Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Ego(Güven)Güçlendirici

Uyarılar

Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır)

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Ego(Güven)Güçlendirici Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba acaba bu telkin içeriği yeni versiyon olan doğa sesine mi ait ? yoksa diğer versiyonlar olan eski içeriğe mi ait ? bir de şu dikkatimi çekti eski versiyon olan ego güçlendirici yaklaşık 10-11 dakika iken yeni versiyon yaklaşık 21 ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ego(Güven)Güçlendirici telkin cd indir izle İstanbul Ego(Güven)Güçlendirici nerededir kimdir Ego(Güven)Güçlendirici çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ego(Güven)Güçlendirici hipnoz Ego(Güven)Güçlendirici olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ego(Güven)Güçlendirici hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ego(Güven)Güçlendirici kuantum düşünce kitap haberi

Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır)

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2009, 12:10 PM   #131 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

merhaba
acaba bu telkin içeriği yeni versiyon olan doğa sesine mi ait ? yoksa diğer versiyonlar olan eski içeriğe mi ait ?

bir de şu dikkatimi çekti eski versiyon olan ego güçlendirici yaklaşık 10-11 dakika iken yeni versiyon yaklaşık 21 dakika...aradaki dakika farkı nereden geliyor ?

ben ego güçlendirici telkini eski versiyon dinliyorum (çünkü süresi daha kısa olduğu için gün içinde daha çok tekrar etmiş olacağım)
suçluluğu da yeni versiyon dinliyorum...birinin eski birinin yeni olmasında sakınca veya etkilerde azalma olur mu ?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2009, 12:20 PM   #132 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

merhaba imported_Angel

ego güven ve suçluluk yeni versiyonlarının başına ve sonuna mutluluk telkini ilave edildiği için süreleri öncekilerinden daha uzun.

her ikisini de dinleyebilirsiniz.

yeni versiyonların telkin içeriği indirdiğiniz dosyanın içinde mevcut

http://www.hayatimdegisti.org/ucretsiz.rar

tekrar bakmak isterseniz diye linki veriyorum.

sevgiler
Alt 27-01-2009, 08:55 PM   #133 (permalink)
Teğmen

hakikat1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 186
143 Mesajinıza toplam 538 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hakikat1990 will become famous soon enoughhakikat1990 will become famous soon enough

telkinler müthiş hakikaten işe yarıyor ilk günlerde acaba işe yarıcakmı diye düşünürken daha 3, günde kendimdeki değişimi fark ettim sizlere çok teşekkür ediyorum telkinlere başlayalı 11 gün oldu tam artık listeme kendine güveni ekleyecektimki konuşmamın çok kötüye gittiğini fark ettim kekemeliğim ortaya çıktı bunun nedeni telkinler bende inanılmaz bir sinir yaptı loggita metodunda kesinlikle sinirlenmememiz gerektiği belirtiliyordu demli çay, asitli içecekler, kahve bunları o yüzden yasaklamışlardı yani kısacası telkinlere ara vermek zorundayım taki yaza kadar ben yinede siteye girip tüm arkadaşların hayatlarında telkinler sayesinde ne gibi değişiklikler olduğuna bakacağım SİZLER HARİKASINIZ
hakikat1990 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-02-2009, 10:31 AM   #134 (permalink)
Teğmen

143 Mesajinıza toplam 538 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hakikat1990 will become famous soon enoughhakikat1990 will become famous soon enough

telkinleri bırakalı 1 hafta oldu o sinirlilik hali biraz da olsa devam ediyor her halde suçluluk duygularımdan yavaş yavaş kurtulduğum içindir maden bu sinirlilik hali bi zaman sonra geçecek ben telkinlere devam etmeye karar verdim
hakikat1990 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2009, 11:42 AM   #135 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ESMERRRR is an unknown quantity at this point

arkdslar ben bi türlü indiremedim:(bu telkinlerde sadece müzik mi var anlayamadımm bilgilendirirseniz cok sevinirim..teskkrler şimdiden
ESMERRRR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2009, 12:21 PM   #136 (permalink)
Teğmen

telkinleri duyamaman çok normal bizlerde bu cd leri indirdiğimiz zaman bu soruları sormuştuk sonradan telkinlerin subliminal sistemle kaydedildiğini öğrenince seslerin duyulmamasının daha etkili olduğunu anladık telinleri dinlemeye devam et 2 gün sonra hayatında ne gibi, değişiklikler olacağına sen bile inanamıyacaksın.
Alt 16-02-2009, 09:34 PM   #137 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
1 Mesajina 6 kez İyi ki varsın denildi
izmirli35 is an unknown quantity at this point

Bir insana verilebilecek en büyük armağının, karşısındaki kişinin sahip olduğu gücü,hatırlamasına yardımcı olmaktır diye düşünüyorum.Sizler bize bu armağını başarıyla verdiğiniz..Sonsuz şükranlarımı iletiyorum.Sevginiz katlanarak çoğalsın...
izmirli35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2009, 05:12 PM   #138 (permalink)

19 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
boomparanoya is an unknown quantity at this point

mrb. ben bu egoı güçlendirici ve suçluluk duyugularının ikisinide dinlememizmi gerek mesela bnde özgüven eksikliği var sanırsam! bunun suçlulukla ne alakası varki bn onu çözemedm acil cvp verirseniz sevnrm!
Alt 19-02-2009, 05:13 PM   #139 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Özgüven eksikliğinin en önemli nedeni suçluluk ve bunun sonucunda oluşan değersizlik hissidir.Bu iki telkini dinleyerek başlayınız gelişmeleri forumda bekliyoruz..
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2009, 05:35 PM   #140 (permalink)

19 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
boomparanoya is an unknown quantity at this point

ya şimdi suçluluk duygusu telkin içeriğini okudumda gerçekten bnmle pek bi alakası yok gibi görünüo hem daha 16 yaşndayım kednimi affedemiyceim ne hata yapablrmki ayrıca bn bişeyden dolayı suçlulukda hissetmiorum beni aydınlatırsanız sevncem

Bookmarks

Seçenekler
Stil