Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız

Uyarılar

Atakan Sönmez'in (Hayatimdegisti) Doğum Günü Partisi ..

Serbest Kürsü ve Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız Atakan Sönmez'in (Hayatimdegisti) Doğum Günü Partisi .. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Atakan bey, doğum gününüzü kutlar, hayatın nice mutluluklarının sizin yanınızda olmasını temenni ederim :) saygılar.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız telkin cd indir izle İstanbul Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız nerededir kimdir Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız hipnoz Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız kuantum düşünce kitap haberi

Atakan Sönmez'in (Hayatimdegisti) Doğum Günü Partisi ..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-10-2009, 12:07 AM   #21 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 673
413 Mesajinıza toplam 1,740 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Houner will become famous soon enoughHouner will become famous soon enough
Post Cevap: Atakan Sönmez'in (Hayatimdegisti) Doğum Günü Partisi ..

Atakan bey, doğum gününüzü kutlar, hayatın nice mutluluklarının sizin yanınızda olmasını temenni ederim :)
saygılar..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Houner isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2009, 12:55 AM   #22 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Atakan Sönmez'in (Hayatimdegisti) Doğum Günü Partisi ..

Alıntı:
MehmeT ÇakmaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Atakancım, öncelikle şunu söylemek isterim ki, sevdiğim ve güvendğim, ince düşünceli ve yardımsever, çok saygılı kişiliğe sahip bir dostsun. Umarım gönlünce bir hayat sürersin.

Ayrıca doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşında yeniliklerle dolu bir hayatın kapılarını aralaman temennilerimle.super

Mutlu Yıllar...

Mehmet cim aynı şeyleri hatta daha fazlasını bende senin için düşünüyorum...
Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mehmet'ciğim,yine her zamanki gibi bir hayatim değişti geleneği daha bozulmadı..

Ve erken bir doğumgünü partisi kutlanmaya başladı..

Ben de kendisinin doğumgününü kutluyorum,nice senelerde pekçok kişinin hayatını değiştirmesini diliyorum..

2080'e kadar hep birlikte..

Hayatınız boyunca sağlık,mutluluk,bolluk ve başarılar hep sizinle olsun..

Nice senelere..
2100 demiştik diye hatırlıyrum..Size de özellikle şu son zamanlarda ki desteğiniz katilimlariniz için teşekkürler..

Alıntı:
fenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Atakan Bey,

Doğum gününüz kutlu olsun.Yeni yaşınız size sevgi,huzur,sağlık ve bolluk getirsin.
En içten dileklerimle,Fenn
Bu kadar güzel dilekleri aldıktan sonra bu senemin en iyi senem olacağını düşünüyorum

Alıntı:
WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
doğum gününüz kutlu olsun atakan bey :))

Çok teşekkür ederim Wampirella
Alıntı:
suzzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
nice yıllara atakan bey...

doğum gününüz kutlu olsun..mutluluğun sağlığın bolluğun ve bereketin daimi olduğu uzun bir yaşam diliyorum size...

ve tüm sevdiklerinizle hep birlikte...

Çok güzel dilekler hep beraber nice senelere Sultan hn
Alıntı:
pisimbat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
atakan'cım doğum gününü kutluyorum sevdiklerinle huzur ve sağlık içinde nice yaşlar geçirmen dileğimle
Değerli Pisimbat sitemizin kedisi çok teşekkürler.

Alıntı:
cigdemmm1977 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Doğumgününüz kutlu olsun.
Nice nice sağlık , mutluluk , bolluk , bereket dolu yıllar dilerim.
Teşekkür ediyorum Çiğdem hn size de bolluk sağlık dolu seneler

Alıntı:
blue jaloon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Happy Birthday To You:))
Alıntı:
aysegul_tirtil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canımmm dogum günün kutlu olsun .nice yıllara
Nice seneleri hep birlikte kutlarız insallah...

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

mutlu yıllar sanaaa

sevgili Atakan Beycim..

iyi ki doğdunuz.. iyi ki varsınız..

hem benim hem de binlerce dostumuzun yaşamına ışık oldunuz,, olmaya da devam ediyorsunuz..

bana / bize kattığınız tüm güzellikler için size tekar teşekür ederim..

hep birlikte nice mutlu günlerinizi kutlamak dileklerimle..

yeni yaşınızın;
sevdiklerinizle birlikte harikulade güzellikleri kolaylıkla yaşamınızda tezahür ettirmesiniz dilerim..

güzel yüreğinizden geçen tüm dilekleriniz an'ın içinde gerçek olsun...

sevgiler..
Shamanic'e ayrıca teşekkür ediyorum.Bu sitenin oluşumundan itibaren çok değerli katkıları için iyi ki bizlerlesin.Bu sitede bir çok şey ondan parçalar içeriyor.Bir çok şeyi farkında olarak yada olmayarak bana öğreten insan
Alıntı:
MuminOKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Atakan Bey; Sağlık, Mutluluk, Huzur, Bolluk ve Bereket Dolu Nice Yıllar Dilerim. Bunu Kutlamalıyız :)

Mümin'cim burada da patlatmış Şampanyayı..Ne zamandır görüşemedik en kısa zamanda görüşmek üzere...
Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Böyle kuru kuru kutlamayla olur mu bilemiyorum Ama sana sözüm var doğum gününle ilgili unutmadım :)

Sen her şeyden önce mükemmel bir dostsun, harika bir arkadaşsın. İyi ki yollarımız kesişmiş ve iyi ki tanımışım seni. Güzel yüreğinde bana da yer verdiğin için çok teşekkür ederim sana.

