Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ego(Güven)Güçlendirici (http://www.hayatimdegisti.com/forum/egoguvenguclendirici/)
-   -   Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/egoguvenguclendirici/1158-ego-guclendirici-telkin-icerigisadece-metin-vardir.html)

shamanic 04-12-2007 02:02 PM

Ynt: Ego Güçlendirici Telkin İçeriği

Alıntı:

shaw Nickli Üyeden Alıntı
Iyide mp3''''yi nasil ve nereden indirecem? Forumda bulunan programi yukledim bilgisayarima ama mp3''''ler nerede?? Yardimci olursaniz sevinirim.

merhaba shaw hismiley

tüm mp3 lerimize bu linkteki başlıklara tıklayarak ulaşabilirsin... thumbsanim

http://hayatimdegisti.com/forum/dikk...rsiniz-b254.0/

buradan da rehber bölümümüzü incele lütfen... pc05

http://hayatimdegisti.com/forum/rehb...rmayiniz-b8.0/

yalnız benim anlamadığım sen ne programı yükledin ki... dusun

telkinlerle ilgili bir programımız mevcut değil... 4897

telkinler mp3 formatındadır ... bilgisayarına kaydettikten sonra kullandığın herhangi bir media player ile dinleyebilirsin... music45

ben mi yanlış anladım seni acaba http://hayatimdegisti.com/forum/Smil...sic/wacko1.gif

huley 19-12-2007 09:03 AM

_________________________________________________b en huley tesadüfen bulduğum bu siteye üye olduğum için çok mutluyum çünkü ben hayatı çok seven fakat kendiyle bir türlü barışamamış biri olarak bunun artık değişeceğine inanıyorum
b

Silvara 19-12-2007 09:17 AM

Hoşgeldin huley. İnşallah sen de amacına ulaşır, daha mutlu günlere kavuşursun. Herhangi bir sorun olduğu zaman özellikle shamanic anında yardıma koşar :P Birde sitemizin şeker kedisi pisimbat vardır. O da enerjisiyle ve hayata bakışıyla senin hayata olan bağlılığını artırır. Hayal ablamız ise enerjisiyle her zaman yanımızdadır :)
Tekrar hoşgeldin :P kiss3 kiss3

hayalayaz 19-12-2007 11:09 AM

kiss3 huley hoşgeldin balım..aramızda hem kendinle hemde küstüğün kim ve ne varsa barışırsın..bayramın kutlu olsun..hah.. bak yarın bayram..aynanın karşısına geç...kendine sevgili huley..seni çok seviyorum..bana yaptığın her şey için seni affediyorum de...malum bayramda bütün dargınlıkların bitmesi gerekir.. kiss3

dionysos34 19-12-2007 06:54 PM

merhaba arkadaslar sorum olcak 3 gun once buldum bu sıteyi oncelikle tesekkur ederim bole siteyi akıl etmekle..oldukca ilgimi cekti ama sole bir durum gelisti bende 3 gundur uyurken gunduz dınlıyorum belki 14 15 saati buluyo sucluluk duygusu ve egoyu karıstırdım su sesi olarak dinliyorum ama bas agrısı mide bulnatısı oluyo okey onlarıda okudum cozdum ama muthis derecede agresifim sinirliyim en ufak seyde bagırıyorum kardesim bile sende ters etki yaptı demeye basladı dl67 bilmiyorum neden sonra spora gidiodum bıraktım anlamadım gitti psikolojik bi olaymı acaba degisimler var ama olumluya gitmiyor gibi...?tesekkurler..

hayatimdegisti 19-12-2007 07:54 PM

Alıntı:

ness Nickli Üyeden Alıntı
merhaba arkadaslar sorum olcak 3 gun once buldum bu sıteyi oncelikle tesekkur ederim bole siteyi akıl etmekle..oldukca ilgimi cekti ama sole bir durum gelisti bende 3 gundur uyurken gunduz dınlıyorum belki 14 15 saati buluyo sucluluk duygusu ve egoyu karıstırdım su sesi olarak dinliyorum ama bas agrısı mide bulnatısı oluyo okey onlarıda okudum cozdum ama muthis derecede agresifim sinirliyim en ufak seyde bagırıyorum kardesim bile sende ters etki yaptı demeye basladı dl67 bilmiyorum neden sonra spora gidiodum bıraktım anlamadım gitti psikolojik bi olaymı acaba degisimler var ama olumluya gitmiyor gibi...?tesekkurler..

