Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ego(Güven)Güçlendirici (http://www.hayatimdegisti.com/forum/egoguvenguclendirici/)
-   -   EGO GÜÇLENDİRMENİN ANLAMI NE? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/egoguvenguclendirici/4600-ego-guclendirmenin-anlami-ne.html)

quarissma 25-08-2008 04:22 PM

Ynt: EGO GÜÇLENDİRMENİN ANLAMI NE?

merhabalar ben ego güçlendirici ve suçluluk duygularını 10 gündür dinliyorum hergün hiç aksatmadan en az 8 saat dinledim. ilk başlarda ilk 4-5 gün değişimler hissettim . ama son 5-6 gündür tekrar eski karamsarlığa dönmüş durumdayım. acaba bu normal bir durum mu süreç boyunca bir iyi bir kötü dalgalanma şeklinde mi ilerlicek. birde bende sosyal kaygı durumu var bunun için ego+suçluluk la birlikte sosyal fobiyi dinlemeyi düşünüyorum . bu yararlı olur mu?
yardımcı olursanız sevinirim .iyi çalışmalar , esen kalın...

MuminOKAN 25-08-2008 04:41 PM

Alıntı:

quarissma Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar ben ego güçlendirici ve suçluluk duygularını 10 gündür dinliyorum hergün hiç aksatmadan en az 8 saat dinledim. ilk başlarda ilk 4-5 gün değişimler hissettim . ama son 5-6 gündür tekrar eski karamsarlığa dönmüş durumdayım. acaba bu normal bir durum mu süreç boyunca bir iyi bir kötü dalgalanma şeklinde mi ilerlicek. birde bende sosyal kaygı durumu var bunun için ego+suçluluk la birlikte sosyal fobiyi dinlemeyi düşünüyorum . bu yararlı olur mu?
yardımcı olursanız sevinirim .iyi çalışmalar , esen kalın...

öncelikle hoşgeldiniz... vien1
tabii ki bu dalgalanmalar oluyor olmuyor değil... geçici ve normal bir durum yani...

ego+suçluluğu biraz daha dinleyip listene ekleyebilirsin. ama eklemek istersende sorun olmaz... 3ünüde dinleyebilirsin...

sağlıcakla ve ışıkla... sapkal89

nergül 10-10-2008 12:13 PM

yükleyemedim bilesorun mu var

hayatimdegisti 28-10-2008 01:43 PM

Ynt: ::Egomuzu Güçlendirmek::

Teşekkür ediyorum paylaşımınız için.
Özellikle Ego güçlendirme çoğu zaman yanlış anlaşılabiliyor.Bu yazı da negatif ve pozitif ego'nun ne olduğunu çok iyi açıklamış. actionsmile

teoman_ 28-10-2008 03:19 PM

teşekkürler aynı beni anlatmış burada. odasının kapı tokmağı dışarda olan birisi olarak bazen aşırı tepkili bazen de tepki vermesi gereken yerde de susan birisiyim. bunun bir örneğini daha dün yaşadım işyerinde baya canımı sıkmıştı işin aslı kizgin1
kapının tokmağını söküp içeri almak belki zor olur belki yıllar alır ama en azından girmek için kapıyı çalınız gibi bir uyarı asmak da güzel bir başlangıç olur.
farkına varmak ve kabullenmek aşamasını geçtikten sonra sırada merak duygusu var sanırsam. şimdi ne olacak? bu duygular bana ne anlatmak istiyor vesaire...

kapıyı çalmadan girmeyiniz smiliyface

yeni bir hayat 28-10-2008 10:09 PM

Teşekkürler mücevher,

Bu yazıyı daha önce sevgili shamanic de paylaşmıştı..Tekrar hatırlamak güzel oldu...

sarıkanarya4141 03-11-2008 02:24 PM

vien1slm ben yeni girdim siteye t678 ve dolayısı ile anlayamadığım bir kaç blook şey oldu bu mp3 leri indirdim ben aslında kilo verme sigarayı bırakma birde erken kalkma catsle konularının telkinlerini dinlemek istiyorum ama neden ego ve suçluluk duygusuyla başlamalıyız onu çözemedim ben gayet pozitif bir insanım dertybirde bu iki telkini karışık eşit olarak dinlememiz gerekiyomuş galiba fbsmile e peki bunun süre ve sırasını nasıl yapalım bu ikisini aynı cd ye atıp peşpeşe sürekli dinlesek olurmu dunk56 kaç günden sonra kendi istediğimiz telkinleri dinliyebiliriz sigrt56 sigarayı bırakmayı istiyorum ve de zayıflamayı utananadam bide cdlerde telkin yapılan konuşmaları hiçmi duyamıyacağız smil56
bana katlanıcak sorularıma sabırla cevap verebilecek arkadaşlara şimdiden tşkr site güzel emek verenin yüreğine sağlık kiss3 umarım bende de işe yarar ama malum internet ortamı şüpheci yaklaşımlar normaldir ben bu arada yorumlarda bulunan (olumlu) kişilerin resim video gibi kayıtlarınıda göremedim belgeli isimli cisimli konuşsalar bence daha iyi olurdu super

ECEM18 03-11-2008 02:50 PM

merhaba sarıkanarya4141 öncelikle aramıza hoşgeldin.telkinlerde ilk önce ego ve suçluluk dinlenmeli bunlar temeldir.bunları enaz 21gün veya 3ay dinlemek tavsiye edilir.bence enaz 3ay dinlemelisin etkilerini tam anlamıyla görebilmen için.benim tavsiyem ilk 3ayda ego+kendine güven+suçluluk dinlemen.3ayın sonunda kilo verme ve sigarayı bırak telkinlerini eklersin gün içinde bunları istediğin şekilde dinleyebilirsin.zaten telkinlerin altındaki sesi duymana gerek yok bilinçaltın senin yerine duyuyor.şimdilik sana kolay gelsin.güzel değişimlerini merakla bekliyoruz kiss3 kiss3

yeni bir hayat 03-11-2008 02:53 PM

Hoşgeldin sarıkanarya4141; vien1

Siteyi henüz gezmemişsin, belli oldu..

Rehber bölümü ile başla istersen..

http://hayatimdegisti.com/forum/rehb...ormayiniz-b8.0

Sensible 19-11-2008 12:38 AM

Burda bahsedilen ego biraz daha farklı sanırım....Daha rahat hareket etmek,birşeyi yaparken bize engel olan şeyden kurtulmak,mutlu olmak v.s. v.s.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:37 AM.