Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler > Evlilik

Uyarılar

Evliliğin bittiğini düşünenlere,yeni evlilere ve bekarlara...

İlişkiler ve Evlilik Evliliğin bittiğini düşünenlere,yeni evlilere ve bekarlara... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız gerçekten süpermişş:))...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Evlilik telkin cd indir izle İstanbul Evlilik nerededir kimdir Evlilik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Evlilik hipnoz Evlilik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Evlilik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Evlilik kuantum düşünce kitap haberi

Evliliğin bittiğini düşünenlere,yeni evlilere ve bekarlara...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-07-2010, 05:39 PM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

derya88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,121
620 Mesajinıza toplam 3,835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nice
Standart Cevap: Evliliğin bittiğini düşünenlere,yeni evlilere ve bekarlara...

gerçekten süpermişş:))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 08-07-2010, 06:49 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

cansin sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bulunduğu yer: kızının,tozunun,horozunun meşhur olduğu yer: DENİZLİ
Tesekkür: 3,582
244 Mesajinıza toplam 1,449 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansin sen is a glorious beacon of lightcansin sen is a glorious beacon of lightcansin sen is a glorious beacon of lightcansin sen is a glorious beacon of lightcansin sen is a glorious beacon of lightcansin sen is a glorious beacon of light

gerçekten muhteşem bir hikayeydi son satırlarda ağlamamak için kendimi zor tuttum...teşekkür ederim emeğinize yüreğinize sağlık...

Bişnev in ney çün hikâyet mîküned
Ez cüdâyîhâ şikâyet mîküned

Dinle, bu ney neler hikâyet eder,
ayrılıklardan nasıl şikâyet eder.

" MEVLANA & NEY "
cansin sen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2010, 10:50 PM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 72
36 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceps24 is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar aşkı canlı tutmak istiyorsanız sürekli yeni bişeyler düşünüp, hayata can vermeniz lazım... Ben de bir inş.mühendisiyim, bilen bilir şantiyeci hele bi de şantiye şefi olduğumdan dolayı çok yoğunum.. ama eşimi asla ihmal etmem.. Yapımdandır belki ama eve iş getiririm, kimin için tabiki ailem için ve eşim hep kıymetimi bilmiştir... Bazen düşünürüm şantiyelerde yüzlerce insanın derdiyle uğraşırız, aynı anda idari para dertleri, üst düzey yöneticilerin egoları falan filan... Her meslek zordur ama insanlarla uğraşarak iş yapıp yaptırmak sanki biraz daha ağır basar gibi.. neyse böyle günler gecerken ailemizden koptuğumuz olur ve yanlış orada başlar.. Ben genel olarak o kadar kişiyle uğraşıyorum bide karımın dertleriyle uğraşamam DEMEM.. dememem lazım işte burada ince çizgiyi koruyup eşlere ilgiyi azaltmamak lazım.. Ayrıca arkadaşın hikayesi süper. Ama eşlerimizi anlayalım ve ayrılık en son çare olsun lütfennn..
ceps24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2010, 11:02 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
221 Mesajinıza toplam 1,301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
master8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura about

evet, bazı kadınlar böyledir işte... elindekinin kıymetini bilmez, canı sıkılır- sıkıldıkça herife hayatı zehir eder sonra da tüm suçu adama atıverir... neymiş, uçurum kenarından git çiçek kopar!!! yok ya? işte erkekle kadın mentalitesi arasındaki temel farklardan biri bu, hiç bir erkek kendisini sevdiğini ispat etsin diye bir kadından böyle saçma birşey istemez... erkeklere tavsiyem şudur, dostlarım, bir kadın sizden artık canı sıkıldığını söylüyor ve sizin onu sevdiğinizi ispatlamanız için uçurumdan çiçek kopar gibi zırvalıklar istiyorsa, hatta boşanmak istiyorsa evet aşıksanız çok üzülecek ve acı çekeceksiniz ama aradan zaman geçtikten sonra kara bulutlar tamamen dağıldığında eski karınıza teşekkür edeceksiniz. Ben ediyorum, iyi ki benden boşanmış da cehennemde çile çekmekten kurtulmuşum be! Allah razı olsun,yoksa ömür boyu çile çekmeye devam edecektim yahu !
master8566 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2010, 09:50 AM   #15 (permalink)
bigokyanus
Guest

Alıntı:
ceps24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar aşkı canlı tutmak istiyorsanız sürekli yeni bişeyler düşünüp, hayata can vermeniz lazım... Ben de bir inş.mühendisiyim, bilen bilir şantiyeci hele bi de şantiye şefi olduğumdan dolayı çok yoğunum.. ama eşimi asla ihmal etmem.. Yapımdandır belki ama eve iş getiririm, kimin için tabiki ailem için ve eşim hep kıymetimi bilmiştir... Bazen düşünürüm şantiyelerde yüzlerce insanın derdiyle uğraşırız, aynı anda idari para dertleri, üst düzey yöneticilerin egoları falan filan... Her meslek zordur ama insanlarla uğraşarak iş yapıp yaptırmak sanki biraz daha ağır basar gibi.. neyse böyle günler gecerken ailemizden koptuğumuz olur ve yanlış orada başlar.. Ben genel olarak o kadar kişiyle uğraşıyorum bide karımın dertleriyle uğraşamam DEMEM.. dememem lazım işte burada ince çizgiyi koruyup eşlere ilgiyi azaltmamak lazım.. Ayrıca arkadaşın hikayesi süper. Ama eşlerimizi anlayalım ve ayrılık en son çare olsun lütfennn..

