Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) > Fransızca Odası

Uyarılar

Fransızca Odası Fransızca Odası

Fransızca Öğrenme Video

Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) ve Fransızca Odası Fransızca Öğrenme Video Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: monange Nickli Üyeden Alıntı Cemm senin istersen yapabilecegini biliyorum... Yardimci olmak isterim... Asagidaki verdigim linkteki mesajima bir göz at... Ben bu sekilde ögrendim... http://www.hayatimdegisti.com/forum/...71517#msg71517 Çok teşekkürler monange işime yarar......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Fransızca Odası telkin cd indir izle İstanbul Fransızca Odası nerededir kimdir Fransızca Odası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Fransızca Odası hipnoz Fransızca Odası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Fransızca Odası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Fransızca Odası kuantum düşünce kitap haberi

Fransızca Öğrenme Video

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-08-2008, 10:28 PM   #11 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Ynt: Fransızca Öğrenme Video

Alıntı:
monange Nickli Üyeden Alıntı
Cemm senin istersen yapabilecegini biliyorum... Yardimci olmak isterim...

Asagidaki verdigim linkteki mesajima bir göz at... Ben bu sekilde ögrendim...

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...71517#msg71517
Çok teşekkürler monange işime yarar...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2008, 10:34 PM   #12 (permalink)
CeM
Çevirmen

421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Bi de bişey sormak istiyorum linkteki yazını okudum çok sevindim rahat bir şekilde fransızca yı konuşmana acaba ne kadar süreni aldı tam olrak ve bu hipnoz kurslarına katılmadan önce belli bir eğitim almamız gerekiyomu?

Alt 03-08-2008, 10:57 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
105 Mesajinıza toplam 445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
monange is an unknown quantity at this point

Cem cim hemen cevap vereyim... Kursa baslamadan once bana ( ki genelde yapilan buymus ) sadece 1 gun toplam 5 - 6 saatlik bir hipnoz egitimi veren bir profesor oldu bir cevirmen vasitasiyla tabiii... Kendi kendine beynini alfa ve beta dalgalarina indirme yöntemini , beynin sol tarafini uyutmayi ögrettiler... Nasil diyecek olursan hanii hayal ablaninda yaptigi bazi medi mp3 ler var farkindalik la ilgili ... 44 aynen o sekilde yapiliyor... Bu egitimi aldiktan sonrada sana ve hocana en uygun gün tespit edilip derslere basliyorsun.... 30 saatlik olan bir kurs var birde 60 saatlik olan var... Bu ilk 30 saati alirken 2 hafta sonrasi hoca size bu metonun uygun olup olmadigini veya verimli olmadigi kanaatine varirlarsa egitimi kesiyorlar... Tabii bunlar isin detayi.... uygun olan herkes ilk 30 saatligi aldiktan sonra kendisi isterse yine 60 saate tamamlamaya geciyor... Bu biraz daha agir gramer ama teknik yine ayni... Haftada sadece 2 günden bu günlerin aralarinda en az yine 2 gün olmali diye ara veriliyor... her gün en fazla 4 saat olmak uzere bu seanslara katiliyorsun yani haftada 8 saat ... Ben 60 saatligi bitirdim toplam 1,5 ay sürdü... arti 2 haftada egitimin bir parcasi olarak sadece ögretmenle ve cevrenle konusturma pratik turlari yaptiriyorlar... Bunlari da sayarsan 2,5 ay gibi falan yapiyor... Ben cok memnun kaldim bu metottan gercekten tavsiye ederim...

Bu kursa giderken ayni zamanda da özel bir sirkette calisiyordum .. is yerindeki arkadaslarim bile zamanla ingilizceyi nasil da biraktigimi görduler.. Artik son zamanlarda tamamiyle fransizca kelimeler geliyordu aklima... Ki bu benim icin hayret ediciydi.. Özel okul mezunuyum.. Ama bu metottan sonra bildigim , hatirlmaya calsitigim ingilizce kelimeleri dusunurken fransizcalar daha cabuk geliyor.. Halen de öyle... dusun ben bu metoda bagliyorum... Her dil icin de yapiyorlar... Ögrenmek isteyen yabancilara Türkce icin bile ders veriyorlar... Lütfen bir arastir , eminim faydasini göreceksin...

