Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız

Uyarılar

Redflowers "iyiki doğdun"partisi

Serbest Kürsü ve Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız Redflowers "iyiki doğdun"partisi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Belgin'cim canım benim hayatında ki her gün bugünkü kadar kadar güzel ve pırıl pırıl olsun.Hayatın boyunca herzaman gülmeni dilerim.DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.Herşey gönlünce neşe ,mutluluk içinde gerçekleşsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle…Birlikte daha nice yaşlara Belgin'cim... Bunlarda hediyelerin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız telkin cd indir izle İstanbul Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız nerededir kimdir Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız hipnoz Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız kuantum düşünce kitap haberi

Redflowers "iyiki doğdun"partisi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-04-2009, 12:05 AM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light
Standart Redflowers "iyiki doğdun"partisi

Belgin'cim canım benim hayatında ki her gün bugünkü kadar kadar güzel ve pırıl pırıl olsun.Hayatın boyunca herzaman gülmeni dilerim.DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.Herşey gönlünce neşe ,mutluluk içinde gerçekleşsin.

Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle…Birlikte daha nice yaşlara Belgin'cim...

Bunlarda hediyelerin
...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2009, 12:08 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

yas_min - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 751
167 Mesajinıza toplam 1,141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to behold
Standart Cevap: Redflowers "iyiki doğdun"partisi

iYiKi DOGDUNNNNNNNNNNNNNNNNN
yas_min isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2009, 12:22 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough

Canim dogum gunun kutlu olsun..sevdiklerinle nice mutlu huzurlu saglikli yillar dilerim
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2009, 10:09 AM   #4 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Ben doğdum, ben doğdum, ben doğdum Sabahtan beri odanın içinde bunu şarkı haline getirmiş olarak hoplaya zıplaya söylüyorum, şımarma günüm bugün. Canım gülüm bitanem, Duru'cum partilerimin yegane dostu :) (tatlım beni bir ara hele, program var haberin var mı) çok teşekkür ederim canımcım. Seni seviyorum.

Yas_min cim, Su_Duru cum çok teşekkürler. İnşallah daha mutlu nice güzel yıllar hep bir arada kalalım.

Bugün 25 yılımın en güzel doğum gününü geçiriyorum desem yalan olmaz. Hiç kutlama yapmamıştım ben, ama şimdi İstanbul' da doğduğum büyüdüğüm yerde tüm canlarımlayım bugün.

Şimdilik çıkıyorum
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2009, 10:31 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

keskin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,355
246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold

Doğum günün kutlu olsun redflowers.
Yeni yaşın sana mutluluk, sağlık, huzur, sevgi ve barış getirsin.
DAHA İYİ
hissediyorum :)
keskin38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2009, 10:51 AM   #6 (permalink)
Teğmen

asya26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 78
107 Mesajinıza toplam 651 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the rough

Doğum günün kutlu olsun.. sevdiklerinle birlikte daha nice yaşlara....

asya26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2009, 10:51 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all

Belginciiimmmm doğum günün kutlu olsun.İyiki doğmuşsun, iyi ki varsın.

Uzunn ve sağlıklı ve huzurlu ve mutlu ve sevgi dolu ve ve ve :) Herşeyin gönlünce olacağı bir ömür diliyorum.Bütün güzellikler seninle olsun.Doğum günün kutlu olsuuunnn.

Free file hosting from File Den!
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2009, 11:55 AM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

canımcım bu ön kutlama akşama en güzel hediye ve pastaları eklemeyi ögrenip tekrar gelcem.
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2009, 01:12 PM   #9 (permalink)
Teğmen

SinanATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 193
137 Mesajinıza toplam 995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud of

Nice mutlu sağlıkllı huzurlu yıllara.. İyiki doğdun Belgin..
Alt 20-04-2009, 01:57 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,097
166 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really nice

Belgin hanım, doğum günün; bugune kadar yaşadıkalrın, rehber, yol göstericin olsun, bugunden sonran yaşayacakların, mutluluk, huzur, neşe,sevgiyle kucağına konsun, her zaman olduğun gibi ışıl ışıl cevrene aydınlatmanı, paylaşmanı her anın mutluluk,huzur,sağlık ,sıhat arkadaşların, dostların ve ailenle beraber mutlu yıllar diliyorum.. Herşeyin yeteri kadar istediğin herşey tam zamanında yanında, eklinde ve yüreğinde olmasını diliyorum. Sevgiiyle kalın. Her günün mucıze, süprizlerle dolu dolu geçsin canım benım...
umelihad isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
"iyiki, dogdun"partisi, redflowers