Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Evlilik (http://www.hayatimdegisti.com/forum/evlilik/)
-   -   Bana Askın Tanımını Yapın.... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/evlilik/11362-bana-askin-tanimini-yapin.html)

sevgi gülpınar 12-07-2008 10:20 PM

Bana Askın Tanımını Yapın....

arkadaslar herkes az çok ask macerası yasamıştır.bnde sizden bunu paylaşmanızı istiyorum.nasıl bir duygudur neler hissedersiniz..yada asık oldugunuz kişide neler ararsınız..ve sizce askın yası varmıdır gerçekten..cvpları bekliyorum... smiliyface

ceren18 12-07-2008 10:25 PM

Ynt: Bana Askın Tanımını Yapın....

canım bukonuda ilk yorumu ben yapayım ee basımdan çok olay geçti bukonuda artık sevmeyecegim diye söz verdim ama önceden kestiremiyosunki gizli bir çekim oluyo o insana karsı kesinlikle kendini asık olmak için sartlamıyosun içinde o insana karsı hayranlık olusuyo yanlış anlama bende yasadıgımdan sölemiyorum büyüklerim bana böyle dedi neseli56

sevgi gülpınar 12-07-2008 10:46 PM

ya evt cemre çok dogru sölüyosun.insanı çekiyo gerçekten.belki olmicak biri ama yinede sen onu istiyosun .bir anlamda kör oluyosun göremiyosun 4897.bnde basımdan bir kere geçti ama inanki yanlış oldugunu anladım..insan önce kendini düüşünmeli gururunu kesinlikle kaybetmemeli.benden uyarı sora çok aglarız.... 88a

bigci 12-07-2008 11:42 PM

*A*cıya *Ş*ikayetsiz *K*atlanmak

farkvar 13-07-2008 01:03 AM

Ask , ancak bu kadar güzel tarif edilir iste Can Dündar farki....

> Evinin seni içine sigdiramayacak kadar dar oldugunu fark edeceksin...
> Sokaga fırlayacaksin... i
> Sokaklar da dar gelecek...
> Tipki vücudunun yüregine dar geldigi gibi...
> Ne denizin mavisi açacak içini, ne piril piril gökyüzü...
> Kendini tasiyamayacak kadar çok büyüyecek, bir yandan da kaybolacak kadar
> küçüleceksin...
> Birileri sana bir şeyler anlatacak durmadan...
> "Önemli olan saglik."
> "Yaşamak güzel."
> "Boş ver, her şey unutulur."
> Sen hiçbirini duymayacaksin...
> Göz yaşlarindan etrafi göremez hale geleceksin...
> Ondan ölmesini isteyecek kadar nefret edecek, az sonra kollarinda ölmek
> isteyecek kadar çok seveceksin...
> Hep ondan bahsetmek isteyeceksin...
> "Ölüme çare bulundu" ya da "Yarin kiyamet kopacakmis" deseler basini
> kaldirip Ne dedin?" diye sormayacaksin...
> Yalniz kalmak isteyeceksin...
> Hem de kalabaliklarin arasinda kaybolmak...
> Ikisi de yetmeyecek...
> Geçmişi düşüneceksin...
> Neredeyse dakika dakika...
> Ama kötüleri atlayarak...
> Onunla geçtigin yerlerden geçmek isteyeceksin...
> Gittigin yerlere gitmek...
> Bu sana hiç iyi gelmeyecek...
> Ama bile bile yapacaksin...
> Biri sana içindeki aciyi söküp atabilecegini söylese, kaçacaksin...
> Aslinda kurtulmak istedigin halde, o aciyi yasamak için direneceksin...
> Hayatinin geri kalanini onu düsünerek geçirmek isteyeceksin....
> Aksini iddia edenlerden nefret edeceksin...
> Herkesi ona benzetip...
> Kimseyi onun yerine koyamayacaksin...
> Hiçbir şey oyalamayacak seni...
> Ilaçlara siginacaksin...
> Birkaç saat kafani bulandiran ama asla onu unutturmayan.
> Sadece bir müddet buzlu camin arkasindan seyrettiren...
> Bütün sarkilar sizin için yazilmis gibi gelecek...
> Bogazin dügümlenecek, dinleyemeyeceksin...
> Uyumak zor, uyanmak kolay olacak...
> Sabahi iple çekeceksin...
> Bazen de "Hiç günes dogmasa" diyeceksin...
> Ne geceler rahatlatacak seni ne gündüzler...
> Ölmeyi isteyip, ölemeyeceksin...
> Belki çivi çiviyi söker diye can havliyle önüne çikana sarilmak isteyeceksin
> ...
> Nafile...
> Düşüncesi bile tahammül edilmez gelecek...
> Rüyalar göreceksin, gerçek olmasini istedigin...
> Her siçrayarak uyandiginda onun adini söyledigini fark edeceksin...
> Telefonun çalmasini bekleyeceksin...
> Aramayacagini bile bile...
> Her çaldiginda yüregin agzina gelecek...
> Aglamakli konuşacaksin arayanlarla...
> Yüregin burkulacak...
> Canin yanacak...
> Bir daha sevmemeye yemin edeceksin...
> Hayata dair hiçbir şey yapmak gelmeyecek içinden...
> Onun sesini bir kez daha duymak için yanip tutuşacaksin...
> Defalarca aradigi günlerin kiymetini bilmedigin için kendinden nefret
> edeceksin...
> Yasadigin şehri terk etmek isteyeceksin...
> Onunla hiçbir aninin olmadigi bir yerlere gidip yerleşmek...
> Ama bir umut...
> Onunla bir gün bir yerde karsilasma umudu...
> Bu umut seni gitmekten alikoyacak...
> Gel gitler içinde yasayacaksin...
> Buna yasamak denirse...
>
> ****
> Razi misin bütün bunlara...?
> Hazir misin sonunda ölüp ölüp dirilmeye...?
> O halde asik olabilirsin

