Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dj'lerimizi Tanıyalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dj-lerimizi-taniyalim/)
-   -   Radio On AiR!!!(Radyo Havada) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dj-lerimizi-taniyalim/2388-radio-airradyo-havada.html)

dilekcik 05-11-2007 05:20 PM

Radio On AiR!!!(Radyo Havada)

herkese sevgiler

beni dinleyen varmıııııı? music45

istek mistek alınır hepinizi öptüm kiss3

25emel 05-11-2007 06:10 PM

Ynt: Radio On AiR!!!(Radyo Havada)

ya yayınmı bitti benim radyomdamı sorun var dusun

shamanic 06-11-2007 12:54 AM

bu gün dinleyemedim ama yarın dinlemeye çalışırım dilekcik... hayırlı olsun yayının...
sevgiler ..
25889

hayalayaz 06-11-2007 01:32 AM

ben çelışırken yayını dinledim çok güzeldi..devamını bekliyorum..teşekkür ederim dilekcik

hayatimdegisti 06-11-2007 01:35 AM

Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
ben çelışırken yayını dinledim çok güzeldi..devamını bekliyorum..teşekkür ederim dilekcik

Biraz once ki yayinda Pinhani vardi.Ondan once Dilek yapti..Her iki arkdasa tesekkür ediyoruz...
hismiley

25emel 06-11-2007 01:44 AM

evet ya pinhaniyide gördüm gibi oldu ama onuda dinleyemedim site beni kapı dısarı ettide ayıptır sölemesi s45apk

dilekcik 06-11-2007 06:52 PM

herkese iyi akşamlar

ben geldim..

yayın saati varmı? girdim öyle ama varsa çıkarım :)

25emel 06-11-2007 07:36 PM

dilekk istekkk varrr!!!

yok bacımm ii gidiyor yayın 44 ben ilkay akkayadan ah lele varsa istiyom sadece ve sadece kendim için b456

dilekcik 06-11-2007 07:42 PM

Ynt: dilekk istekkk varrr!!!

Alıntı:

25emel Nickli Üyeden Alıntı
yok bacımm ii gidiyor yayın 44 ben ilkay akkayadan ah lele varsa istiyom sadece ve sadece kendim için b456

hay hayyy azsonra geliyo parçan hayatım kiss3

25emel 06-11-2007 07:43 PM

Alıntı:

dilekcik Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

saoll ttli3

dilekcik 06-11-2007 07:50 PM

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

saoll ttli3

sende saol ttli3 ark5

25emel 06-11-2007 07:54 PM

söz konusu ses ilkay akkaya oldugu sürece her melodiyi güzel sölüyo bea super yalnız söle bir durum var benim istediğim sarkı:
ah lele yar uyan adına kurban,
ah lele oluram yoluna revan,
aldırma derdin ya ardımdan aglama,
al beni yanına ben dayanamam ttli3 dı nese yinede saol kiss3

dilekcik 06-11-2007 08:02 PM

Alıntı:

söz konusu ses ilkay akkaya oldugu sürece her melodiyi güzel sölüyo bea super yalnız söle bir durum var benim istediğim sarkı:
ah lele yar uyan adına kurban,
ah lele oluram yoluna revan,
aldırma derdin ya ardımdan aglama,
al beni yanına ben dayanamam ttli3 dı nese yinede saol kiss3

hımm özür cnm ya karıştırmışım şaşkın

25emel 06-11-2007 08:11 PM

ohh ilkay ard ardaaa gulensmiley harikaaa sarkılara eslik ediyom babam geldi hayırdır kızım ne oluyor die girlhaha

dilekcik 06-11-2007 08:13 PM

Alıntı:

ohh ilkay ard ardaaa gulensmiley harikaaa sarkılara eslik ediyom babam geldi hayırdır kızım ne oluyor die girlhaha

alemsin ya aa34

dilekcik 07-11-2007 06:45 PM

selaam millet ben geldim

yayında kimse yoktu dimi bende çalmıyodu bende bodoslama girdim...

herkese iyi akşamlaaarr ark5

dilekcik 08-11-2007 08:15 PM

RADYO HAVADAAAA music45

25emel 08-11-2007 08:20 PM

music45 candan erçetin yüreginden ne geçerse isterimm krzm67

dilekcik 08-11-2007 08:23 PM

Alıntı:

music45 candan erçetin yüreginden ne geçerse isterimm krzm67

hay hay şekerim ark5

25emel 08-11-2007 08:46 PM

tualll music45 yüksek sadakat super turgayy dinliyormusun? music45

dilekcik 08-11-2007 08:49 PM

Alıntı:

tualll music45 yüksek sadakat super turgayy dinliyormusun? music45

turgayı bilmiyorum da y
yüksek sadakat çalmakta şuanda..
telepati yaptım senle hemencik anladım ne istediğini aa34

25emel 08-11-2007 08:53 PM

saydım kaç gün oldu music45 saydım kaç gece doldu music45 saydım hergün aynı dön dön istersen music45

turgay0101 09-11-2007 08:57 AM

Emel dinlemiş kadar oldum çok sağol beni düşündüğün için yoğunum bu günlerde fazla giremiyorum nete görüşmek dileğiyle hismiley

shamanic 09-11-2007 09:01 AM

hımm demek yoğunsun inşallah güzel haberler vereceksin bize.... blissy
albümle ilgili gelişmelerden haberdar etmiyorsun artık... dusun
bekliyoruz bombanı ne zaman patlatacaksın diye turgaycım ... siirokul

sevgilerle... actionsmile

turgay0101 09-11-2007 09:15 AM

Alıntı:

**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
hımm demek yoğunsun inşallah güzel haberler vereceksin bize.... blissy
albümle ilgili gelişmelerden haberdar etmiyorsun artık... dusun
bekliyoruz bombanı ne zaman patlatacaksın diye turgaycım ... siirokul

sevgilerle... actionsmile

ya aslında yoğunluk biraz mecburi oldu net uzaklaşmak zorunda kaldım bunada sevindim aslında kitaplar bir süre yarenlik edecek artık bana onların verdiği feyzle güzel sonuçlar çıkacaktır inşallah albümede Allah kerim diyelim ::)

shamanic 09-11-2007 09:26 AM

bizler için hazineni genişletiyorsan mesele yok.. ttli3
nasıl olsa güzelliklerini paylaşıyorsun bizimle...

o albüm ya çıkacak ya çıkacak... başka yolu yok zaten...
ya mercan dede yine albüm yaptı sen iletişime geçmeye çalışsana onlarla..

senin sözlerin çok güzel... enfes bişeyler çıkar...
konser monser vercektir... bir iki yanında promosyon yaptımmı senin albüm star olur starrr
hem arkana bu işleri bilen birisini almış olursun.. birlikten kuvvet doğar..

turgay0101 09-11-2007 09:36 AM

Alıntı:

bizler için hazineni genişletiyorsan mesele yok.. ttli3
nasıl olsa güzelliklerini paylaşıyorsun bizimle...

o albüm ya çıkacak ya çıkacak... başka yolu yok zaten...
ya mercan dede yine albüm yaptı sen iletişime geçmeye çalışsana onlarla..

senin sözlerin çok güzel... enfes bişeyler çıkar...
konser monser vercektir... bir iki yanında promosyon yaptımmı senin albüm star olur starrr
hem arkana bu işleri bilen birisini almış olursun.. birlikten kuvvet doğar..

Aslında Mercan dedeyi tanıyan var aramızda tre sor bide ona sormak lazım ? 98569

25emel 09-11-2007 11:27 AM

eminim bu yogunlugun hayra alemettir super bu arada tresor yok ispanyada.dönünce eminim hoş katılımları olacak 44

dilekcik 11-11-2007 05:34 PM

music45

hayalayaz 22-11-2007 12:04 PM

turgay o albümü çıkaracak..ve hepimiz kuruş kuruş para sayarak alacağız, aldıracağız..korsana hayır..

shamanic 22-11-2007 12:56 PM

Alıntı:

turgay o albümü çıkaracak..ve hepimiz kuruş kuruş para sayarak alacağız, aldıracağız..korsana hayır..

ben çoktan almaya hazırım.. bitanede imzalı isterim... imza gününü nerde düzenlese acaba... dusun

dilekcik 24-11-2007 07:00 PM

radyo havadaaaaa wave

turgay0101 25-11-2007 03:55 PM

Alıntı:

Alıntı:

ben çoktan almaya hazırım.. bitanede imzalı isterim... imza gününü nerde düzenlese acaba... dusun

İnşallah Hayal ablacığım sizin dualarınızlada çıkma süresi hızlanacak nedendir bilmiyorum bu siteden inanılmaz bir enerji alıyorum Shamanic sen hazır olursunda dünyanın en iddalı albümlerinden biri hazır olmaz mı albüm sadece ortamın ona hazır olmasını bekliyor o kadar 44 imza yeride Allah kerim bu yazdığımı okuyan yanlış anlamasın o kadar bir hazırlığım yok ama paşalar gibi inancım var okuduğum bir kitapsa öğrendiğim bilgiler albümü daha güzelleştirecek yaşadım günlük problemse bunu çözmem sayesinde kazandığım becerinin albüme etkisi çok iyi olacak diye ilintilendiriyorum iyi olacak iyi hismiley

hülyaa 25-11-2007 06:36 PM

Alıntı:

turgay0101 Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

Alıntı:

İnşallah Hayal ablacığım sizin dualarınızlada çıkma süresi hızlanacak nedendir bilmiyorum bu siteden inanılmaz bir enerji alıyorum Shamanic sen hazır olursunda dünyanın en iddalı albümlerinden biri hazır olmaz mı albüm sadece ortamın ona hazır olmasını bekliyor o kadar 44 imza yeride Allah kerim bu yazdığımı okuyan yanlış anlamasın o kadar bir hazırlığım yok ama paşalar gibi inancım var okuduğum bir kitapsa öğrendiğim bilgiler albümü daha güzelleştirecek yaşadım günlük problemse bunu çözmem sayesinde kazandığım becerinin albüme etkisi çok iyi olacak diye ilintilendiriyorum iyi olacak iyi hismiley

ayy çıksın yeter ki elbette kuruşu kuruşuna alırız..almakla da kalmayız bir de gurur yaparız ki sorma..aramızdan birinin hayallerine kavuştuğunu görmek beni o kadar mutlu ediyor ki..her hayaline kavuşanla sanki ben de hayallerime bir o kadar yaklaşıyorum..
turgay albümünü bekliyoruz..ben güzel olacağına inanıyorum..eee hepimize bir imza günü düzenlersin artık...yanlız lütfen bu bize özel olsun..hayatım değişti üyelerine özel.. thumbsanim

dilekcik 26-11-2007 05:39 PM

radyooo uçmaktaaaaaaaa s456

turgay hocam albümmü çıkartıyo ooo67

hayırlısı olsun tebrikler

takdir ettim 25889

turgay0101 26-11-2007 05:47 PM

Alıntı:

hülyaa Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

ayy çıksın yeter ki elbette kuruşu kuruşuna alırız..almakla da kalmayız bir de gurur yaparız ki sorma..aramızdan birinin hayallerine kavuştuğunu görmek beni o kadar mutlu ediyor ki..her hayaline kavuşanla sanki ben de hayallerime bir o kadar yaklaşıyorum..
turgay albümünü bekliyoruz..ben güzel olacağına inanıyorum..eee hepimize bir imza günü düzenlersin artık...yanlız lütfen bu bize özel olsun..hayatım değişti üyelerine özel.. thumbsanim

Tabi sitedeki dostların ayrı bir yeri var her zaman onlara özel bir şey yapmazsam ayıp olur ...

turgay0101 26-11-2007 05:50 PM

Alıntı:

takdir ettim 25889

daha var ya albüme ben biliyordum hayallerimi açıklayınca böyle olacağını olsun belki böyle daha güzeldir siz böyle arada bir sıkıştırınca albüm yapmak için daha çok girişimde bulunurum aslında albüm yapmak iş değil esas olan sağlam bir şeyler yapmakta o da biraz destek istiyor tabiki devir böyle ne yapalım 44

dilekcik 26-11-2007 05:54 PM

Alıntı:

Alıntı:

takdir ettim 25889

daha var ya albüme ben biliyordum hayallerimi açıklayınca böyle olacağını olsun belki böyle daha güzeldir siz böyle arada bir sıkıştırınca albüm yapmak için daha çok girişimde bulunurum aslında albüm yapmak iş değil esas olan sağlam bir şeyler yapmakta o da biraz destek istiyor tabiki devir böyle ne yapalım 44

ooo örtmenim nasılsın ttli3

turgay0101 26-11-2007 05:59 PM

Eyvallah müstakbel hocam iyiyim şükür sizde gani gani iyilikler içinde yüzdürülün inşallah s456

hayalayaz 26-11-2007 07:47 PM

turgaaaay konserde rap yapmaktan vazgeçmedim ona göre ben çok yaşlanmadan elini çabuk tut ..şimdi yaptığım rap debelenmeye benzerse, çok geciktiğinde sürünmek gibi bi şey olur her halde..

dileğim sanada iyi yayınlar...bide öpücük.. kiss3

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:12 AM.