Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Geçici Baş Ağrısı

Uyarılar

Başda ağırlık hissi...

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Geçici Baş Ağrısı Başda ağırlık hissi... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: etf Nickli Üyeden Alıntı İlk dinlemeye başladığımda sanki tabiri caiz ise kafam kazan gibi oldu. Bunu ilk önce fark edemedim çünkü çalışma ortamında da dinlediğimden işlere bağlıyordum.Fakat ziyaretime gelen arkadaşlarda da aynı etkiler oluştu. Yani başta ağırlık hissi snki ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geçici Baş Ağrısı telkin cd indir izle İstanbul Geçici Baş Ağrısı nerededir kimdir Geçici Baş Ağrısı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geçici Baş Ağrısı hipnoz Geçici Baş Ağrısı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geçici Baş Ağrısı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geçici Baş Ağrısı kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Telkinleri Dinledikten Sonra Geçici Olarak da Olsa Başınız Ağrıdı mı?
Başımda Ağırlık Hissi Oldu! 378 45.00%
Başım Ağrıdı! 219 26.07%
Başım Çok Ağrıdı! 162 19.29%
Baş Ağrısı Olmadı 81 9.64%
Katılımcı sayısı: 840. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Başda ağırlık hissi...

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-09-2010, 05:00 PM   #181 (permalink)
Üsteğmen

zamanı_geldi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 593
357 Mesajinıza toplam 832 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zamanı_geldi has a spectacular aura aboutzamanı_geldi has a spectacular aura aboutzamanı_geldi has a spectacular aura about
Standart Cevap: Başda ağırlık hissi...

Alıntı:
etf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk dinlemeye başladığımda sanki tabiri caiz ise kafam kazan gibi oldu. Bunu ilk önce fark edemedim çünkü çalışma ortamında da dinlediğimden işlere bağlıyordum.Fakat ziyaretime gelen arkadaşlarda da aynı etkiler oluştu. Yani başta ağırlık hissi snki çok kitap okumuş gibi veya matematik problemleri çözmüş gibi. Yaklaşık 45 dk dinlemekle bu oluşmakta-ki bunu gelen misafirler söylemekte. Ama sonrada fark ettim ki bu scriptlere bağlı ve artık şöyle bir sonuca bağladım sebebi: Her ne kadar duyulan müzik sesi veya okyanus sesi yapıyor gibi görünse de beyin o anda devamlı bombardıman altında. Mesajlar sürekli beyine etki etmekte. Bu şuna benziyor hani çin işkencelerinden bahsedilir. devamlı aynı noktaya su damlası gibi. Yani etki elde etmek için beynin ilgili bölgesi sürekli sanki bir piyanonun bir tek tuşuna devamlı basılması gibi o bölgenin uyarılması ve gerekli bağlantıların yapılarak( beyin tarafından) gerekli yerlerin harekete geçirilmesi. Tabii olarak bu da zaman almakta. 1-2 sefer dinlemekle olacak bir şey değil yani sürekli veya belli sayıda gün içinde dinlenilmesi gerekir. Gerekli bağlantılar yapıldıktan sonra yani yerleşim olduktan sonra tekrarlanması arasıra olsa kafi gelmekte. Bu e binmek gibidir, Bir sefer öğrenildimi bir daha unutulmaz..
Biraz fazla detay gibi oldu fakat bildiğim kadarı ile açıklamaya çalıştım. Tabii ki BANA GÖRE....
Saygı ile....
tebrikler çok güzel ifade etmişsin..eğer öyleyse çok başarılı olabiliriz..sanki beynimize reset atılıyo

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 08-10-2010, 08:26 PM   #182 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 108
51 Mesajinıza toplam 150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
FeaRLeSS_KiNG has a spectacular aura aboutFeaRLeSS_KiNG has a spectacular aura aboutFeaRLeSS_KiNG has a spectacular aura about

ilk günlerde benimde kafam kazan gibi olurdu ama bir yandanda sakinleşme hissetdim.şimdi ise kafamda bir rahatlama var bile diyebilirim.
FeaRLeSS_KiNG isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2010, 02:38 PM   #183 (permalink)

barışsever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 26
19 Mesajinıza toplam 69 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
barışsever is an unknown quantity at this point

2 haftadır ego ve suçluluk telkinlerini dinliyorum, başım hayatımda ağırmadığı kadar feci ağırmaya başladı.
Ağırlık hissi ve süper bir ağrı var.
Bu telkinlerin işe yaradığını mı gösteriyor? Yoksa telkinlere bir süre ara mı vermeliyim?
barışsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2010, 02:56 PM   #184 (permalink)

19 Mesajinıza toplam 69 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Ezeli_Nur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Telkinlere karşı direnç gösteriyorsunuz.Ara vermeyiz zamanla bu etkiler hafifleyecektir.
Dilerseniz dinleme saatini azaltabilirsiniz.

Bu direnç kötü mü? Bilinçaltımın zorluk çıkarması telkinlerin işe yaramasını geciktirir veya güçlendirir mi?

Cevabınız için teşekküler.
barışsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2010, 09:56 PM   #185 (permalink)

Alıntı:
Perpetuals Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kötü bir şey değil rahat olun..Telkinler yarıyor ki etki görüyorsunuz.Alıştıkça bu etkiler geçicek..
Etkiler kişiye göre değişiyor .Herkeste direnç yaşanacak diye birşey söz konusu değildir.