slm 30-07-2008 07:52 PM

mevlana hazretlerine aşkın tarifini yaparmısınız demişler??ah ben olsanda bi görsen.cevabını vermiş,sizde biliyosunuzdur arkadaşlar bu mübarek zatların kelime hazneleri çok geniş olduğu halde böyle yanıt gelmiş..bence sevgilide yok olmaktır ama buzamanda sevgilide yok olmak insana ağır fatura olarak dönerrr..

ikizruh 08-09-2008 07:25 PM

aşk karşı karşıya oturduğunuzda kahvene içmek için uzanıp daha dudaklarına götüremeden elinin titremesine engel olamadığından çaktırmadan geri koymaktır khkh56 bu an çok komik ve çok hoş bir andır.o nasıl heyecandı öyle ya aa34 ama onunda eli su içerken titriyordu 44 oyy aşkumm benim ya ne zamanlardı onlar
aşk tüm şarkıların onu anlatmasıdır abuk sabuk her ortamda suratında aptal bir gülümsemenin olmasıdır.geceleri onu düşünmekten uyuyamamaktır,aşk bir ciğerr yangınıdır sevincli

keops 08-09-2008 07:32 PM

AŞK ortamdır.........
buda benim tanımım....

comte 08-09-2008 07:45 PM

Aşkın tanımı tam olarak bu güne kadar yapılamamış.

Ama bence,

Aşk, coşkunluk, taşkınlık ve duygu yoğunluğudur. Koşulsuz bağlılıktır.

Ayrıca, ilham kaynağıdır.. super

Aşık olunana göre farklılıklar gösterir.

ECEM18 08-09-2008 09:20 PM

aşk hiç ummadığın anda ummadığın yerde ummadığın şekilde karşına çıkabiliyor.bütün önceliklerinin değişmesi demek aşk;biranda birisini kendinden fazla sevmek;kendinden,hayatından,kalıplarından vazgeçebilmek.

imperfect 20-01-2009 09:03 PM

AŞK, İnsanın içinde yaşattığı en tehlikeli inançtır. Bu inanç bizi, bize güzel görünene götürür.

the desert 20-01-2009 09:36 PM

aşk yaşadığın surece bıtmeyeceks andığın bı heyecan bittiği zamanda ınanılmayacak kadar yalan bı tokattır...

yasal06 21-01-2009 12:49 AM

bence aşkı tarif etmemeli, yaşamalı, hissetmeli sadece...

