Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Erken Uyanma

Uyarılar

Erken Uyanma erken uyanma, erken uyanmak, sabah erken uyanma, erken uyanma yöntemleri, sabah erken uyanmak, sabah erken uyanmak için, erken uyanmak için dua, erken uyanma yolları, erken uyanmak için

Erken Uyanma Script İçeriği

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Erken Uyanma Erken Uyanma Script İçeriği Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ben bu telkini iki hafta önce dinlemeye başlayabildim.daha önceki telkinlerin hepsine illaki direnç gösteren beynim bunu çok sevdi.dinlemeye başladıktan iki üç gün sonra erken dalıp erken uyanmaya başladım.bence oldukça işe yarayan bir telkin ama heralde bunun için de önce suçluluk ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Erken Uyanma telkin cd indir izle İstanbul Erken Uyanma nerededir kimdir Erken Uyanma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Erken Uyanma hipnoz Erken Uyanma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Erken Uyanma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Erken Uyanma kuantum düşünce kitap haberi

Erken Uyanma Script İçeriği

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-01-2008, 08:16 AM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
24 Mesajinıza toplam 91 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kenny is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Erken Uyanma Script İçeriği

ben bu telkini iki hafta önce dinlemeye başlayabildim.daha önceki telkinlerin hepsine illaki direnç gösteren beynim bunu çok sevdi.dinlemeye başladıktan iki üç gün sonra erken dalıp erken uyanmaya başladım.bence oldukça işe yarayan bir telkin ama heralde bunun için de önce suçluluk ego güç. dinlemek gerekiyordur

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kenny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2008, 10:45 AM   #12 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar neveda hoşgeldin..

rehber bölümümüzü inceleyerek telkinleri dinlemeye başla istersen..
ego ve suçluluk ile başlanması gerekiyor ama erken uyanma telkini çok kısa olduğu için
hemen eklemende bir sorun yok bence..
1hafta kadar sonra da ertelemeyi bırak telkinini de ekle..

uyumadan bi kaç saat önce;
15-20 dk kadar yürüyüş yap..
ılık bir duş al ve tamamen arındığını rahatladığını düşün..
aromatik yağlardan hoşlanıyorsan bir buhurdanlık al ve uyku odanda lavanta yağı buhurlaştır.. (su ile karıştırarak)
bi kaç damla lavanta yağını da yastığına damlat.. hatta bileklerini kulak arkanı alın bölgeni bu yağ ile hafifi olarak ov..

akşamları kafeinli içeceklerden uzak dur ve papatya nane ıhlamur gibi uyku verici çayları dene..

yatağına uzandığında gevşeme hareketlerini kullan...
ayak parmaklarından başlayarak başına kadar vücudunu bölgelre ayır her birisini hisset ve gevşeme talimatı ver..
şöyle ki;

parmak uçlarım.. (hisset ) parmak uçlarım gevşiyor.. rahatlıyor...
ayaklarım... (hisset) ayaklarım gevşiyor .. rahatlıyor..
kaslarım kalçalarım ellerim.. sırayle devam et..

huzur içerisindeyim.. güvendeyim.. şimdi huzur içerisinde uykuya dalaıyorum ve neşe içerisinde uyunacağım..

bu egzersizlere başlamadan önce bilinçaltına talimat ver..
sabah 8 de neşe içerisinde huzurla uyandım.. bu görevi sevgiyle bilinçaltıma verdim..

sağlıklı ve kaliteli uyku bizlerin en çok ihtiyaç duyduğu yenilenmemiz için çok önemli satlerdir..
bunun için ne gerekiyosa yapmmaız lazım..

sevgiler..
Alt 01-02-2008, 05:43 PM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 68
42 Mesajinıza toplam 210 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melekelif is an unknown quantity at this point

MERHABALAR. YA BU MP3 TE SADECE SU SESİ GELİYOR. BU NEDİR DEDİM. HEPSİ Mİ BÖYLE DOĞA VERSİYONUMU.
melekelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-02-2008, 05:56 PM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

Alıntı:
melekelif Nickli Üyeden Alıntı
MERHABALAR. YA BU MP3 TE SADECE SU SESİ GELİYOR. BU NEDİR DEDİM. HEPSİ Mİ BÖYLE DOĞA VERSİYONUMU.
melekelifcim doğasesi versiyonunu indirdiğin için su sesi geliyor..newage olanı var sanatmüziği olanı var ney var..seçim sana ait..
indirdiğin telkinlerdeki sözleri zaten duyamıycağın için hepsinde de sadece müzik var..istersen önce rehber bölümümüzü bir incele sorularını daha sonra sor..ne dersin
Alt 29-03-2008, 02:27 AM   #15 (permalink)
Teğmen

15 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
The-OrjiN is an unknown quantity at this point

ben erken uyanma yı yatmadan 15/20 dk. önce dinlemeye baslıorum fakat aklıma cok tuaf seyler gelıo....

Hani simdi bu mp3'de su sesi varya ve hani bazen uyuyan arkadaslarımıza altına kaçırsınlar die sakalar yaparız bir bardaktan diğerine su bosaltırız....Aynen onun gibi ses gelio valla ben korkuyla uyanıom acaba altıma yaptımmı die bunların baska versionu olsa daha ii olmazmı..Tabii uzman sizsiniz ben sadee fikrimi beyan edeyim dedim...New age,ney v.b gibi versionları olmasını cok isterdim...

EMEGE SAYGI...
Alt 31-03-2008, 08:36 AM   #16 (permalink)
Teğmen

empati72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
92 Mesajinıza toplam 325 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
empati72 is an unknown quantity at this point

Saatler de alındı ya, acil bu telkine başlamam lazım bugün okadar zor uyandımki hele bide haftasonu da çalışmışsanız . Kafama takılan şey oldu. Diğer telkinleri gün içindede dinliyorum. Acaba bunu sadece gecelerimi dinlememiz lazım. Rahat uykuya dalıyorsun falan var script içeriğinde, valla şu an zaten çok meyilliyim uykuya.Dinlersem uyku moduna geçmekten korkuyorum.

Haa birde Atakan Bey çokmu oluyoruz bilmiyorum ama Erken uyanmanın new age ve diğer versiyonlarınıda bekliyoruz acilen , aynı müzikleri dinlemek bi süre sonra sıkıcı olabiliyor. Çok Çok Çok teşekkürlerrrr......
Alt 31-03-2008, 02:00 PM   #17 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

evet akşamları dinlerseniz daha yararlı olacaktır..

eve geldikten sonra dinlemeye başlayın.. ilk başlarda telkine alışma süreniz olacağı için akşam dinleme süreniz uzun olabilir ..
ama bir süre sonra yatma saatinizden önce dinlemeniz yeterli olacaktır..

sevgiler..
Alt 03-04-2008, 12:26 PM   #18 (permalink)

1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
xxx06xxx is an unknown quantity at this point

konu ve mp3 le ilgili şüpheleri olan arkadaşlar; bu ney ile yapılan telkinleri osmanlı zamanında kullanmış ve oldukçada iyi sonuçlar almış, araştırırsanız göreceksiniz.

sevgiler..
xxx06xxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-04-2008, 06:18 PM   #19 (permalink)

1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
polat1329 is an unknown quantity at this point

Çok teşekkürler artık tam zamanında kalkıyorum.
polat1329 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-04-2008, 02:57 PM   #20 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
buzzy is an unknown quantity at this point

bazı telkinleri dinliyorum bunuda dinlemeye baslasam bi zararı olurmu yoksa hepsini birleştirp dinlesem olurmu
buzzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks