Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır)

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve  Ego(Güven)Güçlendirici   Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 3 . mp3ler güzel ama müziğin sesi telkinlerin duyulmasını engellemiş. Önemli olan telkinin duyulması bence. Bu haliyle pek etkili olacağını sanmıyorum....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır) telkin cd indir izle İstanbul Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır) nerededir kimdir Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır) çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır) hipnoz Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır)olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır) hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır) kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır)

Like Tree2Likes
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 05-08-2007, 11:22 AM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
polen is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Ego Güçlendirici Telkin İçeriği

mp3ler güzel ama müziğin sesi telkinlerin duyulmasını engellemiş. Önemli olan telkinin duyulması bence. Bu haliyle pek etkili olacağını sanmıyorum.
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
polen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 05-08-2007, 11:25 AM   #22 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

Sayın teslime eğer telkinler bilinç tarafından duyulursa zihin direnç gösterir ve telkinler etkisiz olur
eğer telkinler blinç değilde bilinçaltı tarafından duyulursa direnç minimuma iner sorgulayan tarafımız telkinleri duymadığıiçin telkinler daha kolay kabul edilir
sizden ricam forumu iyice inceleyiniz aradığınız cevapları bulacaksınız
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 05-08-2007, 11:35 AM   #23 (permalink)
Bugle
Guest

Atakan Bey daha güzel açıklar gerçi,ben merakını gidereyim biraz.Telkinlerin duyulmaması subliminal tekniğin gereği..Telkinleri kulağımızın duyabildiği bir seviyede dinlersek hakkında yorum yapabilir,direnç gösterebiliriz.Bu subliminal tekniği sayesinde telkin içerikleri müziğin altına gömülüyor,kulağımızın duyamadığı ama bilinçaltımızın duyabildiği bir desibelde kaydediliyor.Böylece telkinler bilincimizin yorumu,yargısı ,şüphesi olmadan bilinçaltımıza yerleşiyor.Siz müzik dinlerken bilinçaltınızla güzel güzel telkinlerinizi alıyorsunuz.
Meraklanmayın scriptlerden en yüksek faydayı elde edersiniz...Hem de daha etkili bir şekilde...
Portalı incelerseniz daha detaylı bilgi alırsınız...
Okunmamış 09-08-2007, 03:11 PM   #24 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mozkan is an unknown quantity at this point
Standart Sitede yayınlanan MP3ler yeterli mi?

İyi günler bu siteyi bir kaç gün önce tesadüfen gördüm. İlgimi çekti. Acaba sitenizde yayınladığınız mp3ler içerdikleri konu itibariyle tammıdırlar yoksa sadece tanıtım amaçlı telkinin bir kısmını mı içeriyor. Ben Ego güçlendirici telkini dinlemeye karar verdim. Siteden ücretsiz olarak yayınladığınız ego güçlendirici veya diğer konular için telkinler tam mıdır. Bu konuda bni aydınlatırsanız sevinirim.
mozkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 09-08-2007, 04:42 PM   #25 (permalink)
etf
Üsteğmen

94 Mesajinıza toplam 280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etf is an unknown quantity at this point

Alıntı:
mozkan Nickli Üyeden Alıntı
İyi günler bu siteyi bir kaç gün önce tesadüfen gördüm. İlgimi çekti. Acaba sitenizde yayınladığınız mp3ler içerdikleri konu itibariyle tammıdırlar yoksa sadece tanıtım amaçlı telkinin bir kısmını mı içeriyor. Ben Ego güçlendirici telkini dinlemeye karar verdim. Siteden ücretsiz olarak yayınladığınız ego güçlendirici veya diğer konular için telkinler tam mıdır. Bu konuda bni aydınlatırsanız sevinirim.
Mevcut verilmiş telkinler tamdır ;yani demo değildir. Portal anasayfasında bulunan ve verilmeyen telkinler istek üzerine hazırlanır.
Sevgi ve saygı ile...
etf isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 09-08-2007, 05:19 PM   #26 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mozkan is an unknown quantity at this point

Teşekkür ederim, Sitede yayınladığınız mp3lerin faydasını görürsem yayınlamadığınız diğer telkinleri de satın almak amacıyla bunu sormuştum. Forumda ve ana sitenizde anlattığınız gibi uygulamaya çalışacam. Çalışmalarınızda başarılar

Saygılarımla...
mozkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 19-08-2007, 05:18 PM   #27 (permalink)
dsi
Teğmen

dsi is an unknown quantity at this point

meraba bn de bu siteye bugün üye oldum. içeriği okudum. türkçeye çevrilmiş. mp3 te de telkinler ingilizce mi verilio? ingilizce veriliosa benm gibi ingilizce bilmeyen biri bu mesajları nasıl algılayabılır?
dsi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 19-08-2007, 05:24 PM   #28 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 442 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point

meraba bn de bu siteye bugün üye oldum. içeriği okudum. türkçeye çevrilmiş. mp3 te de telkinler ingilizce mi verilio? ingilizce veriliosa benm gibi ingilizce bilmeyen biri bu mesajları nasıl algılayabılır?
[/quote]Aramıza yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum, telkinler içeriğinde olduğu gibi mp3te de türkçe olarak okunuyor,ingilizce değil sevgiler
Okunmamış 19-08-2007, 06:34 PM   #29 (permalink)
Teğmen

Orkun90 is an unknown quantity at this point

Ben de bir iki mp3'ü indirdim.Yalnız kafama takılan birşey var:içerik olarak ingilizce bişey yazmışsınız.Acaba bu telkinlerde ingilizce mi?Eğer öyleyse biz nasıl anlayacağız bunları?Şimdiden teşekkürler!

-----------------------------------------------------------------------

Sorum daha önce sorulmuş.Şimdi farkettim.Cevabımı aldım :)
Orkun90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 19-08-2007, 06:36 PM   #30 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,848
3,130 Mesajinıza toplam 17,378 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Telkin mp3 leri türkçedir...Sadece bilgi olsun diye yazılı metinlerde orjinalleri verilmiştir.Sesli kayıtlar türkçe yapılmaktadır..
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler

Bookmarks

Seçenekler
Stil