Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Beyaz Masa > Forum Kulanımı

Uyarılar

Bu korkuyu aşmam lazım

Beyaz Masa ve Forum Kulanımı Bu korkuyu aşmam lazım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba mart ayında tesaduf bır ultrason sonucu tiroid kanseri oldugumu ogrendım ama sukurler olsun ki papiller denen turden ve bu tur en zararsız ve tedavısı kesın olarak mumkun olabılen ve doktorların deyımıyle sık rastlanan artık kanserden bıle saymıyoruz eger kanser ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Forum Kulanımı telkin cd indir izle İstanbul Forum Kulanımı nerededir kimdir Forum Kulanımı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Forum Kulanımı hipnoz Forum Kulanımı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Forum Kulanımı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Forum Kulanımı kuantum düşünce kitap haberi

Bu korkuyu aşmam lazım

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-08-2017, 12:04 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 32
39 Mesajinıza toplam 84 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zeytin85 is an unknown quantity at this point
Standart Bu korkuyu aşmam lazım

Merhaba mart ayında tesaduf bır ultrason sonucu tiroid kanseri oldugumu ogrendım ama sukurler olsun ki papiller denen turden ve bu tur en zararsız ve tedavısı kesın olarak mumkun olabılen ve doktorların deyımıyle sık rastlanan artık kanserden bıle saymıyoruz eger kanser olacaksak tıroıd kanseri olalım dedıklerı turden.amelıyatımı oldum sonrasında genelde atom tedavısı gorulurken doktorum gerek dahı gormedı ama benı hala sarsmış durumda.hastalıgım baska sekılde tekrar ederse baska bır kanser olursam gıbı sorulr benı bazen cok yoruyor.cunku 2,5 yasında kızım var tek dusundugum o.bazen bana bısey olursa kızım ne yapar sorusu beni cok yoruyor.bu fıkır aklıma geldıgınde hemen zihnimden atmak istiyorum.ama istemsiz sureklı aklıma gelıyor.hanı sanıyelık bı korku gelır ve hemen silmek istersınız zıhnınızden.hemen başka bıley dusunmeye calılıyorum ama sıklıkla bu korkular aklıma gelıyor.psıkolojık olrak yıprandım bu surecte sanırım cunku bebegım cok kucuktu emzırırken amelıyat ıcın hastanede kalırken memeyı bıraktık falan benı huzunlendırıyor dusundukce.sanırım bu yıpranmışlıktan cok takıntılı oldum.kızıma bagırdıgın zaman kendı kendı yıyorum sucluluk duygusu benı boguyor.kımsenın cocuguna bagırıp kızmadıgını dusunup kendıme kızıyorum.cocuguma uzuluyorum neden bagırdım neden kızdım dıye ustelık farkındayım cok sıradan bı olay mesela uyumadıgında uyu artık dıye anlık bagırıyorum sonra saatlerce oturup uzuluyorum.bazende anlık içim daralıyor ve kotu bısey olursa sevdıgım bırıne bısey olursa kotu bısey olursa dıye kaygılar baslıyor.kotu bır haber ızledıgımde yada okudugumda benımde basıma gelırse dıye anlık daralıyorum.bazen haber ızlemek ıstemıyorum bu yuzden.bu durumdan nasıl kurtulmam gereklı bılemıyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

zeytin85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-08-2017, 12:57 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

marea476 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marea476 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bu korkuyu aşmam lazım

cok gecmiş olsun..
dediginiz kanser cidden iyi olan türden..insallah baska bişeyde olmaz..iyi düşünün iyi olsun..
burdaki telkinlerden destek alabilirsiniz düşüncelerinizi degistirmek icin.
otomatige baglanmıs düşüncelerden arınmak zor.. sizde biraz kaygı bozuklugu olmus gibi..
ama düzeltebilirsiniz bakıs acınızı..

hepimz bişeyleri degüştirip düzeltmek icin ugrasıyoruz işte.
marea476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-08-2017, 01:15 AM   #3 (permalink)
Teğmen

39 Mesajinıza toplam 84 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
marea476 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cok gecmiş olsun..
dediginiz kanser cidden iyi olan türden..insallah baska bişeyde olmaz..iyi düşünün iyi olsun..
burdaki telkinlerden destek alabilirsiniz düşüncelerinizi degistirmek icin.
otomatige baglanmıs düşüncelerden arınmak zor.. sizde biraz kaygı bozuklugu olmus gibi..
ama düzeltebilirsiniz bakıs acınızı..

hepimz bişeyleri degüştirip düzeltmek icin ugrasıyoruz işte.
Ve sonunda buldum konumu evet kesınlıkle kaygı bozuklugu ıyı dusunup ıyı seyler cagırmak lazım bu konuda cok haklısınız cok tesekkurler tekrar
Alt 28-08-2017, 10:07 AM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 50
27 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
speechless is an unknown quantity at this point

Merhabalar, gıda takviyesi olarak kırmızı reishi mantarı bilimsel adıyla ganoderma lucidum kullanmanızı tavsiye ederim. Uzakdoğuda kanser bitkisi olarak da anılan bu bitkinin içerdiği özel aktif bileşenler ile hastalıklara karşı hem tedavi edici hem koruyucu etki gösteriyor. Ayrıntılı bilgi için https://www.antioksidan.info/index.p...eishi-mantari/ ziyaret edebilirsiniz. Burada ganomakale bölümünden birçok bilimsel makale bulabilirsiniz.
speechless isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-08-2017, 01:15 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
speechless Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar, gıda takviyesi olarak kırmızı reishi mantarı bilimsel adıyla ganoderma lucidum kullanmanızı tavsiye ederim. Uzakdoğuda kanser bitkisi olarak da anılan bu bitkinin içerdiği özel aktif bileşenler ile hastalıklara karşı hem tedavi edici hem koruyucu etki gösteriyor. Ayrıntılı bilgi için https://www.antioksidan.info/index.p...eishi-mantari/ ziyaret edebilirsiniz. Burada ganomakale bölümünden birçok bilimsel makale bulabilirsiniz.
Evet bilgim var gonoexcel keçisutu sabununu cıldımde kullanıyorum etkısı muazzam.hastalıgımla alakalı Allah a sukur bı sorun kalmadı amelıyatla bırlıkte tedavım bıttı.ancak psıkolojık etkılerı suruyor maalesef.o konuda cozum arıyorum kendıme.cok tesekkur ederım önerınız ıcın tekrar.
Alt 31-08-2017, 02:15 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 50
27 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
speechless is an unknown quantity at this point

psikolojik etkiler için de ganoderma, excellium ve roiboss çayı ile birlikte mocha kahve kullanabilirsiniz. Kandaki oksijeni artırması, beyne giden oksijen miktarının fazlalaşması fiziksel etki yaratarak psikolojiyi düzenleyebiliyor. Bununla ilgili makaleler de var sayfadan inceleyebilirsiniz. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur
speechless isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil