Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Eft

Uyarılar

Eft eft tapping, eft, eft emotional, eft gary craig, eft emotional freedom, eft practitioners, eft manual, eft videos, eft transfer, eft ıban

EFT HAKKINDA

Alternatif Kişisel Gelişim ve Eft EFT HAKKINDA Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Keops isimli arkadaşım, Derin peatla ilgileniyorum. Bu konuda Slavinski'nin kitabını okudum. Derin peat seviyesi ile ilgili detayları diyalog şeklinde örneklendirip açar mısın? Bunu kendime uygulamak istiyorum. Bu konuya o kadar merak sardım ki derin peat ve derin peat 3 ü ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Eft telkin cd indir izle İstanbul Eft nerededir kimdir Eft çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Eft hipnoz Eft olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Eft hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Eft kuantum düşünce kitap haberi

EFT HAKKINDA

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-02-2008, 11:32 PM   #101 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bilgikariyeri is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Derin Peat HAKKINDA

Keops isimli arkadaşım,
Derin peatla ilgileniyorum. Bu konuda Slavinski'nin kitabını okudum. Derin peat seviyesi ile ilgili detayları diyalog şeklinde örneklendirip açar mısın? Bunu kendime uygulamak istiyorum. Bu konuya o kadar merak sardım ki derin peat ve derin peat 3 ü mutlaka öğrenip kendime uygulamalıyım. Temel kutupsallıklarımı öğrenmeyi çok arzuluyorum. Günlerdir düşünüyorum belk,i beynim bunu bulacak diye.içimde dirençli bir kutupsallık var. bunu biliyorum. sürekli şu mu bu mu arasında kalıyorum.ancak bulunduğum şehirden kımıldamam mümkün değil. Rica etsem tecrübenizi ve bilginizi benimlede paylaşır mısınız? Sevgiyle Kalın

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bilgikariyeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-02-2008, 06:04 PM   #102 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: EFT HAKKINDA

Bende eft'ye merak saranlara katıldım.Mürüvvet Muratın kitabını okuyorum .Sedona yönteminin kitabını aldım.Peat kitabımda bu gün geliyor.Ayrıca Hayal'ciğimde yardımcı oluyor.Öncelikle geçmişle hesaplaşıp sorunlarımı halletikten sonra geleceğe yönelecegim.Kendime liste yaptım .Beni en çok üzen ,kıran inciten kişi ve olaylardan başladım.Benim meşur diz ağrıma yapıyorum .ağrım azaldı.Şimdilik bukadar diğer kitapları okuyunca deneyimlerimi yine yazarım.
Alt 28-02-2008, 08:54 PM   #103 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

eft güzel bi yöntem gerçekten çok sevdim.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-02-2008, 12:29 AM   #104 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point

Sevgili Mustang, diz ağrından bahsetmişsin ya ," hayal mühendisliği" isimli kitabı okumanı tavsiye ederim,o kitapta bizlerin bazı olaylar karşısında , psikolojik yönden etkilenip, bunu fiziksel olarak yaşadığımız anlatılıyor , ben ilgi ve beğeniyle okudum, gerçekten güzel bir kitap, bizler içimizde neyi bastırırsak , ya da neye öfke duyup , kabullenemezsek, neye direnirsek , bu bize fiziksel rahatsızlık olarak geri dönebiliyor, sağlıklı, mutlu huzurlu günler geçirmen dileğiyle
Alt 06-04-2008, 05:34 PM   #105 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 134
169 Mesajinıza toplam 952 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Baris is an unknown quantity at this point

Merhaba,
Ben Derin Peat yöntemini öğrenmek istiyorudum. Araştırdım ama nasıl yapılacağını öğrenemedim. Peat adlı kitabı okudum ama onda Derin Peatı fazla ele almamış. Öğrenci olduğum için şehir dışına çıkıp seminerlere falan katılabilmem mümkün değil. Bunu nerden öğrenebilirm ya da bilen varsa yardımcı olabilir mi? Yardım ederseniz çok çok sevinirim.
Baris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-04-2008, 07:09 PM   #106 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

