Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Eft (http://www.hayatimdegisti.com/forum/eft/)
-   -   EFT YAPANLARIN SORUNLARINI PAYLAŞTIĞI YER (http://www.hayatimdegisti.com/forum/eft/227115-eft-yapanlarin-sorunlarini-paylastigi-yer.html)

ahmelege 18-02-2009 11:52 PM

Alıntı:

nick1 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 309742)
Ahmelege merhaba
sizce kaç seans uzman yardımı almak olayı teknik olarak çözmek için faydalıdır
mesela 1 seans yasal'ın psikologuna gitmeyi düşünüyorum
nasıl yaptığını öğrenmek için..ne düşünüyorsunuz bu konuda?

canım, öğrenmek için gitmekle terapi amaçlı gitmek farklı olacaktır mutlaka.terapi amaçlı gittiğinde seans sırasında tam olarak nasıl bir uygulama yapılacağını bilmiyoruz. dolayısıyla bu tam bir öğrenme olmaz. farkındaysan yasal o6 da kaçıncı gitmesi olmasına rağman daha yeni yeni bize aktardığı şeyler var.
Kişisel fikrimtam anlamında öğrenme için bu işin 250-350 tl arasındadeğişen kursunu almak mantıklı.
ancak sen sen terapiye gideyim hem bu arda öğrenme işini aradan çıkarayım dersen bir kez gitmek kesinlikle yeterli olmayacaktır.Bu biraz zamanını alabilir.canım.umarım aydınlatabilnmişimdirseni.
sevgiler....

nick1 19-02-2009 01:00 PM

Alıntı:

ahmelege Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 309895)
canım, öğrenmek için gitmekle terapi amaçlı gitmek farklı olacaktır mutlaka.terapi amaçlı gittiğinde seans sırasında tam olarak nasıl bir uygulama yapılacağını bilmiyoruz. dolayısıyla bu tam bir öğrenme olmaz. farkındaysan yasal o6 da kaçıncı gitmesi olmasına rağman daha yeni yeni bize aktardığı şeyler var.
Kişisel fikrimtam anlamında öğrenme için bu işin 250-350 tl arasındadeğişen kursunu almak mantıklı.
ancak sen sen terapiye gideyim hem bu arda öğrenme işini aradan çıkarayım dersen bir kez gitmek kesinlikle yeterli olmayacaktır.Bu biraz zamanını alabilir.canım.umarım aydınlatabilnmişimdirseni.
sevgiler....

merhaba
aslında evet kursu daha faydalı olabilir, benim önemli bir sorunum yok
sadece hayatımı eft kullanarak nasıl daha iyi hale getirebilirim bunu düşünüyorum, sadece daha mutlu olmak için..

ahmelege 19-02-2009 03:02 PM

tabi o anlamda da uygun olabilir. ancak ne için olursa olsun cümle kurulumu çok önemli bence. olumlama cümlesi ve hatırlatma cümleleri tam olarak olaya uygun ise kısa yada uzun tur yapılınca sorun olacağını sanmıyorum. madem hiçbir sorunun yok o zaman yüreğinden geçen tanımla bir eft cümlesi kur ve bunu hergün bir alışkanlık gibi 10-15 eft yap.ama "daha mutlu olmayı seçiyorum" ifadesi biraz genel olur. daha spesifik cümleler seç ve yüreğine kulak ver. başarılar.....
öpüyorum canım.....

ahmelege 05-03-2009 10:17 AM

ARKADAŞLAR ANKARA SEMİNERİNDEN SONRA SANIIRM BU SAYFAYA DAHA ÇOK YAZILACAK. ÇÜNKÜ ARTIK HERKES BİRAZ DAHA ÖĞRENDİĞİ İÇİN UYGULAMAYA BAŞLAYIP SORUNLARLA KARŞILAŞACAKTIR. BEKLİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMM.

HERKESE SEVGİLER....
YASAL 06'CIM ANKARA SEMİNERİNİ ÇOK ARZU ETMEME RAĞMEN GELEMEDİM.SENİNLE DE TANIŞMAYI İSTERDİM OLMADI. !19 NİSAN İSTANBUL SEMİNERİNE İNŞALLAH GİDECEM.GELİCEKMİSİN BİLMİYORUM AMA UMARIM ORDA GÖRÜŞÜRÜZ. CANIM.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:57 PM.