Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ego(Güven)Güçlendirici (http://www.hayatimdegisti.com/forum/egoguvenguclendirici/)
-   -   Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/egoguvenguclendirici/1158-ego-guclendirici-telkin-icerigisadece-metin-vardir.html)

01nisan 26-10-2008 12:44 AM

Ynt: Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır)

Herkese merhabalar......ben yeni üyeyim. iki günden beri ego güçlendirici ve suçluluk duydusu telkinlerini dinliyorum..son aylarda yoğun bir şekilde kişisel gelişim ile ilgileniyorumdum ve nasıl değişebilirim, kendimi nasıl sevip kabullenirim, bunun yolu hipnoz olabilir mi, oto hipnoz nedir diye sorular sorarken bu site karşıma çıktı....ve etkileyici buldum. .. yalınz telkin içeriklerini okuduğumda dikkatimi çeken bir şey var..... Atakan Bey size sorabilirmiyim ? telkinlerde olumsuz cümleler var.... . özellikle ego güçlendirici de... mesela, kaygılara kapılmadan, hiç bir şeyden tasa etmeden- gibi... bilinçaltı olumsuz takıları dikkate almıyor deniliyor.. yani kaygılara kapıl, endişe et - gibi algılar deniliyor... okuduğum kuantum kitaplarında böyle anlatılıyor...bu konuda fikirlerinizi öğrenmek isterim... tşk...

hayatimdegisti 26-10-2008 02:30 AM

Alıntı:

01nisan Nickli Üyeden Alıntı
Herkese merhabalar......ben yeni üyeyim. iki günden beri ego güçlendirici ve suçluluk duydusu telkinlerini dinliyorum..son aylarda yoğun bir şekilde kişisel gelişim ile ilgileniyorumdum ve nasıl değişebilirim, kendimi nasıl sevip kabullenirim, bunun yolu hipnoz olabilir mi, oto hipnoz nedir diye sorular sorarken bu site karşıma çıktı....ve etkileyici buldum. .. yalınz telkin içeriklerini okuduğumda dikkatimi çeken bir şey var..... Atakan Bey size sorabilirmiyim ? telkinlerde olumsuz cümleler var.... . özellikle ego güçlendirici de... mesela, kaygılara kapılmadan, hiç bir şeyden tasa etmeden- gibi... bilinçaltı olumsuz takıları dikkate almıyor deniliyor.. yani kaygılara kapıl, endişe et - gibi algılar deniliyor... okuduğum kuantum kitaplarında böyle anlatılıyor...bu konuda fikirlerinizi öğrenmek isterim... tşk...

Özellikle kısa metinlerde dediğiniz geçerlidir.Uzun olan metinlerde ise önemli olan genel anlamdır.

raelon 02-11-2008 11:43 AM

bu ney new age ws müzikleri dinleyipte nasıl kilo werilir? ya da nasıl kendine güven telkini yapılır bunları ogrenebılecegımız bır lınk werırsenız sewınırım kendı adıma mp3 ler sadece muzikten ibarett... blook

went23 06-11-2008 09:38 AM

abi müthişsin yaaaaa........! alk78

Sensible 19-11-2008 12:39 AM

Telkin içeriğini okuyunca neden önce Ego Güçlendiriciden başlamamız gerektiğini anlıyoruz....

vampiress 01-12-2008 12:20 AM

peki içeriği türkçe mi ingilizce mi bu mp3lerin

sanemce 01-12-2008 12:29 AM

tüm telkinlerin içeriği türkçe dir..

Alıntı:

vampiress Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 90566)
peki içeriği türkçe mi ingilizce mi bu mp3lerin

H@Y@TSelin 02-12-2008 03:04 PM

TElkinler ne kadar sürede etkisini gösterir acaba

shamanic 03-12-2008 11:15 PM

merhabalar H@Y@TSelin..
yanımıza hoşgeldin.. actionsmile

bu sorunun ve çok daha fazlasının cevabını aşağıda vereceğim linklerde bulabilirsin.. super

Ne Zaman Etkisini Görürüm - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

kısa sürede yaşamında olumlu etkilerini görmen ve güzel haberlerini almamız dileklerimle..

sevgiler..

menthoLL 21-12-2008 12:12 PM

cok faydaLı oLmuş saoLun inş faydasını görürümm ..

imported_Angel 12-01-2009 12:10 PM

merhaba
acaba bu telkin içeriği yeni versiyon olan doğa sesine mi ait ? yoksa diğer versiyonlar olan eski içeriğe mi ait ?

bir de şu dikkatimi çekti eski versiyon olan ego güçlendirici yaklaşık 10-11 dakika iken yeni versiyon yaklaşık 21 dakika...aradaki dakika farkı nereden geliyor ?

ben ego güçlendirici telkini eski versiyon dinliyorum (çünkü süresi daha kısa olduğu için gün içinde daha çok tekrar etmiş olacağım)
suçluluğu da yeni versiyon dinliyorum...birinin eski birinin yeni olmasında sakınca veya etkilerde azalma olur mu ?

sanemce 12-01-2009 12:20 PM

merhaba imported_Angel

ego güven ve suçluluk yeni versiyonlarının başına ve sonuna mutluluk telkini ilave edildiği için süreleri öncekilerinden daha uzun.

her ikisini de dinleyebilirsiniz.

yeni versiyonların telkin içeriği indirdiğiniz dosyanın içinde mevcut

http://www.hayatimdegisti.org/ucretsiz.rar

tekrar bakmak isterseniz diye linki veriyorum.

sevgiler actionsmile

hakikat1990 27-01-2009 08:55 PM

telkinler müthiş hakikaten işe yarıyor ilk günlerde acaba işe yarıcakmı diye düşünürken daha 3, günde kendimdeki değişimi fark ettim sizlere çok teşekkür ediyorum telkinlere başlayalı 11 gün oldu tam artık listeme kendine güveni ekleyecektimki konuşmamın çok kötüye gittiğini fark ettim kekemeliğim ortaya çıktı bunun nedeni telkinler bende inanılmaz bir sinir yaptı loggita metodunda kesinlikle sinirlenmememiz gerektiği belirtiliyordu demli çay, asitli içecekler, kahve bunları o yüzden yasaklamışlardı yani kısacası telkinlere ara vermek zorundayım taki yaza kadar ben yinede siteye girip tüm arkadaşların hayatlarında telkinler sayesinde ne gibi değişiklikler olduğuna bakacağım SİZLER HARİKASINIZactionsmile

hakikat1990 01-02-2009 10:31 AM

telkinleri bırakalı 1 hafta oldu o sinirlilik hali biraz da olsa devam ediyor her halde suçluluk duygularımdan yavaş yavaş kurtulduğum içindir maden bu sinirlilik hali bi zaman sonra geçecek ben telkinlere devam etmeye karar verdim

ESMERRRR 09-02-2009 11:42 AM

arkdslar ben bi türlü indiremedim:(bu telkinlerde sadece müzik mi var anlayamadımm bilgilendirirseniz cok sevinirim..teskkrler şimdiden

hakikat1990 09-02-2009 12:21 PM

telkinleri duyamaman çok normal bizlerde bu cd leri indirdiğimiz zaman bu soruları sormuştuk sonradan telkinlerin subliminal sistemle kaydedildiğini öğrenince seslerin duyulmamasının daha etkili olduğunu anladık telinleri dinlemeye devam et 2 gün sonra hayatında ne gibi, değişiklikler olacağına sen bile inanamıyacaksın.smil56

izmirli35 16-02-2009 09:34 PM

Bir insana verilebilecek en büyük armağının, karşısındaki kişinin sahip olduğu gücü,hatırlamasına yardımcı olmaktır diye düşünüyorum.Sizler bize bu armağını başarıyla verdiğiniz..Sonsuz şükranlarımı iletiyorum.Sevginiz katlanarak çoğalsın...