Sevgiyle KAl...

Bende bir yumurta var. Sende bir yumurta var. Eğer, sen bana bir yumurta verirsen, ben sana bir yumurta verirsem, yine sende bir yumurta Bende bir yumurta olur. Şayet, sende bir bilgi var. Bende bir bilgi var. Ben sana bir bilgi verirsem, sen bana bir bilgi verirsen, sende iki bilgi, Bende iki bilgi olur. KONFİCYUS
monange isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2008, 11:06 PM   #14 (permalink)
CeM
Çevirmen

Çok hoşuma gitti ben daha önceden duymuştum ama bir arkadaşım yurtiçinde katılmış bu hipnoz kursuna pek memnun değildi o nedenle sence en iyi yeri nasıl bulabiliriz yurtdışı da olabilir ya da sence farkedermi mekan?

Alt 03-08-2008, 11:52 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

105 Mesajinıza toplam 445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Valla cem ... türkiyede bulunan bu yerleride görmekte teknik hakkinda konusmakta fayda var bence... ama illa yurtdisi derseniz ben buradaki icin size seve seve yadimci olurum... Acikcasi ben arastira arastira , bu kurlsara katilan kisilerle konusarak karar verdim... Zaten buldugunuz yer size referans olarak bir kac ögrencilerinin kontaklarini vermiyorlarsa bence ????? olur... Burasi ben kursu bitirdigim de oradaki görevli kadin bana bir form uzatti doldurdum.. O formda bu kursa yeni katilacak olan kisilerin beni asagidaki numaradan aramalarina izin veriyorum yazisiydi.. Bence kendiniz konusmali ve güven duymalisiniz degil mi ...
Bende bir yumurta var. Sende bir yumurta var. Eğer, sen bana bir yumurta verirsen, ben sana bir yumurta verirsem, yine sende bir yumurta Bende bir yumurta olur. Şayet, sende bir bilgi var. Bende bir bilgi var. Ben sana bir bilgi verirsem, sen bana bir bilgi verirsen, sende iki bilgi, Bende iki bilgi olur. KONFİCYUS
Alt 03-08-2008, 11:56 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

Bu arada on yapi egitimi bittikten sonrada mesleki dil egitimine de yine ayni teknikle devam edebiliyorsun... Bence bu cok daha faydali sonucta is hayati icin gerekiyor en cok... Ben 2. 30 saatligimi mesela bunun uzerine aldim..
Alt 04-08-2008, 12:06 AM   #17 (permalink)
CeM
Çevirmen

Sen fayda gördüm diyosan öyledir super ben aslında senin gittğim kurumuda çok merak ettim paylaşabilirmisin ama öylede reklam olarak anlaşılabilir dusun en iyi pm ile ulaşmak super ben 8-9 dil bilen kişileri gördüm,bi tane yazar 25 dil biliyomuş sanırım bunlarda böyle öğrendiler,ama ilgimi çekti sende etki görmüşsün wave önermek istediğin yerler varsa beklerim yurtdışı da olabilir hatta yurtdışı olsa daha iyi olur 44 çok araştırdım dediğin için sana danışıyorum

Alt 04-08-2008, 12:42 AM   #18 (permalink)
Üsteğmen

Sana pm gönderdim... brosürleri vardi bende ama bir bakmam lazim .. olmazsa onuda sana scan eder gönderirim...
Alt 21-09-2008, 02:36 PM   #19 (permalink)
Teğmen

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lydiavsmahmut is an unknown quantity at this point

ya fransızca öğrenmek için bi program yokmu varsa söleyin kardeşler.
lydiavsmahmut isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2008, 02:57 PM   #20 (permalink)
Teğmen

5 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ltrc0 is an unknown quantity at this point

Tell me more french en iyi program ama biraz alt yapi gerekiyor.
ltrc0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil