Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Güzellik ve Bakım Klubü > Güzellik Bakım > Diş Bakımı

Uyarılar

Diş Bakımı diş sağlığı bakımı, ağız diş bakımı, protez diş bakımı, çocuk diş bakımı, çocuklarda diş bakımı, porselen diş bakımı, dis bakımı, dişlerin bakımı, bebek diş bakımı, ağız ve diş bakımı, diş teli bakımı, ağız ve diş sağlığı bakımı, diş bakımı, dişeti bakımı, bebeklerde diş bakımı, diş sağlığı ve diş bakımı,

bembeyaz dişler

Güzellik Bakım ve Diş Bakımı bembeyaz dişler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Mandalina ve limon kabuğunu sıkınca çıkan su gibi şey el yüzeyi için iyi geliyormuş diye duydum...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diş Bakımı telkin cd indir izle İstanbul Diş Bakımı nerededir kimdir Diş Bakımı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diş Bakımı hipnoz Diş Bakımı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diş Bakımı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diş Bakımı kuantum düşünce kitap haberi

bembeyaz dişler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-12-2009, 10:43 PM   #31 (permalink)
spestnaz
Guest

Standart Cevap: bembeyaz dişler

Mandalina ve limon kabuğunu sıkınca çıkan su gibi şey el yüzeyi için iyi geliyormuş diye duydum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 09-12-2009, 11:11 PM   #32 (permalink)
Teğmen

Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 41
66 Mesajinıza toplam 439 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Yilmaz is an unknown quantity at this point

Disler icin kabartma tozunu duyan varmi? Ben haftada sadece bir yada iki kere kabartma tozu ile fircaliyorum mükemmel diyebilirim, dislerdeki tartarlarin bile sökülmesine sebep oluyor. Kullanim simdi verecegim recete ile deneyin. Bir cay bardagina iki yada üc tatli kasigi kabartma tozu koyun ve icerisine iki yada üc tatli kasigi su koyup dis firsaci ile dislerinizi fircalayin, daha sonra normal dis macunu ile fircalayin. Bir deney veriyorum size. Bir aksam annenizin yada kendinizin hazirlamis oldugu caydan koyu olmak sarti ile üc dört bardak icin, icmeden önceki haline ve icitikten sonraki haline iyi bakin. Cay sefasi bittikten sonra recetesini bermis oldugum kabartma tozu dis beyazlastirma formülünü deneyin ve kendiniz bu deney ile kabartma tozunun diseler üzerindeki etkisini görün. Bir uyarim olacak, günde iki kere yada kabartma tozu ile bir dakidan fazla yapmanizi önermem bu benim kendi tecrübelerime dayanarak vermis oldugum bir bilgidir. Sebebi kabartma tozu dilinizin etrafindaki bakteri ve yapismis olan cay yada her neyse onlari temizlerken cok fazle dil üzerinde bekler ise dilde tahris yapabiliyor. Siz deneyler ile kendiniz bu ayari güzelce yapabilirsiniz. Deneyip memnun olanlar olursa paylassinlar ve herkes doktora bosuna dis beyazlastirmak icin para harcamasin bu ekonomik dar bogazda.

Selamlar.
Yilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2009, 09:58 AM   #33 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
spestnaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mandalina ve limon kabuğunu sıkınca çıkan su gibi şey el yüzeyi için iyi geliyormuş diye duydum
Ne şekersin sen dişlerle bi bağlantı kuramadım ama dediğini yapıcam :D
Alt 10-12-2009, 12:11 PM   #34 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
10 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mellek2 is an unknown quantity at this point

BENCE ZEYTİN YAĞIN RENGİ SARI YA SANKİ DAHA ÇOK SARAR TIR GİBİ GELİYOR DENEYEN VARSA YAZARSA SEVİNİRİM
mellek2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2009, 12:17 PM   #35 (permalink)
spestnaz
Guest

Alıntı:
maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne şekersin sen dişlerle bi bağlantı kuramadım ama dediğini yapıcam :D
estafurullah sizin şekerliğiniz o bende kenar kıyı nasipleniyorum
Alt 18-01-2011, 06:02 PM   #36 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

Alıntı:
Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Disler icin kabartma tozunu duyan varmi? Ben haftada sadece bir yada iki kere kabartma tozu ile fircaliyorum mükemmel diyebilirim, dislerdeki tartarlarin bile sökülmesine sebep oluyor. Kullanim simdi verecegim recete ile deneyin. Bir cay bardagina iki yada üc tatli kasigi kabartma tozu koyun ve icerisine iki yada üc tatli kasigi su koyup dis firsaci ile dislerinizi fircalayin, daha sonra normal dis macunu ile fircalayin. Bir deney veriyorum size. Bir aksam annenizin yada kendinizin hazirlamis oldugu caydan koyu olmak sarti ile üc dört bardak icin, icmeden önceki haline ve icitikten sonraki haline iyi bakin. Cay sefasi bittikten sonra recetesini bermis oldugum kabartma tozu dis beyazlastirma formülünü deneyin ve kendiniz bu deney ile kabartma tozunun diseler üzerindeki etkisini görün. Bir uyarim olacak, günde iki kere yada kabartma tozu ile bir dakidan fazla yapmanizi önermem bu benim kendi tecrübelerime dayanarak vermis oldugum bir bilgidir. Sebebi kabartma tozu dilinizin etrafindaki bakteri ve yapismis olan cay yada her neyse onlari temizlerken cok fazle dil üzerinde bekler ise dilde tahris yapabiliyor. Siz deneyler ile kendiniz bu ayari güzelce yapabilirsiniz. Deneyip memnun olanlar olursa paylassinlar ve herkes doktora bosuna dis beyazlastirmak icin para harcamasin bu ekonomik dar bogazda.

Selamlar.
ya kabartma tozu olduguna emınmısın kardeş o karbonat olmasın küçükken hatırlıyorum karbonat derlerdi ama :(

Alıntı:
yas_min Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Firsalayip demisim:)) Firçaladim arkadaslar, ki ben evdeysem 3 ogun kesin fircalarim. Zeytinyagla firçalamak guzel , yani hiç tiksincek birsey yok, agziniz yagli kalmiyor, ayrica dilimide fircaladim , dilimde puruz kalmadi :)) Sigara icenler bilirler, agzimizda sanki boyle lapa gibi bi his olur, iste o yok oldu misal. Suan evet damak dipleri hepsi degil bir kaç yerde sizliyor.Kanadimi? evet , yani oyle akan bir kan degildi fakat .. ayyy ne uzattim yine:)) Uzun lafin kisasi ; memnun kaldim, denicem 15 gun boyunca, ki zaten beyazlik hemen belli oluyor... Kardesime denettim, 13 yasinda henuz, fakat disleri lekeli, tiksindi o , yasindan olsa gerek, fakat evet degisik bir renk oldu disleri, daha parlak ve beyaz.

Neyse bakalim 15 gun sonra yine bu sayfadayim. PIRLANTA ben , hahahahaaa

sevgimle
deneyen arkadaşlar 15günlük sonuçlarınızı paylaşırsanız sevinirim bende merak ediyorum işe yarralılığı nedir diye :)

ama kararsız kaldım limonsuyu zeytın yagı kabartma tozu sonu kötü gibi gelio yemek tarıfı çıkacak nerdeyse :)

ne olursa olsun denemek istiyorum yinede dişlerin pamııkk gibiydi eskiden sonra dişfırça ve macunumu değiştirdim sarardı çök kötü oldu o gün bugun eski diş macunuma dönsemde beyazlatamadım :(
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2012, 08:22 PM   #37 (permalink)
Teğmen

Mirilli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 95
59 Mesajinıza toplam 125 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mirilli is an unknown quantity at this point

Zeytinyağını ilk defa duyuyorum...

Ben sodayı tavsiye ediyorum. Soda diş lekelerinin çıkmasına ve beyazlamasna yardımcı olmaktadır...
Hatta geçen aylarda 20 yaş diş çekimi için dişçiye gittiğimde bana sormuştu dişlerindeki beyazlığı nasıl sağlıyorsun diye bende sodayla fırçalayıp bir kaç dakika sonrada diş macunuyla fırçaladığımı söyledim sanki ilk defa duymuş gibi şaşırdı hanımefendi

Mirilli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2012, 08:58 PM   #38 (permalink)
Teğmen

güven87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 540
107 Mesajinıza toplam 281 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
güven87 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Mirilli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zeytinyağını ilk defa duyuyorum...

Ben sodayı tavsiye ediyorum. Soda diş lekelerinin çıkmasına ve beyazlamasna yardımcı olmaktadır...
Hatta geçen aylarda 20 yaş diş çekimi için dişçiye gittiğimde bana sormuştu dişlerindeki beyazlığı nasıl sağlıyorsun diye bende sodayla fırçalayıp bir kaç dakika sonrada diş macunuyla fırçaladığımı söyledim sanki ilk defa duymuş gibi şaşırdı hanımefendi
Bir de bunu deneyelim bakalım
Sodayı tüketirim şimdide fırçalayalım :)
Alt 16-03-2012, 09:03 PM   #39 (permalink)
Teğmen

Mirilli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 95
59 Mesajinıza toplam 125 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mirilli is an unknown quantity at this point

Alıntı:
güven87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir de bunu deneyelim bakalım
Sodayı tüketirim şimdide fırçalayalım :)

Soda ucuz sıkıntı olmaz
;) ilk zamalar biraz ağzınızda oluşan tattan dolayı yapmak istemezsin ama sonra alışırsınız...

Bembeyaz dişler sağlıklı gülüşler(biz o kadar abartmıyoruz tabi beyaza yakın olması kafidir...
)

Mirilli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks