Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Geçici Baş Ağrısı

Uyarılar

Başda ağırlık hissi...

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Geçici Baş Ağrısı Başda ağırlık hissi... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız zamanla normale dönücektir süphen olmasin güzel paylasimlarini bekliyoruz.......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geçici Baş Ağrısı telkin cd indir izle İstanbul Geçici Baş Ağrısı nerededir kimdir Geçici Baş Ağrısı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geçici Baş Ağrısı hipnoz Geçici Baş Ağrısı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geçici Baş Ağrısı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geçici Baş Ağrısı kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Telkinleri Dinledikten Sonra Geçici Olarak da Olsa Başınız Ağrıdı mı?
Başımda Ağırlık Hissi Oldu! 378 45.00%
Başım Ağrıdı! 219 26.07%
Başım Çok Ağrıdı! 162 19.29%
Baş Ağrısı Olmadı 81 9.64%
Katılımcı sayısı: 840. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Başda ağırlık hissi...

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-09-2009, 11:29 AM   #161 (permalink)
blue jaloon
Guest

Standart Cevap: Başda ağırlık hissi...

zamanla normale dönücektir süphen olmasin güzel paylasimlarini bekliyoruz....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-09-2009, 03:22 PM   #162 (permalink)

Tesekkür: 5
10 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bilgisayarcım is an unknown quantity at this point

merhaba. ben yaklaşık bir aydır dinliyorum telkinleri ve üç gündür başımda müthiş ağırlık hissi kulaklarımda dolgunluk hissetmeye başladım. telkinlerden olabilecdeğini aklıma bile getirmezken hemen KBB uzmanına gittim tabiki birşey çıkmadı. bugün aklıma geldi acaba bu telkinlerden olabilir mi diye... ama herkeste ilk başlarda başlamış baş ağrısı ve sonra geçmiş. acaba bir ay sonra başlaması normal mi? yani bu baş ağrıların telkinlerden mş acaba???
bilgisayarcım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2009, 02:54 PM   #163 (permalink)

10 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

kimse cevap yazmamış :(
bilgisayarcım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2009, 02:58 PM   #164 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Bu dinlediğiniz telkinlerle ilgili olabilir.Eğer listenizi değiştirdiyseniz baş ağrısı daha sonra ortaya çıkabilir.
Ben telkinleri ilk dinlediğimde baş ağrısı yoktu.Daha sonra mutluluk telkini dinlediğimde baş ağrısı olmuş bir süre sonra geçmişti.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-09-2009, 07:17 PM   #165 (permalink)

cevabınız için teşekkür ederim adminim. uzun süre cevapsız kalmak hoş olmuyor gerçekten. :D
Alt 28-10-2009, 11:06 AM   #166 (permalink)
Üsteğmen

gulumser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
183 Mesajinıza toplam 930 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulumser will become famous soon enoughgulumser will become famous soon enough

telkinleri dinlemeye başlıyalı 2 gün oldu,1.gün bişey hissetmedim,2.gün başağrısı ve mide bulantısı başladı (tabii 2.gün ego+suçluluğa ek olarak mutluluk telkinide ekledim)acaip başım ağrıyo ensemde bir ağırlık hissediyorum,hiç bişey düşünemiyorum,mide bulantımda arttı bu arada
umarım bu etkiler çabuk geçer,bu arada 2.gün 24 saat telkin dinledim gece uyurkende dinlemeye devam ediyorum,daha çok etki göstermesini istiyorum çünkü,yılların birikimi var,onları yıkmak için bu ağrı ve bulantıya seve seve dayanıyorum.
gulumser isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2009, 04:49 AM   #167 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
3 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aypare70 is an unknown quantity at this point

Bugün ilk kez bu telkin mp3 lerini dinlemeye başladım, 2 ayrı telkini 1-2 saat dönüşümlü dinlerim diye düşünüyorum
Şu anda 2. telkine geçtim ve sanırım 3 saattir dinliyorum
Başımda ağrı yok ama ağırlık var
Kafamda sürekli tekrarlayan aynı ses başta güzel gelmişti ama şu anda rahatsız etmeye başladı.
Halbuki su sesi dilendirir
Pes etmek yok tabi :)))
aypare70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-11-2009, 12:04 AM   #168 (permalink)
Teğmen

ZEYNEP2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,406
83 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ZEYNEP2 will become famous soon enoughZEYNEP2 will become famous soon enough

evet bende de ilk zamanlar oldu.ama geçti :))
ZEYNEP2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2009, 11:21 PM   #169 (permalink)

fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
fast is an unknown quantity at this point

Merhabalar öncelikle bu sitenin yapımında emeği geçen,telkinleri ve daha birçok faydalı bilgileri bizlerle ücretsiz ve hiçbir çıkar sağlamaksızın paylaşan,bizim dertlerimize ortak olan ve herzaman yanımızda olan saygıdeğer yöneticilere ve üyelere sonsuz teşekkürü bir borç bilir ve başarılarınızın devamını dilerim,ben bu siteye 1 yılı aşkın zamandır üye olup ara takip eden biriyim telkin dinleme konusunda hep ikilemde kalmıştım fakat 3 gün önce kesin bir karar vererek telkinleri dinlemeye başladım ilk olarak suçluluk ve ego güçlendirici telkinleriyle başladım,talimatlar ile telkinleri zaman içerisinde artırıp diğer telkinleride ekliycem listeme fakat herkesin söylediği gibi bendede sabah uyandığımda şiddetli baş ağrısı olmaya başladı ama bunun geçici olduğunu biliyorum inşallah bundan sonra kendimi çok daha iyi hissedicem hepinize çok teşekkür ederim saygılarımla
fast isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2009, 04:07 PM   #170 (permalink)

Tesekkür: 11
12 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
purplepuppet is an unknown quantity at this point
Question Cevap: Başda ağırlık hissi...

telkinleri dinledğim ilk iki gün baş ağrım yoktu gündüzleri dinliyordum sonra 3. günden başağrım çok şiddetlendi dinleme zamanını azalttım ağrı geçmedi 4 gündür gece dinlemeye başlamıştım ağrılar kesildi bugun tekrar gündüz dinlemek istedim baş ağrım dayanılmaz olmaya başladı dinler dinlemez
gece dinlemekle gündüz dinlemek baş ağrısının oluşmasını etkiler mi acaba ?
purplepuppet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks