Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Geçici Baş Ağrısı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gecici-bas-agrisi/)
-   -   Sinirliyim sinirli... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/gecici-bas-agrisi/615819-sinirliyim-sinirli.html)

bluegirlx 08-03-2011 12:36 AM

Cevap: Sinirliyim sinirli...

sen asıl temizlemezsen sonra başına neler açacak onu düşün ve dinlemeye devam et..söyleyemediklerini söyler mi oldun yoksa yersiz tepkiler mi gösteriyorsun onu bir denetle..çünkü ikiside olası ..hadi zamanla temizlensin bilincin..ve en çok kendine ulaş..

herşeyim çocuklarım 18-04-2011 06:10 PM

Alıntı:

bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 792413)
sen asıl temizlemezsen sonra başına neler açacak onu düşün ve dinlemeye devam et..söyleyemediklerini söyler mi oldun yoksa yersiz tepkiler mi gösteriyorsun onu bir denetle..çünkü ikiside olası ..hadi zamanla temizlensin bilincin..ve en çok kendine ulaş..

merhaba;
bu aralar ben bu tür şeyleri pek yapar oldum.dalgalanmalar yaşıyorum, ne zaman bitecek bu.bi bakıyosun çok iyiyim ertesi gün çok sinirli ve umutsuz..ağla2yerli yersiz tepkiler veriyorum bazen de..sevdiğim insanlar ya uzaklaşırlarsa bendenooo67agl34

kutupay 18-04-2011 07:08 PM

valla bende de aynı durum söz konusu.Bir bakıyorsunuz iyiyim bir bakıyorsunuz saçmasapan birşeyden dolayı sinirlenmişim.Mutsuzluk derin bir bıkkınlık nasıl geçecek bilmiyorum bu ruh hali , havalarında etkisi var herhalde.help diyorum başka da birşey diyemiyoruum :)

*AyÇa* 18-04-2011 09:02 PM

herkese merhaba :) telkinleri dinlemeye başlayalı bi hafta oldu ve yeteri kadar dinleyememe rağmen (malum okul vs. .d)etkileri yavaş yavaş göstermeye başlıyorum.başlarda bende de sinirlilik,üzüntü hali,yorgunluk,baş ağrısı gibi sorunlar vardı fakat dünden beri kendimi daha mutlu ,özgüvenli ve kararlı hissediyorum :) şu an ben de daha dik durmaya başladığımı fark ettim ve daha rahat göz teması kurabiliyorum :) umarım bu baş ağrısı da geçer :D

bluegirlx 18-04-2011 09:49 PM

hımm bu güzel haber hepimize iyi geldi..artık bu konu başlığı altında değil ''sinirli değilim sinirli ''konu başlı altında yazmaya başlıyabilirsin..

*AyÇa* 18-04-2011 10:25 PM

hahah o da iyi :D aslında değişkenim değişken diye bi konu fena olmazdı :D

delioglan 20-04-2011 01:30 AM

Eklediniz mi bilmiyorum ama "Koruma Kalkanı" telkinini de listeye eklerseniz faydalı olur kanaatindeyim. Gün içerisinde sayısız saldırıya ve olumsuz telkine maruz kalıyor ki bilinçaltımız, biz ne kadar temizlemeye çalışsak da yaşadığımız dalgalanmalar can sıkıcı olabiliyor. İşte bu yüzden bu virüsleri daha içeri almadan engellemek lazım ki "Koruma Kalkanı" adlı telkin de sanırım tam olarak bu işi yapıyor. Böylece arınmış zihnimizi daha uzun süre muhafaza edebiliriz kanaatindeyim. Yukarıda da bahsi geçmiş zaten kötü haberlerin izlenmemesi, dedikoduların dinlenmemsi vs. İstemesek de maruz kalabileceğimiz bu durumlardan korunmak için pratik bir yol bence bu telkini de listeye eklemek.

Sağlıcakla.

nurbanu25 19-08-2011 01:08 AM

ben de dinleyeli yaklaşık bir ay oldu.asabiyet oldukça yüksek.halsizlik ve bulantı da oluyo zaman zaman.kolay değil,senelerin birikimi dışarı atılıyo.ben çekirdek telkinlerimi dinliyorum.özlem hanım 10 gün dilne 3 gün ara ver dedi.öyle yapıyorum...

tunabey 05-03-2015 11:51 PM

Alıntı:

Neptün Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 792397)
Evet Bluepebbles'ın da dediği gibi geçici bir durum ve temizliğin göstergesi :) Aynı zamanda da bilinçaltının direnci oluyor bu sanırım. Gün içinde, değişimi ve gelişimi sevgiyle kabul ediyorum, şeklinde cümleler kurabilirsin.
Bunların farkında olman senin lehine bir durum. Öfkeni kontrol etmen için açık bir kapı bence frezyacım.
Sevgiyle

Umarim oyledir bende geriliyorum mutsuzluklar yasiyorum sanirim bilincaltim cok yorgun

firdevsi ala 06-03-2015 11:15 AM

Dik ddurmaktelkini var mi:):)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:34 AM.