Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız

Uyarılar

2 kasım doğumgünüm(site arsız kedisi pisimbat)

Serbest Kürsü ve Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız 2 kasım doğumgünüm(site arsız kedisi pisimbat) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız efm yarın yani 2kasım benim doğumgünüm 41.yaşıma gireceğim hayırlısı ile ,kendine doğumgünü başlığı ilk açanda benim galiba sitemizde ehhh şımarttınız beni ne yapayım 44 hah diyeceksiniz i yahu pisimbat 41 yaşına giriyorsun bunca yıl ne halt ettin sorun sorun çekinmeyin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız telkin cd indir izle İstanbul Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız nerededir kimdir Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız hipnoz Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız kuantum düşünce kitap haberi

2 kasım doğumgünüm(site arsız kedisi pisimbat)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-11-2007, 03:31 PM   #1 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart 2 kasım doğumgünüm(site arsız kedisi pisimbat)

efm yarın yani 2kasım benim doğumgünüm 41.yaşıma gireceğim hayırlısı ile ,kendine doğumgünü başlığı ilk açanda benim galiba sitemizde ehhh şımarttınız beni ne yapayım 44
hah diyeceksiniz i yahu pisimbat 41 yaşına giriyorsun bunca yıl ne halt ettin sorun sorun çekinmeyin ilk 15 yılı çoçukluk serüveni içinde hay huyla geçirdim çok harika bir çoçukluk yaşadım ,akabinde lise haaytımda basketbolla tanıştım ve yaklaşım30 yaşıma kadar oyunculuk ve antranörlükle geçti ,herşey 30 sonra başladı annemi 32 yaşında kaybettim 34 yaşında depremle uyandım (şükür bir kaybım olmadı birçok dostumu kaybettim malesef)sonraki 5 yılım ise biraz istirahle geçrdim ,sonra ninemin rahatsızlığı ile meşkul oldum elimden geldiğince ,geçen yılda onu kaybettim ,kayıplar, kazançlar, iyiler ,kötüler ,doğrular, yanlışlar ,hüzünler ,sevinçler,gözyaşı ,kahkaha,kediler,deniz,sevnelerim ,sevdiklerim,dostlarım ,arkadaşlarım (çok az sayıda),alah şükür çok şanşlı bir insanım ben ,eh biraz savaşcı,asi,hırçın olduğumda aşikar yani,içimdeki çoçuk ve kedi dili ile yazılarımı yazmaya yaklaşık2007 mart ayında başladım bu site ile tanıştırdı bir dostum (öğretmenim )pek anlamam NLP,Reikiki,telkinlerden ,ben yaşam içinde tüm zorluklarına rağmen hep ayakta dimdik durmayı seçtim ,bakmayın tırmalarım dememe kendimi kormak için bile kıyamadım kimseye zarar vermeye kıyamam,oysa ben çok tırmık tekme yedim düştüm yuvarlandım ama hemen kalktım hem daha güçlü şekilde ,sizlere bir abla tavsiyesi asla bildiğiniz doğrulardan ve yolunuzdan vazgeçmeyin bildiğiniz yolda yürüyün engellere aldırmadan ,ve sizlere annemin bir sözünü hatırlatarak bitiriyorum sözlerimi ,kzım derdi herşerde bir hayır ,her hayırda bir şer vardır ,allahtan hep hayırlısı için dua et,bende öyle yapıyorum anne lafını dinliyorum .

ehhhh işte yaş 41 oldu darısı sizlerin başına herkes sevdikleri sevenleri ile güzel hayatlar sürsün ,yılmak pes etmek,asla yok yol nereye gidiyorsa seçenekleri gözden geçirin hiçbirşey tesadüf değil yaşantımızda bakmak görmek değildir ,duymak işitmek değildir,kendinize güvenin sadece,sevenlerinizden güç alın onlara güç verin ,bir çınar ağıcı gibi vakur olun tüm yaşamınızda .
yahu çenem düştü iyice haydi kutlamalar başlasın nerde havai fişeklerim pastam kedilerim şımarık ben
wave 44 super
ayyyyyyyyyyyyyyyy kalitemi bozduramayın benim hayde tırmık geliyor 44 dusun

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 01-11-2007, 05:40 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: 2 kasım doğumgünüm(site arsız kedisi pisimbat)

pisimbat nice nice sağlıklı yıllara.inşallah hep mutlu olursun.
iyi ki doğmuşun.yoksa kim tırmalardı bizi.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2007, 05:44 PM   #3 (permalink)
Paşa Site Kedisi

976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Alıntı:
üç_gömlek Nickli Üyeden Alıntı
pisimbat nice nice sağlıklı yıllara.inşallah hep mutlu olursun.
iyi ki doğmuşun.yoksa kim tırmalardı bizi.
Kötüyüm ben kötüyüm şaşkın şımarıklık yapar tepenize çıkarım sevimliyim tırmalarım
ben
mersi efm
Alt 01-11-2007, 05:47 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

ya sen hep iyi ol da biz şımarıklığa katlanırız merak etme.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2007, 05:51 PM   #5 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

oo pisii erkenciyiss
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2007, 05:57 PM   #6 (permalink)
Paşa Site Kedisi

Alıntı:
25emel Nickli Üyeden Alıntı
oo pisii erkenciyiss
ehh şımardım hem gece yarısından sonra 2 kasım oluyor değilmi yarın akşam belki giremicem ha bir gün önce ha bir gün sonra

artık ne klip hediye edicen sen düşün bakalım sezen fln ah istanbul fln gibi gibi
ayy hediyemi bile arsızca istiyorum eeehhhh bozdurmayın kalitemi ben sizi tırmalarım
Alt 01-11-2007, 05:59 PM   #7 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

mutlu yıllar güzel
yine kelimelerine öyle anlamlar yüklemişsin ki duygu damlacıkları olup gözlerimde biriktiler...

sevgilerinide üzüntülerinide hep derinden yaşamışsın .. bu öyle belliki aynılarını bizlerede aktarıyosun güzel yazılarınla...

yaşamın öyle çok mutlulukla dolsun ki taşkın sel olup aksın satırlarından bizlerede...

dediğin gibi hiç bir şey tesadüf değil... tıpkı burada olup birbirimize sahip oluşumuz gibi..
senin gibi bir tanıdığım için ben çok mutluyum.. iyiki varsın... nice senelere

sevgilerle ( seni kıskanan shaman )

Alt 01-11-2007, 06:01 PM   #8 (permalink)
su_oguz@hotmail.com
Guest

pisicim 2 saat sonra kutlayayım dedim bekleyemediiiiim....
sevgili arkadaşıııım nice nice yıllaaar sana....
dostlarınla sevdiklerinle mutlu ve sağlıkla veeeeeee,
hep berabeeeeeer....
Alt 01-11-2007, 06:06 PM   #9 (permalink)
Paşa Site Kedisi

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı
mutlu yıllar güzel
yine kelimelerine öyle anlamlar yüklemişsin ki duygu damlacıkları olup gözlerimde biriktiler...

sevgilerinide üzüntülerinide hep derinden yaşamışsın .. bu öyle belliki aynılarını bizlerede aktarıyosun güzel yazılarınla...

yaşamın öyle çok mutlulukla dolsun ki taşkın sel olup aksın satırlarından bizlerede...

dediğin gibi hiç bir şey tesadüf değil... tıpkı burada olup birbirimize sahip oluşumuz gibi..
senin gibi bir tanıdığım için ben çok mutluyum.. iyiki varsın... nice senelere

sevgilerle ( seni kıskanan shaman )

başka söze ne hacet kardeşim saol var ol

Alt 01-11-2007, 06:08 PM   #10 (permalink)
Paşa Site Kedisi

Alıntı:
suzzy Nickli Üyeden Alıntı
pisicim 2 saat sonra kutlayayım dedim bekleyemediiiiim....
sevgili arkadaşıııım nice nice yıllaaar sana....
dostlarınla sevdiklerinle mutlu ve sağlıkla veeeeeee,
hep berabeeeeeer....
ahh suzzyy eskiden tommiks adlı resimli roman vardı to^m'un sevgilisinin adı da suzi'idi

teşekkürler canım ben sizlerle varım (abarttım yahuu ) şaşkın 44
şımar geldi vallaaa

Bookmarks