Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Sağlık > Alternatif Tedavi > Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri

Uyarılar

Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri Sırları, Şifacılıkta Kullanımı, Yaşamımıza Etkileri v.b

taşların dili

Alternatif Tedavi ve Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri taşların dili Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız TAŞLARIN DİLİ Yüzyıllar boyunca, bütün medeniyetler, değişik nedenlerle taşların gücünden faydalanmışlardır. Evrenin mikro modeli olan insanın ve mekanın doğal taşlarla olan etkileşimi ve ilişkisi kullanım amaçlarına göre değişmektedir. Toprak enerjisini temsil eden bütün taşlar, farklı etkiler oluştururlar: Yatak odamızın güneybatı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri telkin cd indir izle İstanbul Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri nerededir kimdir Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri hipnoz Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri kuantum düşünce kitap haberi

taşların dili

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-11-2008, 08:30 PM   #1 (permalink)
ECEM18
Guest

Standart taşların dili

TAŞLARIN DİLİ

Yüzyıllar boyunca, bütün medeniyetler, değişik nedenlerle taşların gücünden faydalanmışlardır. Evrenin mikro modeli olan insanın ve mekanın doğal taşlarla

olan etkileşimi ve ilişkisi kullanım amaçlarına göre değişmektedir.

Toprak enerjisini temsil eden bütün taşlar, farklı etkiler oluştururlar:

Yatak odamızın güneybatı yönünde,birlikteliği temsil eden bir çift doğal taş aşk ve evlilik ilişkilerimizin enerjisini,

Çocuklarımızın odasında veya çalışma masamızın üzerinde, kuzeydoğu yönünde, eğitim, kendimizi geliştirme, bilgi ve seyahat enerjilerini,

Batı yönünde, çoçuklarımızın şansını,

Kuzeybatı'da destek ve dayanışma enerjilerini ARTTIRACAKTIR.

Özellikle,enerjiyi toplama, depolama ve iletme özelliği olan Kuars (Quartz) kristalleri mekanlarda enerjiyi arttırma ve olumsuz enerjileri önleme özellikleri

taşırlar.

Doğal taşlar da tıpkı canlılar gibi yaşarlar, enerji yüklenirler ve enerji verirler. Onları sevgiyle korumak ve temizlemek gerekmektedir. Bakımı yapılmayan taşlar

zamanla sönükleşir ve enerji vermez olurlar.

Taşlarınızı temizlemek için önerilen yöntemler:

Deniz suyu veya tuzlu suda bekletip yıkamak.

Mum ışığına tutmak.

Bir veya yedi gün toprağa gömüp bekletmek.

Fırtına veya yağmurda dışarda bırakmak.

Güçlü, erkeksi, yang yani aktif enerjiyi yüklemek için parlak güneş ışığında dışarda bırakmak.

Yumuşak, kadınsı, yin yani dingin enerjiyi yüklemek için ay ışığında dışarda bırakmak.

Ayrıca,farklı renklerdeki doğal taşlar,mekanlara ve burada yaşayan insanlara farklı enerjiler yayarlar.

AGAT(Değişik renklerde):

Bağışıklık sistemimizi güçlendirir. Böbrekleri tedavi eder. Çoçukların büyüklerini anlamalarını sağlar. Cesaret verir.

AMETİST(AMETHYST) (Mor renk):

Kalp, akciğerler ve solunum sistemini rahatlatır. Zihnimizi sakinleştirir ve düşünceleri temizler. Kanı temizler. Kızgınlık, sabırsızlık gibi duygularınızı teskin eder.

Meditasyon için çok olumludur.

Evinizde veya işyerinizde, su elementini sembolize eden bu taşı Kuzey, Doğu ve Güneydoğu'da konumlandırabilirsiniz.

KUARS (CLEAR QUARTZ) (beyaz veya süt rengi):

Saf ve yüksek frekansta iyileştirici enerjinin akışını sağlar.Konsantrasyonu arttırır.Enerji merkezlerini temizler.Bütün taşların anasıdır.

HEMATİT(Gümüşi siyah renk):

Topraklanmayı ve negatif enerjiyi atmayı sağlar. Kanı temizler. Kalp ve dolaşım sistemi için olumludur. Düşüncelerimize yön verir.

YEŞİM (Değişik yeşil renklerde):

Zenginlik ve bereketi arttırır.Yeşil renginden dolayı kalp için çok iyidir. Korku ve endişelerimizi dengeler. Adeta bizi toprağa bağlar. Gücü yumuşaktır. Vücutta

oluşan toksinlerin atılmasına yardım eder. Adalet, cesaret ve aklı güçlendirir, huzur ve güveni arttırır. Şans taşıdır.

Evinizde veya ofisinizde, huzur ve bereket enerjinizi arttırmak için, Doğu, Güneydoğu veya Güney yönünde kullanabilirsiniz.

ONİKS (ONYX veya ZİRCON):

Duygusal denge ve kontrolümüzü sağlar. Stresi azaltır. Erkek ve dişi enerjileri dengeler. Nazara karşı bizi korur. Uykusuzluk,mide yanması ve beyin hastalıkları

için olumludur. Odanızın Kuzeydoğu, Batı veya Kuzeybatı yönünde kullanmanız önerilir.

PEMBE KUARS:

Kendimizi,başkalarını sevmeyi ve güveni sağlar. Kıskançlık ve suçluluk duygularını temizler. Yaratıcılığımızı arttırır. Aşk taşıdır.

SODATİT (SODALITE) (Koyu mavi renk):

Zihin problemlerini ve sorunlarını temizler. Kendimize ve başkalarına duyduğumuz güveni arttırır. Konsantrasyonu perçinler. Düşünce ve duygularımızı ifade

etmemizi kolaylaştırır.

YAKUT (RUBY) (Kırmızı renk) :

Ateş elementini temsil eden bu taşın cinsel gücü arttırıcı özelliği vardır. Mekanlarda Güney veya Güneybatı yönlerinde konumlanması önerilir.

Metal, İnci , Zircon ve Pırlanta'nın ateşli hastalıklara, astım, romatizma, böbrek hastalıklarına iyi geldiği bilinmektedir.

KEHRİBAR (AMBER)(Bal rengi):

Özgüveni arttırır. Zihinsel ve duygusal enerjileri dengeler. Radyasyondan korur. Astım, bronşit, allerji ve guatr için iyidir. Evrenle dengeyi sağlar.

Evinizin toprak enerjisi seven yönleri olan Kuzeydoğu, Güneybatı veya merkezinde bu taşı konumlandırabilirsiniz.

JEOLOJİ MÜHENDİSİ
Meryem Ebru SEZEN

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 27-10-2010, 10:17 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: taşların dili

bende taşları severim ve yaklaşık 2 ay önce almıştım kendi kullandıgım kişisel taşlarımı. almadan da internet üzerinden bir araştırma yapmıştım. şuan sitenin linkini kaybettiğim için ulaşamıyorum. ama taşlar hakkında bilgiler veren bir siteye denk gelmiştim. her ne kadar doğruluğunu kesin olarak bilemesemde içindeki bilgiler geneldede bahsedilen özelliklerdi. ve kendime bir çıktısını almıştım taş özelliklerinin. burda sizlerle o bilgileri paylaşmak istiyorum. eğer bir yanlışım varsa bilgilerde belirtin lütfen vede uyarın. çünkü bende güvenilirliği konusunda emin değilim. ama kendi taşlarımı buradaki özelliklere göre seçtim. bende kolye ucu olarak:ametist, malakit, oniks ve kristal kuvars var. florit taşlarından oluşan birde bilekliğe sahibim.

aynı zamanda sitede birkaç uyarı verilmiş taşlar hakkında bilgilerden önce onları yazayım.

*sitede taşlar hakkında detaylı bilgi verilmemekle birlikte, buverilen bilgiler sadece yüzeyseldir. bazıtaşlarınismi dahi anılmamaktadır.
*her taş kullanacak kişiye göre özel olarak hazırlanır. örneğin kişilerde ısrarcılık yaptırdığı için ege insanına verilen taşı karadeniz insanına vermiyoruz. vermemiz gerektiği durumlarda ise sayısını ve çaplarını kişinin özel durumlarını göze alarak belirliyoruz.bu konuda işinin tansiyon, kolesterol ve şeker değerleri ile mesleği ve ailevi durumları, borcu, boy ve kilosu gibi daha bir çok detay, önemli rol oynamaktadır.
*taşların faydası gerçektenvardır. sonuçları, asla psikolojik değildir. ama doğru zamanda ve doğru şekilde kullanılmak kaydıyla. örneğin sadece üzerinizde bulunması gereken bir taşı, teninize değecek şekilde (hatta takı olarak) kullanırsanız; telafi edemeyecek sonuçlar alabilir; hayati risk taşıyabilirsiniz.lütfen taş seçimi yapmadan bizimle temas kurun.(diolardı ben bunu yapmadım.)
*ayrıca burçlaragöre taş seçimi doğru değildir. burçlar taş seçiminde kullandığımız unsurlardan sadece birisidir. taş seçiminde 20'den fazla unsur kullanılır.

ve buraya yazarken buldum siteyi iyimi :))) temayı değiştirdikleri için tanımamışım.

Şifalı taşların faydaları:
1- Tüm sıradan taşlar ve değerli taşların farklı derecelerde manyetik güçleri vardır. Pek çoğuda tedavi edici özelliğe sahiptir.
2- Tüm varlığımızı etkileyebilecek güçlü potansiyele sahip titreşim ve frekansları çekerler.
3- Ayrıca güçlü enerji alanları yaratarak bu enerjileri bize yüklerler.
4- değerli taşlar, vücudumuzu, ruhumuzu ve zhnimizi canlandırır, dengesizliklerimizi tedavi eder.
5- Değerli taşlar, renkleri, ışığı, yaşamı, canlılığı, saydamlığı, berraklığı ortaya çıkarır.
6- Yaydıkları ışıklarla, bizi rahatlatır, dengeler, yatıştırırlar. Böylece yeteneklerimizi daha iyi kullanabiliriz.

kaynak:
Şifalı Taşlar

bunlar taşlar hakkında genel bilgiler.her bir taşın kendi özelliklerini daha önce açılmış olan ilgili konu başlıklarına yazıyorum.
sizler yine "
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...dogal-gucleri/" başlığı altında taş ismine göre konularda bulabilirsiniz.

ışıkla kalın.
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks