Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

çok küçük bir soru???

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve  Ego(Güven)Güçlendirici   çok küçük bir soru??? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . çok küçük bir soru??? merhabalar ben yepyeni bi üyeyim:D birşey soracağm:yeni başladığım için günde 8-10 saat ego ve suçluluk ile başlamam gerektiğini öğrendim.peki sadece egoyu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   çok küçük bir soru??? telkin cd indir izle İstanbul çok küçük bir soru??? nerededir kimdir çok küçük bir soru??? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa çok küçük bir soru??? hipnoz çok küçük bir soru???olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi çok küçük bir soru??? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 çok küçük bir soru??? kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

çok küçük bir soru???

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 09-08-2009, 10:57 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sschlange is an unknown quantity at this point
Standart çok küçük bir soru???

merhabalar ben yepyeni bi üyeyim:D birşey soracağm:yeni başladığım için günde 8-10 saat ego ve suçluluk ile başlamam gerektiğini öğrendim.peki sadece egoyu mu 10 gün boyunca (farklı ego müzikleriyle) günde 8 saat dinlemeli.yoksa suç ve ego birlikte mi günde 8 saat dinlemeli??

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
sschlange isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 09-08-2009, 11:32 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of
Standart Cevap: çok küçük bir soru???

merhabalar aramıza hoşgeldiniz.. ego ve suçluluğu ardarda dinleyeceksiniz, yani winamp listesi gibi düşünün bir ego çalacak bir suçluluk..sevgilerle..
Okunmamış 10-08-2009, 01:08 AM   #3 (permalink)

4 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sschlange is an unknown quantity at this point

hoşbuldum:D teşekkür ediorm ilgin için. faydalı olacağına inanıyorm umarım öyle olur!
sschlange isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 24-10-2009, 12:33 AM   #4 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
sinan_kiev is an unknown quantity at this point

bunları boyle karmakarısık ılk once su sonra bu dıye sıra ıle dınlemesek olmaz mı acaba sayın yetkılıler
sinan_kiev isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 10-01-2010, 05:07 PM   #5 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
sinan_kiev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bunları boyle karmakarısık ılk once su sonra bu dıye sıra ıle dınlemesek olmaz mı acaba sayın yetkılıler
herhangi bir karışıklık yok gayet basit dinleyip dinlememek kendi tercihiniz ama önemli olan herkesin en yüksek faydayı elde etmesi başlangıçta önerilen 2 telkin var sonrasında ne dinleyeceğinize kendiniz karar vericeksiniz

Bookmarks

Etiketler
kucuk, soru???

Seçenekler
Stil