Alıntı:
pileterya Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba,
Ben Derin Peat yöntemini öğrenmek istiyorudum. Araştırdım ama nasıl yapılacağını öğrenemedim. Peat adlı kitabı okudum ama onda Derin Peatı fazla ele almamış. Öğrenci olduğum için şehir dışına çıkıp seminerlere falan katılabilmem mümkün değil. Bunu nerden öğrenebilirm ya da bilen varsa yardımcı olabilir mi? Yardım ederseniz çok çok sevinirim.
forumda deep peat balığının altında hayal abla bu konudaki notları koymuş
oradan bakabilirsin limkini şimdi hatırlamıyorum
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-04-2008, 08:15 PM   #107 (permalink)
hayalayaz
Guest

sevgili pileterya ben senin buradaki mail adresine, notları gönderdim..yinemi beceremedim yaaaaaaaaaaa.. dusun
Alt 07-04-2008, 08:31 PM   #108 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 134
169 Mesajinıza toplam 952 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Baris is an unknown quantity at this point

mailinizi aldım. Yardımlarınız için gerçekten çok teşekkür ederim.
Baris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2008, 02:46 AM   #109 (permalink)

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
reredan is an unknown quantity at this point

FT - Emotional Freedom Technique, yani Duygusal Özgürleşme/Arınma Tekniği Amerikalı bir mühendis ve NLP uzmanı olan Gary Craig' in, Amerikalı klinik psikolog Roger Callahan' in (Thought Field Therapy) Düşünce Alanı Terapisi' nden yola çıkarak geliştirdiği bir yöntemdir.

Roger Callahan normal psikoterapinin yanı sıra doğu felsefelerini ve tekniklerini de uzun yıllar araştırır. Su fobisi olan bir hastasını tedavi ederken hastanın, "Suyun düşüncesi bile midemi bulandırıyor!" demesi üzerine Roger Callahan' ın aklına, hastasının mide ile doğrudan bağlantılı meridyenine hafifçe vurmak fikri gelir. Hemen gözün altındaki bu meridyene yapılan vuruştan sonra hastanın mide bulantısı geçtiği gibi şaşırtıcı bir sonuç ortaya çıkar. Bir buçuk yıldır süren tedavi boyunca ilerleme kaydedilemeyen su fobisi, ortadan mucizevi bir şekilde kalkmıştır! Hatta buna inanamayan Callahan, hastaya en yakındaki havuza gitmeyi teklif eder ve daha önce suyun yakınına gidemeyen hasta, havuz suyuyla sevinç içinde yüzünü yıkar.

Vücuttaki meridyen sistemi üzerine kurulu bu metot, "Thought Field Therapy" yani Düşünce Alanı Terapisi adıyla bilinmektedir.

Callahan' in bu buluşundan yirmi yıl kadar sonra, Gary Craig, Callahan' ın tekniğini daha sadeleştirip, kolay kullanılabilir hale getirir ve Duygusal Arınma Tekniği - EFT de böylece ortaya çıkar.

DUYGUSAL ARINMA TEKNİĞİ NEDİR?

Geçmişte yaşadığımız bir olayın bıraktığı duygusal kayıtlardan ve izlerden, parmaklarımızı kullanarak, birkaç dakikada arındırabileceğimiz, zihnimizi vücudumuz vasıtasıyla iyileştirebileceğimiz bir terapi yöntemidir.

Kişi kendi kendine uygulayabilir, uygulaması oldukça basittir ve diğer terapi yöntemlere nazaran sonuçları çok daha hızlı alınır. Soruna bağlı olarak başarı oranı %85-97 arasındadır.

Nasıl Uygulanır?

Bedenimizin yaşam kaynağı enerji, meridyen adı verilen ve kendileri de enerjiden oluşan kanallar ile bedene yayılır ve tüm sistem tarafından kullanılır. Enerjinin sürekli ve düzgün aktığı, yüksek olduğu zamanlar bizim her bakımdan sağlıklı olduğumuz zamanlardır.

Yaşadığımız üzüntü, korku, öfke gibi olumsuz duygular meridyenlerin tıkanmasına sebep olur.

Duygusal sorunu tespit edip, ona odaklanıp ve sonra da bu odaklanma sırasında vücudumuzdaki meridyen noktalara parmak uçlarımızla, belli sayılarda hafif hafif kısa vuruşlar yaparak kanallardaki aksamaları, kesilmeleri giderebiliriz. Bunu uygulamak sadece birkaç dakika alır. Her an her yerde, kendi kendine uygulanabilir.

EFT anlık sorunlardan, köklü ve derin problemlere kadar her konuda uygulanabilir, birçok eski ya da yeni duygusal sorun bir saatten az bir sürede tamamen iyileşebilir. dusun
reredan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2008, 02:08 PM   #110 (permalink)
Üsteğmen

disik82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
89 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
disik82 is an unknown quantity at this point

tamam da nerelere vuracağımız kitapta belirtiliyor mu?ya da şöyle sorayım, duygusal sorunumuza göre nereye vuracağımızı kitabı okuduktan sonra öğrenebiliyor muyuz?
disik82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks