Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Sağlık > Alternatif Tedavi > Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri

Uyarılar

Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri Sırları, Şifacılıkta Kullanımı, Yaşamımıza Etkileri v.b

'ben şu taşı kullandım ve gerçekten şu etkisini gördüm' diyen var mı???

Alternatif Tedavi ve Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri 'ben şu taşı kullandım ve gerçekten şu etkisini gördüm' diyen var mı??? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sanırım ben de en yakın zamanda bu taşlardan bulmalıyım....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri telkin cd indir izle İstanbul Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri nerededir kimdir Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri hipnoz Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri kuantum düşünce kitap haberi

'ben şu taşı kullandım ve gerçekten şu etkisini gördüm' diyen var mı???

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-09-2009, 05:40 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

asiyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,494
433 Mesajinıza toplam 2,700 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asiyah is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 'ben şu taşı kullandım ve gerçekten şu etkisini gördüm' diyen var mı???

Sanırım ben de en yakın zamanda bu taşlardan bulmalıyım.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

asiyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-09-2009, 05:43 PM   #22 (permalink)
blue jaloon
Guest

Standart Cevap: 'ben şu taşı kullandım ve gerçekten şu etkisini gördüm' diyen var mı???

bende CAKIL TASI kullaniyorum hem beles hemde etkili:))
Alt 23-09-2009, 06:58 PM   #23 (permalink)
Üsteğmen

renkli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 483
229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about

denize sallarken mi geçiyo stresin:):)

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

MUTLUYUMMMMM HER GEÇEN SANİYE DAHA DA MUTLU OLUYORUM:):):)

renkli61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-09-2009, 07:43 PM   #24 (permalink)
blue jaloon
Guest

Alıntı:
renkli61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
denize sallarken mi geçiyo stresin:):)
yok insanlarin kafasini yarmada ise yariyo
Alt 23-09-2009, 09:55 PM   #25 (permalink)
Üsteğmen

banu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,531
181 Mesajinıza toplam 1,120 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
banu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to all

ben kristal kuvars kullanıyorum, oldukça etkili:)kullandıktan sonra birkaç dakika akan suyun altında bekletiyorum , arkasından güneşte bekletiyorum.fakat kuvarsın yanında ametist bulunursa tüm bu temizleme ve şarj etme işlemine gerek yokmuş... sevgiler...
banu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-09-2009, 01:15 AM   #26 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 58
44 Mesajinıza toplam 187 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweetlife will become famous soon enoughsweetlife will become famous soon enough

Alıntı:
banuh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben kristal kuvars kullanıyorum, oldukça etkili:)kullandıktan sonra birkaç dakika akan suyun altında bekletiyorum , arkasından güneşte bekletiyorum.fakat kuvarsın yanında ametist bulunursa tüm bu temizleme ve şarj etme işlemine gerek yokmuş... sevgiler...
kristal kuvarsın etkilerinden bahseder misin acaba? :))
sweetlife isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-09-2009, 06:05 PM   #27 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

ben ametist kolye taktım ancak beni çok rahatsız etti..
rahatlatacağı yerde beni daha telaşlı..daha yerinde durmaz ve stresli havaya soktu...
ayrıca yastığın altına koyup uyuyunca kabuslar gördürdü...

zaten bu taşın hiperaktiflere ve ağır psikolojik sorunu olanlara iyi gelmediğini falan okumuştum
demekki ya ben hiperaktifim yada ağır psikolojik sorunluyum...öyle anlaşılıyor..
ametist kesinlikle benim taşım değil..
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-09-2009, 06:58 PM   #28 (permalink)
Moderator
Sultan Oğuz

suzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,492
518 Mesajinıza toplam 4,080 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond repute

aytaşının oldukça yararını gördüm...şu an üzerimde taşıdığım ve hiç çıkarmadığım bir aytaşım var...ayrıca amatist'i de çok severek takıyorum...
<a href=http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif target=_blank><font color=#095990>http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif</font></a>
Şimdi tüm ihtiyaçlarımın karşılığını yerküre ve gökkürenin sonsuz bereketinden çekip alıyorum.Bütün kanallar serbest Bütün kapılar açık!
suzzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-09-2009, 11:36 PM   #29 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Taş alırken geçen gün dükkanda taşlarla ilgili bir kitaba bakıyordum ,keşke adını tam hatırlayabilsem ama çok ilgimi çeken kısımlar var onları sizinle paylaşmak istedim :)

Peygamber Efendimizin hadislerinde değerli taşlardan ve faydalarından bahsedildiği yazıyordu özellikle cennetten bahsettiği konuşmalarında
" zümrüt,yakut,ve taş olmasa da inci çok yeralıyormuş "
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-09-2009, 12:56 PM   #30 (permalink)
Sultan
Guest

bir gün toprağa gömüp enerjisini boşaltıp kullanmak gerekiyor. sevgiyle mutlu kalın

Bookmarks