Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Geçici Baş Ağrısı

Uyarılar

Başda ağırlık hissi...

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Geçici Baş Ağrısı Başda ağırlık hissi... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 2. günümdeyim dün 6 saat dinledim bu gün 12 ve hala şu an dinliyorum başım ağrıyo, miğdem bulanıyo ama bir türlü bilgisayarı kapatmaya yanaşamıyorum ısrarla dinliyorum bir de bendeki enteresan etkisi iştahım kesildi ben yemeğe çok düşkün biriyim ama iki ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geçici Baş Ağrısı telkin cd indir izle İstanbul Geçici Baş Ağrısı nerededir kimdir Geçici Baş Ağrısı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geçici Baş Ağrısı hipnoz Geçici Baş Ağrısı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geçici Baş Ağrısı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geçici Baş Ağrısı kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Telkinleri Dinledikten Sonra Geçici Olarak da Olsa Başınız Ağrıdı mı?
Başımda Ağırlık Hissi Oldu! 378 45.00%
Başım Ağrıdı! 219 26.07%
Başım Çok Ağrıdı! 162 19.29%
Baş Ağrısı Olmadı 81 9.64%
Katılımcı sayısı: 840. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Başda ağırlık hissi...

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-06-2007, 10:24 PM   #51 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
disguise is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Başda ağırlık hissi...

2. günümdeyim dün 6 saat dinledim bu gün 12 ve hala şu an dinliyorum başım ağrıyo, miğdem bulanıyo ama bir türlü bilgisayarı kapatmaya yanaşamıyorum ısrarla dinliyorum bir de bendeki enteresan etkisi iştahım kesildi ben yemeğe çok düşkün biriyim ama iki gündür canım çok acıkmadıktan sonra yemek yemek istemiyor üstelik daha sadece suçluluk ve ego güven güçlendiriciyi dinliyorum super

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

disguise isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2007, 05:49 PM   #52 (permalink)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
bayancasibe is an unknown quantity at this point

basımda agırlık hissi yaptı fakat bu çok etkili degildi..etkili olan göz kapaklarımın çok agırlaşması oldu uykum olmamasına ragmen açamıyorum mp3 kapatınca bişiy yok fakat açınca aynı sey oluyo...bunun nedeni nedir aceba yardımcı olabirmisiniz..
bayancasibe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2007, 06:12 PM   #53 (permalink)
25emel
Guest

Alıntı:
sule Nickli Üyeden Alıntı
basımda agırlık hissi yaptı fakat bu çok etkili degildi..etkili olan göz kapaklarımın çok agırlaşması oldu uykum olmamasına ragmen açamıyorum mp3 kapatınca bişiy yok fakat açınca aynı sey oluyo...bunun nedeni nedir aceba yardımcı olabirmisiniz..
telkinlere karşı beynin verdiği tepkidir. bir nevi etki tepki olayıda die biliriz. agırlık hissine ek olarak başdönmesi bulantı gibi şikayetlerde olabilir. zamanla geçecektir dinlemeye devam edişelenmeyin 44
Alt 03-07-2007, 12:11 AM   #54 (permalink)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
Caner2693 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sadece basta mi???

herkese merhaba bu siteye bugün buldum ve üye oldum. sosyallik arttirici 2007 new age hayatimdegisti.com dinliyorum daha 5 dk oldu ve boynuma sanki bir ağırlık çöktü :S
Caner2693 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2007, 12:16 AM   #55 (permalink)
etf
Üsteğmen

94 Mesajinıza toplam 280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etf is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Caner2693 Nickli Üyeden Alıntı
herkese merhaba bu siteye bugün buldum ve üye oldum. sosyallik arttirici 2007 new age hayatimdegisti.com dinliyorum daha 5 dk oldu ve boynuma sanki bir ağırlık çöktü :S
Rehber bölümündeki açıklamaları ve ayrıca Atakan bey'in (hayatimdegisti) imzasındaki açıklamaları okuyun...

Sevgi ve saygı ile...
etf isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2007, 06:35 PM   #56 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perfect is an unknown quantity at this point

