Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Eft

Uyarılar

Eft eft tapping, eft, eft emotional, eft gary craig, eft emotional freedom, eft practitioners, eft manual, eft videos, eft transfer, eft ıban

EFT HAKKINDA

Alternatif Kişisel Gelişim ve Eft EFT HAKKINDA Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ben de buradan okuyup hemen kitabı sipariş ettim ve dün elime aldım. şimdilik sadece neyin ne olduğunu ve tekniğin ne şekilde işlediğini okudum. uygulamaya geçmeden önce buradaki yorumları tekrar okuyayım dedim. ben de hayırlı haberler veririm inşallah bu arada son ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Eft telkin cd indir izle İstanbul Eft nerededir kimdir Eft çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Eft hipnoz Eft olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Eft hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Eft kuantum düşünce kitap haberi

EFT HAKKINDA

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-07-2008, 01:03 PM   #111 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
heraaa is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: EFT HAKKINDA

ben de buradan okuyup hemen kitabı sipariş ettim ve dün elime aldım. şimdilik sadece neyin ne olduğunu ve tekniğin ne şekilde işlediğini okudum. uygulamaya geçmeden önce buradaki yorumları tekrar okuyayım dedim.
ben de hayırlı haberler veririm inşallah
bu arada son yazan arkadaşım. nerelere vurman gerektiği kitapta anlatılıyor.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

heraaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2008, 03:40 PM   #112 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
17 Mesajinıza toplam 59 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
McDaniel is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar daha önce verildi mi bilmiyorum ama Dr. Bülent Uran'ın sitesinde eft uygulamalarıyla ilgili çeşitli videolar mevcut.

http://www.eft-turk.com/
Alt 06-10-2008, 11:16 AM   #113 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
11 Mesajinıza toplam 48 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meraley will become famous soon enoughmeraley will become famous soon enough

selam arkadaşlar söylediğiniz kitabı aldım kendimde uyguladım herşey çok güzel ancak benim 8 yaşında bir kızım var karanlıktan ve böceklerden korktugu için geceleri ışık yanık vaziyette uyumak istiyor.Ablasıyla aynı odayı paylaşmak zorunda olduğu için bu sorun oluyordu.(ablamız çok idare etti)Hipnozla karanlık korkusunu yenmeye çalıştık şimdi holün ışığı sabaha kadar açık böcek fobisinden hala sorunluyuz eft yöntemini öğrendikten sonra bunuda denedim yaklaşık 1 aydır gece yatmadan önce karanlık korkusuna ve böcek fobimize eft yapıyoruz ama halen sorun yaşıyoruz acaba yanlış mı yaoıyorum kitaptaki bilgileri uyguluyorum ama olmuyor sorunun kaynagı başka birşey mi acaba diyorum her 2 kızımıda aynı şekilde hiçbirşeyden korkutmadan büyüttüm hani çocuklar söz dinlesin diye korkuturlarya biz hiç korkutmadık kızlarımızı büyük kızım hiçbirşeyden korkmaz karanlığın içine dalar ama küçükle bu problemi halledemedim nerde yanlış yaptım bilemiyorum acaba eft için bir uzmandan mı yardım almalıyım lütfen bana yardım edin
meraley isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2009, 07:24 PM   #114 (permalink)
Teğmen

yesıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 18
69 Mesajinıza toplam 264 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yesıl is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: EFT HAKKINDA

skorpy nasıl indirebilirim kitabı yardımcı olurmusun
yesıl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2009, 11:39 PM   #115 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 164
166 Mesajinıza toplam 1,153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nice

Nikken Japonların ürettiği ve hebilife tarzı satışı yapılan saadet zincirivari bir sistem. Eleman ilanı ile topladıkları insanlara ürünleri sattıktan sonra işe başladınız, hadi sizde ilan verin, sizde eleman toplayın ürün paketi satıp kazanın bizi kazandırın diyenlerin oluşturduğu bir çalışma sistemi. yeşimcimcözün Networkeft ve ya eftnetwork isminde bir sitesi daha var. Orada Nikken hk.da anlattıklarından anladığım buydu..

Alıntı:
berkeberk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cumartesi günü kitabı aldım. ayrıca yeşimcimcoz'un sitesinden kitabıda indirdim. ama daha bakamadım. bi de yeşimcımcoz'un sitesinden mail geldi.

