Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Yaratıcı Yazarlar Edebiyat Tarih Felsefe Klubü > Yaratıcı Yazarlar Klubü > Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları

Uyarılar

pisimbattan yaz gecesi rapsodisi

Yaratıcı Yazarlar Klubü ve Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları pisimbattan yaz gecesi rapsodisi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız tatil Balkondayım bana eşlik edenler önem sırasına göre su,sigara nescafe,müzikve laptop,hava yeni yeni kararmaya başlıyor güneş elini çoktan çekti ama o kavurucu sıcak hala yakıyor fırtına geliyormuş öyle diyor akşam ajansı.Karşımda ay tüm güzelliği ile raks ediyor henüz yıldızlar yok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları telkin cd indir izle İstanbul Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları nerededir kimdir Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları hipnoz Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları kuantum düşünce kitap haberi

pisimbattan yaz gecesi rapsodisi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-06-2007, 09:25 PM   #1 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart pisimbattan yaz gecesi rapsodisi

tatil

Balkondayım bana eşlik edenler önem sırasına göre su,sigara nescafe,müzikve laptop,hava yeni yeni kararmaya başlıyor güneş elini çoktan çekti ama o kavurucu sıcak hala yakıyor fırtına geliyormuş öyle diyor akşam ajansı.Karşımda ay tüm güzelliği ile raks ediyor henüz yıldızlar yok görünürlerde birazdan onlarda serpiştiriller gökyüzüne ,ilerdeki cami neden mahyalarını yakmış anlamadım deneme yapıyorlar herhalde.
Artık sıkıntıdan yoldan geçen arabaları saymaya başladım 10dk içinde yaklaşık 45 araç geçti .
Sezen gidemem çalıyor şu an ,geçen yıl bodrum yalıkavakta geçirdiğim bir gece aklıma geldi meteor yağmuru olacak diyorlardı otelin kumsalına indim saat 23 tü galiba herkes bir şezloğa kurulmuştubana yer yoktu bende kumlara yayıldım abartıp yattım boylu boyunca ayak uçlarıma denizin minik çalkantıları vuruyor ve ıslatıyordu etrafımla pek alakadar değildim zaten merakla ve heycanla yıldızlar kayacak ya onları bekliyordum ,ve evet başlamıştı gökyüzü doğal havai fişekler geçiti gibiydi peşpeşe ardı sıra koşuşturuyordu göktaşları kendimi lunaparka gitmiş bir kedi misali heycanla kaplanmış buldum ayağa kalktımdenize doğru adım attım kıyı boyunca başım göğe doğru ayaklarım denizin içnde yürüdüm yürüdüm,kendimi rtık hiç yalnız hissetmiyordum çünki deniz ve gökyüzü ile bir bütün olmuş ve bu keyifli anların tadını çıkarıyordum .
Şimdi galiba sıcaktan aklıma o güzel gece geldi aklıma evet evet tatile gitmme gerekiiyor benim kesinlikle.
Öyle insan curcunası içine değil sessiz sakin deniz kenarına gitmeliyim sabahtan denize girip taaa gece çıkmalıyım kıyıda kumdan kaleler yapmalıyım adımı sahile yazmalıyım ilk dalganın alıp götüreceğini bile bile.Yakınlardaki köylere gitmeliyim tanımadığım bir köy evinin kapısı çalıp teyze bana köy ekmeği verirmisiniz demeliyim,yanıda birazda peynir kaptımmı hınzır bir çoçuk gibi kopara kopara yemeliyim neden tek başına olacakmışım ki sevdiğim olmalı yanımda şarkılar dinlemeliyiz,kıvrımlı köy yolunda dereye ayaklarımızı sokmalıyız,şımarmalıyım elimi tutmalı ben kullanıcam arabayı diye tartışmalıyım minik bir öpücükle zaferimi kutlamalı arabayı sürmeliyim ,o yol boyu saçlarımı okşamalı,aşkını fısıldamalı yol boyunca kulağıma aaa lütfen dikkatimi dağıtıyorsun diye mahsus çıkışmalıyım en şeker halimle ,döniş yolunda o uyumalı yan koltukta sadece arabanın sesi ile bitmeli yolculuk.dudaklarından geldik sevgilim diyip öperken o nerde olduğunun farkına varma aşamasındayken elimi tutup beni öpmeli.
Sevdiğimle sakin bir tatil okdarcık işte ahhh ahhh bulsak seven birisini tatil kolay vallahi kedice haayller benimki işte yaz gecesi rapsodisi pisimbattan .