Merhaba
Rehber bölümünde bu konudan bahsetmistik.İlk basta olan sinirli olma hali hemen hemen herkeste olan bir etkidir.
Normal koşullarda herhangi bir olayda suçu kendimizde ararız.Ancak suçluluk duyguları azaldığında kendimizi daha az suçladığımız için çevremize olan tepkimiz artar.Bir süre sonra ise dengeyi buluruz.Bunu bir yayin salinimi gibi düşünebiliriz.Senelece suçluluk duygulari nedeni ile bastırılan tepkiler bu baskıdan kurtulduğunuzda bir yayin salinimi gibi ortaya çıkar.Nasil bir yay bir süre sonra daha az salinirsa gerginlikte bir süre sonra azalir....

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...li-t164.0.html

dionysos34 19-12-2007 10:45 PM

doru ozr dilerim bazı bolumleri okumamısım desenize dogru yoldayım s45apk 3 gun oldu baya dınlıyorum gecede pcım acık orta ayarda su sesi dinliyorum sucluluk ve ego guclendırıcıyı hersey ıcın tesekkur ederim umarım faydasını gorurum 96

bosverrs 16-01-2008 01:06 PM

sitenizi dun facebookta gördüm ve gece saat 4e kadar ego guclendirci sanat müzigi dinledim yaa bu bagimlilik gibi bi sey oldu sabah kalktigimda ilk is o müzigi tekrar acmak oldu simdi kalkamirom pc basindan fakat diger tarzları da dinledim ney ve new age bunlarda söz yok sitedek telkin müziklerinden yanlizca sanat müziği tarzindaki mp3lerinizdemi söz var aceba??

shamanic 16-01-2008 06:44 PM

merhabalar.. hoşgeldiniz yanımıza imran.. actionsmile

bağımlılıktan ziyade ihtiyacın varmış.. tıpkı susamak gibi kana kana içeceksin.. şifa olsun inşallah.. b456

rehber bölümümüzü incelemeyi unutma lütfen.. pc05

müziğin gücündende yararlanmak adına genelde enstürümantal parçalar tercih ediliyor ama newage de de azda olsa söz var.. super

önemli olan müziklerin içine gömülü olan telkinler.. çeşitlilik olmasının sebebi farklı müzik keyifleri olanların sıkılmadan dinlemelerini
sağlayabilmek için.. djj

keyifli dinlemeler.. music45

bitsinartık 27-01-2008 02:34 AM

merhaba arkadaşlar bende bu siteye yeni üye oldum.sosyal fobi hastasıyım ve nasıl kurtulabilirm diye sürekli araştırıyorum derken buraya denk geldim.ilk etapta önerilen telkinleri dinlemeye başladım.bugün altııncı günüm.bendede başağrısı ve dalgalanmalar oluyo fakat kendime güvenim konusunda olumlu değişimlerin olduğunu hissediyorum.veee en önemlisi asla yenemeyeceğimi düşündüğüm hastalığımla ilgili düşüncelerim dğişmeye başladı daha sosyal fobi telkinlini dinlememe rağman olumu düşünceler benle beraber olmaya başladı sanki smiliyface. atakan abi ya çok teşekkürler bizi düşündüğün ve bu bilgilerini bizlerle paylaştığın için.sadece paylaşmak istedim sizle...herşey gönlünüze göre olsun arkadaşlar...

R163L 02-02-2008 06:12 PM

Yabancı kelime anlamak mümkün mü?yani ingilizce yazılarda var bunlar okunuyor mu?Ve biz anlayabiliyormuyuz(Daha doğrusu bilinç altınımız anlıyormu)?

Yeni üyeyim bu olayları yakından takip ediyorum ama türkçe kaynak bulamamıştım artık var :) Teşekkürler yardım ve bilgilerden dolayı... derty

empati72 05-02-2008 04:40 PM

Ego güçlendirici telkinin içeriğini okudum. Acaba aşırı uyku sorunu yaratan kişilerde.Telkinde birkaç kez geçen bu derin uyku süresince cümlesinin etkisi olabilirmi? Zira bende de Başımda oluşan ağırlığın yanında bir sersemlik hali oluştu rt67

hayatimdegisti 05-02-2008 04:46 PM

Telkinde geçen uyku ile ilgili bölümler seslendirme sırasında okunmaz.Bunun nedeni cd lerin sadece uyurken değil gündüzde dinlenmesidir.

YAZGÜLÜ_81 23-02-2008 11:12 PM

Ynt: Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır)

Daha önce de sorulmuş ve cevaplanmış olsa da yine de aklıma takıldı, telkin içeriğindeki olumsuz cümlelerden etkilenebilir mi bilinçaltımız, yani olumsuz olarak, örneğin ilerlemeni durduracak sorunlar vb. şeylerden bahsedildiğinde dusun

keskin14 01-03-2008 10:11 PM

ah üstadım ah
bilinçaltımız öyle bir bilinmezki bu sorunun cevabının yüzde yüz böyledir diyecek birisine kuşkuyla bakarım
ama yinede günümüzde uygulanan birtakım uygulamalarda bu sorunun cevabı var gibi
nemi mesala yapılan hipnoz uygulamalarında süjeye verilen telkinler kişinin bilinçaltının kabul edemeyeceği uygulamaları içeriyorsa hipnozdan kendiliğinden çıkıyor. Atakan bey bu konuda daha detaylı bilgiye sahiptir. birde kurbağayı canlı canlı haşlamak için suyunu kademeli olarak ısıtırlarmış, kişiye istemediği birşeyi birden fazla seansda adım adım telkin edilirse sonuç ne olur bilemem.
bilemem dedim ama örnekleri de yok değil hani neyse bu kadar gevezelik yeter yoksa dilimin kemiği olduğunu unutacağım
sevgiyle kal

madridista 06-03-2008 03:34 PM

Merhabalar ..Alp ben.Yeni üye oldum..Birşey öğrenmek istiyorum..Telkin müziklerini dinlerken insan sesleri duyuyorum..Bir arkadaşım bu seslerin benim bilinçaltından gelen sesler olduğunu söyledi..Bu konuda bilgisi olan var mı acaba??

madridista 06-03-2008 09:56 PM

Ya arkadaşlar ben yukarıdaki sorumun cevabını alırsam inanın çok sevineceğim... wave

hayatimdegisti 06-03-2008 10:11 PM

Telkin müziklerinin ardına metinler sesli olarak kaydedilmiştir.Sesi çok açan kişilerden bazıları bu sesleri duyabiliyorlar.
Bazı kişiler ise bu sesleri bir süre geçtikten kulakları alıştıktan sesleri iyice dinledikten sonra duyabiliyorlar.
Burada önemli olan sesleri bilinçaltının algılamasıdır.Dolayısı ile sesi biraz daha kısıp öyle dinleyebilirsiniz.

Alıntı:

madridista Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar ..Alp ben.Yeni üye oldum..Birşey öğrenmek istiyorum..Telkin müziklerini dinlerken insan sesleri duyuyorum..Bir arkadaşım bu seslerin benim bilinçaltından gelen sesler olduğunu söyledi..Bu konuda bilgisi olan var mı acaba??

dedogan 14-03-2008 11:01 AM

Merhabalar,
Öncelikle bu sistemin çok başarılı olacağını düşünüyorum ve bunun için size teşekkür ederim.Fakat aklıma takılan bir nokta var.Şimdiye kadar oldukça fazla kişisel gelişim ve pozitif düşünce kitabı okudum.Bunların bir kısmında, bazı cümlelerin bilinçaltında geçerli olabilmesi için, o cümlede olumsuzluk ekinin olmaması ve şimdiki zaman kipi ile kurulmuş bir cümle olması gerektiği söyleniyordu.Metin içeriğine baktığımda, kullanılan zaman kipinin gelecek zaman olduğunu ve bazı cümlelerin olumsuzluk eki ile bittiğini görüyorum.Sizce bunun önemi nedir?

omerfaruk_02 10-04-2008 01:21 AM

Onlar için hiç bi önemi yok:) şu zamana kadar kadar cevap gelmediyse.

hayatimdegisti 10-04-2008 01:40 AM

Bu konu daha önce başka başlıklar altında bir çok kez cevaplanmıştı.İsteğiniz üzerine tekrar yanıtlıyorum.
Telkin metinleri iki türlüdür.Kısa metinler ve uzun metinler.Kısa metinlerde amaç çabuk etkidir.Metin kısa olduğu için yanlış anlaşılmalar olmaması için olumlu ve şimdiki zamana ait cümleler kullanılır.
Uzun metinlerde ise zaman zaman olumsuz gibi gozuken yada gelecek zamanı içeren cümleler kullanılsada esas olan genel ifadedir.

yakamoz 10-04-2008 04:46 AM

Arkadaşlar, soru sormak istediğimiz konu ile ilgili bölümlerde öncelikle araştırma yapalım ve geçmişe ait mesajları okuyalım, aklımıza takılan soruların yanıtını bulamazsak soralım.

