Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Eft

Uyarılar

Eft eft tapping, eft, eft emotional, eft gary craig, eft emotional freedom, eft practitioners, eft manual, eft videos, eft transfer, eft ıban

EFT HAKKINDA

Alternatif Kişisel Gelişim ve Eft EFT HAKKINDA Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız keops hedefini ve tarihini özelden yazıver...istediğin reiki olsun..dilin söylesin lafı bile olmaz turgayım çocuğum aynı şey senin içinde geçerli..madde için reiki dendiği zaman insanlar biraz duruyorlar ama..reiki mutlu olmamızı ve yaşam yolunda yürümemizi destekler...küçük hedeflere çabuk ulaşalımki..gelişmemizin önünde durmasınlar.. dualarım ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Eft telkin cd indir izle İstanbul Eft nerededir kimdir Eft çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Eft hipnoz Eft olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Eft hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Eft kuantum düşünce kitap haberi

EFT HAKKINDA

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-09-2007, 09:19 AM   #71 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: EFT HAKKINDA

keops hedefini ve tarihini özelden yazıver...istediğin reiki olsun..dilin söylesin lafı bile olmaz

turgayım çocuğum aynı şey senin içinde geçerli..madde için reiki dendiği zaman insanlar biraz duruyorlar ama..reiki mutlu olmamızı ve yaşam yolunda yürümemizi destekler...küçük hedeflere çabuk ulaşalımki..gelişmemizin önünde durmasınlar..
dualarım ve kanal olduğum enerji sizinle..sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 05-09-2007, 09:54 AM   #72 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point

Hayal abla sana özelden atacağım mesajı az kalsın buraya atıyodum
Alt 05-09-2007, 10:44 AM   #73 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

Hayal abla en derin saygılarımla önünüzde şapka çıkartıyorum
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2007, 11:33 AM   #74 (permalink)
hayalayaz
Guest

ilahi turgay güldürdün beni...keops deep peat konusunda bildiklerini paylaşırsan sevinirim..bana bu konu çok soruluyor..ama az bilgili olduğum ve hiç bilmediğim konularda söz söylemeyi sevmiyorum hiç olmazsa insanları yçnlendirecek yerim olsun.. isim ve soy ad yazdığınız anda listemde yeriniz ayrıldı...saygılar
Alt 05-09-2007, 11:39 AM   #75 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

hayal abla size deep peatle ilgili döküman göndereyim pdf şeklinde
birde bu konuda bir kitapda var ganj yayınlarından çıkmış
p.e.a.t yazarı zivorad mihajlovic slavinski
ayrıca msndende ayrıntıları yazarım
çeşitli sitelerden çıkmış peatle ilgili konularıda gönderebilirim
diğer arkadaşlarada hedeflere ulaşma konusunda öğrendiğim çeşitli teknik bilgileri inşallah bu sitede vereceğim hep beraber hedeflere doğru yürüyelim
Alt 05-09-2007, 12:35 PM   #76 (permalink)
Üsteğmen

109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
keops Nickli Üyeden Alıntı
hayal abla size deep peatle ilgili döküman göndereyim pdf şeklinde
birde bu konuda bir kitapda var ganj yayınlarından çıkmış
p.e.a.t yazarı zivorad mihajlovic slavinski
ayrıca msndende ayrıntıları yazarım
çeşitli sitelerden çıkmış peatle ilgili konularıda gönderebilirim
diğer arkadaşlarada hedeflere ulaşma konusunda öğrendiğim çeşitli teknik bilgileri inşallah bu sitede vereceğim hep beraber hedeflere doğru yürüyelim
bende döküman möküman hepsini istiyom banada gönder ne varsa
Alt 05-09-2007, 12:55 PM   #77 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

tamam göndeririz ama yavaş git turgay bu hızla duvara çarpabilirsin 44
önce eftyi azda olsa bilen ve deep peat konusunu öğrenecek arkadaşların zivorad ın kitabını okuyup bir temel edinmelerini tavsiye ediyorum
peat 3 temel noktaya dokunarak yapılıyor kaşın başı gözün yanı ve gözün altı diğer meridyen noktalarına gerek yok
ve hassas nokta ya da karete noktası kullanılmıyor ben noktası dediğimiz iki göğsümüzün arasındaki noktaya dokunup kabul cümlesini söyleyerek başlıyoruz .....ya rağmen kendimi kabul ediyorum/kendimi seviyorum v.b
1.noktaya eftde olduğu gibi parmak uçlarmızı koyup negatif duyguyu iyice hissediyoruz ve sonra bir derin nefes alıp ağızdan vererek o noktadan diğer meridyen noktasına geçiyoruz ve böylece duygu yok olana kadar bu şekilde devam ediyoruz ve olumlu duyguya ulaşıyoruz o duyguyu bedenimizden genişletip uzay boşluğuna kadar gönderiyoruz
buişlemleri yaparken zıt iki duygu çıkabiliyor mesela korku cesaret gibi
o zman ben noktasına gelip hem korku hem cesaret hissetmememe rağmen kendimi kabul ediyorum deyip bu iki duyguyu kutupsallıkları yok etme çalışmasıyla yok ediyoruz ve sonra af çalışması var ve böyle devam eden bi süreç zaman geçtikçe daha doyrucu bilgiler koyacağım şimdilik temel edinmeye bakın
Alt 05-09-2007, 01:12 PM   #78 (permalink)
Üsteğmen

87 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mügeee will become famous soon enoughmügeee will become famous soon enough

Alıntı:
Sevgili 25 emel deep peat eğitimimi tamamladım..
ayrıca hedeflere ulaşmayı sağlayan precision eğitimi aldım
bunların hepsi bir tam günde oldu
2.gün istanbulda gezdim,keyfini çıkardım meşhur eminönü balıkçısında balık ekmek yedim
şimdi memleketime geri döndüm..
öğrendiklerimi hergün 1 saat uygulamam gerekiyor
ve sizlerle gelişmeleri paylaşacağım
sağlıcakla

bu eğitimi ben de almayı düşünüyorum.. çok sevdiğim değerli bir ablam diyelim bu konuda bana uygulamalarda bulunmuştu fakat o dönem bu uygulama yapılırken _peat_ çok fazla konsantre olamama gibi bir problemim vardı yani duyguyu çok yaşayamadığım için çok faydasını göremedim ya da faydası olduysa da farkedemedim.gerek eft gerekse peat'in kitapları ben de mevcut fakat özellikle peat kitabının uygulama adına yetersiz olduğu kanısındayım ki zaten kitapta da seminerlere ek olduğu belirtilmiş.. neyse bu konuyla ilgili eğitimi kimden aldığınızı merak ediyorum,slavinski'nin Türkiyedeki vekili olarak bir bayanın varlığını biliyorum ama hiç görüşmedim o bayanla.. bu konuda biraz bilgi verirsen sevinirim.. ayrıca uygulamalarından hissedilir yararlar görüyor musun dusun ve de ben de o sertifikadan almak istiyorum ya
elinizdeki dökümanlardan ve sizin bizzat deneyimlerinizden haberdar ederseniz sevinirim.. saygılar sevgiler..
Alt 05-09-2007, 03:52 PM   #79 (permalink)
cnb
Üsteğmen

62 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cnb is an unknown quantity at this point

merhabalar arkadaşlar,
daha önce de belirtmiştim, kilo verme, öfke kontrolu gibi olumsuzluklar için eft
uyguladım ve çok faydasını gördüm.
ama saç koparma alışkanlık/tik ne denilirse işte onun için uyguluyorum ama bana mısın demiyo
tekrar araştırdım ve bu konuda PR (Psychological Reversal) yaşadığımı anladım.
peki PR 'nin üstesinden yine EFT ile gelebilirim mi?
ya da ne yapmam lazım,
lütfen bilen birileri cevap versin yoksa kel kalıcam

şimdiden teşekkürler
cnb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2007, 04:14 PM   #80 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

Alıntı:
mügeee Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
Sevgili 25 emel deep peat eğitimimi tamamladım..
ayrıca hedeflere ulaşmayı sağlayan precision eğitimi aldım
bunların hepsi bir tam günde oldu
2.gün istanbulda gezdim,keyfini çıkardım meşhur eminönü balıkçısında balık ekmek yedim
şimdi memleketime geri döndüm..
öğrendiklerimi hergün 1 saat uygulamam gerekiyor
ve sizlerle gelişmeleri paylaşacağım
sağlıcakla

bu eğitimi ben de almayı düşünüyorum.. çok sevdiğim değerli bir ablam diyelim bu konuda bana uygulamalarda bulunmuştu fakat o dönem bu uygulama yapılırken _peat_ çok fazla konsantre olamama gibi bir problemim vardı yani duyguyu çok yaşayamadığım için çok faydasını göremedim ya da faydası olduysa da farkedemedim.gerek eft gerekse peat'in kitapları ben de mevcut fakat özellikle peat kitabının uygulama adına yetersiz olduğu kanısındayım ki zaten kitapta da seminerlere ek olduğu belirtilmiş.. neyse bu konuyla ilgili eğitimi kimden aldığınızı merak ediyorum,slavinski'nin Türkiyedeki vekili olarak bir bayanın varlığını biliyorum ama hiç görüşmedim o bayanla.. bu konuda biraz bilgi verirsen sevinirim.. ayrıca uygulamalarından hissedilir yararlar görüyor musun dusun ve de ben de o sertifikadan almak istiyorum ya
elinizdeki dökümanlardan ve sizin bizzat deneyimlerinizden haberdar ederseniz sevinirim.. saygılar sevgiler..
Türkiyede 3 tane yetkili kişi var benim bildiğim
güneş tan akdoğan ve kızı
birde benim eğitim aldığım sevgili bülent altınkaya hocam
sertifika veriliyor isteyene
onlar bu eğitimi tekniği yaratan zivorad hocadan almışlar
aslında nlp kurslarına göre çok daha ucuz kısa ve etkili
ama teknikte biraz ustalaşmak gerekiyor ve günlük uygulama yapmak
eğitimin faydası kısaca şöyle:
Deep PEAT ve Deep PEAT 3: Deep PEAT yöntemi, yaşadığımız olaylar nedeniyle oluşmuş olan, duygusal ve düşünsel sıkıntılarımızı çok etkili bir şekilde dönüştürme tekniğidir. Vücuttaki enerji meridyenlerini ve nefes'i kullanır. Bununla beraber, duyguların temelini oluşturan zıtlaşmış durumları temizler. Ör: Öfke ve Sakinlik gibi... Bu zıtlıklar temizlendiğinde, huzur, neşe ve akış hali kişinin hayatına kök salar.
Deep PEAT 3 yöntemi ise, olumsuz duygular boşaltıldıktan sonra istenilen karakter yapısının entegrasyonunu sağlar. Entegre olan yapı, kişide doğal bir süreç olarak ortaya çıkar. Örneğin: Deep PEAT kullanarak belli bir durumda ki korku boşaltıldıktan sonra Deep PEAT 3 kullanılarak cesaret ve atılganlık karakteri entegre edilir. Böylece oluşan boşluk pozitif etkiyle doldurulup, korkunun tekrarlaması imkansız hale getirilir.

Bookmarks