ki (artık nasıl davrandıysam ) babam bile 'bugün bi tuhafsın sen' dedigirlhahagirlhahagirlhahaTabi,babacım benim değil tamamen bilinçaltımın suçu,bir kaç gün sonra normale dönerim,hatta daha bi enerji dolu blissyolurum da diyemedim.Allah vere de yarın daha bi agresif olmasamcilgin897

blue jaloon 13-10-2010 09:17 PM

Cevap: Sinirliyim sinirli...

Alıntı:

frezya Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 773194)
Arkadaşlar bugün 3. günümdeyim,telkinleri dinlemeye başladığım ilk gün aşırı bi baş ağrısı oldu,2.gün biraz daha hafifledi,bugün daha da az.Yalnız 2. gün sinirlilik hali başladı ve bugün daha çok ağır bastısevincliYani öyle ki (artık nasıl davrandıysam ) babam bile 'bugün bi tuhafsın sen' dedigirlhahagirlhahagirlhahaTabi,babacım benim değil tamamen bilinçaltımın suçu,bir kaç gün sonra normale dönerim,hatta daha bi enerji dolu blissyolurum da diyemedim.Allah vere de yarın daha bi agresif olmasamcilgin897

bas tokadi bisi olmazgirlhaha

frezya 13-10-2010 09:29 PM

Ben de ondan korkuyorum ya zatenkhkh56khkh56khkh56

Alexandra 14-10-2010 10:50 AM

Bilinç altı ayaklandı elbette. Daha neler çıkacak. Ben rüyalarımda kusmuştum tüm sakladıklarımı :))Olur öyle, geçecek Frezya geçecek... İçinden yepyeni bir Frezya çıkacak. Sen kimseye tokadı basmadan bir an önce geçmesi dileklerimle

Sevgiyle kal :))

frezya 14-10-2010 12:01 PM

Teşekkür ederim arkadaşlar:)Bunların yanında bir de sabahın köründe gözlerimi açıp olumsuz düşüncelerle uyanıyorum,bunlarda sanırım korkup bilinçaltıma attığım şeyler,acaba telkinlerden dolayı yüzeye çıkıp beni iyice korkutmaya mı çalışıyo bilinçaltım sevincli ama yenilmicem ben onaaaa,bi inatla devammmhappy6

Alexandra 14-10-2010 12:56 PM

Hahahahaha :)))

Çok iyi ya :))) Bilinçaltına neler attığını görüyorsun işte:)) Korkunç şeylerle doldurmuşsun. Bunlar kısa bir süre sonra geçecek. Yalnız bundan sonra dikkat etmeni istediğim bir şey var. Gördüğün kötü bir görüntüyü fark ettiğin anda, "bunu reddediyorum, bilinçaltıma girmesine izin vermiyorum", de lütfen. Ya kanalı ya da baktığın yönü değiştir. Aynı şey dinlediğin kötü haberler için de geçerli. Mümkün olduğu kadar felaket ve hastalık haberlerinden kendini de bilinçaltını da koru. bir arkadaşın anlatıyorsa, eğer onunla ilgiliyse ve dinlemek zorunda kaldıysa, içinden reddet, kabul etme, bu konuyla ilgili asla empati yapma.

Eğer boş dedikoduysa, hiç dinleme :)))

Kendini kötü haberlerden ve kötü düşüncelerden koru:)))

Sevgiyle kal:))

frezya 14-10-2010 08:31 PM

Çok sağol bluepebbles.Şu bilinçaltım bi kendine gelsin özüne dönsün de ayy bu ne?Hergün baş ağrısı hergün bi agresiflikksevincli,neler yapmışım da haberim yokmuş meğer zavallı bilinçaltıcığımasad456Eee o da acısını çıkarıyo tabi,birazcıkta biz katlanıcaz.Tavsiyelerine de uymaya başladım hemen8977Ya siz ne güzel insanlarsınızz iyi ki varsınıızsapkal89

kristalkalp 03-03-2011 03:00 PM

çok ilginç yaa ben de yeni yeni dinlemeye başladım telkinleri dün akşam ilk defa başım ağrıdı normalde sinirlenince ve migrenim tutunca ağrır zannediyodum oysa sinirli de değildim migren de değildi bu 4897 demek bilinçaltı harekatıymış bu hımmm ::)

frezya 07-03-2011 05:02 PM

Evet canım,aynen öyle.Bak ben aylardır dinlediğim halde ki normalde bir telkini en az 1 ay dinleyip sonra yenisini ekliyorum.En son eklememin üzerinden 1,5 ay geçti ve ben bu aralar yine dalgalanmalardayım.Pes etmedim etmeyi de düşünmüyorum.Sen de devam et.Sonunda başaran biz olucaz:)Sevgilerimle.

Neptün 07-03-2011 11:40 PM

Evet Bluepebbles'ın da dediği gibi geçici bir durum ve temizliğin göstergesi :) Aynı zamanda da bilinçaltının direnci oluyor bu sanırım. Gün içinde, değişimi ve gelişimi sevgiyle kabul ediyorum, şeklinde cümleler kurabilirsin.
Bunların farkında olman senin lehine bir durum. Öfkeni kontrol etmen için açık bir kapı bence frezyacım.
Sevgiyle

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:20 PM.