melinaa 21-01-2009 01:20 AM

Gercekten kabahatlı mısın?
Bunu ne soruyorum ne de aldanıyorum buna
Ne olursan ol
Seni sevdıgımı bılıyorum yalnızca O0

yasal06 21-01-2009 01:23 AM

beni mi seviyosun melina:D teşekkürler ben de seni seviyorum:)

melinaa 21-01-2009 01:28 AM

Herkesi cok seviyorummm da Biirini biraz fazla seviyorum y789

rak_star_21 21-01-2009 04:24 PM

Soyut olan hersey sozculerle anlatilamadigi gibi askta soyuttur sozcuklerle anlatilmaz...Asktan beklentin varsa kaybedersin birakirsan senin pesinden gelir.Kacani kovalar kovalanandan kacar.Ciddige anindimi oldurur.Sonra sende soyut olursun

ziyaretcixy 21-01-2009 04:43 PM

Alıntı:

rak_star_21 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 306878)
Soyut olan hersey sozculerle anlatilamadigi gibi askta soyuttur sozcuklerle anlatilmaz...Asktan beklentin varsa kaybedersin birakirsan senin pesinden gelir.Kacani kovalar kovalanandan kacar.Ciddige anindimi oldurur.Sonra sende soyut olursun

Doğru söylüyosun... Çoğu insan böyle zaten... Aşkı anlatırken Destan yazarlar. Ama iş eyleme geldimi kendilerinden kaçarlar. Ohooo anlatırlar 10 bin kere seni seviyorum derler. Bu kadar sevdiğini söylüyosa bilinki yalandır üstünü örtmeye çalıştığı bişey vardır... SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR...

Ama anlatamassın ki...

Herkes Cennete gitmek ister, ama kimse ölmek istemez :)))

.

melinaa 21-01-2009 04:54 PM

Bir kadın seviyorum diyorsa seviyordur..Ama derler ya ask bir savaş tabiki masumlarda ölcek.En masumuda kadınlar oldugundan onlar acı ceker O0

yasal06 21-01-2009 07:25 PM

Alıntı:

melinaa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 306880)
Bir kadın seviyorum diyorsa seviyordur..Ama derler ya ask bir savaş tabiki masumlarda ölcek.En masumuda kadınlar oldugundan onlar acı ceker O0

ya ben ara sıra erkeklerin daha masum olduğunu düşünüyorum, o kadar dırdır çekiyolar:D bir sürü tribe katlanıyolar, bi sürü naza katlanıyolar.. daha ne olsun, erkekler daha masum bencey789

aysunbenli 21-01-2009 08:08 PM

slm herkese,bugün içimden geldi bi cevap yazmak istedim bir hafta kadar önce aşk konusunda güzel bi şok yaşadım benden aşkın tarifi istendiğinde nedese verdiğim cevaplarla pek onay almamışımdır,bence aşk kelimesi çok derin bir kelime,kişi çok şeye aşık olabilir,bana göre tutarsız sahte bencilce geçici bir tutku,duygu bombardımanı,en zoruda karşılıksız karşı cinse duyulanı hani derler ya eskiler karasevda,kişinin kendinede etrafınada bi şekilde zarar vermesi azı bile olsa,aşk bi yerdede cinselliktir başlangıcından bitişine kadar olan süreç bunu okuyan yanlış anlayabilir ama amacım sadece fikrimi beyan etmek.kişi farkında olmaz zaten sonuçta ilşkilerde bi bakış,bir flörtde bana göre cinsellik masumda olsa,bence aslolan sevgi.sevgi geçici değildir sevgi emek ister,emek verdikçe güzelleşir sevgi mantıksaldır sevdiğini hatalarıyle kusurlarıyle kabullenmedir karşındakini katıksız sevebilmedir aşkı sevgiye dönüştürebilene ne mutlu,düşünün hayatınızda aşk heyecanını kaç kişiye duydunuz ve şimdi nerdeler neden yanınızda değiller bence aşk sahte ulaşılamadıkçada hastalığa varan yoğun bi duygu aşığım diyenede ben inanmam o an içindir yarın farklı düşünür ya pişmanlık yada hüsran aa haksızlık etmemek lazım aşkını sevgiye dönüştürenleride kutlamak gerekir,size ufak bir anımı anlatmak istiyorum çok saygı duyduğum yarı çinli yarı kazakistanlı reflex uzmanı bir arkadaşımdan bahsetmek istiyorum her sabah thai chi yapan sürekli mutluluk ifadesiyle gülümseyen bir çekikgözlü zaten kendisine öle seslenirdim bense hiperaktif herşeyi dünyanın sonuymuş gibi gören ortalığı birbirine katan bayan doğru,bir gün öğle yemeğinde hadi seni yemeğe çıkartayım dedi gittimiz yerde çalıştığımız yerin yemekhanesi,esprili bi şekilde yemeğe giderken ben arkadaşım böle sürekli mutlu olmayı nasıl başarıyosun diye sordumda bana çok basit sürekli aşık oluyorum dedi nasıl yani dedim hergün bir bayana aşkmı garip geldi o bana gülerek bak ağaçlara kuşlara doğaya her baktığım şeyin inceliklerini düşünerek aşık oluyorum hayran kalıyorum bunlar mutlu olmak için yeterli bi sebep değilmi mesela bugün yemekte bezelye varmış ben bezelyeyi hiç sevmem ama o bezelyeyi yerken kabap yediğimi hayal edicem karnımı doyurucam demişti öle bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım bana çok şey kattı şuan görüşemio olsakda.karmaşık bi kişiliğim var yazı konusunda pek ii sayılmam umarım burdaki üsdatların yazılarıyle karşılaştırılınca anlaşılır bişeyler yazabilmişimdir.aşık olanlar bana kızmayın emi sevgiyle kalın

kumsal1980 09-03-2009 10:02 AM

Aşk insana yaşadığını farkettiren,insanın ayaklarını yerden kesen,vücunu kimyasını değiştiren,sevgiyi çok yoğun yaşamasına neden olan hayatın insanlara en büyük armağanı.Aşın,bitanen yanında yokken bile onu en özel yerinde hissetmendir.KALBİNDE.Belli belirsiz durup durup gülümsemen ve gülerken onu gözünün önünde canlandırman yanındaymışcasına heyecanlanman.Kalbinin farklı atması.Gözlerinin içine bakıp dalman.Gözlerinin içinde o an dünyanın tüm güzelliklerinin toplandığı şeyi bulman.SEVGİYİ.Çünkü sevgi dolu bi yürek ancak güzellikleri görür.Ve onun gülümsemesini izlemen.onun mutlu olduğunu görmen senin mutlu olmana yeterde artar bile.Aşkta yalana yer yoktur.Salt sevgi,güven ve dürüstlük üzerine kuruludur.Temeli kuvvetli olan aşklar kolay kolay yıkılmaz.Aşkta gelecek korkusu yoktur.Günü yaşamak vardır.Ve hergününü nasıl daha dolu yaşarım düşüncesi hakimdir.Seni olduğu gibi kabul edip seni sevgisiyle eşssiz biri gibi görmeni sağlamasıdır.Böylece kendindeki tüm özel yanlarını görmeni sağlar.ve mutlusundur.Mutlu oldukça mutluluğun bonusu olan başarı ve huzur kendiliğinden gelir.Küçük şeylerden de mutlu olmasını bilirsin.Aşk bana göre böyle bişey

didle 09-03-2009 03:03 PM

tanımlanamaz, yaşanır. yaşanınca anlaşılır..

the desert 14-03-2009 06:29 PM

aşk...kımı onduran kımı donudran..:D ama bence aşk gozlerın acıkken duvara carpmak ve gozlerın kapalıyken huzurla dolmak..bittiğinde de uzun sure kendıne gelememek...

blue jaloon 14-03-2009 06:45 PM

cile cekmek derim ben

sabırlı 14-03-2009 11:39 PM

haketmeyeni sevmektir bence aşk..

kumsal1980 15-03-2009 02:06 AM

Evet bence de,aşık olduğumuz insanı nedense ayrıldıktan sonra tanıyoruz belki de ondan o kadar acı çekiyoruz.Bize göre olmadığını bilsek de vazgeçemiyoruz.Aşk anlatılmıyor gerçekten ne kadar yazsan boş...

rehgüzar 10-04-2009 10:13 PM

Cevap: Bana Askın Tanımını Yapın....

aysun hanıma katılmamak elde değil. Evet ben ce de aşk karşındakı insandan alabileceğin tada susamakdır

HanifTürk 11-04-2009 08:33 PM

Bana Göre Tanımı Yapılan hiçbirşey aşk değildir Aşkın Tanımı olmaz Aşık Maşukuna öyle bir tutku ile bağlanırki Bunu Tanımlayamaz Aşkın Sarhoşluğundan Tanımladığı an o aşk değildir o artık beğeni yada sevgi olmuştur

Kardeşlerim düzeltme yerine teşekküre basmışım

MEX54 12-04-2009 01:57 AM

AŞK,ACI ÇEKECEĞİNİ BİLDİĞİN HALDE VAZGEÇEMEMEKTİR.....cat56

sem2008 17-04-2009 09:38 PM

Aşk,hava gibi su gibi ihtiyaç duyulan ve insanın kanının damarlarında hızlı akmasını sağlayan duygu selidir ve sen bu selde gün gelir boğulmamak için çırpınırsın,çırpındıkça batarsın ama yinede kurtulmak istemezsin! :))

yasal06 17-04-2009 10:49 PM

O'nu hatırladıkta başı göğe ermişçesine ya da asansör boşluğuna düşmüşçesine ürperiyorsa yüreğiniz... ömrü saatlere sıkışmış bir kelebek telaşıyla O hüzünden bu neşeye konup kalkıyorsanız gün boyu nedensiz... ve her konduğunuzda diğerini iple çekiyorsanız bu hislerin... O'nunlayken pervaneleşen yelkovanlar, O'nsuz mıhlanıp kalıyorsa yerine, bir akrep kadar hain...

sınıfta, büroda, yolda, yatakta içiniz içinize sığmıyor, O'ndan söz edilince yüzünüz, sizden habersiz, mis kokulu bir ekmek dilimi gibi kızarıyor, mahcup somurtuyor veya muzip sırıtıyorsa,

ve O, her durduğunuz yerde duruyor,

her baktığınız yerden size bakıyor, siz keyiflendikçe gülüp,

hüzünlendikçe ağlıyorsa...

dünyanın en güzel yeri O'nun yaşadığı yer, en güzel kokusu

bedenindeki ter, en dayanılmaz duygusu gözlerindeki kederse...

hayat O'nunla güzel ve onsuz müptezelse... elmalar pembe, kiremitler pembe, gökyüzü, yeryüzü,

O'nun yüzü pembeyse, kışlar ilkbaharsa, yazlar ilkbahar, güzler ilkbahar...

her şiirde anlatılan O'ysa... her filmin kahramanı O...

her roman O'ndan söz ediyor, her çiçek O'nu açıyorsa...

bir anlık ayrılık, bir ömür gibi geliyor ve gider gitmez

özlem saç diplerinizden çekiştirip beyninizi acıtıyorsa,

iştahınız kapanıyor, iştahınız açılıyor, iştahınız şaşırıyorsa...

iştahınız, hasret acısında bile karşı konulmaz bir tat buluyorsa...

eliniz telefonda yaşıyor, işaret parmağınızla ha bire O'nu tuşluyor, dara düştüğünüzde kapıyı çalanın

O olduğunu adınız gibi biliyorsanız... mütemadi bir sarhoşluk halinde, her çalan telefona O diye atlıyor, vitrindeki her giysiyi O'na yakıştırıyor, konuşan birini dinlerken "keşke O anlatsa" diye iç geçiriyorsanız...

kokusu burnunuzdan, sureti gözünüzden, sesi kulağınızdan, teni aklınızdan silinmiyorsa bir türlü...

özlemi, sol memenizin altında tek nüsha bir yasak yayın gibi taşıyorsanız gün boyu...

hem kimseler duymasın, hem cümle alem bilsin istiyorsanız...

O'nsuz geceler ıssız, sokaklar öksüzse... ayrılık ölüme,

vuslat sehere denkse...

gamze gamze tebessüm de onun içinse, alev alev öfke de;

bunca tavır, onca sabır ve nihayetsiz kahır hep O'nun yüzü suyu hürmetine...

uğruna ödenmeyecek bedel, gidilmeyecek yol, vazgeçilmeyecek konfor yoksa...

dışarıda yer yerinden oynuyor ve "içeri"de bu sizi zerrece ilgilendirmiyorsa, nedensiz küsüyor, sebepsiz affediyorsanız ve bütün bu hallerinize siz bile akıl erdiremiyorsanız kaybetme korkusu, kavuşma sevincinden ağır basıyorsa ve aşk, gurura baskın çıkıyorsa bu yüzden her daim... gece yarısı kadim bir dost gibi kucaklayan tanıdık bir şarkı,

bütün acı sözleri unutturmaya yetiyorsa...

Her gidişte ayaklarınız "Geri dön" diye yalpalıyorsa ve siz kendinize rağmen dönüyorsanız,

sınırsız, sabırsız, doyumsuz bir tutkuyla...

...o halde bugün sizin gününüz!..