Ben de iki inşaat firmasının şantiye şefliğini aynı anda yürütüyordum , kendimi unutmuştum resmen . Hiç izin kullanmadan 45 gün çalıştığımı biliyorum , sabah 7 gece 3 lerde bitiyordu işim. Çok zordu çok , inşaat mühendisliği hep istediğim , üniversitede kazamadığımda ağladığım bir meslekti . Şantiyecilik yaptıktan sonra iyi ki inşaat mühendisi olmamışım demiştim.

Evliliği bitiren en büyük etken nasılsa benim diyerek çaba göstermemek , katılıyorum söylediğine , sürekli yenilenmek ve kendini bırakmamak , ilgi göstermek lazım. Bir de anlayışlı olmak , yargılamamak, empati kurmak gerek diye düşünüyorum.
Alt 16-08-2010, 01:21 AM   #16 (permalink)
Teğmen

Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 41
66 Mesajinıza toplam 439 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Yilmaz is an unknown quantity at this point

Hikayeyi begendim, kadin kendi egosunun kurbani olmus. Fakat inanin bir kadin, kocasina böyle bir teklifte bunlunmasi bütün topu kocaya atmasi, evliligin bitmesi acisindan ne kadar tehlikeli. Evli olanlar bilirler, kadinlarin cogu kendilerini genc ve güzel hissetmek adina kocalarindan cok fazla seyler bekler ve onlari bazi konulardan sorumlu tutarlar. Benim aklima gelen bir soru ise kadinlar neden bu kadar cok seyi erkeklerden beklerler, tabiiki bunu kültürel, Dini, sosyal ve benzeri acilardan ele alirsak konu uzudikca uzaycaktir. Kadinlarin hepside hikayedeki gibi bir istekte bulunacagini zannetmiyorum, sonucta bu bir hikaye. Kadin ve erkegin egolari zalim oldukca ayriliklarda kacinilmazdir, tabiki bizler ayriliklarin yada anlasmazliklarin bir nedenini, mazeretini yaratabilecek zekaya sahibiz. Bu durumda öncelikle evliliklerin en basina, geri dönecek olursak, yasadigimiz toplumu ve bu toplumun ihtiyaclarini, yasam tarzini, inanclarinin biz insanlara sundugu bilgileri, yarattigi cahillikleri, farkinda olmadan kendimiz degilde toplumsal olarak sokuldugumuz rollerin kimler tarafindan sunuldugu ve bizleri bu durum ile kabullenislerini anlamamizdan sonra birlikte yasamayi sececegimiz kisinin de bu kiriterlerde yasadigi, yani disaridan bir kaliba sokularak sosyallesiyorsak, bu durum tamami ile kendi kontrolümüz disinda ise ve bunuda farkindaliksiz bir sekilde kabul ediyorsak evliliklerin sonunun er yada gec, ömür boyu izdirap, bazi nedenlerden dolayi evlilige katlanmalar, yada bosanlar ile bitecegi kesindir. Bizler evliligi yasamak icin, cocuklarimiz olsun, bazen cevremiz tarafindan zorlanarak, bazende kendimiz hic yasamadigimiz o duygulari yasama pahasina evlilikler yapiyoruz. Evliliklerde düsülen hatalar üzerinde bir cogumuzun düzeyli bir bir bilgiye ve farkindaliga sahip olmadigimizi söylemek isterim. Benim güldügüm ve gene bir kilif uydurulmus olarak gördügüm, bosanmalarin coklugu nedeniyle ortaya atilan `Modern yasam`da`diye bir cümle ile baslayan ve devam eden, bosanmalarin cok normal oldugunu, sorun olmadigini, cözüm üretme yerine sadece hem ruhsal hemde fiziksel olarak hasta bir toplum yaratma adina buna inandirilan insanlar. Cagimizda yasadiklarimizin bir cogu görsel ve yazili medya ile kurgulandigi ve bizlerin bilincaltinda hali hazirda bir duruma karsi kendimizi gelistirmeden (Bu ve benzeri konular icin söylüyorum ) sonu hazirlama düsüncesi yaratiliyor. En iyi örnegi ( Sex in die Ctiy ) adinda özgür kadinlar, bunlari izleyip sokaklarda yani elbise ve tarzda dolasan kadinlarin sayisi artiyor, onlarin giyimlerini ve kusamlarinda yeni cagin kadinlarini yaratma bakimindan güzelce belirleyen ve büyük bir pazar yaratan ceplerini iyice doldurun kisileride unutmamak gerekir. Isin özü bizler nasil yasayacagimizi malesef sanal bir kurgulardan ögreniyor ve uyguluyoruz, basarisiz oludugumuzda ise kilif uyduruyor ve dogruymusuz gibi yasamaya calisiyoruz. Hikayedeki kadinin kocasindan istedigi ucurumun kenarindan bir cicek getirirsen beni sevdigine inanacagim diye baslayan düsünceleride gene disaridan cektigi bir kopyadan ibarettir. Bir baskasini sevmeye kendimizden baslarsak, ne boncuklar, nede son model arabalar iliskilere tesir eder... Saygilar
Yilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-08-2010, 01:27 AM   #17 (permalink)
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice

Kadinlar neden bu kadar cok seyi erkeklerden beklerler, tabiiki bunu kültürel, Dini, sosyal ve benzeri acilardan ele alirsak konu uzudikca uzaycaktir.

Çok doğru söylemişsin yılmaz.Erkek kadından kadın erkekten bazen yersiz beklentiler içine giriyor.En güzeli kurgulardan uzak evlilik nasıl yaşanır değilde ben hayatımı paylaştığım insana neler verebilirim nasıl mutlu olurum diyerek yaşanmalı.

Kendini seversen herşeyi sevebilirsin.İlişkiye tesir eden gereksiz şeyler kesinlikle kendi kuruntularımız.
RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2010, 10:07 PM   #18 (permalink)
Teğmen

66 Mesajinıza toplam 439 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Egolarimiz bir sekilde yasamak icin lazim olan, bir bakima savunma sistemimizin bir parcasi sayilir. Egolarimizi yok edersek geriye ne kalacagini bilebilirmiyiz? Herkesin aradigi o sevgi, huzur, saglik uzadikca uzayacaktir. Herkese egolarini kendi ihtiyaclari oldugu cercevede kullanabilmeyi dilerim. Kendini sevmekte egomuzun en güzel yanlarindan bir tanesi diye düsünüyorum.
Alt 17-08-2010, 10:32 PM   #19 (permalink)
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice

Alıntı:
Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Egolarimiz bir sekilde yasamak icin lazim olan, bir bakima savunma sistemimizin bir parcasi sayilir. Egolarimizi yok edersek geriye ne kalacagini bilebilirmiyiz? Herkesin aradigi o sevgi, huzur, saglik uzadikca uzayacaktir. Herkese egolarini kendi ihtiyaclari oldugu cercevede kullanabilmeyi dilerim. Kendini sevmekte egomuzun en güzel yanlarindan bir tanesi diye düsünüyorum.
Egoyu tabiki yaşamalıyız ama kendi kontrolümüz altında,egolarımıza kurban gitmemeliyiz.Egolar yok edilemez fakat onlara daha güzel bir şekilde yön verebiliriz.Böylece kendimize olan güvenimiz artar.Egoyu beslemektir kendini sevmek.Hemde çok güzel bir besin.Aşırıya kaçmamak şartıyla halkımızın dilinde kendini beğenmiş şeklinde görükmemek suretiyle Kendimizi Sevebilmeliyiz.Sevmeye kendimizden başlarsak Hayatımızdakileri de sevmesini biliriz
RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-08-2010, 12:38 AM   #20 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
RenaC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Egoyu tabiki yaşamalıyız ama kendi kontrolümüz altında,egolarımıza kurban gitmemeliyiz.Egolar yok edilemez fakat onlara daha güzel bir şekilde yön verebiliriz.Böylece kendimize olan güvenimiz artar.Egoyu beslemektir kendini sevmek.Hemde çok güzel bir besin.Aşırıya kaçmamak şartıyla halkımızın dilinde kendini beğenmiş şeklinde görükmemek suretiyle Kendimizi Sevebilmeliyiz.Sevmeye kendimizden başlarsak Hayatımızdakileri de sevmesini biliriz
Malesef, egomuzu tanimak uzun zaman alabiliyor. Evliliklerde yasanilan sorunun can damari sayilabilecek bir konudur. Beklentiler ve beklenti sonucunda yasadigimiz hüsranlar ise egomuzun kontrol disina ciktigini gösteren etkilerdir. Evliliklerde beklentileride kontrol etmek icin kendimizi evrensel duygu ve düsünceler ile elimizden geldigi kadar bilgilendirmek yasam kalitemizide arttiracaktir. Evliliklerin bir cogunda ise benim kendi gözlemim, alan almis satan satmis mantalitesi ile ne sagliga, " kilo almak gibi" nede iliski düzenini birlikte kontrol ve olumlu sekilde paylasma diriligini göstermemek uzun vadede sorunlar yaratacaktir. Yeni jenarasyonlar malesef daha fazla görsel iliskiye dayanan bir birliktelik yasama arzusundalar, buda gene görselligin agir bastigi bir iliski dogurur, görsel olarak davranis bicimi her iki tarafinda birbirlerini öyle kabul etme töreninden baska birsey degildir, sonuda ne kadar saglikli olur kendimize soralim. : )

Bookmarks