boomparanoya 19-02-2009 05:12 PM

mrb. ben bu egoı güçlendirici ve suçluluk duyugularının ikisinide dinlememizmi gerek mesela bnde özgüven eksikliği var sanırsam! bunun suçlulukla ne alakası varki bn onu çözemedm acil cvp verirseniz sevnrm!

hayatimdegisti 19-02-2009 05:13 PM

Özgüven eksikliğinin en önemli nedeni suçluluk ve bunun sonucunda oluşan değersizlik hissidir.Bu iki telkini dinleyerek başlayınız gelişmeleri forumda bekliyoruz..

boomparanoya 19-02-2009 05:35 PM

ya şimdi suçluluk duygusu telkin içeriğini okudumda gerçekten bnmle pek bi alakası yok gibi görünüo hem daha 16 yaşndayım kednimi affedemiyceim ne hata yapablrmki ayrıca bn bişeyden dolayı suçlulukda hissetmiorum beni aydınlatırsanız sevncem

boomparanoya 19-02-2009 05:38 PM

o zaman bnm sorunum özgüven eksikliği deildr belkide ya böyle insan önüne çıkınca heycanlanıorum elim terlio sesim titrio kalp atışlarım hızlanıo bakışlarım bile titriyo sanki manyak bişey yani onu bırak bn münazaralara katılıorum o kadar kişinin önüne çıkmak zorundayım

boomparanoya 19-02-2009 05:41 PM

bu suçluluık duygusu telkininin içeriği sanki daha önceden bişey yapmşızda kendimizi affedemiomuşuz gibi.. o yüsden garip geldi bana

shamanic 23-02-2009 12:42 PM

merhabalar..
yanımıza hoşgeldiniz..

suçluk ve kendine güven ile ilgili olarak aşağıda vereceğim linkleri müsait oluduğunuzda okumanızı öneriyorum..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...html#post47549

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...html#post52103

yapılan pek çok araştırmada rna larımız ve ortak bilinçaltımız vasıtasıyla suçluluk değersizlik v.b niteliklerin ana-babamız hatta atalarımızdan bize aktarıldığı kanıtlanmıştır...

hal böyle olunca yaş farkı gözetmeksizin bu konuların üzerine sevgiyle eğilmeniz gerekir.. şanslı olduğunuz konu ise bu kadar genç yaşta bunu farkederek kendinizi arındıracak yaşamınızın akışını yeniden düzenleyebilecek olamanızdır..

sevgiler.. actionsmile

boomparanoya 23-02-2009 01:35 PM

hmm. annadım shamanic çok thank you kimse cvp vermiicek sanıyodum peki biz şimdi günde 10 saat dinlemelyz ya bunu 5 saat ego 5 saat suçluluk olarakmı dinliicez nassıl dinliicez bide hazır seni online bulmşken bu

shamanic 23-02-2009 01:45 PM

tekrar merhaba..

dinleme süresini bu kadar çok ince eleyip sık dokunumanıza gerek yok.. telkinlerden verim alabilmeniz için düzenli bir şekilde tekrarlayarak dinlemeniz gerekir ki içselleşebilsin..

medyaplayer ınıza her iki telkinden de birer tane ekleyin.. yanına bir de ertelemeyi bırak telkini ekleyin.. bu üçü gün içinde ya da siz uyurken duyabileceğiniz seste çalsın..

kısa sürede yaşamınızdaki güzelliklerin haberlerini almak dileklerimle..

sevgiler.. actionsmile

boomparanoya 23-02-2009 01:46 PM

ego telkininde sanki birisi bağırarak konuşuo 2 gündür dinliorum 1.günündede konuşmaları duymaya başladım ama tam seçemiorum sözcükleri falan sanki birisi arkada bağırarak konuşuo bazen kadın sesi duyuyorum hatta telkinin 7.dkkasında ve galiba 21.saniyesnde birisi aaa die bağırıo 3 4 salise çok rahatsız oldum bırakdım acaba 7.dkka 21..saniyede konuşan kişi ne diyo?