Merhabalar herkese..
aranıza yeni katıldım. Daha önce de Sır filminin linki olarak gelmişti bu site. Ve ne filmi izleyebilmiştim, ne de telkinleri dinleyebildim.
2.kez yine link gelince Cumartesi günü ego, suçluluk ve kilo vermeye çalıştığım için kilo telkinleriyle başladım. İlk 2 gün telkinlerden sonra filmi de bulup izledim. Hepsi üstüste geldi yani anlayacağınız. :))
Bir yandan da geçen hafta spora başladığım için kaslarımda ağrı vardı. Özellikle bacak kaslarımda.
Fakat Ctesi sabahtan beridir spor yapmamama rağmen, ilk iki gün başımda ağırlık hissi ve uyku hali, üç ve dördüncü günlerde aşırı başağrısı (özellikle bugün ve şu an) ve çok tuhaftır ama dizlerimin arka tarafında bacaklarımda aşırı kasılmalar meydana gelmeye başladı. Yürümeye bile mecalim kalmadı neredeyse.
Çok mu yüklendim acaba kendime??
Kilo verme telkinlerini dinlemeye başladıktan sonraki bu günlerde, neredeyse rejimi bırakacağım :)) Sürekli canım güzel şeyler yemek istiyor. Belki de rejim psikolojisidir bilemiyorum.
Bu arada Atakan Bey'e bir sorum olacak. Acaba telkinleri gündüz değil de sadece uyurken dinlesem, aynı etkiyi gösterir mi? Tabi mecburen çok kısık sesle dinlemek zorundayım, malum evde yaşayan diğer kişiler.. Uykuda geçirdiğim zaman yaklaşık 7 saat. Sadece bu 7 saatte bilgisayardan çok kısık sesle açarak dinlemeyi düşünüyorum. Yeterli olur mu?

Bir sorum daha var. Zamanla diğer telkinleri de ekledikçe, her bir telkini dinleme sürem doğal olarak düşecek. Hatta kaba hesapla, tüm telkinleri listeme eklediğimde (ki doğru bir hesap olmayabilir, nitekim başım çok ağrıyor :))) sanırım 10-15 dk ancak dinleyebileceğim bu durumda her telkini.
Çok uzun yazdım. Şimdiden özür.

perfect isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2007, 10:30 PM   #57 (permalink)
25emel
Guest

Alıntı:
perfect Nickli Üyeden Alıntı

Bu arada Atakan Bey'e bir sorum olacak. Acaba telkinleri gündüz değil de sadece uyurken dinlesem, aynı etkiyi gösterir mi? Tabi mecburen çok kısık sesle dinlemek zorundayım, malum evde yaşayan diğer kişiler.. Uykuda geçirdiğim zaman yaklaşık 7 saat. Sadece bu 7 saatte bilgisayardan çok kısık sesle açarak dinlemeyi düşünüyorum. Yeterli olur mu?

Bir sorum daha var. Zamanla diğer telkinleri de ekledikçe, her bir telkini dinleme sürem doğal olarak düşecek. Hatta kaba hesapla, tüm telkinleri listeme eklediğimde (ki doğru bir hesap olmayabilir, nitekim başım çok ağrıyor :))) sanırım 10-15 dk ancak dinleyebileceğim bu durumda her telkini.
Çok uzun yazdım. Şimdiden özür.
slm canım tabi olur illaki gündüz dinleyeceksin die bir kaidemiz yok. mesela ben ipod'ma yükledim gece yatarken dinlerim.zaten önemli olan zihnin bu telkinleri duyması...senin bilinçli olarak işittigin müzik sesi...biz müzik dinlerken müzik arasında saklı telkinler görünenin ardını temizler zihne etki eder...hatta uykuda daha etkili bildiğim kadarıyla... 44 bu arada kendinizi kasmayın arkadaşlar rahat bırakın... merak etmeyin o bulur yolunu,yerini...yeterki siz ona izin verin. ha bu arada baş ağrıları falan olabilir bunlar gecektir zamanla. ufak ufak dalgalanmalar yaşıyabilirsin hazırlıklı ol çok öptüm
Alt 04-07-2007, 02:20 PM   #58 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perfect is an unknown quantity at this point

Merhaba Emel,
Öncelikle yorumun için teşekkürler.
Herkesin ve senin de bahsettiğin bu dalgalanma da ne ola ki?
perfect isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-07-2007, 07:04 PM   #59 (permalink)
Çevirmen

90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point

dalgalanma kabaca telkınlerı dınlemeden once hissettiginiz negatif hislerin tekrar ortaya cıkması durumu oluyor, cunku telkinler bilicaltınızda bulunan verilerle catısıyor, egonuz da tepki gosteriyor, kolay degil tabı senelerın alıskanlıklarını ve olumsuz hisleri degistirmek, bır ıkı gun ıyı hissederken, herkese gore degısebilir, kendı kotu hiisetme duyguları ortaya cıkabılıyor.. iste kısaca bu..
tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2007, 05:38 PM   #60 (permalink)
csk
Üsteğmen

64 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
csk is an unknown quantity at this point

benim başta değil ama ensemde bir ağırlık oluştu. hafif te mide buluntısı olur gibi oluyor ama çok şiddetli değil. yani ara verme ihtiyacı hissetmiyorum.

Bookmarks