Aşağıda verilen linklerde benzer soruları ve Atakan Beyin yanıtlarını okuyabilirsiniz

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...cseen#msg10118

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...cseen#msg22577

mistikhava 01-05-2008 01:02 AM

ben aranıza yeni katıldım. böyle bi siteyi, şimdiye kadar neden faretmemişim, ulaşamamışım diye hayıflanıyorum .bu telkinler harika ..emeği geçen herkesin ellerine sağlık. arkadaşlar ,böylesine faydalı siteleri yapan ve devam ettiren herkesin eline ,emegine ve yüreğine saglık... alk78 96 art56art56 happy6 128956 sapkal89 25889

comte 01-05-2008 01:10 AM

vien1 vien1 Hoşgeldin mistikhava vien1 vien1

ceren18 04-05-2008 10:50 PM

geçekten inanmak çok zor resmen 1 haftada kendimle barıstım dogal olarak çevremdekilerle wave biri bana sadece müzik dinleyerek degişeceksin dese hadi be sende derdim ama degiştim derty ilk basta benimde önyargılarım oldu ama şimdi çok tsk ediyorum emegi geçen herkese ben yüzyüzede görüsmek isterim bu sitedeki üyelerle yeni baslayan insanlara tavsiyem korkmasınlar önyargılı olmasınlar emin olun müslüm gürses dinlemekten daha kötü olamaz y789 dinleyin sadece dinleyinnnnn çok tsk ederimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmm siz seviyorummmmmmmmmmmmmm tabi kendimideeeeeeeeee kiss3

koruyucu86 20-05-2008 12:56 AM

Merhaba bende yeni üye oldum ve bir sorum olacak.. Bu telkinleri duyabileceğim bir yöntem var mı? Duyulmaması gerektiğini biliyorum okudum. Ben sadece bilgi amaçlı duymak istiyorum. Müziğin frekans ayarlarıyla oynayarak bir şekilde duyabilir miyiz acaba.. Sonuçta güven adına duymak istiyorum, metinlerle uyuşup uyuşmadığını bilmek istiyorum... Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim...

ziyaretcixy 22-05-2008 04:08 PM

bendeki kendine güven olayı tavana vurmuş durumda... ne istersem yaparmışım gibi geliyor... insanlara düşüncemi kabul ettirebiliyorum.... hergün 6 da kalkıyorum kahvaltı bir zevkli geliyorki sormayın.... sapkal89

krales 24-05-2008 10:28 AM

merhaba ben aranıza dün katıldım. şunu söylemek istiyorum. ilk sefer sadece 1 veya 2 saat bütün müzik çeşitleriden ego güçlendirici dinledim.

meğersem özgüven kaybetmeme neden olan ana faktörlerden biriside ailem miş. ve bu yaşımda hala benim üzerime titremeleri beni olumsuz etkiliyormuş.

nasıl anladım diye sorarsanız dün annemi ve babamı kızdıracak kadar laf söyledim. verecek cevap bulamayınca sinirleri ikiye katlandı. y789

umarım etkileri yüksek olur. bende beni sinirlendirmek isteyenleri, aşağı görenleri; lafla olmayacağnı anlatamadığım için. sıra bende düşmanlarım hıncımdan korkun... kizgin1

veycellk 28-05-2008 08:55 AM

selam herkese bende yeni üye oldum vede ilk olarak ego geliştirici önerildiği için onu yükleyip dinlemeye başladım.Sizden ricam dua edinde işe yarasın ben inatçı biriyim inş. olumlu etkileri olur.hepiniz kendinize iyi bakın. blissy

beril_34 04-06-2008 10:52 AM

bende mp3 leri dinliyorum sadece bişeyi merak ediyorum telkinler türkçemi yukarıda ingilizce yazıyor ama türkçe değilse bilinç altımın ingilizce olarak çözebileceği düşünmüyorum beni bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim.

shamanic 04-06-2008 11:03 AM

merhabalar yanımıza hoşgeldiniz.. hismiley

rehber bölümde tüm sorularınıza ayrıntılı yanıtlar bulacaksınız.. pc05

sevgiler..
http://www.hayatimdegisti.com/forum/empty-t7870.0.html
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...i-t7002.0.html
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...28931#msg28931

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/

ametist 10-06-2008 02:15 AM

süper bi script sapkal89 .emeğinize sağlık alk78

melikemel 10-06-2008 09:58 PM

merhaba arkadaslar ben de sitenin yeni uyelerindenim. siteyle tanisali 5 gun oldu. kendimi cok sansli hissediyorum tam ihtiyacim oldugu anda karsima cikti bu site. telkinleri ilk defa duydum ve ilk duydugumda cok sasirdim. sadece sitedeki yorumlari okumak bile inanmami sagladi. ego guclendirici ve sucluluk scriptlerini dinelmeye basladim henuz 14-15 saati bulamiyorum ama olabildigince uzun dinlemeye calisiyorum. 5. gunumde bile olumlu etkiler hissetmeye basladim ve eminin sonraki gunlerde etkiler artacak. atakan beye ve portalda emegi onayi gecen herkese tesekkur etmek istiyorum anladigim kadariyla senelerini vermisler bu teknige. ortada bu denli buyuk bir emek ve paylasim olunca takdir etmemek mumkun degil.

herkese ciktigimiz bu yolda basarilar diliyorum.. thumbsanim

hakant06 18-06-2008 03:12 AM

emeğinize sağlık çok teşekkür ederim. ark5

nilsu29 22-06-2008 09:34 PM

Merhaba,sitenizle malesef yeni tanıştım..Keşke daha önce haberdar olmuş olsaydım.Ben stresli bir ortamda çalışan ve sürekli gerginlikler yaşayan bir insanım.Gün içinde çok fazla sinirlenmelerim nedeni ile gerginlik baş ağrısı ile başlayan ve migren de son bulan bir de rahatsızlığım mevcut.Metafizik,kuantum tekniği ve çekim yasası ile birkaç yıl önce tanıştım.Ama hiçbir zaman bunları tam olarak da hayatıma yönlendiremedim.Her denediğim meditasyonu yarıda bırakıyordum.Sitenizle tanışınca sizin de tavsiyeniz doğrultusunda ego güçlendirici ve suçluluk üzerine olan telkinlerinizle başladım.Bende mide bulantısı olmadı ama ensemde bir ağırlık hissettim.Bu ağırlık sonrasında kendini vücutta bir hafiflemeye vücuıtta bir esnekliğe dönüştü.Ve zihnimin aydınlandığını hissettim.Öncelikle bu emeğinize sonsuz teşekkürler ve saygı duyduğumu söylemem gerek..Benim amacım stresi kendimden uzaklaştırmak ve gerginliklerimi yok etmek.Bu konuda tavsiyenizi almak beni memnun eder.Şimdiden teşekkür ederim.Saygılarımla..

ametist 22-06-2008 10:06 PM

aramıza hoşgeldin nilsu vien1.sendeki değişimlere çok sevindim ama ara vermeden dinlemeni öneririm.bence sen de bi günlük aç ve yazmaya başla,hafiflediğini hissedeceksin.atakan beyin hazırladığı stresten kurtul cd'si var sanırım ,adınıza ücretli yapılıyo.samanic size bu konuda yardımcı olabilir.
sevgiyle sağlıcakla kal smiliyface

nilsu29 23-06-2008 12:21 PM

İlgin için teşekkürler..

eylul_ist 14-08-2008 05:19 PM

ben yeni üye oldum dinliyorum ama hep şarkı var galiba şarkıyı söyleyen yabancı ya da ben kısık sesle dinlediğim için bir şey anlamıyorum:S b456 şaşkın

shamanic 15-08-2008 01:31 PM

merhabalar eylul_ist

forum içinde dolaştıkça bu ve benzer olarak aklınıza takılan tüm sorularınızın yanıtlarına rastlayacaksınız.. pc05

buradaki müzikler subliminal mesaj teknikleri kullanılarak kaydedilmiştir..
subliminal mesaj başka bir objenin içine gömülü olan bir işaret ya da mesajdır..

daha ayrıntılı bilgiler için;
http://www.hayatimdegisti.com/forum/..._mi_var-b12.0/
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/

sevgiler..

canafar 03-10-2008 07:37 PM

Alıntı:

beril_34 Nickli Üyeden Alıntı
bende mp3 leri dinliyorum sadece bişeyi merak ediyorum telkinler türkçemi yukarıda ingilizce yazıyor ama türkçe değilse bilinç altımın ingilizce olarak çözebileceği düşünmüyorum beni bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim.

Şeker insan:)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:28 PM.