Telkinlerin işe yaramasının bir yansıması olması güzel. Fazla vaktim olmadığı için olabilecek olumsuz durumlara bakamamıştım. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler, artık beynimin alışmasını beklemek
Alt 02-12-2010, 12:00 AM   #186 (permalink)

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vol-d is an unknown quantity at this point

ilk başlarda benimde başım ağrıyordu. ancak bu sıralar baş ağrısı duymyorum.
vol-d isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-12-2010, 05:37 AM   #187 (permalink)

Tesekkür: 2
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
melekesma is an unknown quantity at this point

Merhaba Atakan Bey . Ben kpss ye hazırlanıyorum dolayısıyla her gün en az iki üç saat ders çalışıyorum o yüzden gündüz değil de gece duyurken dinliyorum telkinleri.Ben de de başta ağırlık oluştu bugün üçüncü gün.Ego suçuluk ve kilo güven dinliyorum.Sırayla çalıyorlar media playerden. Gerçekten güçlü bir hafızaya ve kolay algılamaya ihtiyacım var ne tavsiye edersiniz acaba.Bu arada gece uyumadan önce koştuğumu hayal ediyorum ve sabah bacaklarım ağrıyarak uyanıyorum,sadece düşünerek spor yapmak ve vücudun bunu doğrulaması müthiş...
melekesma isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-12-2010, 05:49 AM   #188 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
melekesma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Atakan Bey . Ben kpss ye hazırlanıyorum dolayısıyla her gün en az iki üç saat ders çalışıyorum o yüzden gündüz değil de gece duyurken dinliyorum telkinleri.Ben de de başta ağırlık oluştu bugün üçüncü gün.Ego suçuluk ve kilo güven dinliyorum.Sırayla çalıyorlar media playerden. Gerçekten güçlü bir hafızaya ve kolay algılamaya ihtiyacım var ne tavsiye edersiniz acaba.Bu arada gece uyumadan önce koştuğumu hayal ediyorum ve sabah bacaklarım ağrıyarak uyanıyorum,sadece düşünerek spor yapmak ve vücudun bunu doğrulaması müthiş...
Harikasınız özellikle sadece düşünerek spor yapma kısmı müthiş.Bu konuda yapilan araştırmalarda düşünce gücü ile egzersiz yapildiğinda kaslarin gerçekten yapiyormuşcasına aktivite sağladığını doğrulamış.
Güçlü hafiza için fotografig hafiza telkinlerimizi önerebilirim.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2010, 04:09 PM   #189 (permalink)
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough

Geçen cumartesiden beri feciyim :(

Ne zaman geçicek bu durum. 4 aydır dinliyorum telkinleri.
İlk başlarda 3 tane telkini ard arda en fazla 4 saat falan dinlerdim. galiba günlük kafi gelmediği için öle hafif hafif baş ağrısı ve mide bulantısı vardı. Dayanabiliyordum. Ama böyle sadece zaman kaybediyorum. kendimde zaten daha çok dinlemem gerektiğine karar verdim. Bu yüzden telkinleri tek tek dinliyeyim dedim. İlk defa cumartesi bir telkini aralıksız 9 saat dinledim.

telkini o günlük dinlemeyi bırakır bırakmaz. başımda bir ağırlık, baş ağrısı mide bulantısı . Fecii bişey.. ne zaman biter bu durum. Geçer dedim ama geçmedi. pazarda bi 7 saat dinledim. gece uyurkende bilgisayardan dinledim.

İşteyim okuduğumu anlaya mıyorum. bana söyleneni anlamıyorum. millete aptal aptal bakıyorum. Halsizim, uykumu aldım ama uykusuzum. Kafamı kaldıramıyorum. Ne yediğimi bile bilmiyorum. Düzelmek istiyorum ama düzelemiyorumda.
Telkinleri bırakmak istemiyorum ama mp3 me uzanır uzanmaz mide bulantım başlıyor.

acaba fazla mı abarttım ne? ama normali zaten 8-10 saat ti. günde 2 saat dinlemeyle bir etki etmiyor gibi geliyor bana..
Alt 29-06-2011, 02:45 PM   #190 (permalink)
Teğmen

caglayanst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 145
62 Mesajinıza toplam 207 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
caglayanst is an unknown quantity at this point

gün boyu dinlediğimde başımda gerçekten ağırlık hissettim.. suçluluk telkinini gece boyu uyurken dinlediğimde sabah sol ense bölgem tutulmuş gibiydi yastık mı soğuk mu derken okulda bu konularda benden daha önceden beri çalışma yapan arkadaşım sol ense bölgesinin suçluluk ile ilgi olduğunu söyledi o bölgen çalışmış dedi.. yalnız dikkatinizi bir şeye çekmek istiyorum arkadaşıma boyun tutulmasından söz ettiğimde gece boyu hangi telkini dinlediğimi söylememiştim.. bu önemli bir ayrıntı benim için.. hedefi aynı yolları farklı olsada bu şekilde aynı bilgilerin doğruluğunu görmek güzel... tüm bu çalışmalarımda doğru yolda olduğum inancım hergeçen gün artıyor.. ben meditasyon yaparak kendimi geçmişimi affettiğimi düşünürken demek tek başına uğraştansa yardım alarak sonuca ulaşmaya çalışmak daha doğru.. teşekkürler atakan bey :)

Bookmarks

Seçenekler
Stil