Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Doğayı Koru

Uyarılar

DOĞAYLA İLGİLİ ÖZLÜ SÖZLER

Serbest Kürsü ve Doğayı Koru DOĞAYLA İLGİLİ ÖZLÜ SÖZLER Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çiçeğin dikeni var diye üzüleceğimize, dikenin çiçeği var diye sevinelim. Goethe “Herşey aynı nefesten alır: Hayvanlar, insanlar, ağaçlar... Hayvanlar olmazsa insanlar ne yapar? Tüm hayvanlar gitse insanların ruhu büyük bir yalnızlığa boğulur; insanlar yalnızlıktan ölür. Kızılderili Reisi Seattle “Kuşlar gibi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Doğayı Koru telkin cd indir izle İstanbul Doğayı Koru nerededir kimdir Doğayı Koru çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Doğayı Koru hipnoz Doğayı Koru olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Doğayı Koru hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Doğayı Koru kuantum düşünce kitap haberi

DOĞAYLA İLGİLİ ÖZLÜ SÖZLER

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-12-2007, 01:14 AM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about
Standart DOĞAYLA İLGİLİ ÖZLÜ SÖZLER

Çiçeğin dikeni var diye üzüleceğimize, dikenin çiçeği var diye sevinelim.
Goethe

“Herşey aynı nefesten alır: Hayvanlar, insanlar, ağaçlar... Hayvanlar olmazsa insanlar ne yapar? Tüm hayvanlar gitse insanların ruhu büyük bir yalnızlığa boğulur; insanlar yalnızlıktan ölür.

Kızılderili Reisi Seattle

“Kuşlar gibi uçmayı, balıklar gibi yüzmeyi öğrendik, fakat bu arada çok basit bir sanatı unuttuk. İnsan gibi yaşamak...

Martin Luther
“Çevreye yönelik en büyük tehdit, bir kağıt fabrikasının atıklarından, bir belediye kanalizasyonunu okyanusa boşaltmasından ya da yerel çiftliklerde kullanılan tarım ilaçlarıyla gübrelerin, sızıntı ve akıntılarının denize ulaşmasından kaynaklanan yerel kirlilik değildir. Esas tehlike, insanoğlunun yaşamına, atmosfere, dünyanın bir bakıma akciğeri sayılan tropik ormanlara, dünya okyanuslarına, hava ve su rezervlerimize yönelik olan tehlikedir. Bu da tüm insanlığın bağımlı olduğu çevre demektir.”

Peter Drucker

“Bütün buffalolar öldürüldükten, yaban atları ehlileştirildikten, ormanların en gizli köşeleri binlerce insanın ağır kokusuyla dolduktan, sevimli tepelerin görüntüsü konuşan tellerle kirletildikten sonra...Bir bakacaksınız ki...
Gökteki kartallar yok olmuş
Hızla koşan taya ve ava elveda demişsiniz
Bu ne demektir biliyor musunuz?
Bu yaşamın sonu ve sırf daha fazla hayatta kalmanın başlangıcıdır.”

Duwarmish Kızılderilileri Reisi

“Çevre sorunlarını ve bu alanda bireyin ve işbirliği çabalarının önemini ele almak ivedi gereksinimini kabul ediyoruz. Havada , suda ve toprakta sağlam bir ekolojik denge kurup sürekli kılmak için, çevremizi korumak ve iyileştirmek yolundaki çabalarımızı yoğunlaştırmaya söz veriyoruz.”

Paris Şartı

“Son ağaç kesilip, son nehir kirletilip, son balık da tutulduktan sonra insanlar paranın yenmediğini anlayacaktır.”

Kızılderili Atasözü

“Yanlışlık şuradadır, olasılıkla biz kendimizi büyük ve bölünmez bütünün bir parçası olarak görmeyi başaramadık. Uzun zaman yaşamlarımızı –Tanrı bizi, denizdeki balıklara, havadaki kuşlara ve dünya üzerinde hareket eden her canlıya hâkim kılmıştır -düşüncesine bağlı olarak yönlendirdik. Dünyamızın bize ait olmadığı, aksine bizim ona ait olduğumuzu anlamayı bir türlü başaramadık.”

Rolf EDBERG

“Ya bizler kentlerimizin kirlenmesini ortadan kaldıracağız; ya da kentlerimizin kirlenmesi bizleri...”

Robert F. KENNEDY

“Çevresel tehlikeler artık yalnızca kuş meraklılarını ilgilendirmiyor; bu tehlikenin çanları hepimiz için çalıyor.”

Frank M. POTTER

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 29-12-2007, 01:29 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
84 Mesajinıza toplam 203 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatale will become famous soon enoughfatale will become famous soon enough
Standart Ynt: DOĞAYLA İLGİLİ ÖZLÜ SÖZLER

Tamam bakmıyorum ve hemen yazıyorum 96

- “Gelin bağa yeşiller kuşanan doğayı görün
Her köşede bir çiçek dükkanı açan doğayı görün
Güller gülerek sesleniyor bülbüllere:
Susun, susarak doğayı görün.”

Mevlana

- "Doğanın yasaları bizim yaptıklarımızdan her zaman daha akıllıcadır"

Montaigne
Alt 03-01-2008, 04:00 PM   #3 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

doga! en küçük bir çaba harcamadan ve mükemmel bir kusursuzlukla
en basit maddeden son derece farkli seyler yaratiyor;
hepsinin üzerine de ince bir tül örtüyor.
yarattigi her bir parçanin kendine has özellikleri,
her bir durumun ayri açiklamasi var ama sonuçta hepsi birlikte bir bütünü olusturuyorlar. goethe

bir ulusun gerçek zenginligi, agaç örtüsüyle ölçülebilir. richard st. barbe baker

dogaya hoyratça davranan toplumlarada insanlar arasindaki iliskiler de hoyratça oluyorlar. john bennet

ancak en son agaç kesildikten,
en son nehir zehirlendikten
ve en son balik tutulduktan sonra anlayacaksiniz ki,
insan parayi yiyemez! kizilderili cree asiretinin bir atasözü

doga, bize dedelerimizden kalan bir miras degil,
torunlarimiza birakacagimiz bir emanettir. kizilderili duwanish asiret reisi seattle

Alt 09-01-2008, 05:51 PM   #4 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

günün özlü düşünceleri...

ben beş yaşında idim..

babaannem rahmetli,pirinç ayıklıyordu. bir tane yere düştü.
babaannem eğildi,aramaya başladı.

sağa bakıyor, sola bakıyor, bulmaya çalışıyor. çocukluk iste,

'aman babaanne dedim. bir pirinç tanesi için bu kadar caba harcamaya,
yorulmaya değer mi?'

rahmetli ilk defa sertleşti bana karşı,öfkeyle doğruldu.
'sen oturduğun yerden ahkâm kesiyorsun, ' dedi.

'hiç pirinç üretilirken gördün mü? insanlar ne kadar zorluk çekiyorlar.
bir pirinç tanesinde kaç insanin göz nuru, alın teri, emeği,
çilesi var biliyor musun?'

utancımdan kıpkırmızı olmuştum.

*aradan yıllar geçti. hukuk fakültesinde öğrenciyim.
alain'in proposlarini okuyorum. birden irkildim.
babaannemi hatırladım. alain, bir insan yerde bir
iğne görüp de eğilip almazsa,bütün uygarlığa karşı
ihanet etmiş olur diyordu. ilave ediyordu.

bir iğnenin üretiminde binlerce insanin alın teri, göz nuru, el emeği vardır diyordu.

*on dokuz yıl evveldi.**

stockholm'e gitmiştim. bir otele indim. geceydi.
sabahleyin, traş olmak için lavaboya gittiğimde,
aynanın yanında ilginç bir not gördüm.

lütfen diyordu, traştan sonra jiletinizi çöpe atmayın.
yanda bir kutu var,oraya bırakın.

bir tek jiletle dahi olsa, isveç çelik sanayisine yardımcı olun.doğrusu hayretler içinde kaldım.
çocukluğumdan beri çelik eşya denince akla isveç çeliği gelir.

birçok eşya üzerinde'isveç çeliğinden yapılmıştır' diye yazardı.

iste o ülke, kullanılmış bir tek ufacık jiletin bile çöpe gitmesini istemiyor,
ona sahip çıkıyor,gelen turistlere rica yollu uyarıda bulunuyordu. *

*isviçre'de zaman zaman, belli periyotlarda, radyolar,televizyonlar, bir haberi duyurur.
şu tarihte, su saatte, adamlarımız gelecek. siz lütfen hazırlığınızı yapın.

okumadığınız,ilgilenmediğ iniz, kullanmadığınız ne kadar kitap,dergi, gazete varsa, kâğıt,
ambalaj,kutu varsa, velev ki, bir ilaç prospektüsü dahi olsa, kapının önüne koyun.
isviçre'nin kalkınmasına yardımcı olun.
fazla ağaç ziyanına engel olun. *

*japonlar son derece sade, basit,yalın mütevazı yasayan insanlardır.
evlerini mobilya ile eşya ile dolduranlar japonlara göre ruhen tekamül edememiş ,
hayatın manasını anlayamamış , zavallı kimselerdir.

böyleleri ile, zavallı, evini mezat salonuna çevirmiş diye eğlenirler.
bir insanin gösteriş için eşyanın esiri olması ne kadar acıdır.

vaktiyle japon ekonomisi bir darboğazdan geçiyor.
iç borçlar,dış borçlar gırtlağı aşıyor.

zamanın başbakanı meclisi toplar. kürsüye çıkar.
durumu olanca açıklığı ve tehlikeleri ile anlatır ve su andan itibaren der,
tanrı şahidim olsun ki, japonların iç ve dış borçları son kuruşuna kadar ödenmeden,
pirinçten başka bir şey yemeyeceğim. su üstümdeki elbiseden başka elbise giymeyeceğim.

dediklerini yapar, en üstten en alta bir israftan kaçınma kampanyası açılır.
japonya bütün borçlarını öder. bu durumun toplumun bütün kesimlerini, tek istisna olmadan kapsadığını
söylemeye gerek yok. geçenlerde japon imparatorunun sarayını gördüm. yarabbim, ne kadar sade, ne kadar mütevazı,
ne kadar gösterişten uzak...

*gerekmediği halde elektriği yakmakla,
suyu kapamadan bos yere akıtmakta,
gece çamurlu ayakkabılarımızı temizlemeden yatmakla,
yemek yediğimiz kapları yıkamadan bırakmakla
biz de zalimler sınıfına geçmiyor muyuz?

*hayat çok ince, akil almaz incelikte ipliklerle örülmüştür.
her şey o kadar birbirine bağlıdır ki ilkokul okuma kitabımızdaki bir sözü hiç unutmadım.

bir mıh bir nalı kurtarır.
bir nal bir atı,
bir at bir komutanı,
bir komutan bir orduyu,
bir ordu bir ülkeyi kurtarır diyordu..

maddi durumumuz ne olursa olsun, ister zengin olalım, ister fakir, hepimiz çok dikkatli olmak zorundayız.
bunda parayı da, maddiyatı da aşan büyük bir edep ve incelik vardır.
alıntıdır...

sevgiler

Bookmarks