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 29-06-2007, 08:33 AM   #2 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: pisimbattan yaz gecesi rapsodisi

ahhh ahhh bulsak seven birisini tatil kolay. vallahi kedice hayaller benimkisiişte yaz gecesi rapsodisi pisimbattan

bu yazma yetisiyle ona bir mektup döşensen..vede her gün okusan...varyaa...kafdağının arkasında olsa koşarda gelir
yazılarını zevkle okuyorum tebriklerve saygılı sevgiler
Alt 29-06-2007, 09:38 AM   #3 (permalink)
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point

aaaaaaahhh lerzanım hastayım saanaaaa..

uyduruk su tadında nescafe...ya ben yıllar boyu hep bu nescafenin tadı neye benziyo diye düşündüm..özellikle öğrenciyken...ayakta kalmak için içiyodum..soora baktım bu ne yaaaaa....şimdi öğrendim uyduruk su tadı:D
harikasın lerzan...sigaraya gelince..bu telkinlerle sigaranın beyinde maskesi düşüyor..ve insan artık içemez ve sevemez oluyo...belki artık kendine duydugun sevgi derinlerden su yüzüne çıkmaya başlayınca ...belki o zaman degişiyor..gerçeklere bakışın...düşünce alışkanlığın değişiyor tabi bu gerçegi kavrayış şeklimizle dogrudan bağlantılı olduğu için...elini uzattığın her şeyde bu gerçek sana sırıtmaya başlıyor... dusun
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2007, 09:57 AM   #4 (permalink)
Çevirmen

109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

pisimbat çok tatlı bi rapsodi ve çok içten....kedice hayaller haaaaa.....
sizin şu denizli bodrumlu falan yazılarını okurken ben çince falan okuyomuş gibi oluyorum...hiç yaşamadım ve bulunmadım o tarz bi ortamda..

ama ah bulsak seven birini tatil kolay demiş ya pisimbat...
ya ne gerek var seven birine..özgürce gez işte...bence hayat öyle degil be sevgili pisimbat...tabi bu bence , sadece....müzeleri gezerken gözlerine mi bakacan yoksa tarihi eserlere mi? yok bu akşam gecenin siyahıyla uyumlu ne giyeyim...çarpıcı olmak lazım..ne kadar da sevse ,insan gene begenilmek ister...of bi de yollarda feci sıcak...sıcakla boguş bi yandan...neyse sevdiğim yanımda...gülümseeee...
gezmek başlı başına bi aşk...her sokakta ayrı cilve..her insan da ayrı buse..her akan su ayrı dilde...her adımda kendine yürür insan...her gittiği yer aynıdır bir yandan..kendini sarkıttığı her uçurum kendidir gene...
ne çıkar yanımda gılmanım olmuş olmamış....ver elini şehir ver elini yaarrr...
Alt 29-06-2007, 12:02 PM   #5 (permalink)
Paşa Site Kedisi

976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

sevgili lerzan demiş ki cok keyifli yaziyorsun, seni okumak gercekten hos.. sevgilerle tebrikler.
ve devam etmiş

eşlik edenler önem sırasına göre su,sigara nescafe,müzikve laptop,hava nasil atladim hayret, belki de okudugum siirin heyecanindandir. neyse gelelim yazidaki onem sirasindaki teknik hataya ve yeniden dizelim itiraz edilemeyecek sekilde: hava, su, laptop (buraya kadar? tamam di mi) ne kaldi geriye? muzik kahve (niye turk kahvesi dururken mis gibi ve saglikli uyduruk su tadinda neskafe icilir buna bisey demiycem sana ne be kadin denilmiyim diye) dur bastan dizelim: hava, su, laptop, (sigara, kahve, muzik bunlardan hangisi bir digerinden daha keyifli? bence muzik sonra kahve ve sigara evet cok iyi anliyorum cok cok cok cok iyi anliyorum hayir asla sigarasiz olmaz denilebilecegini ama ne kadar cok iyi anladigimdan bin misil daha cok iyi bilerek anliyorum ki OLUYOR gercekten oluyor..ben haala kara kara dusunuorum yau niye icmiorum ki diye ama kara kara nasil icmeden durucam? diye asla bir dusunce yok aklimda. yani dusuncem sadece acaba sigara belki zararsiz midir? gibi bir salakca dusuncem var sadece o da icmek icin bahaneler aramaktan ama hepiimiz cok iyi biliyoruz ki bu meret gercekten en boktan en zararli en berbat cigerlerimizi komure ceviren bir meret.. o cigerlerimiz ki yanimizdaki sevgiliyle gazlamis arabayla giderken goz kirpmadan keyif icin karsidaki kamyonun altina atlamak gibi..boyle keyif mi olur? ay agzimdan yer alsin.. ama maalesef abartidaki keyif gibi bu da. canim arkadaslarim, biricik arkadaslarim herseyim uzerime yemin ederim ki serefim uzerine yemin ederim ki sigarasiz yasanabiliyor, oluyor inanin bambaska bir keyif kesfediliyor, bastirilabiliyor. guvenin bana ne olur. yalvariorum bu guzel kalemin sahibine denemesi icin bu tadi bir kerecik yirmibirgunlugune. cunku kalemi cok guzel. sevgili pisimbat, sevenlere kizilmaz onlar hep ister de ister ister de ister...kalemini sevdim ve karsiliginda sigara icmemeni istedim. bunun icin kizma bana cunku sevdigi icin kimseye kizilmaz. umarim denersin..en azindan birakmak hep aklinda dursun hatta iki elim sigaranda olsun:) sevgilerle
sigara illetinden bende kurtulmak terk etmek istemem rağmen bir kaç denemem oldu ama başarısızlıkla sonuçlandı şöle bir sabah kalksam içimden tiksinti gelse ömür boyu küssem o katran çubuğuna diyorum:))
okdar tatlı yazmışsınki kızmak ne demek önerilerin ve düşüncelerin için saol :)
lalezar demişsinki :