Kendi doğum günümde yazdığım şarkıyı sana armağan ediyorum

Nice mutlu yıllara Atakan'cım.

Huzurla, sağlıkla, bol bol bolluk ve bereketle uzuuuuuun bir ömür geçirmeni dilerim.

2100 yılındaki doğum gününde söz sana bir araba alıcam :)

Sevgiler.

Evet o doğum günü şarkısı aklıma geldikçe gülümserim bana da hediye ettiğin için ayrıca teşekkürler
Alıntı:
yarimistanbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Atakan bey dogum gününüz kutlu olsun,nice mutlu yıllara
Teşekkür ederim sizinle telefonda konuşmuştuk bir kaç kez hatırladığım sesinizin çok karizma olduğu..Şansınız bol olsun

Alıntı:
serpil22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Atakan bey yeni yaşınızın her anınıza sağlık huzur mutluluk bolluk ve bereket getirmesini dilerim..doğum gününüz kutlu olsun nice mutlu yıllara

Serpil hn sizi daha çok görmek istiyoruz sitede şu sıralar pek yoksunuz.Hepimizin üzerine bolluk bereket sağlık olsun.
Alıntı:
Pamukk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Atakan Bey, doğumgününüzü en güzel dileklerimle kutluyorum...Yeni yaşınız size şans,bolluk bereket huzur getirsin ..O kadar çok kişiye hayatını değiştirme şansı verdiniz ki..Sizi tanımamız ,bu siteyi tanımamız hayatımızı değiştirdi ..Gerçekten istersek ve sorumluluk alırsak...Hep birlikte burada büyüdük ve geliştik,herşey için sonsuz teşekkürler..

Sevgiyle nice yıllara
Bazı şeylere vesile olduysam ne mutlu...

Alıntı:
pembe mutluluk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Atakan Bey doğum gününüz kutlu olsun.Sağlık,bolluk,bereket getirsin.İyi ki varsınız.
Bu sene hiç hasta olmayacağım sağlıklı neşeli bir yıl olacak bu kadar içten dilekten sonra
Geçen yıl da hasta olduğumu hatirlamiyorum.Burada yazan yazmayan sessizce takip eden sizler gibi değerli üyelerimizin sayesindedir hepsi

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
nice yıllara sağlıkla mutlukla geçirmeniz dileğiyle
Bengusu sağlık dileğin için teşekkür ediyorum daha ne istenir ki...
Alıntı:
gülpor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Atakan bey ,doğum gününüz kutlu olsun...hayatınıza mutluluk ,bolluk ,sağlık ve güzelliklerin akması dileğiylee...
Size de aynı dilekleri diliyorum Gülpor.Hep birlikte sağlıklı mutlu yıllar.

Alıntı:
banuh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
atakan beyciğim, iyi ki doğmuşsunuz, iyi ki aynı zaman dilimine denk gelmişiz, yoksa ben bu hayatla nasıl baş ederdim:)yeni yaşınız kutlu olsun...bizlere ışık oldunuz, tüm hayatınız ışıkla dolsun...mutlu yıllar...
Banuh ne diyeceğimi bilemedim bu güzel sözlerin için

Alıntı:
cent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Atakan Bey ,doğum gününüz kutlu olsun ...Hayatın güzellikleri sizinle her an buluşsun.
Çok teşekkür ediyorum.Size ailenize oğlunuza bu dilekler katlanarak geri dönsün

Burada yazan yazamayan facebookta yazan özel mesaj atan telefonla arayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum...

Tüm güz
el dilekleriniz katlanarak geri dönsün...2100 yılında da burada buluşmak üzere.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2009, 08:51 AM   #23 (permalink)
Üsteğmen

bayşegül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,788
501 Mesajinıza toplam 3,169 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to behold

selam Atakan bey,
ben biraz geç kaldim..
yine de kutlamak istedim
iyiki dogdunuz ....huzur saglık bolluk bereket dolu nice nice yıllar diliyorum
bizlere ışık oldunuz size ışık verenlerinizde çok olsun...
her anınız güzelliklerle dolu geçsin
bu güzellikleri bizlerle paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederim
sevgiyle kalın....
bayşegül isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2009, 12:02 PM   #24 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Sevgili Atakan,

Hayallerinin hedeflere, hedeflerininde yepyeni başarılara dönüştüğü bir yaş dilerim.
Mutlu yıllar, iyi ki doğdun.

Sevgiler
Mert ÖLÇER

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2009, 12:43 PM   #25 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

Yeni yaşınızın bol sürprizli geçmesini diliyorum. iyi ki doğdunuz Atakan bey. Mutlu Yıllar

Alt 12-10-2009, 01:35 PM   #26 (permalink)
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold

text_224.gif
Atakan bey yeni yaşınızın huzur ve sağlık getirmesi dilerim mutlu yıllara...
Alt 12-10-2009, 01:43 PM   #27 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

Atakan Bey DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU ,Mutluluğunuz nisan yağmurları kadar bol olsun.İyi ki varsınız...
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks