Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Forum Oyunları

Uyarılar

Alttakine soru sor...

Serbest Kürsü ve Forum Oyunları Alttakine soru sor... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Bale Nickli Üyeden Alıntı elbette:) fikrine saygı duyuyorum, zaten sevdiklerimizi gerçekleştirdiğimizde mutluluk kapılarını açıyoruz :) ben lise son sınıfa kadar tuttum :) ve çok faydasını gördüm, gerek yazı yazmam gerekse kelime haznem gelişti :)..okulda edebiyat derslerinde sürekli dereceye girerdim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Forum Oyunları telkin cd indir izle İstanbul Forum Oyunları nerededir kimdir Forum Oyunları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Forum Oyunları hipnoz Forum Oyunları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Forum Oyunları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Forum Oyunları kuantum düşünce kitap haberi

Alttakine soru sor...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-10-2010, 02:20 PM   #141 (permalink)
bigokyanus
Guest

Standart Cevap: Alttakine soru sor...

Alıntı:
Bale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
elbette:) fikrine saygı duyuyorum, zaten sevdiklerimizi gerçekleştirdiğimizde mutluluk kapılarını açıyoruz :)
ben lise son sınıfa kadar tuttum :) ve çok faydasını gördüm, gerek yazı yazmam gerekse kelime haznem gelişti :)..okulda edebiyat derslerinde sürekli dereceye girerdim :)..yazardım açıkta dururdu..yani odamda..annemin hiçbir zaman okudunuğu görmedim:) beni o zamanlar çok mutlu ediyordu, hala yazarken aynı mutluluğu hissediyorum..çünkü annem benim yaşam alanıma sürekli saygı duydu :) gelişme çağında bu çok güzel bir uyum ve güvendi benim için :))..

şuan tutmuyorum :)

birde herzaman şunu söylerim, çevremdeki arkadaşlarıma da yaptırdım, bir annenin bebeğinin olacağını öğrendiği andan itibaren mutlaka günlük tutmasını isterim:) o farklı güzel deneyimi mutlaka yazıya dökmeli ve evladıyla paylaşmalı :)
Evet onu ben de yaptım , anne olacağımı öğrendiğim andan itibaren yazmaya başladım , çünkü oğlum mucizeydi ve mucizenin adı da Berkin :)

Anneni de takdir ettim çok az insan vardır öyle olan , bravo doğrusu . Selamlar anneciğine ...

Sorunun cevabı: 3 yıldır baktırmıyorum desem yalan olmaz.

Şu an yanında olmasını istediğin kim?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 27-10-2010, 02:23 PM   #142 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 604
231 Mesajinıza toplam 1,004 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of light
Smile Cevap: Alttakine soru sor...

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet onu ben de yaptım , anne olacağımı öğrendiğim andan itibaren yazmaya başladım , çünkü oğlum mucizeydi ve mucizenin adı da Berkin :)

Anneni de takdir ettim çok az insan vardır öyle olan , bravo doğrusu . Selamlar anneciğine ...
Ne güzellll, çok sevindim :) kocaman Sevgiler Berkin'eeee :)
Teşekkür ederim :)Sevgiyle ileteceğim Annemmmm'e güzelll dileklerinizi :) teşekkür ederiz :)
Bale isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-10-2010, 02:25 PM   #143 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 604
231 Mesajinıza toplam 1,004 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of light

bugün doğum günü olan canım arkadaşımmmm, kocaman öpmek istiyorum..ama çoook uzaktaaa :)

maşallah derken masaya vurur musun :)
Bale isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-10-2010, 02:40 PM   #144 (permalink)
bigokyanus
Guest

Alıntı:
Bale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bugün doğum günü olan canım arkadaşımmmm, kocaman öpmek istiyorum..ama çoook uzaktaaa :)

maşallah derken masaya vurur musun :)
Hayır vurmam maşallah Allah nazardan saklasın derim...

Nerde olmak isterdin?
Alt 27-10-2010, 06:06 PM   #145 (permalink)
Üsteğmen

neseli ceni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 646
189 Mesajinıza toplam 554 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli ceni is an unknown quantity at this point

sıcacık bir sahil kasabasında.

(komik bir soru geliyor aklıma ama sormayacağım) kimin yanında çok huzurlusun?
neseli ceni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-10-2010, 06:15 PM   #146 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Alıntı:
neseli ceni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sıcacık bir sahil kasabasında.

(komik bir soru geliyor aklıma ama sormayacağım) kimin yanında çok huzurlusun?
ben o komik soruyu alayım
Alt 27-10-2010, 07:11 PM   #147 (permalink)
Üsteğmen

neseli ceni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 646
189 Mesajinıza toplam 554 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli ceni is an unknown quantity at this point

yok olmaz o olmaz :)
neseli ceni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-10-2010, 07:53 PM   #148 (permalink)
Moderator

1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

eeh peki o zaman :)

Yalnız kaldığım zaman çok huzurluyum.

Sinirlendiğim bir durum oldu. Ama öfkemi kontrol ediyorum şu anda. Ne kadar güzel değil mi?
Alt 27-10-2010, 08:51 PM   #149 (permalink)
Teğmen

aylıno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
63 Mesajinıza toplam 205 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aylıno is an unknown quantity at this point

aferin sana.. çikolatadan sonra :))tut azcık kendini

çok kötü durumdayım sigarayı bırakanlarda boğaz ağrısı, balgam, tahriş yapıyomuş aynen o durumdayım napmam lazım
aylıno isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-10-2010, 09:26 PM   #150 (permalink)
Moderator

Alıntı:
aylıno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aferin sana.. çikolatadan sonra :))tut azcık kendini

çok kötü durumdayım sigarayı bırakanlarda boğaz ağrısı, balgam, tahriş yapıyomuş aynen o durumdayım napmam lazım
Tutamadım aylinom yaa, öfkemi dışarı vurdum. başaramadım. Kendimi suçlu hissediyorum :(

adaçayı iyi gelebilir. adaçayı var mı evde?

Bookmarks

Seçenekler
Stil