Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler > Evlilik

Uyarılar

Bana Askın Tanımını Yapın....

İlişkiler ve Evlilik Bana Askın Tanımını Yapın.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 'Herkesin Ayrı bir Özelliği var.Ve Herkesin Özel olduğu bir yerde Hiçkimse Özel (ayrıcalıklı)değildir'.Paradoksundan örneklersek,şu anki dünyanın kollektif bilinç (anlayış-kavrayış) düzeyine göre Aşk sevgini doruk noktasıdır. Şu anki dünya kollektif bilinç yapısında Koşullu-sevgi biçimi var.Yani Koşulsuz-sevgi düzeyine geçildiğinde (anlayışında)Seviyorum-Sevmiyorum ikilemi kalkar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Evlilik telkin cd indir izle İstanbul Evlilik nerededir kimdir Evlilik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Evlilik hipnoz Evlilik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Evlilik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Evlilik kuantum düşünce kitap haberi

Bana Askın Tanımını Yapın....

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-10-2009, 11:19 AM   #51 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 197
110 Mesajinıza toplam 584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
olsun is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bana Askın Tanımını Yapın....

'Herkesin Ayrı bir Özelliği var.Ve Herkesin Özel olduğu bir yerde Hiçkimse Özel (ayrıcalıklı)değildir'.Paradoksundan örneklersek,şu anki dünyanın kollektif bilinç (anlayış-kavrayış) düzeyine göre Aşk sevgini doruk noktasıdır.
Şu anki dünya kollektif bilinç yapısında Koşullu-sevgi biçimi var.Yani Koşulsuz-sevgi düzeyine geçildiğinde (anlayışında)Seviyorum-Sevmiyorum ikilemi kalkar ve sevgi doğal bir olgu olur.Böyle bir ortamda Sevgiden bahsedilmez.
Ondan bahsetmeye gerek yoktur.
Arzu edilen ,ulaşılmak istenen veya henüz doğal kabul edilmeyen ,arayış içindeki unsur tartışılır.

Aşk:Koşulsuz-sevdiğimiz anlar ve ortamlar için adlandırılır.
Ne zaman ki kişiyi veya ortamı eleştirmeye,kıyaslamaya ve dolayısıyla Koşullamaya başlarız o zaman Sevgi veya Aşk ın bittiğinden bahsedilir.

sevgiyle,olsun :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

olsun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2009, 09:36 AM   #52 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 912
153 Mesajinıza toplam 986 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ChosenOne has a spectacular aura aboutChosenOne has a spectacular aura aboutChosenOne has a spectacular aura about

BAsit deyip geçme düşün...........
İçinde sırlar saklı...........

Aşık ölüdür.
Sevgi diri

Tam tersi aşk tanımlanamaz değil.
Sevgi tanımlanamaz.

Bu konuda her türlü tartışmaya girebilirim...
ChosenOne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2009, 06:05 AM   #53 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 197
110 Mesajinıza toplam 584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
olsun is an unknown quantity at this point

Aşk adrenalindir :) (seratonin-melatonin :)
AŞK sadece sevgiden oluşmaz :)
Aşık olduğun bir anı tahlil et :) = Göreceksin ki Korku anındaki duygu ve karmaşanın aynısını yaşıyorsun :)
Aşk - tartışmak BİG-BENG-i tartışmak gibidir :)
olsun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2009, 12:35 PM   #54 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
19 Mesajinıza toplam 109 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
xcentius can only hope to improve

aşk bir forum köşesinde onu tartışmaya onu tanımlamaya zaman bulamak tır.
xcentius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2009, 01:35 PM   #55 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siedra is an unknown quantity at this point

ben aşık oldum 2 yıl önce... üstelik de evli ve çocuklu birine....ben de evliyim yani şartlar eşit...ay ne ayıp tüh seni ahlaksız diyecekler diye korktum.kimseyle paylaşamadım hissettiklerimi..ama ne duyguydu be.karnımın çekilmesi başımın dönmesi sanki bir uçurum kenarındayım atlasam sonu ölüm düşünün ifade edmiyorum işte...hiç beklentisiz içimde yaşandı herşey..şimdi görüyorum aradabir.hislerimi düşünüyorum o zamanki.o kişi gözümün içine baka baka gidiyor.bensiz yapamayacağını söyleyen adam.selam bile vermiyor artık.üstelik hiçbir zarar da vermedim ona.şimdi karnım yine aynı duyguyu hissediyor.ama aşk için değil.nasıl güvendim inandım bu beş para etmez adama diye öfke duygusu....
siedra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2009, 01:58 PM   #56 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
2 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
naren is an unknown quantity at this point

aşk güzel olduğu kadar acı veren bir duygudur. her an onu düşünürüsün güzel bir sözü sizi göklere çıkartır kötü bir sözü sizi mezara indirir. güçlüysen bile aşk a yenilirsin. herşeyi unutur her şeyden koparsın . sadece onunla olmak istersin. onsuz olduğun zamanlar uyuyamazsın yemek yiyemezsin eskiden eğlenceli gelen şeyler seni eğlendirmez artık. ama ne yazık ki bir gün hiç istemediğin bir anda aşk a yakanırsın .artı her şey değişmiştir.istesen bile artık aşk tan kaçamazsın
naren isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-11-2009, 08:24 PM   #57 (permalink)
Teğmen

rain_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 427
95 Mesajinıza toplam 323 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rain_man is an unknown quantity at this point

Sevgi bir acıydı herhalde, bir kederdi, kah hüzünle kah mutlulukla hatırlanan. Beklide sabırdı sevgi, affetmekti, gelecek günler adına. Sy:11
Sevgilinin yüzü mü ; ask yanginini alevlendiren ilk kivilcimdir.
Asigin kalbi mi , ilk bakistan sonra suda eriyen bir mehtap.
Göz...Savasi baslatan haberci.
Bakis...Elde olmayan kader, ilahi kaza.
Ve ask...Kalp ile göz arasinda kutlu bir hadise.

Coook sonralari kalp göze diyecektir ki,"beni bu onulmaz derde iten sensin.Sefayi sen sürdün , aciyi ben cektim.Nimet senin ,zahmet benim oldu.Sen sevinirken ,kaygilanan ben oldum.Bakislarini arttirdikca sen, dertlerimi cogalttin benim.Zafere eren sen ,hezimete ugrayan ben.Sen emirlerine itaat edilen hükümdar oldun, ben senin pesinde kosan tebaan.Sen emir, ben esir.Melik iken memlük ettin beni."

Sonra devam eder:
-Ey göz! Sen ikisin, ben birim.Iki kisinin bir ferde saldirip onu öldürmesi zulüm degildir de nedir?!..Simdi agla o halde, ettigin zulmün cezasini cek bakalim!..

Göz buna karsilik ayet-i kerime ile cevap verir:

"Gercek su ki; gözler kör olmaz, ancak sinedeki kalpler kör olur."(Hacc/46)

Ebu Hureyre der ki: "Kalp bir kral ise, organlar emrine amade askerler gibidir.Kral iyi davranis icinde olursa, askerlerde ona uyar.O fenalik yaparsa, emrindeki askerler de fena davranir."

Göz der:"O halde ey kalp, kendini de beni de helaka sürükleyen sensin.Seni perisan eden yegane sey,Allah'in sevgisinden zikrinden ve emrettiklerinden uzak kalmandir.Sen baskasinin sevgisini O'nun sevgisine tercih ediyorsun ve askin yükünü bana yüklüyorsun.Simdi aglayan benim, yanan sen.Ne sen beni kurtarabilirsin, ne de ben seni söndürebilirim.Ben su serptikce senin alevin artacak,sendeki ates arttikca ben daha cok yas akitacagim.
Yoksa 'Hayirli olani su degersiz seyle mi degistirmek istiyorsunuz?' (Bakara/61)

Yedi Aski'nin sairlerinden biri söyle soruyor:

"Saskin vaziyetteyim; nefsimi mi azarlayayim, arzulu gözümü mü,yoksa kalbimi mi?"

{sayfa-13/14} İSKENDER PALA
rain_man isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2009, 12:27 AM   #58 (permalink)
Üsteğmen

gulumser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
183 Mesajinıza toplam 930 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulumser will become famous soon enoughgulumser will become famous soon enough

aşk,beklenti içerisine girmeden karşındakine hep vermektir,vermek ve onu mutlu etmek,mutlu olduğunu düşününce mutlu olmak,(her iki tarafta bu düşüncede olunca gerçek aşk oluyor bence)
Alt 09-11-2009, 06:19 PM   #59 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
19 Mesajinıza toplam 109 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
xcentius can only hope to improve

Kendisi üzerine yapılan bütün tanımlamaları kabul etmeyen, mılyonlarca tanımla bıle özune ulasılamayan sadece yaşanılası bır duygu..özetle ne söylerseniz söylesin kelimeler onu anlatmakta hep kifayetsiz kalıcak.......
xcentius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2009, 07:21 PM   #60 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 5
3 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mermaid-B is an unknown quantity at this point

aşk kesinlikle şu göreceli hayatta tanımı olamayan, ve herkes tarafından yaşanılması imkansız olabilen tek şeydir..gerçeklik midir değil midir belki cevap veremez buna kimse.. ama aşk bu sorular karşısında bile cevap verememektir.. günümüzde kullanılan aşk kelimesiyle karıştırılmaması gereken bir şeydir.. çünkü aşk adı altında herkes binlerce sevgili bulabilir ama sevdiğini bulmak oldukça farklı ve güçtür.. doğru seçimler dilerim hepinize :)))

Bookmarks