boomparanoya 23-02-2009 01:49 PM

bnde bi sorunmu var yoksa geri alıp alıp dinliorum aynı aaa sesini duyuyorum acaba başka bişelermi konuşuluo die tırstım siz bu sesini aqua parkdan falanmı aldınz

sanemce 23-02-2009 01:50 PM

telkin içeriğini okuyabilirsiniz boomparanoya

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...in-vardir.html

telkinler vurgulu okunduğu için arada ses duymanız normal.. sesini çok açmazsanız duymazsınız.

sevgiler actionsmile

boomparanoya 23-02-2009 01:51 PM

su sesini aqua parkdanmı aldınz

shamanic 23-02-2009 01:53 PM

y789 hayır aqua parktan almadık.. sevincli

boomparanoya 23-02-2009 01:54 PM

yo hyr sesini çok açmıorum telkin içeriğinide okudum kulaklarım bana oyunmu oynuo diicem sesli konuşmalar nesede birinin bağırmasını duyunca tırstım tekrar tekrar dinledim aynı ses tam olarak 7.dkka 21.saniyede

acaba tam o saniyede ne dio onu biliomsnz?

ya öyle bağırış dediimde sanki

hayatimdegisti 23-02-2009 02:01 PM

Alıntı:

boomparanoya Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 310290)

Merhabalar
Muhtemelen içinde geçen mutluluk telkinidir.Mutluluk telkininde mutlusun iyisin daha mutlusun gibi cümleler geçer.Bu cümleler bazen vurgulu okunur.
Telkinleri kısarak dinlersen bu sesler rahatsız etmeyecektir.

Lütfen konu başlığında ard arda bir kaç kelimeden olan sohbet tarzı mesajlar gonderme.Konu başlığı telkin içeriği ile ilgildir.Bu şekilde ard arda mesajlar gondermek spam olarak algilanir.

hayalet angel 08-03-2009 02:18 PM

merhabalar ben aranıza yeni katıldım telkinleri nasıl dinleyeceğim bilgisayara indirince sadece yazısı oluyor ben sesli dinlemek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

melodiss 08-03-2009 03:37 PM

http://www.hayatimdegisti.org/ucretsiz.rar linkinden telkinleri indirebilirsiniz.

didle 08-03-2009 06:12 PM

Alıntı:

boomparanoya Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 310288)
yo hyr sesini çok açmıorum telkin içeriğinide okudum kulaklarım bana oyunmu oynuo diicem sesli konuşmalar nesede birinin bağırmasını duyunca tırstım tekrar tekrar dinledim aynı ses tam olarak 7.dkka 21.saniyede

ya öyle bağırış dediimde sanki

aynı bağırma sesini bende duyuyorum, hatta ilk duyduğumda geceydi ve korktum. Şimdi gündüzleri dinlediğim için sorun yok. Aldırmıyorum. Ama kulaklıkla kesnlikle o sesi duyuyorsunuz. ooo67

yaseminist 11-03-2009 04:47 PM

Merhabalar Atakan bey,
Ben de yeni üyelerdenim, 3 gündür (bilgisayar başında çalıştığımız için sabahtan akşama kadar) Ego güçlendirici ve Suçluluk Duyguları mp3 lerini (yalnızca doğa sesleri ile) birlikte dinliyorum, daha doğrusu dinliyoruz, eşime de dinletiyorum :) Sanki o su sesleri, dalgaların sesleri kalbin üzerinden akıyor ve kalbimdeki tüm kirleri söküp atıyor, içimde müthiş bir ferahlama hissediyorum. Bu siteyi kilo verme ile beyin arasındaki bağları araştırırken buldum, keşke daha önce sizleri tanısaymışım diye düşündüm ama demek ki uygun zaman şimdiymiş :) Şuan için aslında hedefim kilo vermek ancak sizin de önerdiğiniz gibi ego ve suçluluk mp3 lerini 15 gün gibi bir süre dinledikten sonra kilo verme mp3 lerine geçeceğim, kilo verme mp3 lerinin etkilerini şimdiden çok merak ediyorum. Etkileri gördükçe sizleri haberdar edeceğim...