pisimbat çok tatlı bi rapsodi ve çok içten....kedice hayaller haaaaa.....
sizin şu denizli bodrumlu falan yazılarını okurken ben çince falan okuyomuş gibi oluyorum...hiç yaşamadım ve bulunmadım o tarz bi ortamda..

ama ah bulsak seven birini tatil kolay demiş ya pisimbat...
ya ne gerek var seven birine..özgürce gez işte...bence hayat öyle degil be sevgili pisimbat...tabi bu bence , sadece....müzeleri gezerken gözlerine mi bakacan yoksa tarihi eserlere mi? yok bu akşam gecenin siyahıyla uyumlu ne giyeyim...çarpıcı olmak lazım..ne kadar da sevse ,insan gene begenilmek ister...of bi de yollarda feci sıcak...sıcakla boguş bi yandan...neyse sevdiğim yanımda...gülümseeee...
gezmek başlı başına bi aşk...her sokakta ayrı cilve..her insan da ayrı buse..her akan su ayrı dilde...her adımda kendine yürür insan...her gittiği yer aynıdır bir yandan..kendini sarkıttığı her uçurum kendidir gene...
ne çıkar yanımda gılmanım olmuş olmamış....ver elini şehir ver elini yaarrr...

kesinlikle haklısın :) ay o sevgili ilği ister pürüz yapar yoruldum der benim burnumdan getirir gezdiğim yerleri ben alone alone dolaşırım seyyah piscik olarak eheheheh

hayalayaz demiş ki :
ahhh ahhh bulsak seven birisini tatil kolay. vallahi kedice hayaller benimkisiişte yaz gecesi rapsodisi pisimbattan

bu yazma yetisiyle ona bir mektup döşensen..vede her gün okusan...varyaa...kafdağının arkasında olsa koşarda gelir
yazılarını zevkle okuyorum tebriklerve saygılı sevgiler

ben kaf dağındakileri kaf dağında bıraktım ben deniz çoçuğuyum dağlar onların olsun
ehehehe

tüm güzel iltifatlarınız için değer verip zaman ayırıp okuyup vede fikirlerinizi yazdığınız için gerçekten teşekkür ediyorum herkese

hep hüzün gemileri yüzmiyecek içimde arada böyle rapsodilerde oluyor
beni izlemye okumaya devam ederseniz pişman olmazsınız (nasıl bir özgen güven ve küstahlıksa bendeki bu böyle ) sevgiyle ve mutlu kalın

Alt 29-06-2007, 04:56 PM   #6 (permalink)
Çevirmen

Lerzaaannnn....kör bıçağım..kör...bazen arada bi kesmek lazım...iki taraflı bilenmek lazım...saygılarr..
Alt 29-06-2007, 06:41 PM   #7 (permalink)
25emel
Guest

bayılıyorum yaa sizin karşılıklı konusmalarınıza benim için çok özelsiniz
Alt 29-06-2007, 11:02 PM   #8 (permalink)
Paşa Site Kedisi

1Temmmuz 2007 pazar günü itibarı ile sigara sayısını 10 adetle sınırlayacağım arkadaşlar sonrası allah kerim vede beyin dusun
Alt 29-06-2007, 11:05 PM   #9 (permalink)
25emel
Guest

Alıntı:
pisimbat Nickli Üyeden Alıntı
1Temmmuz 2007 pazar günü itibarı ile sigara sayısını 10 adetle sınırlayacağım arkadaşlar sonrası allah kerim vede beyin dusun
harika yaa bu sigara hakkında pek de iyi şeyler düşünmediğini gösterir bize... çok sevindirici bir gelişme
Alt 30-06-2007, 12:08 AM   #10 (permalink)
Paşa Site Kedisi

ben insan beyninin başaramayacağı hiç birşey olmadığını düşünürüm hep,eğer isteyen bizsek terk etmek yada azaltmakta kendi elizde (beynimizde) hoş beninki acık kaçık vede kedi beyni olsada üstesinden geleceğime emininm

Bookmarks