"Yeşim Cimcoz <yesim@cimcoz.com> bana adlı alıcılara
ayrıntıları görüntüle 11 Ağu (2 gün önce)

Bu e-posta 'Yeşim Cimcoz' tarafından gönderildi Mesaj: Herkese merhaba, Tatile çıkıyorum...Bodrumun güneşine, denizine, havasına teslim edeceğim kendimi...biraz dinlendikten sonra İzmir'de olacağım... İzmir'de yaşıyorsanız...Nikken hakkında bilgi almak istiyorsanız ben büyük bir olasılıkla 18 Ağustos Cumartesi günü İzmir'de olacağım. İlgilenen birkaç kişi ile buluşmaya geliyorum. Sizde bizi katılmak ve Nikken hakkında bilgi edinmek isterseniz lütfen beni 0533 715 09 33'ten arayın veya yesimcimcoz@gmail.com adresine yazın. Ön bilgi için aşağıdaki link'leri izleyebilirsiniz: www.yesimcimcoz.com/Sunum/Yasam.ppt www.yesimcimcoz.com/Sunum/Kaliteliyasam.ppt www.yesimcimcoz.com sitesinin ön sayfasının altında Wellness yazan yazıya tıklayın ...oradan İngilizce bir kısa film izleyebilirsiniz. Sevgiler Yeşim "

ndeir bu nikken. izmirde oturupta ilgilenen olabilir.
hayathan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2009, 11:43 PM   #116 (permalink)
Üsteğmen

166 Mesajinıza toplam 1,153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nice

Alıntı:
YAZGÜLÜ_81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Mustang, diz ağrından bahsetmişsin ya ," hayal mühendisliği" isimli kitabı okumanı tavsiye ederim,o kitapta bizlerin bazı olaylar karşısında , psikolojik yönden etkilenip, bunu fiziksel olarak yaşadığımız anlatılıyor , ben ilgi ve beğeniyle okudum, gerçekten güzel bir kitap, bizler içimizde neyi bastırırsak , ya da neye öfke duyup , kabullenemezsek, neye direnirsek , bu bize fiziksel rahatsızlık olarak geri dönebiliyor, sağlıklı, mutlu huzurlu günler geçirmen dileğiyle
Diz ve eklem ağrısı hayatımızda adım atmak istemediğimiz yönlere olan dirençlerimizi gösteriyor. Mesela sevmediğiniz bir işte çalışıyorsunuz ve ne yazıkki çalışmak zorunda olduğunuzu hissediyorsunuz. Bu olumsu hislerinizi bilinçaltınız alıyor ve bunu alarm olarak vücudunuza gönderiyor. Hangi organla ilgili ise isteksizliğiniz ağrı ve sancı olaak size geri dönüyor. Geçmiş olsun..
Alt 10-09-2009, 11:45 PM   #117 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
turgay0101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya bu semineri videoya falan alıp siteye verseni nasıl olur izmirsel değilde sitesel bir paylaşım olur hiç olmadı ses kaydı yapın bari biz de istifade edelim yahu
Aslında online internetten seminer yapan ve/veya o seminerleri CD ye kaydedip satışa sunan organizasyonlar var. Diğer illerdeki katılımcılar böylece o seminerlerden mahrum kalmamış oluyorlar..

İyi fikir aslında.. :D
Alt 30-01-2010, 05:49 PM   #118 (permalink)
Teğmen

menis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 114
29 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
menis is an unknown quantity at this point

Alıntı:
skorpy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
izumi senin adına çok sevindim değişimleri göreceksin ve bana hak vereceksin
bu yöntem gerçekten çok etkili alıp okuduğunuzda bana hak vereceksiniz benim takıntılarım vardı
aslında saçmaydı ama ben sürekli düşüğnürdüm ve bu yanlış hatırlamıyorsam 5 veya 6 cı gün hala bir kere düşünmedim kara kara tabiki eft anıları asla
silmiyor bence kötü duyguları boşaltıyor ben bile bana olanlara hala inanamıyorum muhteşem ayrıca bende panik atak ta vardı ve yok oldu gitti o korkular sanki silindi gitti mutluluğumu tarif edemem size ve atakan beye tekrar teşekkürler bize böyle güzel bir sitede yazmayı nasip ettiği için ve bir ricam atakan bey bu eft hakkında sizde birşeyler yaparsanız sevinirim
gerçekten işe yarıyor mu skorpy,burdaki telkinli mp3'ler bile o kadar hemen işe yaramıyor çünkü eski düşünceleri kırmak ve yerine yenilerini eklemek zaman alır kişiden kişiye değişir tabi ama bu kadar kısa sürede değişmen belki inançla alakalı olabilir ne dersin?
menis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks