Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler > Evlilik

Uyarılar

Bana Askın Tanımını Yapın....

İlişkiler ve Evlilik Bana Askın Tanımını Yapın.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Aşk,hava gibi su gibi ihtiyaç duyulan ve insanın kanının damarlarında hızlı akmasını sağlayan duygu selidir ve sen bu selde gün gelir boğulmamak için çırpınırsın,çırpındıkça batarsın ama yinede kurtulmak istemezsin! :))...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Evlilik telkin cd indir izle İstanbul Evlilik nerededir kimdir Evlilik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Evlilik hipnoz Evlilik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Evlilik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Evlilik kuantum düşünce kitap haberi

Bana Askın Tanımını Yapın....

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-04-2009, 09:38 PM   #31 (permalink)

sem2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28
67 Mesajinıza toplam 402 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sem2008 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bana Askın Tanımını Yapın....

Aşk,hava gibi su gibi ihtiyaç duyulan ve insanın kanının damarlarında hızlı akmasını sağlayan duygu selidir ve sen bu selde gün gelir boğulmamak için çırpınırsın,çırpındıkça batarsın ama yinede kurtulmak istemezsin! :))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sem2008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2009, 10:49 PM   #32 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

O'nu hatırladıkta başı göğe ermişçesine ya da asansör boşluğuna düşmüşçesine ürperiyorsa yüreğiniz... ömrü saatlere sıkışmış bir kelebek telaşıyla O hüzünden bu neşeye konup kalkıyorsanız gün boyu nedensiz... ve her konduğunuzda diğerini iple çekiyorsanız bu hislerin... O'nunlayken pervaneleşen yelkovanlar, O'nsuz mıhlanıp kalıyorsa yerine, bir akrep kadar hain...

sınıfta, büroda, yolda, yatakta içiniz içinize sığmıyor, O'ndan söz edilince yüzünüz, sizden habersiz, mis kokulu bir ekmek dilimi gibi kızarıyor, mahcup somurtuyor veya muzip sırıtıyorsa,

ve O, her durduğunuz yerde duruyor,

her baktığınız yerden size bakıyor, siz keyiflendikçe gülüp,

hüzünlendikçe ağlıyorsa...

dünyanın en güzel yeri O'nun yaşadığı yer, en güzel kokusu

bedenindeki ter, en dayanılmaz duygusu gözlerindeki kederse...

hayat O'nunla güzel ve onsuz müptezelse... elmalar pembe, kiremitler pembe, gökyüzü, yeryüzü,

O'nun yüzü pembeyse, kışlar ilkbaharsa, yazlar ilkbahar, güzler ilkbahar...

her şiirde anlatılan O'ysa... her filmin kahramanı O...

her roman O'ndan söz ediyor, her çiçek O'nu açıyorsa...

bir anlık ayrılık, bir ömür gibi geliyor ve gider gitmez

özlem saç diplerinizden çekiştirip beyninizi acıtıyorsa,

iştahınız kapanıyor, iştahınız açılıyor, iştahınız şaşırıyorsa...

iştahınız, hasret acısında bile karşı konulmaz bir tat buluyorsa...

eliniz telefonda yaşıyor, işaret parmağınızla ha bire O'nu tuşluyor, dara düştüğünüzde kapıyı çalanın

O olduğunu adınız gibi biliyorsanız... mütemadi bir sarhoşluk halinde, her çalan telefona O diye atlıyor, vitrindeki her giysiyi O'na yakıştırıyor, konuşan birini dinlerken "keşke O anlatsa" diye iç geçiriyorsanız...

kokusu burnunuzdan, sureti gözünüzden, sesi kulağınızdan, teni aklınızdan silinmiyorsa bir türlü...

özlemi, sol memenizin altında tek nüsha bir yasak yayın gibi taşıyorsanız gün boyu...

hem kimseler duymasın, hem cümle alem bilsin istiyorsanız...

O'nsuz geceler ıssız, sokaklar öksüzse... ayrılık ölüme,

vuslat sehere denkse...

gamze gamze tebessüm de onun içinse, alev alev öfke de;

bunca tavır, onca sabır ve nihayetsiz kahır hep O'nun yüzü suyu hürmetine...

uğruna ödenmeyecek bedel, gidilmeyecek yol, vazgeçilmeyecek konfor yoksa...

dışarıda yer yerinden oynuyor ve "içeri"de bu sizi zerrece ilgilendirmiyorsa, nedensiz küsüyor, sebepsiz affediyorsanız ve bütün bu hallerinize siz bile akıl erdiremiyorsanız kaybetme korkusu, kavuşma sevincinden ağır basıyorsa ve aşk, gurura baskın çıkıyorsa bu yüzden her daim... gece yarısı kadim bir dost gibi kucaklayan tanıdık bir şarkı,

bütün acı sözleri unutturmaya yetiyorsa...

Her gidişte ayaklarınız "Geri dön" diye yalpalıyorsa ve siz kendinize rağmen dönüyorsanız,

sınırsız, sabırsız, doyumsuz bir tutkuyla...

...o halde bugün sizin gününüz!..