hayatimdegisti 12-03-2009 12:32 AM

Alıntı:

yaseminist Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 311853)
Merhabalar Atakan bey,
Ben de yeni üyelerdenim, 3 gündür (bilgisayar başında çalıştığımız için sabahtan akşama kadar) Ego güçlendirici ve Suçluluk Duyguları mp3 lerini (yalnızca doğa sesleri ile) birlikte dinliyorum, daha doğrusu dinliyoruz, eşime de dinletiyorum :) Sanki o su sesleri, dalgaların sesleri kalbin üzerinden akıyor ve kalbimdeki tüm kirleri söküp atıyor, içimde müthiş bir ferahlama hissediyorum. Bu siteyi kilo verme ile beyin arasındaki bağları araştırırken buldum, keşke daha önce sizleri tanısaymışım diye düşündüm ama demek ki uygun zaman şimdiymiş :) Şuan için aslında hedefim kilo vermek ancak sizin de önerdiğiniz gibi ego ve suçluluk mp3 lerini 15 gün gibi bir süre dinledikten sonra kilo verme mp3 lerine geçeceğim, kilo verme mp3 lerinin etkilerini şimdiden çok merak ediyorum. Etkileri gördükçe sizleri haberdar edeceğim...

Hoşgeldiniz değerli geri bildiriminiz için teşekkürler...
Suçluluk duygularımızdan kurtuldukça sırtımızdan bir yük inmiş gibi olur.
Bu deneyimi ve arada ki farkı ferahlamayı bende deneyimledim.Seneler geçmesine rağmen de bu ferahlık devam ediyor.

oozzlemoo 12-03-2009 11:52 AM

merhaba

Merhabalar, herşeyden önce siteye yeni üye oldum. herşey için çok teşk ederim. çok faydalı olduğuna inanıyorum. ama kafama takılan bişey var. ego güçlendirici telkin içeriği ile ilgili; bazı olumsuz cümleler kelimeler ters etki yapmazmı?? bunu merak ediyorum.
bilgi verebilirseniz sevinirim.
Teşk.ler

Bu derin uyku süresince kendini çok daha güçlü ve çok daha hazır, çok daha uyanık, çok daha enerjik hissedeceksin. Her şeyden kolayca yorulmadığını duyumsayacaksın… çok daha az bitkin hissedeceksin. Cesaretin cok daha az kırılacakkolayca depresyona giremeyeceksin (much less easily depressed). Her gün... çevrende, seni kendinden uzaklaştırabilecek her ne olursa olsun, sen her ne ile uğraşıyorsan, onlarla çok daha yoğun ilgileniyor olacaksın… bundan böyle kendinin ve karşılaştığın/karşılaşacağın zorlukların üzerinde bu kadar durmayacaksın… ve kendin hakkında çok daha az endişeli olacaksın. Kendinle ve hissettiklerinle çok daha az meşgul olacaksın. Her gün… sinirlerin daha güçlü ve daha hazır olacak. Aklın daha dingin ve açık olacak… duygu ve heyecanlarının kontrolün altında olduklarını giderek daha fazla hissedeceksin….. daha sakin… daha huzurlu olacaksın. Çok daha az endişeli olacaksınruhun daha az çalkalanacakçok daha az korkacak ve çok daha az kaygılanacaksın… kolayca üzülmelerin daha da azalacak.

hayatimdegisti 12-03-2009 12:05 PM

Bu konu ile ilgili olarak daha önce de açıklama yapmistik tekrar edeyim.Kısa metinlerde olumlamalarda özellikle olumlu kullanılır.
Telkin metinleri ise sadece olumlamalardan oluşmamamaktadır.Bu nedenle önemli olan genel anlamdır.

yas_min 17-03-2009 12:23 PM

Emeginize saglik....harika bir etkisi var .

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:44 PM.