Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Ego(Güven)Güçlendirici

Uyarılar

Ego Güçlendirici Su Versiyonu

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Ego(Güven)Güçlendirici Ego Güçlendirici Su Versiyonu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 2 gündür siteye üyeyim ve ego ve suçluluk telkinlerini dinlemeye başladım ve yavaş yavaç etki etmeye başladığını hissediyorum.Yalnız site yöneticilerinden bir ricam olacak sanırım en yetkili kişi Atilla bey oda bu isteğimi dikkate alırsa güzel olur. Telkinlerin new age versiyonunu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ego(Güven)Güçlendirici telkin cd indir izle İstanbul Ego(Güven)Güçlendirici nerededir kimdir Ego(Güven)Güçlendirici çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ego(Güven)Güçlendirici hipnoz Ego(Güven)Güçlendirici olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ego(Güven)Güçlendirici hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ego(Güven)Güçlendirici kuantum düşünce kitap haberi

Ego Güçlendirici Su Versiyonu

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-04-2010, 10:09 PM   #111 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
freakenout is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ego Güçlendirici Su Versiyonu

2 gündür siteye üyeyim ve ego ve suçluluk telkinlerini dinlemeye başladım ve yavaş yavaç etki etmeye başladığını hissediyorum.Yalnız site yöneticilerinden bir ricam olacak sanırım en yetkili kişi Atilla bey oda bu isteğimi dikkate alırsa güzel olur. Telkinlerin new age versiyonunu dinlemeyi istiyordum çünkü new age tarz müzik insanı alıp başka yerlere götürdüğü için benim için en iyi seçeneğin bu olacağını düşündüm fakat maalesef telif hakkı olayı dolayısı ile kaldırılmışlar. Bende doğa su versiyonunu dinlemeye karar verdim rahatlatır diye ancak kafamdan geçen tam olarak bu değildi ne biliyim ben böyle deniz kenarında dalgaların sahile vuruş sesi kıvamında böyle kendimizi başka bir yerde hayal edebileceğimiz birşey bekliyordum fakat şırıl şırıl su sesi kendimi pekde rahat ve gevşemiş hissetirmiyor özellikle uyku sırasında dinlemek açısından pek elverişli değil.Diğer versiyonlardan neyde bana biraz ürkünç geldi birde arada bir ney durduğu zaman konuşma sesleri duymak olayın büyüsünü bozuyor bana göre.Demem odurki keşke biraz daha çeşitlense şu versiyonalr en azından doğa sesi gerçekten doğa sesi olsa çeşmeden su akıyor gibi olmasa deniz olsa okyanus olsa bizler dalıp gitsek ruhumuzun derinliklerine:D

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

freakenout isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-04-2010, 11:36 AM   #112 (permalink)
Teğmen

freakenout is an unknown quantity at this point

Alıntı:
freakenout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2 gündür siteye üyeyim ve ego ve suçluluk telkinlerini dinlemeye başladım ve yavaş yavaç etki etmeye başladığını hissediyorum.Yalnız site yöneticilerinden bir ricam olacak sanırım en yetkili kişi Atilla bey oda bu isteğimi dikkate alırsa güzel olur. Telkinlerin new age versiyonunu dinlemeyi istiyordum çünkü new age tarz müzik insanı alıp başka yerlere götürdüğü için benim için en iyi seçeneğin bu olacağını düşündüm fakat maalesef telif hakkı olayı dolayısı ile kaldırılmışlar. Bende doğa su versiyonunu dinlemeye karar verdim rahatlatır diye ancak kafamdan geçen tam olarak bu değildi ne biliyim ben böyle deniz kenarında dalgaların sahile vuruş sesi kıvamında böyle kendimizi başka bir yerde hayal edebileceğimiz birşey bekliyordum fakat şırıl şırıl su sesi kendimi pekde rahat ve gevşemiş hissetirmiyor özellikle uyku sırasında dinlemek açısından pek elverişli değil.Diğer versiyonlardan neyde bana biraz ürkünç geldi birde arada bir ney durduğu zaman konuşma sesleri duymak olayın büyüsünü bozuyor bana göre.Demem odurki keşke biraz daha çeşitlense şu versiyonalr en azından doğa sesi gerçekten doğa sesi olsa çeşmeden su akıyor gibi olmasa deniz olsa okyanus olsa bizler dalıp gitsek ruhumuzun derinliklerine:D
Atilla bey damişim yanlışlıkla Atakan bey diyeceğime neyse kendisinin ellerine sağlık bizlere böyle birşey sunduğu için çok teşekkürler.
freakenout isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-04-2010, 03:19 PM   #113 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
18 Mesajinıza toplam 30 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
beautysea is an unknown quantity at this point

ben de aynı öneriyi sunuyorum dalga sesi daha hoş ve içaçıcı olabilirdi
beautysea isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2010, 09:37 PM   #114 (permalink)
Teğmen

nur@y is an unknown quantity at this point

arkadaşlar ego güçlendiricinin sadece su sesi deilde ,doğa sesi versiyonunu nereden indirebilirim..linki atabilr misiniz?
nur@y isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2010, 11:15 PM   #115 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

www.telkinmp3.com da sağda müzikler kategorilerina göre ayrilmiştir.O bolumde new age bulunmaktadır.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2010, 05:32 AM   #116 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 301
5 Mesajinıza toplam 29 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
audreytatou is an unknown quantity at this point
Red face Cevap: Ego Güçlendirici Su Versiyonu

slm arkadaşlar ben de yeni üyeyim.. ego güçlendirici ney versiyonunu indirdim ve hemen dinledim.ney versiyonu konusu kapalı olduğu için burdan sormak istiyorum. telkini dinlerken sürekli pot sesi (radyocuların mikrofonu açıp kapatma sesi gibi bişey ) sanki kavga eden 30 lu yaşlarda bir erkeğin sesi sürekli SEN, SEN diyordu.duyabildiğim tek şey buydu. gerçi telkinlerde duyup duymamak çok önemli deil biliyorum ama bu SEN, SEN sesi (baya bir kızgındı çünkü) ben çok rahatsız etti kalbimde küt küt attı dinlerken. aynı duyguyu yaşayan ve aynı sesi duyan başka arkadaşımız oldu mu acaba ? yada bunu neden duydum bir bilgisi olan varmı acep :)
audreytatou isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2010, 12:43 AM   #117 (permalink)
Teğmen

*mavi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: Ego Güçlendirici Su Versiyonu

farklı kaydet yaptım fakat indiremedim yardım edermisiniz
*mavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 02:30 PM   #118 (permalink)
Teğmen

21 Mesajinıza toplam 114 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
HATA is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar bu telkınlerı dınleyınce sıddetlı baş ağrısı yapıyor zararlı olmasın sakın ?
HATA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 02:42 PM   #119 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 37
44 Mesajinıza toplam 146 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
browser is an unknown quantity at this point

Telkinlerin ilk etkileri.. geçiçi baş ağrısı kısmı var. daha önce bu deneyimi yaşamış olanların tecrübelerini okuya bilirsin. Başta agırlık kısmı ve başta agrı olarak geçer..
browser isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 02:46 PM   #120 (permalink)
Teğmen

21 Mesajinıza toplam 114 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
HATA is an unknown quantity at this point

Ama bu çok garip duygu .. Ynalış bırsey yapıyormuşum hissi uyandı bende
HATA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« Telkin | - »
Seçenekler
Stil