"Çok yaşa"yın ve de "siz de görün"üz.
...can dündar

duygu460 22-05-2009 09:04 PM

Ben daha aşkın başladığı ilk günlerdeyim... Şu an kulağımda kulaklık bir yandan telkinler diğer yandan neşet ertaş-karadır bu bahtım kara dinliyorum gözümdeki yaşlardan klavyedeki harfleri zor görüyorumm...Baktığım her yerde onu görüorum..ne kadar görmek istemesemde...sürrekli onu düşünüorum ne kadar düşünmek istemesem bile.... 3 gündür topu topu 4 saatlik uykuyla geçiniyorumm ne kadar uyumak istesem bile.... Aşk işte böyle bişey daha nası anlatılır bilmem artık

saygılar
nikime aldanmayın erkeğim ben

doris 10-10-2009 02:59 PM

NE GÜZEL PAYLAŞMISSINZ HEPİNİZ HERKES KENDİ YASADIĞINCA ANLATMIŞ AŞKI, KENDİ DENİYİMLERİNE GÖRE YORUMLAMIŞ.. AMA EMİNİM TÜM YORUM YAZNLARIN YÜZÜNDE BİR GÜLÜMSEME OLUSMUSTUR. AŞKTAN, SEVGİDEN, SEVGİLİDEN HATTA ESKİ SEVGİLİDEN KALAN KARELERE DAİR.. AŞK ANSIZIN GELİR VE GİTSEDE BİR GÜN, MUTLAKA GÜLÜMSETİR :)))

blue jaloon 10-10-2009 03:04 PM

Alıntı:

dmlglr Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 528524)
NE GÜZEL PAYLAŞMISSINZ HEPİNİZ HERKES KENDİ YASADIĞINCA ANLATMIŞ AŞKI, KENDİ DENİYİMLERİNE GÖRE YORUMLAMIŞ.. AMA EMİNİM TÜM YORUM YAZNLARIN YÜZÜNDE BİR GÜLÜMSEME OLUSMUSTUR. AŞKTAN, SEVGİDEN, SEVGİLİDEN HATTA ESKİ SEVGİLİDEN KALAN KARELERE DAİR.. AŞK ANSIZIN GELİR VE GİTSEDE BİR GÜN, MUTLAKA GÜLÜMSETİR :)))

girlhaha.........

ipeksi 12-10-2009 12:34 AM

farkvar o nasıl bi yazdır ya mahvettin beni arkadaş.ben o yazdıklarının hepsini yaşadım.bana anlat deseler anlatamazdım ama inanılmaz tercüman olmuş.çok duygulandım:(

ipeksi 12-10-2009 12:37 AM

aşk bana göre geçici körlüktür.

Yilmaz 12-10-2009 09:21 PM

Aska inanan, kendi özgürlügünün, benliginin henüz farkina varamayandir, buda öyle kötü birsey degildir, cünkü ask diye yasadigin gecici ihtiyac durumudur. Bunu yasayan ve cözen anlar.
Öncelikli olarak kendi benligini yasayabilirsen ask denen yazilis ve okunusun hos oldugu kelimeye ragbet etmezsin ve kendi benliginle yasayabilirsen aski bir kisi yada nesneye indirgemezsin. Birakin ask dediginiz o aldatmaca kelime ve duygu yerini saf ve temiz sevgiye biraksin, bu saf ve temiz sevgiyide ancak zihnini acik ve temiz tutmayi basarabilrsen, ögenebilirsen karsiliksiz sevgi vermeyi, cevrendeki her canliya, iste senden baska büyük asik yoktur bu dünyada.

yesil25 14-10-2009 12:54 PM

HERKES KENDİNCE TANIMLAMIŞ AŞKI AMA BUNLAR BİLİNÇALTI DÜŞÜNCELERİNİZ OLMASIN SAKIN ARKADAŞLAR.GENELDE NEGATİF DÜŞÜNCELER YAZILMIŞ AŞK ÜSTÜNE.OYSAKİ O KİŞİYİ VE YAŞADIĞIMIZ TÜM OLAY VE HİSSETTİĞİMİZ TÜM DUYGULARI BİZ ÇEKMİYOR MUYUZ HAYATIMIZA.:)O HALDE SORUMLULUK BİZİM.ÖNCE SORUMLULUĞU ÜSTLENMEK GEREK.AŞKIN TANIMINA GELİNCE BANA GÖRE HAYAT Bİ OYUNSA BİZ DE OYUNCUYSAK AŞK DA OYUNUN BİR PARÇASI BİR PERDESİ.OYUNCU BİZ OLDUĞUMUZA GÖRE İSTEDİĞİMİZ GİBİ OYNAYABİLİRİZ O PERDEYİ...

ezgii 14-10-2009 01:06 PM

aşk, en kötü anımda bana sorulan bir sorudur:(

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:12 PM.