Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Erken Uyanma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/erken-uyanma/)
-   -   Erken Uyanma Script İçeriği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/erken-uyanma/1128-erken-uyanma-script-icerigi.html)

öğrenci21 16-10-2009 06:28 AM

Cevap: Ynt: Erken Uyanma Script İçeriği

Alıntı:

nurhanza Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 15842)
uyku konusunda mutlaka ve mutlaka erdal demirkıranı okuyun derim, süper motive ediyor, onun sayesinde artık 5.5 saat uyumaya başladım istediğim saattede uyanabiliyorum, ayrıca size bir sır daha vereyim rahmetli babannem, yani benim canım ninem, bana hep uyumadan önce kalkmak istediğin saati niyet et 7 kez, kevser suresini oku derdi, çok denedim işe yarıyor,

ne güzel bende okudum ama ben uygulayamadım sonra kendi kendime birşeyler denedim ama sanırım en önemlisi kendimi inandırmış olmamdı şimdi 11-12 saatlik uykumu 6 saate kadar indirebildim ama ben 4 saat uyumak istiyorum( sanırım hala erdal demirkıran'ın etkisindeyimy789) ama becerebilecek miyim bilmiyorum çok imrendim sana keşke bende erd.demir. yöntemiyle uyku süremi düşürebilsem kahvesmiley sen daha devam edecek misin yoksa 5.5 saatte mi sabitleyeceksin? dediğinide deneyeceğim ayrıca teşekkürler smil56

makarnasos 01-11-2009 02:04 PM

bütün mp3cd ler ingilizce mi? Telkin olacak kadar ingilizcem yok ki:(

nazendem 01-11-2009 03:11 PM

ingilizce değilki türkçe zaten.

paradigmshift 26-11-2009 05:32 PM

Alıntı:

shamanic Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 29852)
kenycim acil listene ekle canım benim..

gayet iyi gelir...
telkin içeriğinin başında zaten güzel bir uykuya dalmamız için gerekli sözler var... uykulusmile

sevgiler.. actionsmile

e o zaman gün içinde dinlemek sakıncalı olur mu? uykuya teşvik edici sözler varsa??

yeni bir hayat 27-11-2009 03:01 AM

Alıntı:

paradigmshift Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 571631)
e o zaman gün içinde dinlemek sakıncalı olur mu? uykuya teşvik edici sözler varsa??

Merhabalar paradigmshift;

Bu telkini zaten uyumadan önce dinlemeniz tavsiye edilir..Hatta gece boyu siz uykudayken de telkinin sesi açık kalırsa,daha etkili olur..actionsmile

baskentli 14-01-2010 02:14 AM

Cevap: Erken Uyanma Script İçeriği

Arkadaşlar malesef bende de aynı sorunlar var :(
Kalktığım zamanda sanki sabaha kadar taş taşımış gibi yorgun bitkin oluyorum...
Uyandığımda enerjik olmak çoktandır istediğim ama yapamadığım birşey..
İşe yarayacak mı bilmiyorum ama deneyeceğim...
Bu arada varsa erken uyanmanın ve diğer seslerin NEY SESİ olanlarını bir türlü indiremedim. diğer sesleri oluyor ben ney istiyorum olmuyor. bu konuda yardım ederseniz sevinirim...
Emek veren herkese teşekkür ederim...

doremifasolasi 14-03-2010 12:03 AM

Cevap: Erken Uyanma Script İçeriği

erken uyanmak istiyorum.

SeLeNaS 14-03-2010 12:14 AM

Alıntı:

öğrenci21 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 529170)
ne güzel bende okudum ama ben uygulayamadım sonra kendi kendime birşeyler denedim ama sanırım en önemlisi kendimi inandırmış olmamdı şimdi 11-12 saatlik uykumu 6 saate kadar indirebildim ama ben 4 saat uyumak istiyorum( sanırım hala erdal demirkıran'ın etkisindeyimy789) ama becerebilecek miyim bilmiyorum çok imrendim sana keşke bende erd.demir. yöntemiyle uyku süremi düşürebilsem kahvesmiley sen daha devam edecek misin yoksa 5.5 saatte mi sabitleyeceksin? dediğinide deneyeceğim ayrıca teşekkürler smil56

Nasıl yaptınız ya bende 4 saat uyumak ve son derece sağlıklı olmak istiyorum.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:39 PM.