"Çok yaşa"yın ve de "siz de görün"üz.
...can dündar
Alt 22-05-2009, 09:04 PM   #33 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 49
64 Mesajinıza toplam 323 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duygu460 is an unknown quantity at this point

Ben daha aşkın başladığı ilk günlerdeyim... Şu an kulağımda kulaklık bir yandan telkinler diğer yandan neşet ertaş-karadır bu bahtım kara dinliyorum gözümdeki yaşlardan klavyedeki harfleri zor görüyorumm...Baktığım her yerde onu görüorum..ne kadar görmek istemesemde...sürrekli onu düşünüorum ne kadar düşünmek istemesem bile.... 3 gündür topu topu 4 saatlik uykuyla geçiniyorumm ne kadar uyumak istesem bile.... Aşk işte böyle bişey daha nası anlatılır bilmem artık

saygılar
nikime aldanmayın erkeğim ben
Alt 10-10-2009, 02:59 PM   #34 (permalink)
Yüzbaşı

doris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,461
656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough

NE GÜZEL PAYLAŞMISSINZ HEPİNİZ HERKES KENDİ YASADIĞINCA ANLATMIŞ AŞKI, KENDİ DENİYİMLERİNE GÖRE YORUMLAMIŞ.. AMA EMİNİM TÜM YORUM YAZNLARIN YÜZÜNDE BİR GÜLÜMSEME OLUSMUSTUR. AŞKTAN, SEVGİDEN, SEVGİLİDEN HATTA ESKİ SEVGİLİDEN KALAN KARELERE DAİR.. AŞK ANSIZIN GELİR VE GİTSEDE BİR GÜN, MUTLAKA GÜLÜMSETİR :)))

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
doris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2009, 03:04 PM   #35 (permalink)
blue jaloon
Guest

Alıntı:
dmlglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
NE GÜZEL PAYLAŞMISSINZ HEPİNİZ HERKES KENDİ YASADIĞINCA ANLATMIŞ AŞKI, KENDİ DENİYİMLERİNE GÖRE YORUMLAMIŞ.. AMA EMİNİM TÜM YORUM YAZNLARIN YÜZÜNDE BİR GÜLÜMSEME OLUSMUSTUR. AŞKTAN, SEVGİDEN, SEVGİLİDEN HATTA ESKİ SEVGİLİDEN KALAN KARELERE DAİR.. AŞK ANSIZIN GELİR VE GİTSEDE BİR GÜN, MUTLAKA GÜLÜMSETİR :)))
.........
Alt 12-10-2009, 12:34 AM   #36 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ipeksi is an unknown quantity at this point

farkvar o nasıl bi yazdır ya mahvettin beni arkadaş.ben o yazdıklarının hepsini yaşadım.bana anlat deseler anlatamazdım ama inanılmaz tercüman olmuş.çok duygulandım:(
ipeksi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2009, 12:37 AM   #37 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ipeksi is an unknown quantity at this point

aşk bana göre geçici körlüktür.
ipeksi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2009, 09:21 PM   #38 (permalink)
Teğmen

Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 41
66 Mesajinıza toplam 439 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Yilmaz is an unknown quantity at this point

Aska inanan, kendi özgürlügünün, benliginin henüz farkina varamayandir, buda öyle kötü birsey degildir, cünkü ask diye yasadigin gecici ihtiyac durumudur. Bunu yasayan ve cözen anlar.
Öncelikli olarak kendi benligini yasayabilirsen ask denen yazilis ve okunusun hos oldugu kelimeye ragbet etmezsin ve kendi benliginle yasayabilirsen aski bir kisi yada nesneye indirgemezsin. Birakin ask dediginiz o aldatmaca kelime ve duygu yerini saf ve temiz sevgiye biraksin, bu saf ve temiz sevgiyide ancak zihnini acik ve temiz tutmayi basarabilrsen, ögenebilirsen karsiliksiz sevgi vermeyi, cevrendeki her canliya, iste senden baska büyük asik yoktur bu dünyada.
Yilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2009, 12:54 PM   #39 (permalink)

Tesekkür: 104
3 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yesil25 is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: Bana Askın Tanımını Yapın....

HERKES KENDİNCE TANIMLAMIŞ AŞKI AMA BUNLAR BİLİNÇALTI DÜŞÜNCELERİNİZ OLMASIN SAKIN ARKADAŞLAR.GENELDE NEGATİF DÜŞÜNCELER YAZILMIŞ AŞK ÜSTÜNE.OYSAKİ O KİŞİYİ VE YAŞADIĞIMIZ TÜM OLAY VE HİSSETTİĞİMİZ TÜM DUYGULARI BİZ ÇEKMİYOR MUYUZ HAYATIMIZA.:)O HALDE SORUMLULUK BİZİM.ÖNCE SORUMLULUĞU ÜSTLENMEK GEREK.AŞKIN TANIMINA GELİNCE BANA GÖRE HAYAT Bİ OYUNSA BİZ DE OYUNCUYSAK AŞK DA OYUNUN BİR PARÇASI BİR PERDESİ.OYUNCU BİZ OLDUĞUMUZA GÖRE İSTEDİĞİMİZ GİBİ OYNAYABİLİRİZ O PERDEYİ...
yesil25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2009, 01:06 PM   #40 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
3 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ezgii is an unknown quantity at this point

aşk, en kötü anımda bana sorulan bir sorudur:(
ezgii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks