Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Ego(Güven)Güçlendirici

Uyarılar

Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır)

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Ego(Güven)Güçlendirici Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Yabancı kelime anlamak mümkün mü?yani ingilizce yazılarda var bunlar okunuyor mu?Ve biz anlayabiliyormuyuz(Daha doğrusu bilinç altınımız anlıyormu)? Yeni üyeyim bu olayları yakından takip ediyorum ama türkçe kaynak bulamamıştım artık var :) Teşekkürler yardım ve bilgilerden dolayı......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ego(Güven)Güçlendirici telkin cd indir izle İstanbul Ego(Güven)Güçlendirici nerededir kimdir Ego(Güven)Güçlendirici çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ego(Güven)Güçlendirici hipnoz Ego(Güven)Güçlendirici olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ego(Güven)Güçlendirici hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ego(Güven)Güçlendirici kuantum düşünce kitap haberi

Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır)

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-02-2008, 06:12 PM   #91 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
R163L is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Ego Güçlendirici Telkin İçeriği

Yabancı kelime anlamak mümkün mü?yani ingilizce yazılarda var bunlar okunuyor mu?Ve biz anlayabiliyormuyuz(Daha doğrusu bilinç altınımız anlıyormu)?

Yeni üyeyim bu olayları yakından takip ediyorum ama türkçe kaynak bulamamıştım artık var :) Teşekkürler yardım ve bilgilerden dolayı...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

R163L isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-02-2008, 04:40 PM   #92 (permalink)
Teğmen

empati72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
92 Mesajinıza toplam 325 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
empati72 is an unknown quantity at this point

Ego güçlendirici telkinin içeriğini okudum. Acaba aşırı uyku sorunu yaratan kişilerde.Telkinde birkaç kez geçen bu derin uyku süresince cümlesinin etkisi olabilirmi? Zira bende de Başımda oluşan ağırlığın yanında bir sersemlik hali oluştu
Alt 05-02-2008, 04:46 PM   #93 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Telkinde geçen uyku ile ilgili bölümler seslendirme sırasında okunmaz.Bunun nedeni cd lerin sadece uyurken değil gündüzde dinlenmesidir.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2008, 11:12 PM   #94 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Ego Güçlendirici Telkin İçeriği(Sadece metin vardır)

Daha önce de sorulmuş ve cevaplanmış olsa da yine de aklıma takıldı, telkin içeriğindeki olumsuz cümlelerden etkilenebilir mi bilinçaltımız, yani olumsuz olarak, örneğin ilerlemeni durduracak sorunlar vb. şeylerden bahsedildiğinde dusun
Alt 01-03-2008, 10:11 PM   #95 (permalink)
Teğmen

10 Mesajinıza toplam 59 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin14 is an unknown quantity at this point

ah üstadım ah
bilinçaltımız öyle bir bilinmezki bu sorunun cevabının yüzde yüz böyledir diyecek birisine kuşkuyla bakarım
ama yinede günümüzde uygulanan birtakım uygulamalarda bu sorunun cevabı var gibi
nemi mesala yapılan hipnoz uygulamalarında süjeye verilen telkinler kişinin bilinçaltının kabul edemeyeceği uygulamaları içeriyorsa hipnozdan kendiliğinden çıkıyor. Atakan bey bu konuda daha detaylı bilgiye sahiptir. birde kurbağayı canlı canlı haşlamak için suyunu kademeli olarak ısıtırlarmış, kişiye istemediği birşeyi birden fazla seansda adım adım telkin edilirse sonuç ne olur bilemem.
bilemem dedim ama örnekleri de yok değil hani neyse bu kadar gevezelik yeter yoksa dilimin kemiği olduğunu unutacağım
sevgiyle kal
keskin14 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-03-2008, 03:34 PM   #96 (permalink)

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
madridista is an unknown quantity at this point

Merhabalar ..Alp ben.Yeni üye oldum..Birşey öğrenmek istiyorum..Telkin müziklerini dinlerken insan sesleri duyuyorum..Bir arkadaşım bu seslerin benim bilinçaltından gelen sesler olduğunu söyledi..Bu konuda bilgisi olan var mı acaba??
madridista isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-03-2008, 09:56 PM   #97 (permalink)

madridista is an unknown quantity at this point

Ya arkadaşlar ben yukarıdaki sorumun cevabını alırsam inanın çok sevineceğim... wave
madridista isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-03-2008, 10:11 PM   #98 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Telkin müziklerinin ardına metinler sesli olarak kaydedilmiştir.Sesi çok açan kişilerden bazıları bu sesleri duyabiliyorlar.
Bazı kişiler ise bu sesleri bir süre geçtikten kulakları alıştıktan sesleri iyice dinledikten sonra duyabiliyorlar.
Burada önemli olan sesleri bilinçaltının algılamasıdır.Dolayısı ile sesi biraz daha kısıp öyle dinleyebilirsiniz.

Alıntı:
madridista Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar ..Alp ben.Yeni üye oldum..Birşey öğrenmek istiyorum..Telkin müziklerini dinlerken insan sesleri duyuyorum..Bir arkadaşım bu seslerin benim bilinçaltından gelen sesler olduğunu söyledi..Bu konuda bilgisi olan var mı acaba??
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2008, 11:01 AM   #99 (permalink)

dedogan is an unknown quantity at this point

Merhabalar,
Öncelikle bu sistemin çok başarılı olacağını düşünüyorum ve bunun için size teşekkür ederim.Fakat aklıma takılan bir nokta var.Şimdiye kadar oldukça fazla kişisel gelişim ve pozitif düşünce kitabı okudum.Bunların bir kısmında, bazı cümlelerin bilinçaltında geçerli olabilmesi için, o cümlede olumsuzluk ekinin olmaması ve şimdiki zaman kipi ile kurulmuş bir cümle olması gerektiği söyleniyordu.Metin içeriğine baktığımda, kullanılan zaman kipinin gelecek zaman olduğunu ve bazı cümlelerin olumsuzluk eki ile bittiğini görüyorum.Sizce bunun önemi nedir?
dedogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2008, 01:21 AM   #100 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
omerfaruk_02 is an unknown quantity at this point

Onlar için hiç bi önemi yok:) şu zamana kadar kadar cevap gelmediyse.
omerfaruk_02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks