Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Musluktan Yılan Aktı...

Serbest Kürsü ve  Doğayı Koru   Musluktan Yılan Aktı... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 2 . pamukk şu saç dökülmesiyle ilgili bilgilerini bizimle paylaşırsan sevinirim bu aralar ciddi problemler yaşıyorum saç kremi bile kullanmıyorum saçlarım çok narin diye ama yine de ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Musluktan Yılan Aktı... telkin cd indir izle İstanbul Musluktan Yılan Aktı... nerededir kimdir Musluktan Yılan Aktı... çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Musluktan Yılan Aktı... hipnoz Musluktan Yılan Aktı...olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Musluktan Yılan Aktı... hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Musluktan Yılan Aktı... kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

Musluktan Yılan Aktı...

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 15-09-2008, 07:15 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

taçyaprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 54
34 Mesajinıza toplam 88 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
taçyaprak is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Musluktan Yılan Aktı...

pamukk

şu saç dökülmesiyle ilgili bilgilerini bizimle paylaşırsan sevinirim bu aralar ciddi problemler yaşıyorum

saç kremi bile kullanmıyorum saçlarım çok narin diye ama yine de dökülüyor

saçlarım çok ince telli az gözüküyor o yüzden bu dökülme devam ederse kel kalcam ya
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Okunmamış 16-09-2008, 01:13 AM   #12 (permalink)
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough
Standart Ynt: Musluktan Yılan Aktı...

Alıntı:
pamukk Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
Su_Duru Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
pamukk Nickli Üyeden Alıntı
evet kullandım saçlarımda yılan yağını :) ondan bile tırsmıştım ama yılanlar için çok üzülmüştüm kimbilir nasıl elde ediyolar diye
yok almim canlısını kalsın
pamuk cum yilan yaginin saclarin gurlesmesi icin cok faydali oldugunu bende duymustum,. sen faydasini gordunmu?
benim yigenlerimin saclari cok ince, bende yilan yagini tavsiye etmek istiyorum...nasil uyguladin? ne kadar sure kullandin ve en onemlisi tabiki faydasini gordunmu?

sevgilerimle

canım yılan yağı baya bir süre kullandım ,ben fayda olarak sadece saçımı daha hızlı uzattığını gördüm , benim cok ciddi boyutta sac dökülmesi problemim vardı ,bunu doğal yollarla halletmek için araştırmadıgım şey kalmadı ,ve %90 ını da denedim , dökülen yerlerden yeniden saç çıkarmak adına ve saçları gurleştirmesi adına yılan yagı bende pek fayda gostermedi ama olan saclarımı uzattı ,sacı gurleştirmek adına başka tavsiyeler verebilirm ama yılan yağını gurleştirmek için çözüm olarak tavsiye edemem canım ,benim kendi kişisel tecrubem

Pamuk saci gurlestirmek icin tavsiyelerini verirsen cok sevinirim canim...tesekkur ederim

Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 13-09-2009, 11:41 PM   #13 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,544 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Musluktan Yılan Aktı...

ayyy bu olay taa ne zaman olmuş yeni öğreniyorum iğrenç kuskunç tiskinç ve de korkunç :S okula giderken yanımda yılanla ilerlemiştim ama musluktan çıkmasını hayal bile edemiyorum :S

Bookmarks

Seçenekler
Stil